NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
nem hiszem, hogy Rodgers annó akkora nagy tehetségként került volna a Packershez, aztán lámflzoli
Rodgers első körös volt.ulpianus
és páran a mai napig nem értik, hogy miért nem ő lett 1/1, hanem Alex.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
nem hiszem, hogy Rodgers annó akkora nagy tehetségként került volna a Packershez, aztán lámflzoli
Rodgers első körös volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Köszi a reészletes összegzést!

Annyit had kotyogjak bele, hogy úgy olvastam, hogy az új CBA éven belül nem engedi a szerződések újratárgyalását. Manningnél ha jól tudom ez az eset van, mert a szerződését valamikor nyár közepén kötötték, már a 2011-es szezon hivatalos kezdete után. Azaz március előtt biztos nem lesz újratárgyalás, de utána, ha marad, az olvasottak alapján lenne rá lehetőség. Csak értelme nem nagyon, mivel addigra már ki van fizetve az összes garantált pénze.peterk2005
No igen... ez kulcsfontosságú. Mindenképp dönteni kell március 8 előtt!
Szerintem nincs az a franchise, amelyik belemenne ekkora pénzügyi rizikóba egy 36 éves 3 nyaki operációval rendelkező QB kedvéért, még akkor sem ha az illető Peyton Manning.
Kifizeted a nagy pénzt... Manning lesérül mégegyszer... Luck-ot elpasszoltad... évekre megszívtad.

Úgyhogy én is Hörivel értek egyet: Bármennyire fájdalmas is, legjobb gondolatban szépen elengedni.szf61
Én a rizikóval nem értek egyet, gondolom márciusig a létező összes módon tesztelik majd PM nyakát, hogy hogyan bírja a krízist. Ezután, gondolom én, már nem jöhet elő ez a sérülése a pályán, hiszen pont ezért volt a műtét, hogy eltűnjön az évek óta meglévő krónikus fájdalom. Ergó nem azért fájt a nyaka, mert egy 200 kilós DE ráugrott, hanem mert elkopott valami.

Luck-ot csak úgy passzolnánk el szerintem, hogy helyette kapunk egy QB prospectet, aki Manning mellett kitanulja a szakmát (nem hiszem, hogy Rodgers annó akkora nagy tehetségként került volna a Packershez, aztán lám), ebben majdnem, hogy biztos vagyok.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Úgyhogy én is Hörivel értek egyet: Bármennyire fájdalmas is, legjobb gondolatban szépen elengedni.szf61
Ha már el kell engednünk akkor kívánom neki, hogy a Jets-szel nyerjen gyűrűt. Ahogy olvasom ott tárt karokkal várják.roniadi
szart, a jets ne nyerjen semmit és ha Manningnek mennie kell akkor vonuljon inkább vissza. Nem tudnám más csapat mezében látni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Úgyhogy én is Hörivel értek egyet: Bármennyire fájdalmas is, legjobb gondolatban szépen elengedni.szf61
Ha már el kell engednünk akkor kívánom neki, hogy a Jets-szel nyerjen gyűrűt. Ahogy olvasom ott tárt karokkal várják.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Jeff Fisher => Rams Head Coach

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Köszi a reészletes összegzést!

Annyit had kotyogjak bele, hogy úgy olvastam, hogy az új CBA éven belül nem engedi a szerződések újratárgyalását. Manningnél ha jól tudom ez az eset van, mert a szerződését valamikor nyár közepén kötötték, már a 2011-es szezon hivatalos kezdete után. Azaz március előtt biztos nem lesz újratárgyalás, de utána, ha marad, az olvasottak alapján lenne rá lehetőség. Csak értelme nem nagyon, mivel addigra már ki van fizetve az összes garantált pénze.peterk2005
No igen... ez kulcsfontosságú. Mindenképp dönteni kell március 8 előtt!
Szerintem nincs az a franchise, amelyik belemenne ekkora pénzügyi rizikóba egy 36 éves 3 nyaki operációval rendelkező QB kedvéért, még akkor sem ha az illető Peyton Manning.
Kifizeted a nagy pénzt... Manning lesérül mégegyszer... Luck-ot elpasszoltad... évekre megszívtad.

