Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 247 — Whoops, looks like something went wrong.
Lesz itt needünk rendesen. Azon drukkoljunk, hogy további needeket ne csináljunk, mondjuk HC/OC/DC téren. 😀peterk2005
Szerintem nem lesz vészes, 3-4-5 nagy lyuk, amikre megy majd a draft is és az FA-zás is, így simán megoldható.
Kis túlzással az edzői posztokon sem gyengülhetünk kb, kivétel erre Tressel és Gray.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lesz itt needünk rendesen. Azon drukkoljunk, hogy további needeket ne csináljunk, mondjuk HC/OC/DC téren. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 247 — Whoops, looks like something went wrong.
2/2-re Fleener jöjjön 😛Höri
Nekem azzal se lenne bajom, ha valami korrekt CB-t és WR-t és SS-t hoznánk előtte az FA-ról 😊
De Saturday távozásával a fal közepén is nagy needünk lesz, szóval akár oda is mehet a második kör, vagy egy szabadügynök.
Fleener jó lesz harmadik körben 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2/2-re Fleener jöjjön 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 247 — Whoops, looks like something went wrong.
Mekkora az esélye annak, hogy megtartsátok Reggie Wayne-t?Láttam, hogy Garcon és Gonzalez is FA, lehet ebből idén WR draft?aztec
Passz. Szerintem nem fog nálunk maradni, Garcont meg megtartjuk, de szerintem ezekre akkor kapjuk meg a választ, amikor kiderül, hogy PM-mel mi lesz.
A második körös WR draft simán lehetséges, de még vagy 2-3 hatalmas needet tudunk mondani, ahová szintén simán el lehet lőni a második kört. Az FA után okosabbak leszünk a drafttal kapcsolatban.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mekkora az esélye annak, hogy megtartsátok Reggie Wayne-t?Láttam, hogy Garcon és Gonzalez is FA, lehet ebből idén WR draft?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Amúgy fura JJ, kiröhögné a Coltsot, hogy Tresselt viszi, holott pár hete pont panaszkodott, milyen gáz, hogy csak egymástól viszik edzőket csapatok, sose egy külső embert 😊
Jó, persze megértem, Tressel azért Tressel.Deny
Tressel már belsős, konzultánsként dolgozott szeptember óta a Colts-nál 😛

de ez a kemény: https://twitter.com/#!/JimIrsay/status/161790206146650113JJ
vicces a végén a GOOD LUCK üzenet 😀 😀Hurka
Ilyen év után meg is érdemelnénk egy good luckkal jövő Luckot 😀

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Amúgy fura JJ, kiröhögné a Coltsot, hogy Tresselt viszi, holott pár hete pont panaszkodott, milyen gáz, hogy csak egymástól viszik edzőket csapatok, sose egy külső embert 😊
Jó, persze megértem, Tressel azért Tressel.Deny
Tressel már belsős, konzultánsként dolgozott szeptember óta a Colts-nál 😛

de ez a kemény: https://twitter.com/#!/JimIrsay/status/161790206146650113JJ
vicces a végén a GOOD LUCK üzenet 😀 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
miért is estek ki tegnap előtt?Höri


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új jelölt

Brad Seely, 49ers Special Team Coach 😀

miért is estek ki tegnap előtt?

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
Amúgy fura JJ, kiröhögné a Coltsot, hogy Tresselt viszi, holott pár hete pont panaszkodott, milyen gáz, hogy csak egymástól viszik edzőket csapatok, sose egy külső embert 😊
Jó, persze megértem, Tressel azért Tressel.Deny
Tressel már belsős, konzultánsként dolgozott szeptember óta a Colts-nál 😛

de ez a kemény: https://twitter.com/#!/JimIrsay/status/161790206146650113


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy fura JJ, kiröhögné a Coltsot, hogy Tresselt viszi, holott pár hete pont panaszkodott, milyen gáz, hogy csak egymástól viszik edzőket csapatok, sose egy külső embert 😊
Jó, persze megértem, Tressel azért Tressel.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na akkor ő lesz a győztes, csak meg kell várni, hogy kiessen a ravensHöri
Továbbra is reménykedem benne, hogy perspektívaként tartja életben Irsay a Tressel híreket. Elvileg a hétre HC döntést ígért, bár helyükön kell ezeket a tweeteket kezelni.Escalade
elsőre elírtam, paganóra gondoltam mint befutó

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
na akkor ő lesz a győztes, csak meg kell várni, hogy kiessen a ravensHöri
Továbbra is reménykedem benne, hogy perspektívaként tartja életben Irsay a Tressel híreket. Elvileg a hétre HC döntést ígért, bár helyükön kell ezeket a tweeteket kezelni.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na akkor ő lesz a győztes, csak meg kellETT várni, hogy kiessen a ravens

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Többen írták (hasonló közeli forrásból), hogy szerintük még nincs meg az igazi jelölt. Holnap jön Pagano, remélhetőleg lehengerli Irsayéket.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
micsoda hiteles forrás 😀

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
@Chris_Widlic
My sources tell me the #colts will NOT hire Jim Tressel as head coach

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a kiírás alapján ez egy szerencsepatkó. a charm valami amulettet jelent. a toy meg azért van ráírva, hogy ha balszerencséd lesz, ne tudj feljelentést tenni.

a Lucky meg az 1/1-re utal

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Oldandó a feszült várakozás légkörét.

Fogalma sincs, mi ez, de megvettem és lefotóztam.
A Lidlbe se volt kiírva, hogy mi, csak az ára, filctollal (~300 forint)
Méltó helyre került.wmitty
Atyaisten! Mit művelnél Te egy kovácsműhelyben?! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Oldandó a feszült várakozás légkörét.

Fogalma sincs, mi ez, de megvettem és lefotóztam.
A Lidlbe se volt kiírva, hogy mi, csak az ára, filctollal (~300 forint)
Méltó helyre került.




Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 247 — Whoops, looks like something went wrong.
Irsay nagy kuki, én is a legrosszabbtól félek már

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mikor látom hogy JJ írt a topikba, már félve kattintok rá mert tudom hogy a hsz olyat fog tartalmazni hogy legszívesebben leköpném a monitortHöri
Te a legrosszabbra készülsz, aztán kiderül, hogy beírta Kirk Ferentz lett az új Indy HC. 😊
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
mikor látom hogy JJ írt a topikba, már félve kattintok rá mert tudom hogy a hsz olyat fog tartalmazni hogy legszívesebben leköpném a monitortHöri
de mikor AZT a hsz-t beírom majd, még akkor is reménykedhetsz, hogy esetleg az utolsó pillanatban meggondolta magát 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mikor látom hogy JJ írt a topikba, már félve kattintok rá mert tudom hogy a hsz olyat fog tartalmazni hogy legszívesebben leköpném a monitort