Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A Colst-nak nem hiányzott, hogy a nem rózsás viszonyok mellett az SB miatt megjelenjen az országos sajtó színe-java a városban és kis túlzással legalább annyit foglalkozzanak most velük, mint a másik két csapattal.atapapa
Irsay zseni, tudja, hogy mit kell tenni ahhoz, hogy a média rajtunk lovagoljon. 😛
Aztán majd jön a sok divatfan 😂
Ja nem mégsem, mivel Ricsi majd tesz róla szerintem már a SB közvetítésen is, hogy jól lefikázzon minket. 😊
Vicces lesz, amikor a nagydöntőn már 10 perce a Colts lesz a téma 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A Colst-nak nem hiányzott, hogy a nem rózsás viszonyok mellett az SB miatt megjelenjen az országos sajtó színe-java a városban és kis túlzással legalább annyit foglalkozzanak most velük, mint a másik két csapattal.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Én ma reggelt ezt találtam. Nagyon sajnálom, ha tényleg úgy lesz, ahogy leírják. Minden tiszteletem a 18.-asnak.
Nagy fájdalom, ha nem látjuk többet játszani.

http://sport.hir24.hu/nfl/2012/01/31/peyton-manning-nek-annyi(1)/
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Kár volt beszélni a családdal, Eli elfumblizta az igazságot.Höri
"Akkor most legalább vasárnapig Cooper lesz megint Archie második kedvenc fia." Copyright - Ork. :]
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
A legfrissebb Peyton interjú:

Link

Minden "Politically Correct", csak egy kurva mondat nem hangzik el:
"Javul van a kezem és visszatérek"
Még csak utalás sincs arra hogy játszani fog valamikor.
Nagyon sajnálom... más vége kéne hogy legyen.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"And we'll look back on the fact that playing a Super Bowl in Peyton's … in the town where he played his NFL … uhhhh, you know plays for the Colts. So we'll look on that later." - Eli Manning a Media Dayen.salander
Kár volt beszélni a családdal, Eli elfumblizta az igazságot.

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
"And we'll look back on the fact that playing a Super Bowl in Peyton's … in the town where he played his NFL … uhhhh, you know plays for the Colts. So we'll look on that later." - Eli Manning a Media Dayen.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Annak mondjuk nem örülök.
Kíváncsi vagyok, ezek után ki kerül képbe, mint DC.Stez
sztem majd egy eros FAval megoldjuk azt is 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 930 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Komoly meglepetés lenne, ha Manning játékra tudna jelentkezni bármelyik csapatnál is 2012-ben. Azt követően meg már szinte mindegy. Végül az egészsége érdekében úgyis visszavonulás lesz ebből, csodás pályafutással a háta mögött.DoM
szerintem is ez a papírforma, de az utóbbi időben annyira megszaporodtak a transzfer pletykák, hogy azt hittem tényleg erősen gyógyul.

és bár rossz hírt hoztál, azért kijavítottam a sigedet

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Miért is olyan bizonytalan Manning rehabilitációjának a sorsa és eredménye: http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=jc-cole_peyton_manning_colts_neck_surgery_jim_irsay013012

Komoly meglepetés lenne, ha Manning játékra tudna jelentkezni bármelyik csapatnál is 2012-ben. Azt követően meg már szinte mindegy. Végül az egészsége érdekében úgyis visszavonulás lesz ebből, csodás pályafutással a háta mögött.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Annak mondjuk nem örülök.
Kíváncsi vagyok, ezek után ki kerül képbe, mint DC.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Butler marad steel cityben, lolHöri
A Fins és a Cards után harmadszor utasít vissza DC-pozíciót, hogy nálunk maradjon. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Butler marad steel cityben, lolHöri
Fuckyeah!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Butler marad steel cityben, lol

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Persze hiba lenne a 2012-es szezonnal kalkulálni, a cél szerintem mindenki szeme előtt a 2013-ban való versenyképesség.Escalade
es a 13ban valo versenykepessegnek (en ezt legalabb pot ero missziokent ertelmeznem) szerinted van realitasa
ennyi nyitott kerdes mellett ? en elkepzelhetonek tartom de ehhez lúknak v a kovetkezo qbnak sokkal tobb koze lesz sztem mint barmi masnak.

mondjuk azon birnek mosolyogni ha itt abban a divizioban ahol nagyjareszt peyton miatt mar mindenki pontgepeket akarna palyara zavarni mi megkontraznank ezzel a hit'emhard zuzato profillal amibe lúk allati modon tudna illeszkedni 😀Fake
Nem sok, viszont esélytelen akárcsak meg is próbálni betömni ennyi lyukat 1 offseason alatt. Remélem azért a draft útján való építkezést folyatjuk, és nem esünk bele a free agency csapdájába.
A Texans contendernek tűnik, rajtuk kívül viszont az AFC South harmatgyenge, már jövőre elcsíphetjük bármelyiket.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy jó drafttal és FA-zással kb. bármelyik védelemből jót lehet faragni. 😊

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Butler érkezése még kérdőjeles, de az már valamit előrevetít Pagano fényében, hogy 3-4-et akarunk átszani, vagy akár csak hibridet.Stez
Nekem meg inkább tűnik ez fotel-ötletelésnek, mint realitásnak. 😉

Azért az nem úgy van, hogy ha én egy 3-4 guy vagyok akkor 3-4-et játszunk, mert csak. Az NFL-ben legalább annyira a rosterhez alakítják a szisztémát, mint a szisztémához a rostert. Tök mindegy, ki az edző, akkor is - legalábbis 1-2 éves távlatban.

