Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
A Chiefs-nek gyakorlatilag úgyis csak egy QB kell és SB esélyes a csapat. Hely is van a capben. Szóval tényleg esélyes.
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Jaguars????

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Washingtonba menne sztetek úgy hogy csoport riválisa lenne a tesójának? davemayer
ez nem gátló tényező, a versenyszellem simán van akkora Eliban is, hogy úgy pláne meg akarná nyerni a csoportot.

Meg aztán Shanny a leginkább mozgatható HC a jelölt csapatok között. Denverben akárhányszor játszott Manning ellen, mindig kikaptak. Szóval ő adná neki a legszabadabb kezet.

mondjuk én a Chiefs-et se zárom ki.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Elképesztő ez a történet, még mindig nem akarom elhinni hogy a Colts kirakja Manninget...

Washingtonba menne sztetek úgy hogy csoport riválisa lenne a tesójának? Sokkal inkább a Jets&Miami-t tartom esélyesebbnek, Schaub helyén Houstonban 😛 😀 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Vicces, hogy Irsay van felháborodva azon, amit Manning nyilatkozott, amikor hetek óta sem Ő, sem a GM válaszra sem méltatja. Egy ilyen helyzetben Ő legyen az első, akivel leülnek diskurálni, könyörgöm. És mondjuk rá lehet kenni Grigsonra a szart, de szerintem főként Irsay sara ez, mert Ő a tulaj és Ő puncsol egy éve PM-nek. Azok után, amit PM tett a franchiseért, egy korrekt beszéd talán kijárna neki. Mondjuk ezek után már tuti, hogy valami olyasmi van az egész balhé mögött, hogy Irsay valóban sértve vagy átverve érzi magát és emiatt viselkedik ilyen ellenszenvesen.Stez
Igen... :/ S most kezdi racionalizálni az érzését. Most jön az, amit tegnap írtál. Manning hamarosan mindennek le lesz hordva. Egy büdös, sunyi bunkó, aki átvert engem.
Kíváncsi vagyok, hogy PM meddig tudja úriemberként kezelni a helyzetet. Lesz-e dac reakciója? (Ad absurdum: csoportriválishoz elmenni bagóért.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
én is imádom, de sajna felejtős 😕JSanyo
ezt azért annyira ne bánd tekintve, hogy a védelmünk nem kifejezetten 3-4-re termett emberkékből áll 😊
bár megnézném 😛Stez
hát nagyon finoman szólva sem 3-4es matériából vannak a védelmünk tagjai 😊 mondjuk sírnék, ha látnám, az biztos 😀JSanyo
Pagano nem 3-4-es faszi,a Ravens is hybrid védelmet nyomja,Suggs majdnem annyit indult 3 pontosból,mint 2 -esből.
A lényeg,ami titeket érdekel,hogy az agresszív ,blitz orientált védelmet preferálja.A játékosok szeretik,mert közöttük "él"és mozog.Nem egy tekintélyelvű,megközelíthetetlen edző.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgy látom nemcsak nálunk nem tudnak jól bánni azokkal akik sokat tettek a csapaptért ezeket vhol nagyon nem értem... Csak léci ne az NFC be jöjjön, pláne ne az Eastbe elég nekünk egy Manning 😛dande
Pedig én akkor már remélem, hogy a Skinsbe megy 😊

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom nemcsak nálunk nem tudnak jól bánni azokkal akik sokat tettek a csapaptért ezeket vhol nagyon nem értem... Csak léci ne az NFC be jöjjön, pláne ne az Eastbe elég nekünk egy Manning 😛
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
nem hittem volna hogy ez lesz; Washington, Miami viszont biztos Manning-lázban ég.JoeyB
Vagy menjen a Jetsbe és akkor még egy környéken is lakhatnak a tesóval + SB esélyes csapat. Mondjuk akárhova is megy SB esélyes az a csapat...
És neki nyilván nem a pénz, hanem a játék, és hogy SB esélyes csapat legyen az a lényeg. És ha a Jets bepróbálkozott egy öreg Favreal, akkor egy 35 éves PM-nek is adnak szvsz esélyt!

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Vicces, hogy Irsay van felháborodva azon, amit Manning nyilatkozott, amikor hetek óta sem Ő, sem a GM válaszra sem méltatja. Egy ilyen helyzetben Ő legyen az első, akivel leülnek diskurálni, könyörgöm. És mondjuk rá lehet kenni Grigsonra a szart, de szerintem főként Irsay sara ez, mert Ő a tulaj és Ő puncsol egy éve PM-nek. Azok után, amit PM tett a franchiseért, egy korrekt beszéd talán kijárna neki. Mondjuk ezek után már tuti, hogy valami olyasmi van az egész balhé mögött, hogy Irsay valóban sértve vagy átverve érzi magát és emiatt viselkedik ilyen ellenszenvesen.

több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Akkor Khan idehozhatja hozzánk hogy Gabbert-et kinevelje 😀 😀 😀 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
nem hittem volna hogy ez lesz; Washington, Miami viszont biztos Manning-lázban ég.


