Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Butler érkezése még kérdőjeles, de az már valamit előrevetít Pagano fényében, hogy 3-4-et akarunk átszani, vagy akár csak hibridet.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
The Dream May Be Over for Irsay and the ColtsJJ
meg egy par hasonloert halas lennek miota a tressel tipped is olyan hibatlanul bejott 😉
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy nem értem miért kezeli mindenki tényként ezt az egészet, akár Butlert, akár a 3-4-et). PG szerint Butler még csak kedden utazik interjúra hozzátok. Pl 1 vagy 2 éve a Cardinals már hívta DC-nek, s akkor visszautasította azt.

(Ettől függetlenül sztem ezt nem fogja most, de mérget sem vennék rá és ha jön akkor sztem is 3-4 lesz ebből.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez nagyon húzós úgy, hogy S-ünk, CB-nk, OL-ünk sincs.Stez
Azt mondod, Pagano nem lesz elégedett a Caldwell-Lefedge-Bullitt rotációval? 😀
Tényleg tele van a csapat lyukkal, és akkor még a WR, center és TE posztokról nem is beszéltünk. 2 draft kéne ide, meg egy időgép. Persze hiba lenne a 2012-es szezonnal kalkulálni, a cél szerintem mindenki szeme előtt a 2013-ban való versenyképesség.Escalade
Én mondtam, én azért nem hoznék rookie centert és SS-t sem, az biztos. WR is inkább FA-ról, mert a második kört sem lőném el erre, ilyen needek mellett. Clarknak vagy megjön a kedve a játékhoz, vagy idénre eléggé beszopjuk, mert kivágni nem tudjuk. Ismeretes, én Fleenert szeretném 2/2-re, de Clark mellett nem hiszem, hogy ellőjük a TE picket második körben. Mondjuk Konz, ha csúszna 2/2-ig, kiegyeznék vele, mint Center pickkel..
De alapból a jelenlegi needjeinkre megoldására sem biztos, hogy elegendő spaceünk lesz, nem hogy egy szinte komplett 3-4-es védelem leigazolására. Freeney mondjuk nagyon sokat keres, vele megint felszabadulna kb. két korrekt játékosnak elegendő hely, de én szerintem nem fogjuk tudni korrekt áron eladni. Ő meg nem egy ideális OLB jelölt.

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
The Dream May Be Over for Irsay and the Colts


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Persze hiba lenne a 2012-es szezonnal kalkulálni, a cél szerintem mindenki szeme előtt a 2013-ban való versenyképesség.Escalade
es a 13ban valo versenykepessegnek (en ezt legalabb pot ero missziokent ertelmeznem) szerinted van realitasa
ennyi nyitott kerdes mellett ? en elkepzelhetonek tartom de ehhez lúknak v a kovetkezo qbnak sokkal tobb koze lesz sztem mint barmi masnak.

mondjuk azon birnek mosolyogni ha itt abban a divizioban ahol nagyjareszt peyton miatt mar mindenki pontgepeket akarna palyara zavarni mi megkontraznank ezzel a hit'emhard zuzato profillal amibe lúk allati modon tudna illeszkedni 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ez nagyon húzós úgy, hogy S-ünk, CB-nk, OL-ünk sincs.Stez
Azt mondod, Pagano nem lesz elégedett a Caldwell-Lefedge-Bullitt rotációval? 😀
Tényleg tele van a csapat lyukkal, és akkor még a WR, center és TE posztokról nem is beszéltünk. 2 draft kéne ide, meg egy időgép. Persze hiba lenne a 2012-es szezonnal kalkulálni, a cél szerintem mindenki szeme előtt a 2013-ban való versenyképesség.Escalade
Rotáció?? Volt már olyan, h mindhárman egyszerre egészségesek? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ez nagyon húzós úgy, hogy S-ünk, CB-nk, OL-ünk sincs.Stez
Azt mondod, Pagano nem lesz elégedett a Caldwell-Lefedge-Bullitt rotációval? 😀
Tényleg tele van a csapat lyukkal, és akkor még a WR, center és TE posztokról nem is beszéltünk. 2 draft kéne ide, meg egy időgép. Persze hiba lenne a 2012-es szezonnal kalkulálni, a cél szerintem mindenki szeme előtt a 2013-ban való versenyképesség.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt tudom, hogy McClain ILB, de uge nem példátlan, hogy egy edző elhozza valamelyik játékosát magával, ha meg váltás, akkor McClain lehet ez talán, UFA lesz. De hát ez csak szubjektív vélemény, én nem lepődnék meg rajta.
Ettől függetlenül majdnem komplett 3-4-es védelmet kéne draftolnunk/FA-znunk. Ez nagyon húzós úgy, hogy S-ünk, CB-nk, OL-ünk sincs.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
És az OLB-k? 😀 Nagyon komoly szerencsétlenkedés lenne, mondjuk így első lépésként ha 3-4, akkor azt hiszem az tuti, hogy az UFA Ravens McClaint elhozza magával Pagano hozzánk.Stez
McClain belső LB, és drága.
Hughes, Wheeler. Egyik sem váltotta be a hozzáfűzött reményeket, de egy próbát talán megérhetnek. Angerer nem tűnik tragikus ILBnek, Brackett már kicsit nagyobb talány.

Egyértelműen a NT a legnagyobb gondja az átállásnak (mint minden 4-3 -> 3-4nél). Nevis elevickélhet DEnek, viszont ezzel ki is fújtak a keret használható DL emberei. Amennyiben tényleg átállunk (akár csak hybridre is), Keith Butler ideális edzőnek tűnk.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hughes mondjuk alapból 3-4be illett OLBnek, szóval ő lehet a váltás egyik nyertese (már ha úgy dönt, hogy nem lesz gigabust).
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom mennyire biztosak ezek a szerződések, de ha Pagano-Arians-Butler trió lesz, akkor azt a játékot, amit eddig láttunk a csapattól szerintem el lehet felejteni egy időre.

Ravens, Steelers coachok, nekik a Colts féle pass offense elég távoli dolog. Brutál D, smashmouth football, low scoring meccsek, ebben éltek évek óta mind a hárman.

Butler pedig szerintem az utóbbi 8-10 évben csak 3-4 D-ben dolgozott, és ebben kiemelkedő eredményeket ért el. Lehet hogy egy átmeneti időszakot megcsinálna 4-3 vagy hibrid felállásban, de hosszú távon nem tudom elképzelni, hogy ne 3-4 -ben gondolkodna.

Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz ebből.Jan
Senki nem is beszélt arról, hogy nem 3-4 lesz. Sőt, kb. mindenki biztos ebben, ha jön Butler, de első évben azért lginkább hibridet tudunk majd játszani a jelenlegi playákkal és ha hoznak melléjük még párat. Főleg, mert a top pickünk az O-ba fog elmenni, azért annyi space meg nagyon nem lesz, hogy komplett 3-4-es védelmet csináljunk. Ha 3-4, McClaint szerintem biztosan hozná Pagano maga után, mondjuk én továbbra is inkább arra leszek kíváncsi, kik játszanának OLB-t?! Milyen 3-4-es OLB-k lesznek FA-k, akik használhatóak? Főleg, ha Freeney is elmegy esetleg, akkor kibaszottul távoli lesz a pass rush fogalma, korrekt OLB-k nélkül. Na egyre kíváncsibbá válok, ami a máricusi piacot illeti. Sanszosan idén a D-t fogjuk turbózni legfőképpen. Bár mondjuk hiába lenne egy erős D#-nk, ilyen fallal futójátékunk sosem lesz, marad a passzjáték.

több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Nem tudom mennyire biztosak ezek a szerződések, de ha Pagano-Arians-Butler trió lesz, akkor azt a játékot, amit eddig láttunk a csapattól szerintem el lehet felejteni egy időre.

Ravens, Steelers coachok, nekik a Colts féle pass offense elég távoli dolog. Brutál D, smashmouth football, low scoring meccsek, ebben éltek évek óta mind a hárman.

Butler pedig szerintem az utóbbi 8-10 évben csak 3-4 D-ben dolgozott, és ebben kiemelkedő eredményeket ért el. Lehet hogy egy átmeneti időszakot megcsinálna 4-3 vagy hibrid felállásban, de hosszú távon nem tudom elképzelni, hogy ne 3-4 -ben gondolkodna.

Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz ebből.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a 3-4 igen vicces lesz mondjuk 😂
Először is a 3-4 legfőbb eleme egy korrekt NT. A futást nekünk 4 emberrel sem sikerült soha megállítani. Kik mennének DE-nek? Moaláról elképzelhetetlennek tartanám, hogy 3-4-es falban játsszon, nagyon tré 4-3-ban is. És az OLB-k? 😀 Nagyon komoly szerencsétlenkedés lenne, mondjuk így első lépésként ha 3-4, akkor azt hiszem az tuti, hogy az UFA Ravens McClaint elhozza magával Pagano hozzánk. De kb. komplett 3-4-es védelmet kéne draftolnunk illetve FA-znunk, az orbitális SS-CB needünkről nem is beszélve. Mondjuk lehet idén lekakkoljuk a támadókat és egy teljes védelem rebuiltet fogunk tolni.Stez
Akkor viszont Luck sem kell a drafton ! Draftoljunk a 3-4-be való embereket , utána a védelem hozza a meccseket . / Ha már Steelers feeling legyen még jobban az / ! Az Offense meg ellesz Painterrel meg Orlovskyval ! Esetleg Collins mégegy évre ?

AGYRÉM !Alex II
Nincs is 3-4-es playa, akire áldoznék 1/1-et. Luck teljesen alap, az FA-zás menne gondolom 3-4-re, meg a többi pick, aztán gondolom tolnánk valami hibrid védelmet. A 2/2-re nekem mondjuk Fleener kőne, letojom a 3-4-et és a CB-t 😀 Azokat mind a piacon inkább, mint ahogy az S-t is.

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
Az a 3-4 igen vicces lesz mondjuk 😂
Először is a 3-4 legfőbb eleme egy korrekt NT.Stez
a 2/2-ről már fel lehet tradelni simán az első körbe Dontari Poe-ért 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az a 3-4 igen vicces lesz mondjuk 😂
Először is a 3-4 legfőbb eleme egy korrekt NT. A futást nekünk 4 emberrel sem sikerült soha megállítani. Kik mennének DE-nek? Moaláról elképzelhetetlennek tartanám, hogy 3-4-es falban játsszon, nagyon tré 4-3-ban is. És az OLB-k? 😀 Nagyon komoly szerencsétlenkedés lenne, mondjuk így első lépésként ha 3-4, akkor azt hiszem az tuti, hogy az UFA Ravens McClaint elhozza magával Pagano hozzánk. De kb. komplett 3-4-es védelmet kéne draftolnunk illetve FA-znunk, az orbitális SS-CB needünkről nem is beszélve. Mondjuk lehet idén lekakkoljuk a támadókat és egy teljes védelem rebuiltet fogunk tolni.Stez
Akkor viszont Luck sem kell a drafton ! Draftoljunk a 3-4-be való embereket , utána a védelem hozza a meccseket . / Ha már Steelers feeling legyen még jobban az / ! Az Offense meg ellesz Painterrel meg Orlovskyval ! Esetleg Collins mégegy évre ?

AGYRÉM !
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a 3-4 igen vicces lesz mondjuk 😂
Először is a 3-4 legfőbb eleme egy korrekt NT. A futást nekünk 4 emberrel sem sikerült soha megállítani. Kik mennének DE-nek? Moaláról elképzelhetetlennek tartanám, hogy 3-4-es falban játsszon, nagyon tré 4-3-ban is. És az OLB-k? 😀 Nagyon komoly szerencsétlenkedés lenne, mondjuk így első lépésként ha 3-4, akkor azt hiszem az tuti, hogy az UFA Ravens McClaint elhozza magával Pagano hozzánk. De kb. komplett 3-4-es védelmet kéne draftolnunk illetve FA-znunk, az orbitális SS-CB needünkről nem is beszélve. Mondjuk lehet idén lekakkoljuk a támadókat és egy teljes védelem rebuiltet fogunk tolni.