A jelenlegi Colts roster sztem az egész ligából messze a tökutolsó 3-4 alkalmasságot tekintve. Ezzel szemben, jó drafttal, jó FA-zéssel egy jó 4:3-as D alakítható ki belőle anélkül, hogy a fél rostert le kéne cserélni. Mi értelme lenne akkor váltani rövid távon? Azt tudom esetleg elképzelni, hogy közép távon - 3-4 év alatt - fokozatosan térünk át, úgy, hogy a mostani 4-3-ba már olyan új embereket hozunk, akik majd egy 3-4-ben is jók lesznek. Valahogy úgy ahogy a Houstonnál történt, ahol szépen évek alatt - de még 4-3-ban - beszerválták a megfelelő emberanyagot, majd amikor már megvolt, akkor váltottak egyik évről a másikra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Butler érkezése még kérdőjeles, de az már valamit előrevetít Pagano fényében, hogy 3-4-et akarunk átszani, vagy akár csak hibridet.Stez
a ravens csaknem full 4-3at tolt. suggs a snapek kb 90 %aban 3 pontosbol indult. szivesen linkelnem a statot de mar nemtom hol olvastam par hettel ezelott 😕 mit is vetit elore pagano erkezese ezalapjan ? sztem csak annyit h aggresszivabb defense playeink is lesznek a klasszik cover2/3-under2 basic 4man rush kombonal HA paganonak mint hcnek lesz erre is kihatasa.
btw sold sztem csak azert van mindenki oda mar attol is h butler neve egyaltalan felvetodott mert nalunk az ilyesmi h egy ertelmes dc materia akar csak szobakeruljon arra eddig nem volt precedens a peytonpolian-eraban.Fake
nem azt mondtam, hogy Pagano érkezése vetíti előre, hanem hogy Pagano után ha Butler is jönne, akkor szerintem biztosan 3-4-re váltanánk 1-2 éven belül

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
végül is ha kibírja, hogy ne ugasson be a főnöknek, lehet megtartják 😀 😀

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Eldőlt:

Former Indianapolis Colts head coach Jim Caldwell is taking a job with the Baltimore Ravens, the coach confirmed Monday to 24-Hour News 8 sports director Anthony Calhoun.

Caldwell told AC he will be the quarterbacks coach in Baltimore.

Forrás

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Butler érkezése még kérdőjeles, de az már valamit előrevetít Pagano fényében, hogy 3-4-et akarunk átszani, vagy akár csak hibridet.Stez
a ravens csaknem full 4-3at tolt. suggs a snapek kb 90 %aban 3 pontosbol indult. szivesen linkelnem a statot de mar nemtom hol olvastam par hettel ezelott 😕 mit is vetit elore pagano erkezese ezalapjan ? sztem csak annyit h aggresszivabb defense playeink is lesznek a klasszik cover2/3-under2 basic 4man rush kombonal HA paganonak mint hcnek lesz erre is kihatasa.
btw sold sztem csak azert van mindenki oda mar attol is h butler neve egyaltalan felvetodott mert nalunk az ilyesmi h egy ertelmes dc materia akar csak szobakeruljon arra eddig nem volt precedens a peytonpolian-eraban.Fake
Az biztos. 😊 De lehet itt egy jó kis smashmouth football. 😀 Nekem eddig nagyon tetszik az alakuló/kinevezett/szóba jött coaching staff. Lehet hogy átkérünk titeket a North-ba a Browns helyett. 😂


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
The Dream May Be Over for Irsay and the ColtsJJ
meg egy par hasonloert halas lennek miota a tressel tipped is olyan hibatlanul bejott 😉Fake
Luck -> Colts 😛JJ
nekem ezzel is szivesseget teszel. i don't see big-time nfl throws 😛
ugy azert foleg ncaa szinten eleg konnyu alakitani ha a 8 emberes falbol megy a megazuzatas es igy minden 4.-5. play egy PA
de mondhatnam azt is h erre kar luckot huzni mikor itt a pelda h ezt az nflben yatesszel is eleg jol meglehet oldani 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Butler érkezése még kérdőjeles, de az már valamit előrevetít Pagano fényében, hogy 3-4-et akarunk átszani, vagy akár csak hibridet.Stez
a ravens csaknem full 4-3at tolt. suggs a snapek kb 90 %aban 3 pontosbol indult. szivesen linkelnem a statot de mar nemtom hol olvastam par hettel ezelott 😕 mit is vetit elore pagano erkezese ezalapjan ? sztem csak annyit h aggresszivabb defense playeink is lesznek a klasszik cover2/3-under2 basic 4man rush kombonal HA paganonak mint hcnek lesz erre is kihatasa.
btw sold sztem csak azert van mindenki oda mar attol is h butler neve egyaltalan felvetodott mert nalunk az ilyesmi h egy ertelmes dc materia akar csak szobakeruljon arra eddig nem volt precedens a peytonpolian-eraban.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
The Dream May Be Over for Irsay and the ColtsJJ
meg egy par hasonloert halas lennek miota a tressel tipped is olyan hibatlanul bejott 😉Fake
Luck -> Colts 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal