Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk az biztos, hogy ha elmegy tuti olyan csapathoz fog, akiket esélyesnek érez a SB győzelemre.Gaba93
szerintem tökmindegy hová megy, az a csapat egyszerre bajnokesélyes lesz... 😊Geyza
az biztosan fel sem merül senkiben, hogy a sérülés miatt nem 100%, hogy elit szinten marad.Deny
Van olyan intelligens, hogy tudja mire képes. Ha nincs 100% közeli állapotban, nem fog játszani. Belőle nem lesz Favre, az tuti. Méltósággal fog visszavonulni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mondjuk az biztos, hogy ha elmegy tuti olyan csapathoz fog, akiket esélyesnek érez a SB győzelemre.Gaba93
szerintem tökmindegy hová megy, az a csapat egyszerre bajnokesélyes lesz... 😊Geyza
az biztosan fel sem merül senkiben, hogy a sérülés miatt nem 100%, hogy elit szinten marad.
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Ha a Jetsbe megy a Pats drukkerek hada (meg Sancho) tuti kiborul. Viszont így évente 2× lenne Tombrédi vs. Péjtonmening, amiért meg tapsikolna a liga és a tévétársaságok.iktriad
Oké de akkor Breest vagy Rodgerst kérjük a Phinsbe....Delonso_
Ugyan főnök, ne legyél túl mohó 😊 Festőt megkaphatjátok 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha a Jetsbe megy a Pats drukkerek hada (meg Sancho) tuti kiborul. Viszont így évente 2× lenne Tombrédi vs. Péjtonmening, amiért meg tapsikolna a liga és a tévétársaságok.iktriad
Oké de akkor Breest vagy Rodgerst kérjük a Phinsbe....
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha a Jetsbe megy a Pats drukkerek hada (meg Sancho) tuti kiborul. Viszont így évente 2× lenne Tombrédi vs. Péjtonmening, amiért meg tapsikolna a liga és a tévétársaságok.
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Természtesen én vagyok a f...sz...Peyton-t akartam irni....a Manning családból... 😀


több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy pillanatra láttam csak az ESPN-en egy feliratot...mintha a Jets érdeklődne Payton ügyben.....Keano
Uh, szegény Saints... 😕Newman
Jah, le van ez már osztva. Hármas trade, mint az NBA-ben, Payton a fővárosba, Peyton megy a helyére New Orleans-ba, boldoggá téve Manning seniort, Rexy meg jön hozzánk nose tackle-t játszani a 3-4-be. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Egy pillanatra láttam csak az ESPN-en egy feliratot...mintha a Jets érdeklődne Payton ügyben.....Keano
Uh, szegény Saints... 😕

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Egy pillanatra láttam csak az ESPN-en egy feliratot...mintha a Jets érdeklődne Payton ügyben.....


több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk az biztos, hogy ha elmegy tuti olyan csapathoz fog, akiket esélyesnek érez a SB győzelemre.Gaba93
szerintem tökmindegy hová megy, az a csapat egyszerre bajnokesélyes lesz... 😊Geyza
Hát ja. A fenti mondat lehet, hogy úgy igaz, hogy "akikkel esélyesnek érzi az SB győzelmet". 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Mondjuk az biztos, hogy ha elmegy tuti olyan csapathoz fog, akiket esélyesnek érez a SB győzelemre.Gaba93
szerintem tökmindegy hová megy, az a csapat egyszerre bajnokesélyes lesz... 😊

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Menjen a Bullsba.Stez
Nem hallottam jól, Bills? 😛 😂
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Menjen a Bullsba.

több mint 12 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
HA elmegy másik csapathoz, akkor én a Cardinals-nak tudnék kicsit örülni! Kurt Warner szerepét pont betölthetné!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tegyük fel, hogy Manning egy másik csapathoz távozik.Mit kaphat érte a csapat azon túl, hogy nem kellene fizetnie a hatalmas fizetését?Esetleg valamilyen draftcetlit is mellékelnének PM ellenértékeként?aztec
hat max kompenzacios pick ha nem ervenyesitjuk a rosterbonuszt rajta. de amugy sztem total ingyen menne el
es abban sem vagyok biztos h ienkor kaphatnank-e erte kompenzaciot. mindenesetre az 1000 % h mas csapattol ezert semmit nem fogunk kapni.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Tegyük fel, hogy Manning egy másik csapathoz távozik.Mit kaphat érte a csapat azon túl, hogy nem kellene fizetnie a hatalmas fizetését?Esetleg valamilyen draftcetlit is mellékelnének PM ellenértékeként?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ha elmenne Manning a 49ershez,(amire nagyon kevés esélyt látok) akkor azt hiszem meg is lenne a jövő évi bajnok.dugo1993
Hát igen, az elég sportszerűtlen húzás lenne 😊
Mondjuk én attól félek, h a Redskinsbe megy..Szesze
én örülnék, ha a Skinsbe menne

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Mondjuk ha elmenne Manning a 49ershez,(amire nagyon kevés esélyt látok) akkor azt hiszem meg is lenne a jövő évi bajnok.dugo1993
Hát igen, az elég sportszerűtlen húzás lenne 😊
Mondjuk én attól félek, h a Redskinsbe megy..
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mondjuk ha elmenne Manning a 49ershez,(amire nagyon kevés esélyt látok) akkor azt hiszem meg is lenne a jövő évi bajnok.dugo1993
Még Crabtreeről is kiderülne, hogy jó elkapó.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Mondjuk az biztos, hogy ha elmegy tuti olyan csapathoz fog, akiket esélyesnek érez a SB győzelemre.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Mondjuk ha elmenne Manning a 49ershez,(amire nagyon kevés esélyt látok) akkor azt hiszem meg is lenne a jövő évi bajnok.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 931 — we almost always almost win
Oddsok Manning jövőjét illetően
http://larrybrownsports.com/football/peyton-manning-favored-dolphins-retire/115096

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
a 2003-as Buccaneers-meccswmitty
Mindig is tudtam, hogy jókor kezdtem el NFL-t nézni, de hogy ennyire?? XD Amiatt a meccs miatt lettem Colts fan 😀Gaba93
Wow, szerencsés vagy!
Én évekkel később kezdtem, és azt a mérkőzést csak már az nfl.hu-s cikkben olvasottak miatt kerestem vissza a neten. (Aki írta, annak elismerésem, mert szövegesen is nagyszerűen visszaadta az izgalmakat, egyszersmind a főszereplő zsenialitását!)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha belegondolsz abba, hogy mondjuk elmehetne San Fanciscoba, akkor nem tudom mi tartaná itt azon kívül, hogy imád itt lenni...peterk2005
én jobban örülnék ha egy bajnokesélyes csapatban fejezné be a pályáját, márpedig a Colts a mostani állapotában igen messze van ettől, ha pedig marad Manning, akkor megint tolódik az ujjáépítés. Ebből sem ő sem pedig a klub nem profitál.

több mint 12 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Lehetek a klub-ban takarító vagy ruhatáros?? XDGaba93
Akár elnök és takarító egy személyben. (Itt a kettős posztok dívnak.)

Felvételi feltétel: a Manning-kisoltár előtt térdelve el kell mesélni a 2003-as Buccaneers-meccs utolsó 6 percének történéseit.wmitty
Mindig is tudtam, hogy jókor kezdtem el NFL-t nézni, de hogy ennyire?? XD Amiatt a meccs miatt lettem Colts fan 😀