Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
én nagyon utálom az oregont, de már ott tartunk, hogy Kelly-nek is örülnék. nem tom számít-e, de a szezon előtt hosszabított a kacsákkal.

a másik meg a Saints OC akit még tolerálnék, Zimmer szerintem nem jön.

Childress-en röhögnék, de még mindig előrébb van a rangsoromban mint Gray. Tressel mikor először felvetődött, megírtam, hogy abba hagyom a szurkolást.Höri
As WBNS-TV in Columbus is reporting (via the Cleveland Plain Dealer), Tressel already has had two interviews for the chance to replace Jim Caldwell, and the second one occurred Friday when owner Jim Irsay flew to Sarasota, Fla., where Tressel has a home, to talk with the former Ohio State coach.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én nagyon utálom az oregont, de már ott tartunk, hogy Kelly-nek is örülnék. nem tom számít-e, de a szezon előtt hosszabított a kacsákkal.

a másik meg a Saints OC akit még tolerálnék, Zimmer szerintem nem jön.

Childress-en röhögnék, de még mindig előrébb van a rangsoromban mint Gray. Tressel mikor először felvetődött, megírtam, hogy abba hagyom a szurkolást.

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
Ótvar szar döntés lenne bármelyik, komolyan, egy új érát nem ilyen HC-kkal kellene megkezdeni. Jerry Grayt mondjuk alapból nem is értem, hogy jöhetett egyáltalán szóba..Stez
kissé belterjes a szakma, mint mondottam volt párszor


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem lesz PM és Luck is Colts playa márciustól, ebben szinte biztos lehetsz..
Irsay azt mondta, hogy a jövő hétvégére meglesz az új HC legkésőbb.
Ahogy most állunk, pazar minden, Childress, Tressel, Jerry Gray, mind remek döntésnek bizonyulnának HC posztra. 😀 Akármelyik jön, én fejbe lövöm magam, 😐
Ótvar szar döntés lenne bármelyik, komolyan, egy új érát nem ilyen HC-kkal kellene megkezdeni. Jerry Grayt mondjuk alapból nem is értem, hogy jöhetett egyáltalán szóba..

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ugyan nem sok esély van arra, hogy Peyton és Luck is csapattag lesz jövőre, de hátha, és akkor ez máris egy elég durva adat:
Regarding Colts 2012 $: Manning option (28M) + salary (7.4M) = 35.4M. Luck bonus plus salary = approx 15.1M. Total = 50.5M
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Reméljük, azért a sok barom közül előhalásszuk ismét Zimmert, vele elégedett lennék.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
minek ? felgyujtani mert annyira ocsmany ? meg nem szerzodtettek nem ?
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
nem tudom hogy mely üzletekben kapható jelenleg ilyen ruhadarab, de a Colts fanoknak itt az idő beszerezni párat 😛



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Tressel 2. interjún járt. Nagyon rossz előérzetem van. Amennyiben ő vagy Childress jön, visszasírjuk még Caldwellt, ebben biztos vagyok.Escalade
Így az élet (és Irsay) ezzel kompenzálná, hogy Luck ide kerül.iktriad
rosszmájú vagy 😊

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tressel 2. interjún járt. Nagyon rossz előérzetem van. Amennyiben ő vagy Childress jön, visszasírjuk még Caldwellt, ebben biztos vagyok.Escalade
Így az élet (és Irsay) ezzel kompenzálná, hogy Luck ide kerül.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tressel 2. interjún járt. Nagyon rossz előérzetem van. Amennyiben ő vagy Childress jön, visszasírjuk még Caldwellt, ebben biztos vagyok.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mario Harvey érkezettroniadi
421 tackle a Marshallban. Ő is töpszli, 6'0, de legalább a tömege megvan (250lbs)Höri
Lefogyott 257-ről? De legalább gyors is (4.43). Championship

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
jön Childress interjúra 😀 jaj nekünkHöri
maholnap meg lehet scoutolni a Shrine Game-n, ilyen jól teljesített BC az edzéshéten:

My last "down" goes to the West Coaching Staff--Brad Childress, Greg Robinson, Mark Mangino and others--who ran very lazy practices down in St. Petersberg. It was a common occurrence to look around and see no drills going around and every player just milling around as coaches talked. Over on the East side, Bobby Ross got more out of his players by running more reps and keeping players moving almost constantly. Regardless of the game's outcome on Saturday, Childress and his staff did their players a disservice this week."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
jön Childress interjúra 😀 jaj nekünk

őt még tán wmitty is ösmeriHöri
Jajjj... csak őt ne

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
egyre jobb

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jön Childress interjúra 😀 jaj nekünk

őt még tán wmitty is ösmeri

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mario Harvey érkezettroniadi
421 tackle a Marshallban. Ő is töpszli, 6'0, de legalább a tömege megvan (250lbs)

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Mario Harvey érkezett

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Spagnuolo -> Saints.
Fasza, hogy Christiansenen kívül konkrétan mindenkit kirúgtak (remélem az ő maradása formalitás), csak valahonnan el kéne kezdeni foltozni a lyukakat, és Spags szurkolói szemmel alkalmas alapköve lehetett volna ennek.

edit: "maradékok" (eddig):
Christensen: OC, Cooter: Ast2OC, Howell: Ast Strg/Cond, Prince: Ast OL, Thomas: TE, Walker: RB.

Mike Zimmert szívesen elnézném DC/HCként, de sajnos még nem volt róla szó.Escalade
De volt:
In Indianapolis, Zimmer has emerged as a candidate to replace the fired head coach Jim Caldwell.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/01/19/colts-and-bucs-consider-mike-zimmer-dolphins-think-hes-too-blunt/
Szerintem is ő a legjobb jelölt egyébként.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Spagnuolo -> Saints.
Fasza, hogy Christiansenen kívül konkrétan mindenkit kirúgtak (remélem az ő maradása formalitás), csak valahonnan el kéne kezdeni foltozni a lyukakat, és Spags szurkolói szemmel alkalmas alapköve lehetett volna ennek.

edit: "maradékok" (eddig):
Christensen: OC, Cooter: Ast2OC, Howell: Ast Strg/Cond, Prince: Ast OL, Thomas: TE, Walker: RB.

Mike Zimmert szívesen elnézném DC/HCként, de sajnos még nem volt róla szó.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd meglássátok. Ha nem ő, akkor valami nagynevű FA 😛tenorx
Ja, Garcon vissza mikor rájön, hogy fele annyit nem kap egy csapattól sem, amint amit akar. 😀

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Majd meglássátok. Ha nem ő, akkor valami nagynevű FA 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
A lényeg, hogy Spagnoulo ide jöjjön.
A HC meg ne valami tejbetök legyen. Grigson meg azt hiszem, hogy le akarja tenni a névjegyét és egy teljes edzőgárda takarítás után agresszív FA-t fog lehozni.
Amit mondjuk nagyon remélek is, mert jó nagy szarban leszünk, ha a pár hatalmas lyukat nem sikerül betömni. tenorx szerint Mario Williams itt fog kikötni. 😀 😛

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Srácok! Eddig az volt a reklamáció tárgya, hogy karakteres HC kell nem a tejbetök Caldwell. Hát tessék megkapjátok 😛 😉 A csapat neve meg Duck and Luck 😀dande
És az új mascot meg Donald Kacsa lesz.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok! Eddig az volt a reklamáció tárgya, hogy karakteres HC kell nem a tejbetök Caldwell. Hát tessék megkapjátok 😛 😉 A csapat neve meg Duck and Luck 😀