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
itt a IrsaiOlivér!sutianap
pont csütörtökön voltam vizsgázni a borvidékekből és bizony ez a csemegeszőlő is a tananyag része.Höri
Nem csak az Irsai jóóóó,
szárnyashoz rizling is fogyasztható.
Nem csak az Irsai jóóóó,
fröccsnek a rizling is nekem való-
Megtört a kocsid, nem fizet a Casco,
ha le akarsz nyugodni, Figula a frankó-
Elhívod a lányt egy randevúraha,
legyen nálad otthon Németh Attilaha
ezüstös reflexek, kerek savak,
ilyet csak akkor mondj, ha ezek neked nem csak szavak yo
ne add, ami lúgos, ne add, ami meleg,
hallom, lesz fesztivál,
Etyek, várjál megyek

😀kishaszi
ejnye! Lúgos=dugós! 😉
több mint 12 éve
houshmandzadeh 32
Oké köszi a választ.
Most visszaolvasva télleg elég hülyeség lett.
Igazad van sapka és bocs a hülyeségér.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Hello!

Én nem tudom elképzelni, hogy a franchise történetének legjobb játékosát, Peyton Manning-et ne tartsa meg a Colts. Bár ha Montana-t elengedték 4 Super Bowl győzelem után akkor semmi sem elképzelhetetlen. Remélem, hogy Manning marad Indianapolisban és még egy Super Bowl-t fog nyerni.
Am mikor dől el, hogy Manning marad-e vagy sem?houshmandzadeh
Pedig el fogják engedni... ( sőt már elengedték szvsz)
Egyébként legkésőbb márc 8.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Én nem tudom elképzelni, hogy a franchise történetének legjobb játékosát, Peyton Manning-et ne tartsa meg a Colts. Bár ha Montana-t elengedték 4 Super Bowl győzelem után akkor semmi sem elképzelhetetlen. houshmandzadeh
ez zseniális! állítasz valamit és utána rögtön meg is cáfolod! 😀
így kell ezt
(elnézést)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
houshmandzadeh 32
Hello!

Én nem tudom elképzelni, hogy a franchise történetének legjobb játékosát, Peyton Manning-et ne tartsa meg a Colts. Bár ha Montana-t elengedték 4 Super Bowl győzelem után akkor semmi sem elképzelhetetlen. Remélem, hogy Manning marad Indianapolisban és még egy Super Bowl-t fog nyerni.
Am mikor dől el, hogy Manning marad-e vagy sem?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
@evansilva 2012 is also last year of Freeney's contract. No signing bonus acceleration. #Colts would have big cap savings by trading or cutting him.

Mondjuk ha sikerül elcserélni Freeney-t és Mathis is elmegy, akkor már az átállásra is nagyobb az esély. Ha marad akkor azt az 1 évet ami még a szerződéséből hátra van, jó lenne 4-3-ban tölteni.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha Manninget kirúgják bármi megtörténhet !Alex II
az mondjuk jó érv, de komplett front7-t nem lehet draftolni egyből.

ha idén váltani akarnak, akkor nyilván katasztrófa lesz az egész defense mert írd és mond mindenki alkalmatlan másik rendszerre.

ide jön 2 jó védő szakember, szerintem jobb lenne a mostani rendszert javítani, aztán ha ez nem megy akkor jövőre át lehet állni.

én úgy vagyok vele, hogy jobb egyszerre csak 1 egységet felforgatni, bár az NFL-ben előfordul, hogy akkor is sémát váltanak amikor az O is tele van lyukkal.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Elképzelhetetlennek tartom 😊Höri
OFF topic:

Höri.. bocs hogy ilyennel zavarkodom, de
Hogyan lehet a user kép alatti kis "szlogen"-t változtatni ?
( Mint nálad a "bitchslap")
Nem találom a beállításokban sehol sem.szf61
kérni kell, itt: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=118&p=12
ezt viszont figyelembe veszik: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=191#p191