Úgyhogy én is Hörivel értek egyet: Bármennyire fájdalmas is, legjobb gondolatban szépen elengedni.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
Archie Manning is imádta New Orleans-t (mai napig ott lakik) mégse lett segédedző

nevelni kellett a sok büdös kölkötHöri
Akkor inkább Peyton is csak nevelgesse a kölkeit a Luck utáni érára. 😊roniadi
Archie bácsi sem a Saintsnek nevelte, hanem a Colts+Bolt..izé Giantsnek.

Szóval Petya Manning is gondolom egy újabb csapatnak neveli. Családi hagyomány: minden csapatnak egy Manning!ulpianus
Szent-Patkó-Óriás-Vadló!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Archie Manning is imádta New Orleans-t (mai napig ott lakik) mégse lett segédedző

nevelni kellett a sok büdös kölkötHöri
Akkor inkább Peyton is csak nevelgesse a kölkeit a Luck utáni érára. 😊roniadi
Archie bácsi sem a Saintsnek nevelte, hanem a Colts+Bolt..izé Giantsnek.

Szóval Petya Manning is gondolom egy újabb csapatnak neveli. Családi hagyomány: minden csapatnak egy Manning!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Köszi a reészletes összegzést!

Annyit had kotyogjak bele, hogy úgy olvastam, hogy az új CBA éven belül nem engedi a szerződések újratárgyalását. Manningnél ha jól tudom ez az eset van, mert a szerződését valamikor nyár közepén kötötték, már a 2011-es szezon hivatalos kezdete után. Azaz március előtt biztos nem lesz újratárgyalás, de utána, ha marad, az olvasottak alapján lenne rá lehetőség. Csak értelme nem nagyon, mivel addigra már ki van fizetve az összes garantált pénze.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Találtam egy jó összefoglalót a Manning pénzügyi helyzetről.
Mivel sokszor volt itt erről szó gondoltam lefordítom.
Megvilágítja egyben a Luck problémát is.

Manning szerződése összesen 51 millió dollár bónuszt (alapfizetésen felüli összeget) tartalmaz.
[list=*]
  • 20 milló dollár signing bonus (aláírási pénz)
    Sapka szempontból, elosztva egyenletesen a szerződés 5 évére (4mill/év)
  • [/list]
    [list=*]
  • 3 milló dollár roster bonus.
    Sapka szempontból csak a 2011-es évbe számít bele.
  • [/list]
    [list=*]
  • 28 millió dollár option bonus (nem tudom jobban fordítani: Rendkívüli prémium) Esedékes március 8-án.
    Sapka szempontból, elosztva egyenletesen a szerződés maradék 4 évére (7mill/év)
  • [/list]

    Peyton tehát eddig 23 millió dollár bónuszt kapott, de ebből csak 7 millió terhelte a sapkát.
    Ha holnap cut-olják, vagy tradelik Manninget akkor is fennmarad 16 millió dollár "dead cap".
    (olyan összeg amit akkor is be kell számítani a sapkába, ha a játékos már nincs is a rosteren, de a neki fizetett pénzek "elosztása" miatt a csapat cipel magával)

    16 millió dollár nagyon sok pénz, de mi van március 8-án??

    Ha kifizetik a 28 milliót akkor a a "dead cap" összege 16+28=44 milló dollárra nő.

    A 2012-es év folyamán a signing bonus arányos része (4 Mill) és az option bonus arányos része (7 mill), összesen 11 millió számítandó bele a sapkába, tehát a "dead cap" 33 millió lesz.
    És így tovább minden évben 11 millióval kevesebb.

    Tehát:
    - cut vagy trade március 8. előtt => 16 millió dead cap
    - cut vagy trade március 8. után => 44 millió dead cap
    - cut vagy trade 2012 után => 33 millió dead cap
    - cut vagy trade 2013 után => 22 millió dead cap
    - cut vagy trade 2014 után => 11 millió dead cap
    - 2015-ben a szerződés vége.

    Megoszlanak a vélemények, hogy az új CBA szerint lehetséges-e a már megkötött szerződések újratárgyalása, tehát induljunk ki abból hogy be kell tartani és kész.

    Ha Manning megkapja a 28 milliót és emellett draftoljuk Luckot, akkor (ha Manning egészséges) Luck-nak 3 évig padoznia kell.
    A csapat ugyanis 2014 után kerül sapka szempontból kb. abba a helyzetbe amiben most van.
    Hülye lennél nem játszatni egy embert, aki egyrészt ekkora géniusz, másrészt miatta cipelsz magaddal rettenetes pénzeket.
    Manning és Luck együtt tehát kizárt.

    Ha tehát március 8-án azt halljuk, hogy Manning megkapta a pénzét, akkor nem jön Luck és be kell söpörni az 1/1-es pickért amit lehet. ( És imádkozni, hogy Manning kibírjon még 2-3 évet.)

    Ha nem kap pénzt, akkor jön Luck. (És lehet imádkozni, hogy tényleg olyan korszakos tehetség legyen, mint amilyennek hirdetik.)

    “They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
    több mint 12 éve
    roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
    Archie Manning is imádta New Orleans-t (mai napig ott lakik) mégse lett segédedző

    nevelni kellett a sok büdös kölkötHöri
    Akkor inkább Peyton is csak nevelgesse a kölkeit a Luck utáni érára. 😊

    több mint 12 éve
    Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
    Archie Manning is imádta New Orleans-t (mai napig ott lakik) mégse lett segédedző

    nevelni kellett a sok büdös kölköt

    több mint 12 éve
    Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
    Dungy elvitte Vicket a Phillybe. A GM a Phillyből jött. Vick felhagy a játékkal és a Philly GM-je lesz. Dungy lesz az Eagles HC-ja, Reidet szerződteti az Eagles, Ő lesz a franchise QB Vick helyén.
    Szinte biztosan sajtótéma lesz ez a pár okosság is.
    Amennyiben PM nem játszik tovább, simán kinézem belőle, hogy assistant HC lesz, vagy esetleg OC. Imádja a Coltsot, ezért talán elgondolkozna azon, hogy a jövőben is a csapattal dolgozzon, hiszen ha valaki, hát Ő ismeri itt az összes playát, hatni tud mindenkire. Az offense a tenyerében van, mindenkiből ki tudja hozni a maximumot. A védelmet kiválóan átlátja, és úgy gondolom, hogy Ő az, akitől Luck mondjuk a lehető legtöbbet tanulhatná. És így ezek függvényében és tutira megpróbálnám PM-et befűzni, hogy ha márciusban úgy áll a szénája, hogy nem jött rendbe teljesen. OC-ként eltanulgathat a szakmában, aztán ha alkalmasnak tűnik rá, akkor simán meg lehetne próbálni házon belül HC-vá avanzsálni.
    Jó, ezek valszeg csak az én hülyeségeim, de akkor is így látom és hatalmas hibának tartanám, ha mondjuk szívesen edzősködne, mi pedig hagynánk elmenni valahová máshová. Mondjuk a Jaxbe. 😂

    több mint 12 éve
    dugo93 Indianapolis Colts 4 197
    ő nyilatkozta, hogy segédedzőként 2-14 a mérlege, szóval óvatosan a vágyakkal 😀Höri
    Azért remélhetőleg OC-ként nem Painternek kellene magyaráznia hosszú távon 😊

    Bár hozzáteszem, én sem hiszem, hogy edzősködésre adná a fejét, ha befejezte az aktív játékot. Sajnos.Bálesz
    Szerintem simán. Már most az! Azt meg mindenki tudja, hogy ért hozzá piszkosul

    több mint 12 éve
    Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
    ő nyilatkozta, hogy segédedzőként 2-14 a mérlege, szóval óvatosan a vágyakkal 😀Höri
    Azért remélhetőleg OC-ként nem Painternek kellene magyaráznia hosszú távon 😊

    Bár hozzáteszem, én sem hiszem, hogy edzősködésre adná a fejét, ha befejezte az aktív játékot. Sajnos.

