Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Höri! Tisztellek meg minden de egy két hülyeségen kívül az Eagles erre a jelzőre igazából nem szolgált rá pláne az itthoni fanokat tekintve úgyhogy ezt gondold át léci mégegyszer. Egy mákos Giants fan meg örüljön a gyűrűnek s ne még kontrázzon. Bocs fiúk de ez most így reggelre felzaklatott amellett h tuti nem jön hozzánk. Sajnálom h itt így ért véget ha még játszik vhol remélem KC be megy
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Akárhová megy Peyton, szurkolni fogunk neki mindannyian. Még akkor is, ha a buzi Eagles-be megy.

De emellett a Colts-nak is drukkolni #kell, és bízni azokban, akik ezután jönnek a klubhoz, szóval remélem nem esik vissza jelentősen a szurkolói bázisunk.Höri
Én midig is szerettem a Coltsot főként PM miatt, nektek szurkolni fogok az biztos, de ha PM elmegy mordorba akkor azért neheztelni fogok rá. (Jó, esély nem sok.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De furcsa látványt nyújt most a Colts depth chart QB poszton:
http://www.colts.com/team/depth-chart.html
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akárhová megy Peyton, szurkolni fogunk neki mindannyian. Még akkor is, ha a buzi Eagles-be megy.
De emellett a Colts-nak is drukkolni #kell, és bízni azokban, akik ezután jönnek a klubhoz, szóval remélem nem esik vissza jelentősen a szurkolói bázisunk.Höri
Hát én is remélem. Peytonnak szurkolni fogok mint az őrült ez biztos. A csapattól viszont picit kezdek félni, lehet, hogy nekem túl sok és túl hirtelen a változás. Nem azt mondom, hogy nem fogok szurkolni - dehogy nem -, csak azt, hogy ez az alakuló Colts, így Manning, Wayne, Garcon, Saturday nélkül egyelőre marha idegen. Azt már meg se említem, hogy mennyire az lesz, ha Clark, Addai, neadjisten Freeney is megy. Basszus, még a GM meg az edző nevével is bajban vagyok. 😊 Röhej, de sztem legalább 25 csapat személyzetét jobban ismerem, mint a miénket. 😀

Tudom, ez az ára annak, hogy hozzuk a jövő sztárjait, építsük a jövő csapatát. De lehet, hogy erre nem csak a csapatnak, de nekem is rámegy - szurkolói értelemben - 1-2 évem. Nehogy az legyen, hogy Peyton vagy a Denver meccseit nézem, a saját meccseinket meg csak úgy módjával, mint idén is... 😕 Remélem Luck érdekes lesz!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Miért ne válna be 😀 Mondjuk, ha nem kap elkapót, akkor nehéz dolga lesz.Plusz kellene egy jó futó is, annyival kisebb teher nehezedne rá. PM bevezető éve se sikerült győzedelmesre, ha 2012-ben 4-5 győzelmet már szerez a csapat Luck vezetésével, akkor szerintem eredményes volt a váltás.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na emberek, ha ezek után Luck nem válik be, akkor lesz nagy keresztre feszítés a főutcán!garrett27
😮

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Na emberek, ha ezek után Luck nem válik be, akkor lesz nagy keresztre feszítés a főutcán!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
azt sajnáld majd, mikor aqua színbe hozza a yardokat



a miami-val mi a baj?Ventura
az, hogy nem a KC vagy a SkinsStez
a miami-val mi a baj?Ventura
Az, hogy nem a KC vagy a Skins
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Én Pats szurkolóként nagyon sajnálom, hogy nem láthatom Manninget kék-fehérben. Brady mellett ő volt a másik IRÁNYÍTÓ. Hiába Brees, Rodgers, Warner, Favre... Peyton Manning és a Colts volt a nagy és nemes ellenfél. Szerencsések vagyunk, hogy láthattuk az elmúlt évtized nagy összecsapásait. Legendás meccsek voltak, egytől-egyig.LordTamas
azt sajnáld majd, mikor aqua színbe hozza a yardokat

Reméljük a KC vagy a Skins lesz a végállomás, akkor nem leszek boldogtalan. 😊Stez
a miami-val mi a baj?Ventura
az, hogy nem a KC vagy a SkinsStez
a miami-val mi a baj?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Én Pats szurkolóként nagyon sajnálom, hogy nem láthatom Manninget kék-fehérben. Brady mellett ő volt a másik IRÁNYÍTÓ. Hiába Brees, Rodgers, Warner, Favre... Peyton Manning és a Colts volt a nagy és nemes ellenfél. Szerencsések vagyunk, hogy láthattuk az elmúlt évtized nagy összecsapásait. Legendás meccsek voltak, egytől-egyig.LordTamas
azt sajnáld majd, mikor aqua színbe hozza a yardokat

Reméljük a KC vagy a Skins lesz a végállomás, akkor nem leszek boldogtalan. 😊Stez
a miami-val mi a baj?Ventura
az, hogy nem a KC vagy a Skins