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
"It is so sad and so hard to write it again, but it's true: Peyton Manning is done in Indianapolis."

http://www.indystar.com/article/20120126/SPORTS15/201260492/Kravitz-Irsay-s-remarks-bringing-curtain-down-Manning-s-career?odyssey=mod|breaking|text|IndyStar.com


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Gyakorlatilag a Colts folyamatosan égeti magát ezekkel a élő streamekkel.
Iszonyat képminőség, szinte alig hallani valamit... nem hiszem el !!!!!

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Pagano News Conference

http://www.colts.com/Streaming.html

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Tradenél nem az új csapata vállalná át az egész szerződést?Roth
Már válaszolt Marci, de hogy világos legyen a jövőre nézvést.
Elsőre is gyorsan ajánlom gsn világklasszis blogját a témában.
Másodikra pedig a válasz.

Amikor valaki kap egy aláírási bónuszt, azt megkapja azonnal kézhez. Mondjuk legyen egy 25 millió. ÉS legyen 5 éves a szerződés. Amiben további 8 millió áll évente fizunak. Meg roster bónusz egyéb bónusz évente max 2 millió. Tehát a garantáált 8 ,de lehet 10.
Viszont az aláírási pénzt is elosszák 5 évre. az évi 5 millió. CSAKHOGY ezt aláíráskor már kifizették. Ezt nem fogja átvenni az új csapat. Mert akkor kifizettek 25 millát ,de mondjuk csak 15 lesz ide könyvelve 10 meg az új csapathoz, ami nem fair. Mert 25ért írt alá, nem 15ért.
Akárhova megy, vagy kivágják és sehova nem egy, az aláírási már marad. Mert ki lett fizetve el van könyvelve. A kedvezmény az, hogy több részletbe könyvelik. Nem pedig az, hogy végül máshoz könyvelik át.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
majd hozza McClaint, akivel kitörölhetjük 😀
mondjuk nem vágom Pagano dolgait, de nálunk vajh nem akarja majd bepróbálni a 3-4-et?
azért az vicces lenne, mondjuk én bírom a 3-4-et, ettől függetlenül nem tudnám a Coltsnál elképzelniStez
én is imádom, de sajna felejtős 😕JSanyo
ezt azért annyira ne bánd tekintve, hogy a védelmünk nem kifejezetten 3-4-re termett emberkékből áll 😊
bár megnézném 😛Stez
hát nagyon finoman szólva sem 3-4es matériából vannak a védelmünk tagjai 😊 mondjuk sírnék, ha látnám, az biztos 😀

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Bocs, nem találom hogy pontosan mit is jelent ez. Március 8 után kell fizetni neki x dollárt?
Gsn blogja alapján addig nem is cserélhetik el, ugye? Egyáltalán láttok esélyt Tradere?Drabin
Ha elcseréljük, a 28 millás bónusza nálunk lesz dead cap. Nem leszünk hülyék elcserélni, hanem cut lesz.marci
Tradenél nem az új csapata vállalná át az egész szerződést?Roth
Fizetését igen, a bónuszt nem.

szerk.: hogy világos legyen. ha március 8. előtt valakihez el tudjuk passzolni, akkor az új csapat gondja a bónusz ... de az lehetetlen, hogy valaki bevállalja bónuszostul.

Cut or Trade Peyton before March 8th: 16mil of dead cap

Cut or Trade Peyton after March 8th: 44mil of dead cap

Cut or Trade Peyton after 2012: 33mil of dead cap

Cut or Trade Peyton after 2013: 22mil of dead cap

Cut or Trade Peyton after 2014: 11mil of dead cap
több mint 12 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo

pfbusiness Újabb pontosítás a Peyton Manning opcióval kapcsolatban, az opcióval február 7. és március 8. között élhet a Colts.Höri
Bocs, nem találom hogy pontosan mit is jelent ez. Március 8 után kell fizetni neki x dollárt?
Gsn blogja alapján addig nem is cserélhetik el, ugye? Egyáltalán láttok esélyt Tradere?Drabin
Ha elcseréljük, a 28 millás bónusza nálunk lesz dead cap. Nem leszünk hülyék elcserélni, hanem cut lesz.marci
Tradenél nem az új csapata vállalná át az egész szerződést?

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Valaki meg tudja mondani mik a hírek Manning ügyben? Most is van valami cikk az nfl.com on Hot Topic résznél.
Köszi a helpetk78chriss

pfbusiness Újabb pontosítás a Peyton Manning opcióval kapcsolatban, az opcióval február 7. és március 8. között élhet a Colts.Höri
Bocs, nem találom hogy pontosan mit is jelent ez. Március 8 után kell fizetni neki x dollárt?
Gsn blogja alapján addig nem is cserélhetik el, ugye? Egyáltalán láttok esélyt Tradere?Drabin
Ha elcseréljük, a 28 millás bónusza nálunk lesz dead cap. Nem leszünk hülyék elcserélni, hanem cut lesz.
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Azon gondolkodom, kire lehet elcserélni értékarányosan. Arra jutok, nem "kire", csak "mire". Egy csapatra. Valamelyik jobbra.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki meg tudja mondani mik a hírek Manning ügyben? Most is van valami cikk az nfl.com on Hot Topic résznél.
Köszi a helpetk78chriss

pfbusiness Újabb pontosítás a Peyton Manning opcióval kapcsolatban, az opcióval február 7. és március 8. között élhet a Colts.Höri
Bocs, nem találom hogy pontosan mit is jelent ez. Március 8 után kell fizetni neki x dollárt?
Gsn blogja alapján addig nem is cserélhetik el, ugye? Egyáltalán láttok esélyt Tradere?Drabin
Trade kizárt.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki meg tudja mondani mik a hírek Manning ügyben? Most is van valami cikk az nfl.com on Hot Topic résznél.
Köszi a helpetk78chriss

pfbusiness Újabb pontosítás a Peyton Manning opcióval kapcsolatban, az opcióval február 7. és március 8. között élhet a Colts.Höri
Bocs, nem találom hogy pontosan mit is jelent ez. Március 8 után kell fizetni neki x dollárt?
Gsn blogja alapján addig nem is cserélhetik el, ugye? Egyáltalán láttok esélyt Tradere?
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na pazar, a végén még kihozzuk itt a szituból, hogy PM egy büdös pénzhajhász geciláda.Stez
Dehogy! Elnézést, ha nem hangsúlyoztam ki eléggé, hogy a Manning-gel szembeni méltatlan viselkedés okát próbáltam keresgélni. Azon spekulálok, hogy a tulajnak utólag milyen érzései lehetnek, ami ehhez a totális semmibevételhez vezettek. Egy szóval nem mondtam, hogy ezt jogosnak tartanám. Sőt! Úriemberként kéne viselkednie, még ha nem várt veszteségnek éli is meg az elmúlt időszakot. Azzal az emberrel bánik így, aki a franchise-t kiemelte a mélyből és a liga egyik élcsapatává tette. Ha úgy dönt, hogy Manning-re nincs szüksége, akkor oda kéne állnia elé és a szemébe mondania.tomi-tomi
Ha Irsay így érezne, akkor feldughatja magának a fanchise-át, nem érdemli meg, hogy ilyen játékosa legyen. De szerintem nem is erről van szó. Inkább azt tartom valószínűnek, hogy már meghozták a döntést, de egyelőre kényelmetlen odaállni Manning elé vele, és ezért megy a mismás.

Amúgy természetesen egy HOF QB mindig komoly tényező a cap politikában, de nem látom azt a hűde nagyon nagy problémát. Ha maradna, akkor ugyanakkora terhet rakna a capba, mint Brady, vagy jövőre várhatóan Brees is. Ha nem marad, akkor meg maga után hagy egy kb. 10 milliós dead capet, ami ugyan sok, de ha összeveted mondjuk Clark kivágása esetén maradó 8.5 millás dead cappel, vagy a tavaly elküldött Jennings (azt hiszem ő volt) idénre maradt 5.5 millás dead capjével, nem olyan rettenet. Ennyi kockázatot mindenki bevállal egy Manning szintű játékosért - sokan még gyengébbekért is - szóval helyén volt az a szerződés.

A "probléma" egyszerűen maga Luck. Ha nem egy ilyen kaliberű tehetség jönne ki idén a drafton, Manning probléma sem lenne. Vagy felépült volna annyira, hogy pályára tud lépni és akkor megyünk vele lesz ami lesz, nem lett volna az a dilemma ami most. Egy Cam Newtonért, Bradfordért, Staffordért - hogy csak az utóbbi három évet mondjam - senki nem dob el még egy félig béna Manninget sem. Ha Manning rendbejött volna, akkor a drafton 1/1 trade, és betankolás korai körös tehetségekből, ha nem, akkor meg lesz ami lesz alapon húztunk volna egy QB-t. De nem egy Bradford jött idén, hanem Luck. Ő más helyzetet teremtett, ő akkora csábítás és olyan ígéret, ami mellett nem lehet elmenni. Innentől viszont már problémás, mert Manning 18 millióját, vagy Luck 7(+ Manning 10 dead cap) millióját még be lehet tuszkolni a cap alá úgy, hogy csapat is maradjon, de a kettőre együtt 25 milla már sok. Akkor nem marad csapat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Azért ha jól emlékszem PM a szerződése megkötése előtt azt mondta Irsaynek, hogy neki elég kevesebb pénz is, inkább abból a lóvéból hozzanak mellé minőségi játékosokat, hogy SB esélyeink legyenek. Irsay mondta végig azt, hogy a legjobban fizetett irányítóvá akarja tenni. Szóval PM nem "húzta le" a csapatot szvsz.

Legalábbis nem direkt