Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért most viccen kívül.
Öngyilkos ne legyél, ha lehet. Így is kevesen vagyunk.
SZÚSZÁ

több mint 12 éve
Champ 4
Köszönjük Peyton ezt a csodálatos 14 évet.

Szerintem kevés ''Indy-Peyton'' rajongó van akinek nem szökött könny a szemébe mikor üzent a szurkolóknak, hogy mennyire élvezte, hogy a ''Mi'' QB lehetett.

Show must go on
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Régebben is küszködtem a dologgal, hogyan mondjam el nekik... Barátaim, családtagjaim, akik otthon vannak általában a sportban, de az amerikaifoci és az NFL idegen nekik: miként írhatnám le érzékletesen számukra, hogy milyen Manning. Hogy mit jelent. Mit ér.
És most: hogy mit veszít kedvenc csapatunk vele.

Próbálkoztam olyanokkal, hogy "képzeld el, az FC Barcelonában Messi, Xavi, Puyol és Iniesta, az egy játékos. És hogy az a valaki (ők) kiesik/elmegy. Na?" Vagy ugyanezt az Aranycsapatból Puskással, Bozsikkal Grosiccsal és Hidegkutival.

De nem. Ez mind nem mondja el a lényeget.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Igen hiszen mint írtam is,itt most tényleg ez volt a jó döntés!Az látszott hogy mindkét félnek nagyon nehéz volt ez a döntés,de a csapat jövője érdekében ez volt a helyes.Azért most jó hogy nem a szezon közepén vagyunk,most nem tudnék meccseket nézni.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Akárhová megy Peyton, szurkolni fogunk neki mindannyian. Még akkor is, ha a buzi Eagles-be megy.

De emellett a Colts-nak is drukkolni #kell, és bízni azokban, akik ezután jönnek a klubhoz, szóval remélem nem esik vissza jelentősen a szurkolói bázisunk.Höri
Már leírtam, jön Peyton és Griffin is Phillybe, le van vajazva, Pagano intézte.Deny
Legalább akkor Gringsont mondanád.. 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akárhová megy Peyton, szurkolni fogunk neki mindannyian. Még akkor is, ha a buzi Eagles-be megy.

De emellett a Colts-nak is drukkolni #kell, és bízni azokban, akik ezután jönnek a klubhoz, szóval remélem nem esik vissza jelentősen a szurkolói bázisunk.Höri
Már leírtam, jön Peyton és Griffin is Phillybe, le van vajazva, Pagano intézte.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akárhová megy Peyton, szurkolni fogunk neki mindannyian. Még akkor is, ha a buzi Eagles-be megy.

De emellett a Colts-nak is drukkolni #kell, és bízni azokban, akik ezután jönnek a klubhoz, szóval remélem nem esik vissza jelentősen a szurkolói bázisunk.Höri
szo szerint.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azért Peyton egy úriember.
Remélem hozzánk jön és veszek egy mezt rögtön vele.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akárhová megy Peyton, szurkolni fogunk neki mindannyian. Még akkor is, ha a buzi Eagles-be megy.

De emellett a Colts-nak is drukkolni #kell, és bízni azokban, akik ezután jönnek a klubhoz, szóval remélem nem esik vissza jelentősen a szurkolói bázisunk.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönünk mindent Peyton, nekünk örökre Colt maradsz. 😕

Ő tett minket a térképre (Indianapolisban), nekem meggyőződésem, hogy egyértelmű GOAT lehetett volna, ha a vezetőség akár csak 3-4 szezonra össze tud rakni egy all-around keretet köré. Ez tulajdonképpen egyetlen egyszer sem sikerült a 15 év alatt, és ő mégis nyerni tudott egy Super bowlt, és egy másik alkalommal bevitt minket a döntőbe. Nem kisebbítve a csapattársak érdemét, akik természetesen kellettek a sikerekhez, én tényleg nem hiszem, hogy akármelyik másik irányító be tudta volna vinni azokat a csapatokat a döntőbe. Manning tényleg egymaga 10 győzelmet ér akármelyik csapatnak. Sok sikert a további, remélhetőleg még minimum 3-4 évig tartó pályafutásához.



Ezt most találtam. 😀 😕
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
végignéztem a felvételt
csak rinyálni tudnék...

(úgy vagyok a helyzettel, mint Besenyő Pista bácsi azzal, ami a kőolaj-finomítóban a cső végén kijön - oké, oké, elhiszek mindent, de ez így akkor is: nem jó)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Hát ez engem is szíven ütött most nagyon.Most valahogy úgy érzem magam,mint régen anno egy szakítás után.Hú de kúrva szar érzés.De azt kell hogy mondjam a lehető legjobb döntés volt ez.Azt viszont jó volt látni hogy nem sárdobálással ért véget!Sőt...Köszönjük Peyton Manning azokat a feledhetetlen perceket!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ott van Blair White, miért aggódtok?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Dallas Clark megy, akkor lesz igazán érdekes, hogy a 2/2-vel mit húz a csapat.Ha marad, akkor egy WR lenne a legjobb megoldás (Pl Jeffery), de ha megy, akkor talán még egy Fleener draft is kinézhet.aztec
Én második körben inkább a védelembe húznék. Ebből a WR classból lehet a 3. körben is minőségi játékost húznidugo1993
Én viszont tutira nem hagynám bent Jefferyt, ha elérhető.
Ki a fasznak fog dobálni Luck? Wayne megy, Garcon megy. Maradt Collie. Viccnek is rossz.
Ha meg Jeffery kimegy, akkor mindenképpen Fleener pick kell majd, ám emellett a piacról is hoznunk kell minimum egy, de inkább több használható elkapót is.
Luck nagy beast, de nem hiszek benne, hogy magának dobáljon.

több mint 12 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Szurkolói pályafutásom eddigi legszörnyűbb napja.Azt hittem,fel vagyok erre készülve,de nem...
Remélem hogy talál magának új csapatot,de ha befejezte az aktív pályafutást,várom vissza a klubhoz.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha Dallas Clark megy, akkor lesz igazán érdekes, hogy a 2/2-vel mit húz a csapat.Ha marad, akkor egy WR lenne a legjobb megoldás (Pl Jeffery), de ha megy, akkor talán még egy Fleener draft is kinézhet.aztec
mind2 verzió túl jól hangzik.

bár Grigsonban bízni kell #még.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Ha Dallas Clark megy, akkor lesz igazán érdekes, hogy a 2/2-vel mit húz a csapat.Ha marad, akkor egy WR lenne a legjobb megoldás (Pl Jeffery), de ha megy, akkor talán még egy Fleener draft is kinézhet.aztec
Én második körben inkább a védelembe húznék. Ebből a WR classból lehet a 3. körben is minőségi játékost húzni

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha Dallas Clark megy, akkor lesz igazán érdekes, hogy a 2/2-vel mit húz a csapat.Ha marad, akkor egy WR lenne a legjobb megoldás (Pl Jeffery), de ha megy, akkor talán még egy Fleener draft is kinézhet.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nem tudtam élőben nézni csak most az összefoglalót.
Egészen hihetetlen érzés...
Nagy hévvel írogattunk itt olyanokat, hogy ez a dolgok rendje, meg a jövőt kell alapozni, meg nincs más helyes választás, meg mittudomén ....

DE ez így élőben, a maga realitásában .... egészen torokszorító, szürreális dolog.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Addai cut nem lepne meg, a Clark viszont kicsit igen. Én még Brackettet vélem esélyesnek cutra.Stez
igy onmagaban en sem lepodnek meg a jo cuton de azt akkor viszont erosen megkerdojeleznem
h mi a szarnak kellett tavaly ujraszerzodnunk vele asszem 4 evre ??? chris polian a kurva anyadat !
viszont en clarkban hatalmasat csalodtam tavaly bar idenre meg maradhatna h ne legyen a te poszton is egy baszomnagy lyuk, brackett pedig szinten necces foleg az egesz lb sorunk hihetetlen mely depthjet nezve mert kulonben instacut lenne o is nalam (sajnos, mivel o volt sztem a colts nevtelen hose a mostmar kimondottan elmult idoszakban).
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Colts owner Jim Irsay indicated at Wednesday's Peyton Manning press conference that the team will have to make more roster moves just to sign draft picks this year.
Due $2.9 million in 2012 after being relegated to a complementary role in another injury-wrecked season, Joseph Addai is a prime candidate to be released. Dallas Clark, scheduled to earn nearly $5 million, could also be on the way out at age 33.

Addai cut nem lepne meg, a Clark viszont kicsit igen. Én még Brackettet vélem esélyesnek cutra.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Örüljetek, hogy nektek még 2-3 évig nem nagyon kell ettől félnetek. Aztán ott is lesz majd temetőhangulat..

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Mike Reiss ezt írta a blogjában:
"Seeing him in another uniform, playing against the Patriots, just won't be the same."
Én is ezt gondolom. Legendás mérkőzések, remek ellenfél, egy feledhetetlen korszak. Tudom, h ezek a dolgok így mennek, de tényleg sajnálom...

Do your job
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Olyan hihetetlen számomra is. Hiába, hogy már sejteni lehetett.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
hát igen, tudtok hogy ez lesz, de akkor is

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning