Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem ez inkább szólt a fizetési sapkáról, mint a 28 millióróldugo1993
És a fizetési sapkának nincs köze pénzhez. Legalább mindig tanulok valamit.Deny
úgy értettem, ha nem lenne fizetési sapka akkor nem lett volna ez az egészdugo1993
Mintha a fizetési sapka egy akkor újdonság lenne, melyről soha nem is lehetett hallani...
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
aztecnak igaza van. Manning lesérült jött Collins, Painter és Orlovsky. 3an nyertek két meccset 😀 😀

(ne vedd sértésnek, nem beszólásnak szántam. egyébként is egyet értek veled)

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
ezaz, remélem minden vesztett meccs után beírják legalább öten, hogy Manninggel nyertünk volna.Höri
Pedig tuti ez lesz. 😊 Miért lenne átok? Montana elment és Young nyert gyűrűt a 49ersnek. Favre tipli Rodgers SB győzelem. 😊aztec
Ja akkor csak mi vagyunk ebben is szopóágon? jó tudni. Gondoltam ha már a mi tehenünk megdöglött...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
ezaz, remélem minden vesztett meccs után beírják legalább öten, hogy Manninggel nyertünk volna.Höri
Pedig tuti ez lesz. 😊 Miért lenne átok? Montana elment és Young nyert gyűrűt a 49ersnek. Favre tipli Rodgers SB győzelem. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezaz, remélem minden vesztett meccs után beírják legalább öten, hogy Manninggel nyertünk volna.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
a franchise legjobb játékosának kivágásátEscalade
Ha beindul a "Manning átok", akkor az mit jelent, hány évig nem nyerhet SB-t/juthat PO-ban a csapat?wmitty
Köszönöm, ezt akartam írni. The Curse of Bobby Layne csókoltatja Irsay Olivért.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem xrace rajzolta 😀

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
xrace77
hát ezzel a képpel itt nem leszel népszerű

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
"A felek igyekeztek hangsúlyozni, a pénz egyáltalán nem játszott szerepet a döntésben, de a szerződésbontás már csak azért is volt fontos a Coltsnak, mert huszonnyolc millió dolláros bónuszt kellett volna kifizetniük az irányítónak, ha a március 8-án még a keret tagja lett volna."

a 28 millió az akkor mi ha nem pénz?Ventura
Szerintem ez inkább szólt a fizetési sapkáról, mint a 28 millióróldugo1993
És a fizetési sapkának nincs köze pénzhez. Legalább mindig tanulok valamit.Deny
úgy értettem, ha nem lenne fizetési sapka akkor nem lett volna ez az egész

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://sportgeza.hu/sport/nfl/2012/03/08/konnyek_kozott_bucsuzott_peyton_manning/vadibandi
"A felek igyekeztek hangsúlyozni, a pénz egyáltalán nem játszott szerepet a döntésben, de a szerződésbontás már csak azért is volt fontos a Coltsnak, mert huszonnyolc millió dolláros bónuszt kellett volna kifizetniük az irányítónak, ha a március 8-án még a keret tagja lett volna."

a 28 millió az akkor mi ha nem pénz?Ventura
Szerintem ez inkább szólt a fizetési sapkáról, mint a 28 millióróldugo1993
És a fizetési sapkának nincs köze pénzhez. Legalább mindig tanulok valamit.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
http://sportgeza.hu/sport/nfl/2012/03/08/konnyek_kozott_bucsuzott_peyton_manning/vadibandi
"A felek igyekeztek hangsúlyozni, a pénz egyáltalán nem játszott szerepet a döntésben, de a szerződésbontás már csak azért is volt fontos a Coltsnak, mert huszonnyolc millió dolláros bónuszt kellett volna kifizetniük az irányítónak, ha a március 8-án még a keret tagja lett volna."

a 28 millió az akkor mi ha nem pénz?Ventura
Szerintem ez inkább szólt a fizetési sapkáról, mint a 28 millióról

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
vajon ő is megveri az összes NFL csapatot karrierje során? kíváncsi vagyok, hogy alakul a sorsa.brk
4 év múlva kiderül 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
vajon ő is megveri az összes NFL csapatot karrierje során? kíváncsi vagyok, hogy alakul a sorsa
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Peyton Manning prefers to stay in the AFC but is open to playing in the NFC.lol
Nagy újdonság.

