Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jöjjön csak hozzánk Miamiba, szívesen látjuk.
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát sajnos mostmár elég valószínű, hogy Manning pályafutása QB-ként befejeződött. Én már csak abban reménykedek, hogy az új GM annyira taplón viselkedik majd vele, hogy dacból eligazol valahová és még láthatjuk néhány évig.

Tényleg, szerintetek melyik csapat igazolná le, hogyha mondjuk mi cutoljuk, és belemenne valamekkore fizetéscsökkentésbe (veterán minimumig csak nem süllyed)? Mert én a Jets, Washington, Seattle hármason kívűl nem látok túl sok opciót. Egy Brownsba meg csak nem menne már el.......

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
ha már idetévedtem, bár nem kapcsolódik, de JJ pl. te el tudnád képzelni Chip Kelly-t az NFL-ben? 😊sapka
Nálunk volt róla szó.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
igazoltunk egy linebackert Kanadából future contracttal.

Jerrell Freeman tavaly 105 tackle, 6 sack, 3 INT.

Cserébe rohadt kicsi. 6'0 és 234 lbsHöri
Megvan a SS-tek. 😛somoskovig
Dehogyis. Kivágják TC után, és majd nálunk lesz 1-2 szép megmozdulása. Mondjuk pont a Colts ellen.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
igazoltunk egy linebackert Kanadából future contracttal.

Jerrell Freeman tavaly 105 tackle, 6 sack, 3 INT.

Cserébe rohadt kicsi. 6'0 és 234 lbsHöri
Megvan a SS-tek. 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
igazoltunk egy linebackert Kanadából future contracttal.

Jerrell Freeman tavaly 105 tackle, 6 sack, 3 INT.

Cserébe rohadt kicsi. 6'0 és 234 lbs

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
de jó hogy pont te kérdezted mert kb akkora sikerességet várnék tőle mint Spurriertől.Höri
de régen volt ez!, el is felejtettem; főleg a legendás meccs közbeni Qb-cserék, de azért a stábja egész komoly volt... Marvin Lewis DC-ként (vagy pl. Hue Jackson), de hiába a Cerrato-Snyder vonal elnyomta a dolgot.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
ha már idetévedtem, bár nem kapcsolódik, de JJ pl. te el tudnád képzelni Chip Kelly-t az NFL-ben? 😊sapka
az biztos, hogy ha hívják, akkor előbb-utóbb beadja majd a derekát, de előbb egy bajnoki címet még biztosan nyerni akar az Oregonnal, és Spurriernél nagyobb profi karriert én se jósolnék neki

igaz college coach, de az ebbe a típusba tartozó edzőknek is muszáj legalább egyszer belekóstolniuk az NFL-be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha már idetévedtem, bár nem kapcsolódik, de JJ pl. te el tudnád képzelni Chip Kelly-t az NFL-ben? 😊sapka
én azt el tudnám, hogy bevállalja mert igen nagyképű, kihaénnem mentalitású csókának ismerem.

de jó hogy pont te kérdezted mert kb akkora sikerességet várnék tőle mint Spurriertől.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ha már idetévedtem, bár nem kapcsolódik, de JJ pl. te el tudnád képzelni Chip Kelly-t az NFL-ben? 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
majd ha lesz végleges, írunk róla.Höri
Engem marhára nem izgatnának ezek a számomra ismeretlen nevek - ha nem írkálnátok be naponta tizet 😉
Mert így olyan, mint ha akarna valaki valamit mondani azzal a bejegyzéssel, hogy "állítólag Tücsök Béla meghallgatáson van Indyben" - de mégse mond vele (nekem) semmit. Vagy-vagy.wmitty
most attól, hogy nem ismered pl. az NCAA egyik legismertebb főedzőjét, aki idén a Rose Bowlt nyerte meg, tavaly meg nagydöntőzött csapatával, az ne csak más hibája legyen 😊 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
majd ha lesz végleges, írunk róla.Höri
Engem marhára nem izgatnának ezek a számomra ismeretlen nevek - ha nem írkálnátok be naponta tizet 😉
Mert így olyan, mint ha akarna valaki valamit mondani azzal a bejegyzéssel, hogy "állítólag Tücsök Béla meghallgatáson van Indyben" - de mégse mond vele (nekem) semmit. Vagy-vagy.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mondjatok már ezekről a nevekről/emberekről többet! számomra ismeretlenekwmitty
majd ha lesz végleges, írunk róla.

a pletykákat inkább ignoráljuk, ezt a chip kelly dolgot még mindig nem hiszem el 😀

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Állítólag az egész stábot úgy ahogy van kirúgták és éppen megy a pakolás. Egy biztos, Irsayn és 1-2 középszintű játékoson kívül nem sok minden fog emlékeztetni a majd 10 éves sikersorozatra. Elég rossz és aggasztó belegondolni.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
mondjatok már ezekről a nevekről/emberekről többet! számomra ismeretlenekwmitty
Én csak Pete Carmichael-t ismerem, őt is csak névről, a csapata miatt. Nem semmi O-t rakott össze New Orleans-ban, az tény. A HC poszt persze más, McDaniels-nél is láttuk már, hogy nem sokat jelent, hogy koordinátorként fasza volt. Persze ugyanúgy a jövő Belichick-je is megbújhat benne.

Megmondom őszintén, engem ezek a személyi változások nem tudnak izgalomban tartani. Úgyse tudom megítélni, hogy milyen lesz, így max. pofára szimpatikus lehet vagy sem. Az meg semmit nem jelent. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megy a takarítás rendesen:
- Colts Fire Defensive Line Coach John Teerlinck
Talán a vízhordó fiú és a takarítónő megússzaszf61
Ez ilyenkor természetes. A GM olyan edzőt akar akit ő nevez ki, a főedző maga akarja megválogatni a szárnysegédjeit, ők meg maguk akarják kialakítani az edzői stábot. Addig nincs gond, amíg azt nem olvassuk, hogy Colts fire Irsay. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Megy a takarítás rendesen:

- Colts Fire Defensive Line Coach John Teerlinck

Talán a vízhordó fiú és a takarítónő megússza

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
pedig már tegnap az egyik fő jelölt volt, Grigson el van tőle ájulvaStez
black mamba a coltsban 😀Fake
kinek kell luck, ha diszkontáron megkapható darron thomas is?DoM
jaja az iment pont ezen rohogtunk telefonban h 1/1 darron thomas 2/2 lemichael jovore 1. kor shoelace azutani evben elsokor black mamba es szetalazunk mindenkit egy olyan spread optionnel amibol nem fogunk dobni sosem 😀😀😀DD
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
a poénkodásnak is van egy határa.Höri
pedig már tegnap az egyik fő jelölt volt, Grigson el van tőle ájulvaStez
black mamba a coltsban 😀Fake
kinek kell luck, ha diszkontáron megkapható darron thomas is?
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
mondjatok már ezekről a nevekről/emberekről többet! számomra ismeretlenek

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Chip Kelly is radaron vanStez
a poénkodásnak is van egy határa.Höri
pedig már tegnap az egyik fő jelölt volt, Grigson el van tőle ájulvaStez
black mamba a coltsban 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Chip Kelly is radaron vanStez
a poénkodásnak is van egy határa.Höri
pedig már tegnap az egyik fő jelölt volt, Grigson el van tőle ájulva

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Eddig panaszkodtam, hogy milyen unalmasak az offseasonok, most visszasírom.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Chip Kelly is radaron vanStez
a poénkodásnak is van egy határa.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Chip Kelly is radaron van