Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Garcon lesz az talán, bár a Jax biztosan rá fog menni.
De meg is érdemelnék.Stez
Ha PM passzait el tudta droppolni, akkor el tudom képzelni mit művelne Jaxonvilleben 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Garcon lesz az talán, bár a Jax biztosan rá fog menni.
De meg is érdemelnék.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Garconnak új, öt éves szerződést ajánlottak, de nem kell nekiHöri
Elegge ugyanarra a piaci szegmensre mennek Manninghammel. Valaki erzesem szerint koppanni fog.salander
Sok a WR needes csapat, szóval nem hiszem.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Garconnak új, öt éves szerződést ajánlottak, de nem kell nekiHöri
Elegge ugyanarra a piaci szegmensre mennek Manninghammel. Valaki erzesem szerint koppanni fog.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha Garcon elmegy akkor Wayne-t könnyebb megtartani.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Közben még annyi van, hogy Luck elmondta, amit már ezelőtt is. Hajlandó padozni PM mögött, ha úgy hozná a sors.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Garconnak új, öt éves szerződést ajánlottak, de nem kell nekiHöri
Pénzt akar, tesztelni akarja a piacot, eddig is egyértelmű volt.
Mehet a Jaxbe zabothegyezni. Hülye nigga pofáját. Mondjuk az a vicc, hogy szerintem senki sem lesz annyira hülye, hogy valami brutális szerződést elé toljon, szóval akár vissza is találhat hozzánk egy piacozás után. 😀
Mondjuk kurvára nem azt mondom, hogy jó elkapó és szükségünk van rá, de ha Wayne is elmegy, akkor ki marad?
Az FA-ról akkor viszont jöhetne egy minőségibb WR akkor már és esetleg ha csúszik 1/25 körülig Jeffery, t berántani gyorsba. Bár nem fog csúszni, mert keményen edzett a combinera, szerintem visszatornázza magát top15-be is kb.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Garconnak új, öt éves szerződést ajánlottak, de nem kell neki

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
No comment 😊
szf61
Törvényszerű, hogy az AFC Eastbe jön? Elég volt belőle az elmúlt 10 év, menjen csak és keserítse meg az NFC-s csapatok életét.FViktor93
Goodell is biztos az AFC East-ért lobbizik. Dörzsölhetné a tenyerét a Brady-Manning bowlok új dimenziójára :cool:vandeminek
az aláírásod véletlen nem az ellenünk ELBUKOTT super bowlon keletkezett Sanyi és Ricsi üvöltése által? 😀 😛

több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
No comment 😊
szf61
Törvényszerű, hogy az AFC Eastbe jön? Elég volt belőle az elmúlt 10 év, menjen csak és keserítse meg az NFC-s csapatok életét.FViktor93
Goodell is biztos az AFC East-ért lobbizik. Dörzsölhetné a tenyerét a Brady-Manning bowlok új dimenziójára :cool:

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
No comment 😊
szf61
Törvényszerű, hogy az AFC Eastbe jön? Elég volt belőle az elmúlt 10 év, menjen csak és keserítse meg az NFC-s csapatok életét.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
No comment 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Garconban én sem érzem azt a +-t ami nagy WR-ek közé emelné, mint ami megvan Reggieben.
De második számú elkapónak nem rossz azért.

Más kérdés mennyit ér meg

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Vicces, kinti Colts fórumon csomóan ellőnék a taget Garconra vagy Mathisre.
Én kurvára nem használnám a taget egyiknél sem. Mathis mehet, ha sémaváltás lesz, Garcont meg meg kéne tartanunk, miután Wayne is megy.Stez
Garconra? 😀 Aki -3.7-es ProFootballFocus-os ratinget produkált, és nincs benne a top 10 idei FA WR összeállításukban? 10 milliót? Néhány szurkoló mintha nem is nézne meccset...
Mathisben is egyetértek. Felesleges, akkor inkább nézzük meg mit tud ott Wheeler/Hughes.

szerk: látom belejavítottál, bár szerintem a hosszútávú szerződés rossz ötlet. Simán benne van, hogy 2 éven belül a PBt fogja karistolni, de az is, hogy már csak a haverokkal fog focizgatni a parkban. Túl nagy rizikó, max 1-2 év nálam, olcsón (amit hülye lenne elfogadni, hisz eddig a 6. körös fizetését erősen túlteljesítette).

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Vicces, kinti Colts fórumon csomóan ellőnék a taget Garconra vagy Mathisre.
Én kurvára nem használnám a taget egyiknél sem. Mathis mehet, ha sémaváltás lesz, Garcont meg meg kéne tartanunk, miután Wayne is megy, de hosszútávú szerződéssel..

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
beírtam google-be, hogy "Peyton Manning" erre a javaslatok között már nem is az volt utána, hogy colts, hanem hogy jets. :/ kemények ezek az amcsik 😀

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ezekszerint Caldwell köztünk volt és figyelte a topikot. De hogy ki volt az nem tudhatjuk, hozzászólása ugyanis biztosan nem volt a témához. Meg úgy semmihez. Csendes gyilkos volt.Stez
meg is lepődtem volna, ha pont itt szólalt volna meg először

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezekszerint Caldwell köztünk volt és figyelte a topikot. De hogy ki volt az nem tudhatjuk, hozzászólása ugyanis biztosan nem volt a témához. Meg úgy semmihez. Csendes gyilkos volt.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
most hatalmas kő esett le Luck szívéről, hogy te toleráns leszel vele szemben 😊Stez
Volt már erről szó, és tartom a véleményem - amivel sokan vitatkoznak itt -, hogy szerintem a magyar Colts-topikot nem olvassák Amerikában, még a klubnál sem.wmitty
Ez mondjuk nem biztos, pl. felmerült itt többször Caldwell távozása és tessék.. Szóval csak óvatosan 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem azért kint is mindenki tisztában van vele (akinek van egy csöpp esze), hogy nem lehet rögtön megváltani a világot PM után, és eképpen is állnak majd hozzá. A Colts szurkolók nagyrésze legalábbis. Az már más tészta, hogy majd a károgók a riválisok fanjai lesznek, de azt ki nem szarja le.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
most hatalmas kő esett le Luck szívéről, hogy te toleráns leszel vele szemben 😊Stez
Volt már erről szó, és tartom a véleményem - amivel sokan vitatkoznak itt -, hogy szerintem a magyar Colts-topikot nem olvassák Amerikában, még a klubnál sem.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
adott a sportág százéves történetének legnagyobb játékosa.
wmitty
Ezen azért lehetne vitázni.ulpianus
A Colts-rajongói topikban? Nem gondolod komolyan. El se tudom képzelni. (Te talán még nem láttad játszani.)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
adott a sportág százéves történetének legnagyobb játékosa.
wmitty
Ezen azért lehetne vitázni.ulpianus
Szerintünk GOAT ... KC-ban nem biztos.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
adott a sportág százéves történetének legnagyobb játékosa.
wmitty
Ezen azért lehetne vitázni.


Állat vagyok, ami enni kér...