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Peyton Manning prefers to stay in the AFC but is open to playing in the NFC.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Höri! Tisztellek meg minden de egy két hülyeségen kívül az Eagles erre a jelzőre igazából nem szolgált rá pláne az itthoni fanokat tekintve úgyhogy ezt gondold át léci mégegyszer. Egy mákos Giants fan meg örüljön a gyűrűnek s ne még kontrázzon. Bocs fiúk de ez most így reggelre felzaklatott amellett h tuti nem jön hozzánk. Sajnálom h itt így ért véget ha még játszik vhol remélem KC be megydande
atlett gondolva. B.U.Z.I. iggles 😛
a trollkodastol meg kimeljetek meg minket legyszi. eleg volt egy idenyen keresztul a luckozast olvasni amikor volt annal nagyobb baja is a csapatnak de az engem is beszippantott nem tagadom. ellenben ez h mit kinlodtok itt offtopic ossze azt a tokomet sem erdekli.

ik : no offense de ezt a kepet nem kellett vna ... tnap ota nem surun volt olyan h ne ekorul forogtak vna a gondolataim de most azert ez odabaszott a hangulatomnak vegkepp. kezdek egyszeruen nem hiszem el allapotba kerulni. asszem gyartok egy 18as papirlapot h ha meccset nezek azt mindig odatudjam tenni andriska hasahoz 😀
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Sajnálom, h így alakult 😕 Lehetett rá számítani, így az 1/1-el szinte biztos is volt, de azért akkor is szar, még így nem-Colts szurkolóként is. Kíváncsi leszek mi lesz a sorsa, remélem tudja tartani ezt a színvonalat amit eddig is még ha a Redskinsbe megy akkor is. (bár csak nem😊
Nektek meg sok sikert Luck-kal, de várhatóan nem túl könnyű évek következnek most..
több mint 12 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
vonulj má vissza PM 😛haromt
Nya, majdnem bejött...most örülsz ? 😀



Grga Pitic for President
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Schefter szerint 12 csapat akarja leigazolni Manninget.Stez
Amíg valahová alá nem ír, még arról is "hírek" fognak szólni ,hogy New Englandban fog kikötni.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Schefter szerint 12 csapat akarja leigazolni Manninget.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
http://sportgeza.hu/sport/nfl/2012/03/08/konnyek_kozott_bucsuzott_peyton_manning/vadibandi
"A felek igyekeztek hangsúlyozni, a pénz egyáltalán nem játszott szerepet a döntésben, de a szerződésbontás már csak azért is volt fontos a Coltsnak, mert huszonnyolc millió dolláros bónuszt kellett volna kifizetniük az irányítónak, ha a március 8-án még a keret tagja lett volna."

a 28 millió az akkor mi ha nem pénz?Ventura
Ha egy legendát kiteszel a keretből, attól még, hogy anyagi okokból tetted, nem fogod ezt mondani a sajtótájékoztatón. Ezt nem túl nehéz megérteni.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
http://sportgeza.hu/sport/nfl/2012/03/08/konnyek_kozott_bucsuzott_peyton_manning/vadibandi
"A felek igyekeztek hangsúlyozni, a pénz egyáltalán nem játszott szerepet a döntésben, de a szerződésbontás már csak azért is volt fontos a Coltsnak, mert huszonnyolc millió dolláros bónuszt kellett volna kifizetniük az irányítónak, ha a március 8-án még a keret tagja lett volna."

a 28 millió az akkor mi ha nem pénz?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://sportgeza.hu/sport/nfl/2012/03/08/konnyek_kozott_bucsuzott_peyton_manning/




több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Akárhová megy Peyton, szurkolni fogunk neki mindannyian. Még akkor is, ha a buzi Eagles-be megy.
De emellett a Colts-nak is drukkolni #kell, és bízni azokban, akik ezután jönnek a klubhoz, szóval remélem nem esik vissza jelentősen a szurkolói bázisunk.Höri
Hát én is remélem. Peytonnak szurkolni fogok mint az őrült ez biztos. A csapattól viszont picit kezdek félni, lehet, hogy nekem túl sok és túl hirtelen a változás. Nem azt mondom, hogy nem fogok szurkolni - dehogy nem -, csak azt, hogy ez az alakuló Colts, így Manning, Wayne, Garcon, Saturday nélkül egyelőre marha idegen. Azt már meg se említem, hogy mennyire az lesz, ha Clark, Addai, neadjisten Freeney is megy. Basszus, még a GM meg az edző nevével is bajban vagyok. 😊 Röhej, de sztem legalább 25 csapat személyzetét jobban ismerem, mint a miénket. 😀

Tudom, ez az ára annak, hogy hozzuk a jövő sztárjait, építsük a jövő csapatát. De lehet, hogy erre nem csak a csapatnak, de nekem is rámegy - szurkolói értelemben - 1-2 évem. Nehogy az legyen, hogy Peyton vagy a Denver meccseit nézem, a saját meccseinket meg csak úgy módjával, mint idén is... 😕 Remélem Luck érdekes lesz!peterk2005
ez az átka ha ilyen sikercsapatnak szurkol az ember?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------