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Én Pats szurkolóként nagyon sajnálom, hogy nem láthatom Manninget kék-fehérben. Brady mellett ő volt a másik IRÁNYÍTÓ. Hiába Brees, Rodgers, Warner, Favre... Peyton Manning és a Colts volt a nagy és nemes ellenfél. Szerencsések vagyunk, hogy láthattuk az elmúlt évtized nagy összecsapásait. Legendás meccsek voltak, egytől-egyig.LordTamas
azt sajnáld majd, mikor aqua színbe hozza a yardokat

Reméljük a KC vagy a Skins lesz a végállomás, akkor nem leszek boldogtalan. 😊Stez
a miami-val mi a baj?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Én annak drukkolok, hogy Miami legyen a végállomás. Így már idén lenne meccse Indyben, plusz évi kétszer elgyepálhatja Bradyt meg Sanchize-t. 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Reméljük a KC vagy a Skins lesz a végállomás, akkor nem leszek boldogtalan. 😊

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nagyon is büszkék lehetünk a felekre, hogy ilyen módon ért véget. Az elején fent állt a veszély, médiaháborúba torkollhat a dolog, de a SB után lecsillapodtak a kedélyek és mindenki magasra emelt fővel léphet tovább. Örökre ott lett volna a rossz szájíz a szurkolókban, és ennek elkerülése főként Irsay érdeke volt. 14 év ebben a világban így is kiemelkedő, csak remélni tudom, hogy szimpatikus csapatba megy (bár úgyis 2. kedvenc gárdává emelkedik, akármi legyen a végállomás).

több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
vonulj má vissza PM 😛haromt
megtörtént :\szampi#33
Igen? Mikor vonult vissza?Stez
már töröltem ,de nem én írtam hanem unokabátyám az én nevemen írt ráadásul faszságot ,mert szartse tud. bocs

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha Painter tud annyira dobni, mint Drew Terrell, akkor Luck jó lesz elkapónak is. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
vonulj má vissza PM 😛haromt
megtörtént :\szampi#33
Igen? Mikor vonult vissza?

több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Én Pats szurkolóként nagyon sajnálom, hogy nem láthatom Manninget kék-fehérben. Brady mellett ő volt a másik IRÁNYÍTÓ. Hiába Brees, Rodgers, Warner, Favre... Peyton Manning és a Colts volt a nagy és nemes ellenfél. Szerencsések vagyunk, hogy láthattuk az elmúlt évtized nagy összecsapásait. Legendás meccsek voltak, egytől-egyig.
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
kötelező (ny)írodalom:
http://www.cubeecraft.com/cubee/peyton-manning


Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én Stanford drukkerként látens Colts fan leszek, ha Luck hozzátok megy.Ha meg Fleener is, akkor pláne.Remélem jövőre behúzzátok Shayne Skovt is 😀aztec
köszönjök, de ezzel a fejjel ő nem kell.Höri
Painter után van lejjebb?Deny
Painter hozza azt amit Mcafee és Mitch King is tudott, illik a sémába.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért most viccen kívül.
Öngyilkos ne legyél, ha lehet. Így is kevesen vagyunk.
SZÚSZÁStez
Én Stanford drukkerként látens Colts fan leszek, ha Luck hozzátok megy.Ha meg Fleener is, akkor pláne.Remélem jövőre behúzzátok Shayne Skovt is 😀aztec
köszönjök, de ezzel a fejjel ő nem kell.Höri
Painter után van lejjebb?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért most viccen kívül.
Öngyilkos ne legyél, ha lehet. Így is kevesen vagyunk.
SZÚSZÁStez
Én Stanford drukkerként látens Colts fan leszek, ha Luck hozzátok megy.Ha meg Fleener is, akkor pláne.Remélem jövőre behúzzátok Shayne Skovt is 😀aztec
köszönjök, de ezzel a fejjel ő nem kell.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért most viccen kívül.
Öngyilkos ne legyél, ha lehet. Így is kevesen vagyunk.
SZÚSZÁStez
Én Stanford drukkerként látens Colts fan leszek, ha Luck hozzátok megy.Ha meg Fleener is, akkor pláne.Remélem jövőre behúzzátok Shayne Skovt is 😀aztec
Faszt.
Most húzzuk be még DeCastrot is. 😀

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Azért most viccen kívül.
Öngyilkos ne legyél, ha lehet. Így is kevesen vagyunk.
SZÚSZÁStez
Én Stanford drukkerként látens Colts fan leszek, ha Luck hozzátok megy.Ha meg Fleener is, akkor pláne.Remélem jövőre behúzzátok Shayne Skovt is 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Luck öcsém, először is küldjél magadról egy ingyen-mezt, aztán majd meglátjuk, hogy mit tudsz! Én készen állok rajongani érted (is).

(Idővel.)

Otthonom MisColts