Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Hát, megint kárpótolt az élet egy Manning-trófeával, hálás vagyok érte. Már másodszor ment meg Eli. Őszintén tudok neki(k) is örülni.

(persze 18-as mezben néztem😊
(két srác is volt a bárban, aki megállított, szemből, és megkérdezte, hogy kinek a mezében vagyok 😕

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Komoly.
Akkor a visszavonulása tuti, bár ez kb. eddig is 100% volt.
Konz 2/2, bye-bye Fleener 😕

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Saturday-t próbálják beszervezni, hogy maradjon a csapatnál, mint a vezetőség tagja. Júniusban lesz 37 éves.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
képtelen vagyok elszakadni a Colts topictól

JJ
Istenem de ronda ez az ember 😀

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
ez ki ez?briareos
Painter
milyen ember vagy te, hogy nem ismered fel?
háttőazisten!Stez
ez a zsírkoca egy nfl qb? ja nem 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
biztos megbízhatóan adogatja a mappákat Painternek, otthon Ő a mappatartó edzője

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az ok, de a nő mit tud?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
ez ki ez?briareos
Painter
milyen ember vagy te, hogy nem ismered fel?
háttőazisten!

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
ez ki ez?

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
képtelen vagyok elszakadni a Colts topictól



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az észérvekről nem is beszélve 😀

Én meg lehet, hogy olyannak aki hisz Manningben és az eredményekben 😊

És esetleg " kicsit " régebbota követi figyelemmel ezt a remek sportot és Csapatot 😛

Alex II
az en apukam meg erosebb !Fake
és akkor még a péniszméretekről nem is beszélünk.marci
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Én meg lehet, hogy olyannak aki hisz Manningben és az eredményekben 😊

És esetleg " kicsit " régebbota követi figyelemmel ezt a remek sportot és Csapatot 😛

Azok a hülyék, ill. Captain Hindsight rajongók lesznek.

Ha valaki nem látja be, hogy a jelenlegi ismereteink szerint őrültség Peyton bónuszát bevállalni, szíve joga, csak én személy szerint butának és/vagy tájékozatlannak tartom. 😊marci
Alex II
az en apukam meg erosebb !Fake
és akkor még a péniszméretekről nem is beszélünk.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én meg lehet, hogy olyannak aki hisz Manningben és az eredményekben 😊

És esetleg " kicsit " régebbota követi figyelemmel ezt a remek sportot és Csapatot 😛

már most látom, hogy Luck be fog égni és akkor majd mindenki a fejét fogjadugo1993
Azok a hülyék, ill. Captain Hindsight rajongók lesznek.

Ha valaki nem látja be, hogy a jelenlegi ismereteink szerint őrültség Peyton bónuszát bevállalni, szíve joga, csak én személy szerint butának és/vagy tájékozatlannak tartom. 😊marci
Alex II
az en apukam meg erosebb !
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én meg lehet, hogy olyannak aki hisz Manningben és az eredményekben 😊

És esetleg " kicsit " régebbota követi figyelemmel ezt a remek sportot és Csapatot 😛

már most látom, hogy Luck be fog égni és akkor majd mindenki a fejét fogjadugo1993
Azok a hülyék, ill. Captain Hindsight rajongók lesznek.

Ha valaki nem látja be, hogy a jelenlegi ismereteink szerint őrültség Peyton bónuszát bevállalni, szíve joga, csak én személy szerint butának és/vagy tájékozatlannak tartom. 😊marci
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Az mondjuk tényleg elég vicces, hogy kb. többet foglalkozik mindenki a PM témával az utóbbi napokban, mint a Super Bowllal 😀
Pedig tökre nyilvánvaló, hogy Manning a Patsbe megy majd és hamarosan be is jelentik, mivel Brady kiégett. Két első kört és Wilforkot kapjuk cserébe. Ja, meg Welkert hatodik körért pluszba, miután tageli a Pats. Belicsek nagyban kínálgatja majd Chungot és Gronkowskit, de Irsay kiröhögi őt, mondván két ilyen sérülékeny trutymóra nekünk nincs szükségünk, ráadásul van egy elit TE-nk és Fleener is jön hamarosan. :cool:

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nehéz elszakadni a Colts topiktól, mikor ilyeneket olvas az ember

JJ
12 óra alatt is újra meg lehet sérülni.Höri
jogos, valószínűleg elfeküdte a nyakát alvás közbenJJ
😂
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
nehéz elszakadni a Colts topiktól, mikor ilyeneket olvas az ember

JJ
12 óra alatt is újra meg lehet sérülni.Höri
jogos, valószínűleg elfeküdte a nyakát alvás közben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
jaj bazdmeg. csóri Luck az ég világon semmit sem csinált, de már most "elérte" azt, hogy a fél világ innentől csak arra várjon, hogy hibázzon, aztán jól megmondják a frankót, hogy kár volt kivágni egy egészséges Manninget
kurva fasza, így kell elbaszni szerencsétlen gyereket, nagyon jól csinálják mind Irsayék, mind pedig a média és a szurkolók, aztán majd csodálkoznak, ha Luck esetleg nem bírja el a rá rakott enyhén nagy terhet és kibaszottul nem azt fogja hozni, amit egyébként tud.. mindezt úgy kapja, hogy még az NFL közelébe sem volt, és egy árva, rosszindulatú mondat sem hagyta el a száját a Manning hacacáréval kapcsolatban.. hát kb így kell teljesen elbaszni egy ilyen prospectetStez
Ha Luck ettől "elbaszódik", akkor nem való NFL QB-nak. Nem is hiszem, hogy ez bármennyire befolyásolná, megszokják ezek az az elit college QB-t időben az ilyen nyomást.

Amitől valóban "elbaszódhat", az az, ha egy rossz csapatba kerül, és úgy tanul bele az NFL-be, hogy rossz szokásokat vesz fel. Pl. szar előtte a fal, és elkezd hamar megszabadulni a labdától, és ez beidegződik. Vagy nincs jó slot receivere, TE-je, és nem tudja megtanulni a velük való rövidpasszos, időzítés-kritikus playeket. Ésatöbbi. Manning különleges eset volt abban a tekintetben, hogy várták is tőle, és egy szar csapatban is naggyá tudott válni. Ezt egyelőre Luckról még nem tudjuk, vagy megvan benne ez a képesség, vagy nincs. Ha nincs, akkor nem engedhetjük meg magunknak, hogy ne tegyünk "alá" már a következő 1-2 évben is egy jól futó, jó elkapókkal bíró, elfogadható fallal rendelkező #O-t, egy kiváló playbook-al.

Szóval az majdnem biztos, hogy hype ide vagy oda, egy jó irányító lesz, a kérdés az, hogy ki tud-e majd lépni a Ryan, Rivers, stb. kategóriából. Ha igen, akkor utólag elmondhatjuk, hogy megérte Manningtól megválni, ha nem akkor viszont nem, mert Ryan szintű QB-t azért minden évben lehet találni, 1/1 nélkül is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nehéz elszakadni a Colts topiktól, mikor ilyeneket olvas az ember

JJ
12 óra alatt is újra meg lehet sérülni.

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
nehéz elszakadni a Colts topiktól, mikor ilyeneket olvas az ember



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
jaj bazdmeg
csóri Luck az ég világon semmit sem csinált, de már most "elérte" azt, hogy a fél világ innentől csak arra várjon, hogy hibázzon, aztán jól megmondják a frankót, hogy kár volt kivágni egy egészséges Manninget
kurva fasza, így kell elbaszni szerencsétlen gyereket, nagyon jól csinálják mind Irsayék, mind pedig a média és a szurkolók, aztán majd csodálkoznak, ha Luck esetleg nem bírja el a rá rakott enyhén nagy terhet és kibaszottul nem azt fogja hozni, amit egyébként tud.. mindezt úgy kapja, hogy még az NFL közelébe sem volt, és egy árva, rosszindulatú mondat sem hagyta el a száját a Manning hacacáréval kapcsolatban.. hát kb így kell teljesen elbaszni egy ilyen prospectet

ja, de tényleg, egy mostani nyilatkozata:
"Nagyszerű dolog lenne #1 picknek lenni"
tényleg nagy köcsög a gyerekStez
+1
Jelzem Manning első szezonja 3-13 volt.
2 év türelem Lucknak is jár, hacsak bele nem fárad ebbe a kibaszott média cirkuszba.
Remélem Grigson ebből a szempontból Polianék nyomdokaiba lép és helyi média csak az odavetett csontokon rágódik majd.

Manning meg szerintem nem csinál mást csak próbálja pozicionálni magát az FA időszakra

Erről az egészről a Gyalog Galopp jut eszembe:

Sírásó: - Visszük a halottakat, visszük a halottakat.
Öreg: - De jól vagyok, egész jól.
Sírásó: - Uram aszondja a papa hogy jól van.
Fiú: - Dehogy van jól... haldoklik.
Öreg: - De tényleg jól vagyok .. pompásan érzem magam.

... PUFFF a Balta.

- Visszük a halottakat, visszük a halottakat.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
azt is mondta, hogy várakozásai alapján rögtön kezdő lesz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
jaj bazdmeg
csóri Luck az ég világon semmit sem csinált, de már most "elérte" azt, hogy a fél világ innentől csak arra várjon, hogy hibázzon, aztán jól megmondják a frankót, hogy kár volt kivágni egy egészséges Manninget
kurva fasza, így kell elbaszni szerencsétlen gyereket, nagyon jól csinálják mind Irsayék, mind pedig a média és a szurkolók, aztán majd csodálkoznak, ha Luck esetleg nem bírja el a rá rakott enyhén nagy terhet és kibaszottul nem azt fogja hozni, amit egyébként tud.. mindezt úgy kapja, hogy még az NFL közelébe sem volt, és egy árva, rosszindulatú mondat sem hagyta el a száját a Manning hacacáréval kapcsolatban.. hát kb így kell teljesen elbaszni egy ilyen prospectet

ja, de tényleg, egy mostani nyilatkozata:
"Nagyszerű dolog lenne #1 picknek lenni"
tényleg nagy köcsög a gyerek

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
már most látom, hogy Luck be fog égni és akkor majd mindenki a fejét fogjadugo1993
Azok a hülyék, ill. Captain Hindsight rajongók lesznek.

Ha valaki nem látja be, hogy a jelenlegi ismereteink szerint őrültség Peyton bónuszát bevállalni, szíve joga, csak én személy szerint butának és/vagy tájékozatlannak tartom. 😊
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
már most látom, hogy Luck be fog égni és akkor majd mindenki a fejét fogjadugo1993
Nem hiszem, hogy beégne.Majd akkora a felhajtás körülötte, mint anno TT körül és így minden esélyt megadnak majd neki, szerintem élni is fog vele.Egy legendához fogják lépten-nyomon hasonlitgatni, elég nagy felelősség lesz az is. 😉

A Jégember győz, nem beszél.