NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
ahogy nézem Farky nálad is ez a mondat maradt meg a leginkább "i will always be a colt, that will never change"

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ez durva volt.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
hát akkor ennyi...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Hát ez egyszerűen szürreális volt.

több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Peyton kicsit túlmozgásos,úgy tűnik,hogy fáj-fáj,de jó hogy túlvan rajta.Irsay bevette a kőarc tablettát,csak megakadt keresztbe...
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Mi ezen túlvagyunk Warddal...😊
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
öö, azért ez eléggé groteszk sajtótájékoztató...

"Never heard a player thank an owner for cutting them and for their refusal to pay them $28million."

ilyen nem nagyon volt még, az biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az nem mindjart volt ... same here. elegge felvoltam keszulve erre mar jopar honapja de ezt a faszom se hitte vna ...
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Irsay mindjárt sír...Blitzburgh
Peyton is :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Irsay mindjárt sír...Blitzburgh
Peyton is..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Rendes temetés feeling...
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Irsay mindjárt sír...
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
stream: http://www.colts.com/Streaming.html

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Na akkor kezdődik

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
After watching three of Stanford QB Andrew Luck's game tapes, NFL Films guru Greg Cosell "did not see Luck as a special passer."
Cosell watches more game tape than any human on the planet, so he knows what to look for. Cosell credits Luck for his sharp mechanics, ability to manipulate defensive backs with his eyes, Luck's "efficiency" as a passer, and his consistency in throwing "catchable" balls. Cosell noticed that Luck tends to lift his back foot before ripping passes, which can negatively impact velocity. "Did not drive the ball," Cosell wrote. "A touch passer."

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Irsay majd bejelenti, h szopattak mindenkit, PM-nek semmi baja sem volt, csak kellett az 1/1, h azt most eltradeljük és "meggazdagodjunk" belőle...Farky
ja, egyúttal azt is, hogy PM átbaszta a csapatot egy hamis anyakönyvi kivonattal és tulajdonképpen 26 éves, nem 36Stez
Elisha pedig átoperáltatta magát 10 évesen

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Irsay majd bejelenti, h szopattak mindenkit, PM-nek semmi baja sem volt, csak kellett az 1/1, h azt most eltradeljük és "meggazdagodjunk" belőle...Farky
ja, egyúttal azt is, hogy PM átbaszta a csapatot egy hamis anyakönyvi kivonattal és tulajdonképpen 26 éves, nem 36

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
azt se értem hogy miért imádkozol az oltárnálHöri
Nem tudom, a fenébe is, össze vagyok zavarodva! Fogalmam sincs, mit gondoljak, hogyan viszonyuljak a helyzethez! Még sose éltem át hasonlót több évtizedes sportrajongói pályafutásom során. Szomorúság, zűrzavar, remény, düh, csalódottság, ilyenek kavarognak bennem. Ne mondd, hogy nem lehet megérteni.
Pont azért vagyok itt, hogy közösen könnyebb legyen átélni. (Mint ahogy eddig a sikereket is.)


(Mondjuk, mit érezhettek a sajtkészítők, amikor a prófétájukat elvesztették?!)wmitty
Akkor szerintem készülj föl nyugodtan, hogy nem ez lesz az utolsó hasonló szituáció. Ez egy ilyen sport.
És igen, Freeneyt is simán ki fogjuk baszni talán idén, talán jövőre, vagy azután. De ezeken sajnos túl kell lépni, mert akkor se lesz jobb, ha még évekig sírunk miatta.
Inkább arra gondolj, hogy milyen lehetőség jött el az 1/1-el és ez a Luck nevezetű csóka beváltja a hozzá fűzött reményeket.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én is megyek órára. kilkenny drukkertársunk is ott lesz.

CNN-je akinek van az nézze 18.00-kor. Ágyő

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
a Packers drukkereknek nehezebb lehetett
Höri
Senkinek soha nem lehetett nehezebb, mint nekünk...

de nem kell izgulniHöri
Oké, oké. Kösz a biztatást.
Egyébként ma 6-kor egészen biztos "széna vagy szalma" jellegű kategorikus bejelentést kell várnunk? Vagy még mindig benne van, hogy valamilyen átmeneti megoldás marad további iksz napig?wmitty
a CNN is közvetíti a sajtótájékoztatót...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
reakciójaHöri
Oké, így már tisztább a dolog.
(Nekem is most kell elmennem itthonról.)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Irsay majd bejelenti, h szopattak mindenkit, PM-nek semmi baja sem volt, csak kellett az 1/1, h azt most eltradeljük és "meggazdagodjunk" belőle...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
(ami ma várható, mégse ugyanaz, mint amikor Vadicska Zsolt eligazolt a Diósgyőrből)wmitty
én őt már csak DVSC-Epona mezben láttam, meg Karcagi levezetésekor.Höri
OFF: http://dvtk-blog.blogspot.com/2009/08/vallomas-drukkoltam-mar-aczelnak-lila.html

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként ma 6-kor egészen biztos "széna vagy szalma" jellegű kategorikus bejelentést kell várnunk? Vagy még mindig benne van, hogy valamilyen átmeneti megoldás marad további iksz napig?wmitty
az elvakult drukker számára nincs kategórikus döntés.

a verzió: Manning bejelenti hogy abbahagyja a futballt.
elvakult drukker reakciója: bármikor visszatérhet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

b verzió: Irsay bejelenti, hogy Manning szerződését terminálták, mától oda igazol ahová akar.
elvakult drukker reakciója: úgy is nálunk marad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
a Packers drukkereknek nehezebb lehetett
Höri
Senkinek soha nem lehetett nehezebb, mint nekünk...

de nem kell izgulniHöri
Oké, oké. Kösz a biztatást.
Egyébként ma 6-kor egészen biztos "széna vagy szalma" jellegű kategorikus bejelentést kell várnunk? Vagy még mindig benne van, hogy valamilyen átmeneti megoldás marad további iksz napig?

Otthonom MisColts