    több mint 12 éve
    Deny 5 832 — Z-O-U!!!
    Nem vagyok teljesen tisztában az új GM-ünk kvalitásaiban, de én azért mondok egy olyat, hogy mit alkothatott Philyben, amiért idehozhatták? Összekapart egy rohangálós QB-t a földről, ergó simán benne lehet, hogy Manning marad még 2, talán 3 évig, és közbe pedig ledraftoljuk RGIII-at, és nevelünk belőle egy új Vick-et.flzoli
    Ennek is csak matematikai esélye van, de a realitása elég kevés.Höri
    Meg hogy semmi köze nem volt Vick összerakásához, az is szinte biztos. Tavalyi év után sokszor elmondta Reid, ez ő és a GM ötlete volt, hogy hozzák Phillybe (amúgy kb. liga 80%-a vitte volna, már ha GM-eket nézzük, tulajok nem akarták annyira Vicket börtön után csak(. Amellett meg Vicket a mentora kaparta fel, ő pedig egy bizonyos Tony Dungy. Olyannyira Vick mellett állt, hogy egy időben stabil sajtó téma volt a Dungy to Philly dolog.
    több mint 12 éve
    Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
    Nem vagyok teljesen tisztában az új GM-ünk kvalitásaiban, de én azért mondok egy olyat, hogy mit alkothatott Philyben, amiért idehozhatták? Összekapart egy rohangálós QB-t a földről, ergó simán benne lehet, hogy Manning marad még 2, talán 3 évig, és közbe pedig ledraftoljuk RGIII-at, és nevelünk belőle egy új Vick-et.flzoli
    Ennek is csak matematikai esélye van, de a realitása elég kevés.

    több mint 12 éve
    FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
    Nem vagyok teljesen tisztában az új GM-ünk kvalitásaiban, de én azért mondok egy olyat, hogy mit alkothatott Philyben, amiért idehozhatták? Összekapart egy rohangálós QB-t a földről, ergó simán benne lehet, hogy Manning marad még 2, talán 3 évig, és közbe pedig ledraftoljuk RGIII-at, és nevelünk belőle egy új Vick-et.

    több mint 12 éve
    Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
    Én azért elnézném nálunk az edzői stábban 😊Stez
    és ha beég, mitcsinálsz? kirúgod? Peyton Manninget nem lehet kirúgni!Höri
    Majd ismét játszani kezd, elmegy mondjuk a Jaxbe 😀
    Brett módra 😂

    több mint 12 éve
    Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
    Én azért elnézném nálunk az edzői stábban 😊Stez
    és ha beég, mitcsinálsz? kirúgod? Peyton Manninget nem lehet kirúgni!Höri
    PM nem ég be 😀

    Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
    több mint 12 éve
    Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
    Én azért elnézném nálunk az edzői stábban 😊Stez
    és ha beég, mitcsinálsz? kirúgod? Peyton Manninget nem lehet kirúgni!

    több mint 12 éve
    Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
    Én azért elnézném nálunk az edzői stábban 😊

    több mint 12 éve
    Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
    ő nyilatkozta, hogy segédedzőként 2-14 a mérlege, szóval óvatosan a vágyakkal 😀

    több mint 12 éve
    Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
    Én viszont még mindig úgy vagyok vele, hogy ha PM visszavonul, akkor kibaszott kurvára rohadt gyorsan meg kéne Őt tartanunk OC-nak, elvégre a kisujjában van a meló. És ha valaki más lecsapna rá, azzal nagyot szopunk csak. Mellette meg kb. azt mondom tökre mindegy, ki a HC, csak néha tudjon pirosat dobni és tanuljon meg jókor időt kérni. Meg talán némi arcmimikája, megnyilvánulása is lehetne. 😀 Ugye Caldwell bácsi? 😀
    Meg hát egy jó DC sem ártana igazából. A fal idén nem volt gáz, és szar QB-kat kellett védenük. Így akár marad PM, akár Luck lesz, mindkettő azért várhatóan "jobbá" teszik majd ezt a falat. Passznál legalábbis, a futás az trutyi marad. 😀 De van egy elit futónk Donald kacsa személyében, szóval hol itt a gond? 😀
    Azt bírom, ha az új DT-nk jó játékosmegfigyelő. Netalántán így becsúszhat egy jó draft is, az meg talán a legjobbkor, hiszen borzasztó erős pickjeink vannak.Stez
    Az ilyen sztárjátékosok ritkán adják edzősködésre a fejüket.
    Inkább kommentátornak, szakértőnek mennek el, mivel Mannng amúgy is médiaguru lásd a reklámjait, gyanítom azonnal lenne neki hely.Delonso_
    ahogy láttam őt a pálya szélén magyarázni biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb edzősködni fog.

    Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning