Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Na ha most nem hozunk senkit FA-ról akkor soha...Farky
Nagy halat minek? Irsay a sajttájon azt ecsetelte, hogy jelenlegi helyzetben a pickjeinket alig tudjuk majd aláiratni, gondolom ehhez is kellett a sérült/öreg/visszaesett veteránok kipaterolása.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
uhh apám, ez kezd komoly lenni
nagyon azon vagyunk, hogy kipakoljuk az előző generációt, teljes rebuild oké, de már csapatunk sem marad és hatalmas cap space sem lesz piacra

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Na ha most nem hozunk senkit FA-ról akkor soha...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Paintert is kitették 😕zolika26
majd elviszi a Jax, azonnal kezdhet.

de itt van nekünk Vittatoe, nincs miért izgulni.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
Építi LA-ben a csapatát Peyton. Nagggyon gyanús!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Meg Clark, Addai és Bullitt isWyatt
+ a festőt is.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Paintert is kitették 😕


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Meg Clark, Addai és Bullitt isWyatt
Gyűjtik a pénzt Freeney-re ?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bár ez még csak forrás, de gondolom jó eséllyel be is következik

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nabazmeg.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg Clark, Addai és Bullitt is

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brackett cutolva.

3 év alatt 18.2 milliót kellett volna adni neki.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkább örülj neki, hogy a fél liga még mindig odáig van érte és kapkodnak utána, aztán pedig reméld, hogy esetleg az NFC-be köt ki, ahol például nem lesz meg az az esély, hogy gyakorta összefussunk vele. Mert hiába Colt a szíve, a pályán nem fog nekünk kegyelmezni, ha úgy alakul. De reméljük, hogy Luck sem lesz egy vesztes típus és nem a tavalyi évhez hasonló meccseink/produkcióink lesznek hetente.Stez
Egyet is értek veled.... az eszemmel.
De hát szív egy másik dolog... (sajnos)szf61
Nyilván én is hasonlóan érzek..
De sajnos tudom, hogy hiába kezdek rinyálni, akkor sem lesz ez jobb, így igyekszem elfogadni a helyzetet.
Az imént olvastam, hogy habár sok scoutnál már Griffin előrébb van Lucknál és 1/1-es pick, a Colts továbbra is Luckot favorizálja és meghozta már hetekkel ezelőtt a döntését.
Még idetartozó hír, hogy Orlovskyt megpróbáljuk visszahozni backupnak, amolyan biztonsági tartaléknak. Ennyit tehát Painterről, már #2 QB-nak sem tarták Őt a csapatnál.

Nagy kérdés lesz még Freeney sorsa, ugyanis pagano 3-4-es rendszerébe nem fog beleilleni, de hát ahogy Esc és gsn is írta, írtózatos helyet visz el a sapkából.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Inkább örülj neki, hogy a fél liga még mindig odáig van érte és kapkodnak utána, aztán pedig reméld, hogy esetleg az NFC-be köt ki, ahol például nem lesz meg az az esély, hogy gyakorta összefussunk vele. Mert hiába Colt a szíve, a pályán nem fog nekünk kegyelmezni, ha úgy alakul. De reméljük, hogy Luck sem lesz egy vesztes típus és nem a tavalyi évhez hasonló meccseink/produkcióink lesznek hetente.Stez
Egyet is értek veled.... az eszemmel.
De hát szív egy másik dolog... (sajnos)

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkább örülj neki, hogy a fél liga még mindig odáig van érte és kapkodnak utána, aztán pedig reméld, hogy esetleg az NFC-be köt ki, ahol például nem lesz meg az az esély, hogy gyakorta összefussunk vele. Mert hiába Colt a szíve, a pályán nem fog nekünk kegyelmezni, ha úgy alakul. De reméljük, hogy Luck sem lesz egy vesztes típus és nem a tavalyi évhez hasonló meccseink/produkcióink lesznek hetente.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
érdemes beleolvasni a Broncos topikba 😊Farky
Wishful thinking .... 😉
Ugyanakkor be kell valljam, minden egyes hír olvastakor miszerint Manning ide megy, meg oda megy mintha kést forgatnának a szívemben.
Egyik oldalról úgy vagyok vele mint a büszke apa, hogy lám a mi fiunkért micsoda harc megy.
A másik oldalról meg bele lehet pusztulni, hogy ez egyáltalán lehetséges.
Nem tudom hogy lehet ezen túl lenni ...

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Ha megtetted, mesélj!

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
érdemes beleolvasni a Broncos topikba 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
"Peyton Manning Denverben kezdte meg 'országos túráját' "
Érdekes volna, ha...
Tulajdonképpen még tetszene is.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Kellemes elemzés a CHFF-en Manning lehetséges végállomásairól.
Meglepő végeredménnyel 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
várjuk mit ajánl érte Khan

több mint 12 éve
gsn 3 548
Állítólag van pár kérő Freeneyt illetően. Lehet hogy lementek a statisztikái, de még mindig nagyon jó játékos. Ez is rohadtul fájna...Escalade
Szerintem nem érdeklődik iránta senki, csak a Colts szeretné, és egy kis PR-t nyomatnak pár újságíróval. Nem racionális elvinni egy játékost, aki 32 éves, 19 milliós cap helyet foglal, nem nyitott az újratárgyalásra, és lassan az útja végén jár ebben a ligában, és csak egy biztos évre! ráadásul nyilván azért nem egy hetedik körösért adnák... Én, ha csapatvezető lennék, nem gondolkoznék egy ilyen trade-en.gsn
Szerintem pont az általad felsorolt indokok miatt nem lenne drága. A Colts számára szinte lenyelhetetlen ez a szerződés (trade/cut), cserébe a vevőnek az 1 év lehet vonzó is, illetve a biztos megszerzése, ami FAként közel sem garantált.Escalade
Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem strukturálja át. Hozzáadnának még pár évet, ő is jobban járna. Viszont, ha ragaszkodik a jelenlegihez, gyakorlatilag a saját elküldését harcolja csak ki. Trade és cut esetén 5 millió ragad be a capben, de 14 millió szabadul fel.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Állítólag van pár kérő Freeneyt illetően. Lehet hogy lementek a statisztikái, de még mindig nagyon jó játékos. Ez is rohadtul fájna...Escalade
Szerintem nem érdeklődik iránta senki, csak a Colts szeretné, és egy kis PR-t nyomatnak pár újságíróval. Nem racionális elvinni egy játékost, aki 32 éves, 19 milliós cap helyet foglal, nem nyitott az újratárgyalásra, és lassan az útja végén jár ebben a ligában, és csak egy biztos évre! ráadásul nyilván azért nem egy hetedik körösért adnák... Én, ha csapatvezető lennék, nem gondolkoznék egy ilyen trade-en.gsn
Szerintem pont az általad felsorolt indokok miatt nem lenne drága. A Colts számára szinte lenyelhetetlen ez a szerződés (trade/cut), cserébe a vevőnek az 1 év lehet vonzó is, illetve a biztos megszerzése, ami FAként közel sem garantált.

több mint 12 éve
gsn 3 548
Állítólag van pár kérő Freeneyt illetően. Lehet hogy lementek a statisztikái, de még mindig nagyon jó játékos. Ez is rohadtul fájna...Escalade
Szerintem nem érdeklődik iránta senki, csak a Colts szeretné, és egy kis PR-t nyomatnak pár újságíróval. Nem racionális elvinni egy játékost, aki 32 éves, 19 milliós cap helyet foglal, nem nyitott az újratárgyalásra, és lassan az útja végén jár ebben a ligában, és csak egy biztos évre! ráadásul nyilván azért nem egy hetedik körösért adnák... Én, ha csapatvezető lennék, nem gondolkoznék egy ilyen trade-en.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Állítólag van pár kérő Freeneyt illetően. Lehet hogy lementek a statisztikái, de még mindig nagyon jó játékos. Ez is rohadtul fájna...