NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Ilyen kellemetlen hírre ritkán ébred az ember... Köszönjük PM a sok évi remek játékot! 😕
Viszont mostmár akkor látni akarom azokat a nagy neveket FA piacról + Wayne papa nem mehet sehova! 😊

Manningnél egy esetleges újraszerződtetés?

több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
NFL.com:

WATCH THE GOODBYE
The Colts/Peyton Manning press conference will air live on NFL Network at noon ET Wednesday.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
semmi komoly

Peyton Manning - QB - Colts One team source tells the Miami Herald the Dolphins are "very confident" they have a "good chance" to land Peyton Manning.
The Palm Beach Post also suggests the Dolphins believe they "might be the leaders of the pack at this point." As the Herald's Armando Salguero astutely points out, the Dolphins were also confident in landing Jim Harbaugh, Jeff Fisher, and playoff berths the past couple of years. At the very least, they can sell the fan base on the idea that they're going all out to get Manning even if they swing and miss.

The Arizona Republic's Kent Somers calls a Peyton Manning signing the kind of move Cardinals owner Mike Bidwell "loves."
In addition to Kurt Warner's Arizona revival, Somers cites the late-career signings of Emmitt Smith and Edgerrin James. While the reliable Somers concedes Manning's intentions are unclear, he points to a head coach committed to the pass, an elite receiver, two talented backs, and an improving defense. Somers cryptically agrees with CBS analyst Boomer Esiason (and Rotoworld) that the Cardinals are Manning's likely landing spot.

A 49ersnél meg már most kijelentették, hogy az elsődleges Alex Smith újraszerződtetése, nem gondolkodnak PM-ben.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Höri basszus... 😊 Hosszú hetek elé nézünk. (az évekről nem is beszélve).

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Manning pedig nem szereti az alibiseketStez
Gonzalez üzeni hogy lolHöri
kikéri magának, minden meccsen aktívan segédkezett a gatorade cipelésében, illetve Paintert is kihúzta a szarból, ha nehéz volt a mappa
ez komoly munka kérem szépen

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Manning pedig nem szereti az alibiseketStez
Gonzalez üzeni hogy lol

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Mondjuk Rice-ban még a szar is vigyázzban állna, ha Peyton dobna neki. 😀aztec
az a baj, hogy Rice sosem jut el addig, hogy egy QB dobáljon neki, előtte mindig IR-re kerül már
Manning pedig nem szereti az alibiseket, ezért vágtuk ki 3 ilyen év után Bobzillát isStez
Gonzalez? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Rice-ban még a szar is vigyázzban állna, ha Peyton dobna neki. 😀aztec
az a baj, hogy Rice sosem jut el addig, hogy egy QB dobáljon neki, előtte mindig IR-re kerül már
Manning pedig nem szereti az alibiseket, ezért vágtuk ki 3 ilyen év után Bobzillát is

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Seattleben Sidney Rice a 18-as, szóval ez a vonat elment 😀Höri
Akkor Miami, NYJ, és a Washington is kiesett, nincs mese megy KC-be

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mondjuk Rice-ban még a szar is vigyázzban állna, ha Peyton dobna neki. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Seattleben Sidney Rice a 18-as, szóval ez a vonat elment 😀

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Én is, valamint az Arizonának. Bár ígyis-úgyis rohadt nehéz és fájó lesz megszokni.

Ennyi év után nem olyannak ismertem meg Peytont, aki így száll ki és szimplán visszavonul.Escalade
ne már. a Seattle és a Frisco is jobb abból a csoportból mint landolási hely.

a KC lenne a legjobb, de még a Redskinst is tolerálnám. A Jets/Dolphins ami nagyon felkúrna.Höri
A Frisco gyilkos kombó, de szerintem irreális. A támadósémába nem illik, miatta pedig nem fogják felborítani, sem pedig belenyúlni a (13 győzelmes) "tough team" arculatba. Seattle-t adom a jó helyek közé, viszont nincs előttem abban a mezben... Szerintem a KC is erős lenne, főleg ha visszajön Berry és Charles.Escalade

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
No és akkor, mit várjunk vajon Lucktól?
Egy 6 W-s szezon így elsőre? Vagy rögtön PO? 😂Stez
az nem rajta múlik hány W lesz, a lényeg hogy egyénileg elég legyen 1 év eljutni az elitbe.

a carolina is csak annyit várt az idei évtől, hogy Cam megszokja az NFL-t, ez össze is jött, idén nyáron lehet építkezni nekik tovább.Höri
de lehet félni, ha berántom GM-be, akkor gondban leszünk 😂

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jets/Dolphins ami nagyon felkúrna.Höri
Minket is...zolika26
Legyen Bills, mi is jól járunk, és ti is szarul 😊Höri
Jöjjön hozzánk (és hozza magával Waynet is)úgyis kell még egy QB, most hogy McCown FA. Egy csomó új csapattársát már ismerné. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
No és akkor, mit várjunk vajon Lucktól?
Egy 6 W-s szezon így elsőre? Vagy rögtön PO? 😂Stez
az nem rajta múlik hány W lesz, a lényeg hogy egyénileg elég legyen 1 év eljutni az elitbe.

a carolina is csak annyit várt az idei évtől, hogy Cam megszokja az NFL-t, ez össze is jött, idén nyáron lehet építkezni nekik tovább.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
No és akkor, mit várjunk vajon Lucktól?
Egy 6 W-s szezon így elsőre? Vagy rögtön PO? 😂

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Ahogy olvasgatom a kinti kommenteket egész eszementek is vannak. PL

Saints cutolja Breest és viszi Manninget....

Sokan ki vannak akadva a várható döntésen és felhozzák, hogy a Packers is kivágta Favre-ot. De egy Broncos fan megmondta azt amin szerintem nincs mit vitatkozni:

" To all Packers fans, please don't compare Manning with Farve. Farve is no where near as talented and class act as Manning is. "ThundersNFL
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=467199#p467199


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
a Chiefsnek momentán pont nagyon tudnék örülni.
És a mi Ricsink mekkora országos faszverést rendezne, ha a KC-ba menne PM.Stez
Én is, valamint az Arizonának. Bár ígyis-úgyis rohadt nehéz és fájó lesz megszokni.

Ennyi év után nem olyannak ismertem meg Peytont, aki így száll ki és szimplán visszavonul.Escalade
ne már. a Seattle és a Frisco is jobb abból a csoportból mint landolási hely.

a KC lenne a legjobb, de még a Redskinst is tolerálnám. A Jets/Dolphins ami nagyon felkúrna.Höri
A Frisco gyilkos kombó, de szerintem irreális. A támadósémába nem illik, miatta pedig nem fogják felborítani, sem pedig belenyúlni a (13 győzelmes) "tough team" arculatba. Seattle-t adom a jó helyek közé, viszont nincs előttem abban a mezben... Szerintem a KC is erős lenne, főleg ha visszajön Berry és Charles.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
na de azon mit hoznak fel, hogy Favret kivágták?
Rodgers szaros 25 évesen azóta gyűrűt nyert a Packersnek, idén meg végigdöntögetett minden rekordot kb.
Az a különbség, hogy Rodgers két évig padozott Favre mögött, de mi ezt pénzügyi okokból nem tudjuk megcsinálni

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
aztán kiderül, h megy a kiégett Brady helyéreFarky
Farky ha igazad lesz komolyan mondom elkérem a címed és küldök neked 1 tálca sört!

A töményet meg magamba döntöm végső bánatomban.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Minket is...zolika26
mondjuk annyit lehet megérne 😀Farky
az ideges pats fanok feje, mi? 😂Stez
még nem 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
aztán kiderül, h megy a kiégett Brady helyére

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Ahogy olvasgatom a kinti kommenteket egész eszementek is vannak. PL

Saints cutolja Breest és viszi Manninget....

Sokan ki vannak akadva a várható döntésen és felhozzák, hogy a Packers is kivágta Favre-ot. De egy Broncos fan megmondta azt amin szerintem nincs mit vitatkozni:

" To all Packers fans, please don't compare Manning with Farve. Farve is no where near as talented and class act as Manning is. "

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A Jets/Dolphins ami nagyon felkúrna.Höri
Minket is...zolika26
mondjuk annyit lehet megérne 😀Farky
az ideges pats fanok feje, mi? 😂

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én is, valamint az Arizonának. Bár ígyis-úgyis rohadt nehéz és fájó lesz megszokni.

Ennyi év után nem olyannak ismertem meg Peytont, aki így száll ki és szimplán visszavonul.Escalade
A Jets/Dolphins ami nagyon felkúrna.Höri
Minket is...zolika26
Legyen Bills, mi is jól járunk, és ti is szarul 😊