Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
az tuti, hogy Caldwell húzhatna innen

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
és Gruden jönne is hozzánk?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grudennek 2009-ben kellett volna átvennie a csapatot mert az biztos SB győzelmet hozott volna, de mostmár max annyira lenne pozitív csak hogy nem a néma marad
gruden annyira ellenszenvessé vált az MNFek alatt + még kitalálta Manningre a serif elnevezést ami megbocsáthatatlan bűnOrk
Mostmár angolul nézem. Ezen beszarok 😂 😂 😂 serif
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Grudennek 2009-ben kellett volna átvennie a csapatot mert az biztos SB győzelmet hozott volna, de mostmár max annyira lenne pozitív csak hogy nem a néma marad
gruden annyira ellenszenvessé vált az MNFek alatt + még kitalálta Manningre a serif elnevezést ami megbocsáthatatlan bűn
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
merész ám tetszetős jóslat http://twitter.com/WhitlockJason/status/23961818523246593Höri
így még én is tudnék nektek szurkolni...Geronimo
úgy tűnik Marci szekrénye akkor megüresedik, beírtalak foglalásra 😀

több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
merész ám tetszetős jóslat http://twitter.com/WhitlockJason/status/23961818523246593Höri
így még én is tudnék nektek szurkolni...

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Keressünk valami jót is a sok rossz között:
Viszonylag jó helyen draftolhatunk (21-23 között ha jól számolom)

Itt azért lehetne értelmes játékost választani első körben, ha csak nem basszuk el mint az elmúlt két draft első köröseit (Brown, Hughes)Mev
értelmes játékosokat akkor is lehet húzni ha minden körben a 32. vagy, csak normálisan fel kellene készülni arra a kurva draftra egyszer végre. 😊

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem tudnék a csapatnak drukkolni.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
merész ám tetszetős jóslat http://twitter.com/WhitlockJason/status/23961818523246593

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Keressünk valami jót is a sok rossz között:
Viszonylag jó helyen draftolhatunk (21-23 között ha jól számolom)

Itt azért lehetne értelmes játékost választani első körben, ha csak nem basszuk el mint az elmúlt két draft első köröseit (Brown, Hughes)
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Néhány durva stat. Forrás: 18 to 88.

"The Colts are now 1-5 (.167) in the postseason in games where they have 0 turnovers.
Rest of the league: 41-3 (.932)


Since 1970, the Colts have 7 playoff losses where they had 0 turnovers. The rest of the league has just 14 combined. The only other team with more than one is Cincinnati (2). Meanwhile, the Colts have the best regular season record in the NFL since 1998 when they don't turn it over at 38-2 (.950).

The Colts are now 8-4 (.667) in the posteason when leading after 3 quarters.
Rest of the league: 100-16 (.862)

Since 1998, there have been 31 comebacks in the 4th quarter in the playoffs. The Colts have allowed a league-high 5 of them, including 4 in each of the last 4 seasons."Szabler
Na megelőztél, de én le is fordítottam 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
De fel a fejjel. Nem tom melyik elemzésben láttam de az első 4 po látogatásunk alkalmával kiesés a különböző körökben, az ötödikre megnyertük. Most megint 4 vereség, jövőre tudjátok mi jön. 😀roniadi
Ha már az elemzéseknél tartunk itt van egy a 18to88.com-ról.

Playoff meccseken ahol a Colts-nak nem volt turnover-e, az eredményünk: 1-5 (0.167)
A többi NFL csapat átlaga: 41-3 (0.932)

Playoff meccseken ahol a Colts vezetett a 3. negyed után az eredményünk: 8-4 (0.667).
A többi NFL csapat átlaga:100-16 (0.862)

Playoff meccseken 1998-óta 31 esetben fordították meg a 4. negyedben az állást.
Ebből 5 esetben a Colts ellen. (az utolsó 4 évben minden alkalommal)

A Jets 169 yardot futott ellenünk.
Ezzel a Colts játszott 5-öt a legrosszabb 7 meccsből, ha a megengedett futott yardokat vesszük ahol nem volt turnover.

1970 óta a Colts 7 playoff meccset veszített ahol nem volt turovere-e. Az NFL többi csapata összesítve 14-et.

Ezzel párhuzamosan 1998-óta a Colts-é a legjobb alapszakaszbeli rekord olyan meccseken ahol nem volt turnover: 38-2 (0.950).

Vagyis a playoff-ban évek óta mindig ( kivéve 2006-ot) ugyanúgy szopjuk a f@szt.

Ebből számomra két dolog jön le. Bár ezekkel lehet vitatkozni.

1.)
Az alapszakaszon általában átgyaloglunk. Ha bele is futunk egy két zakóba nem gond mert a "rendkívül erős" AFC South a mienk. Ez még akkor is így van ha - mint az idén - úgy kell játszanunk, hogy gyakorlatilag az utcáról hívunk be embereket.

2.)
Jön a Playoff.
Jönnek az erősebb csapatok.
A Manning féle gépezet működik, Manning gyártja a pontokat, Manning vigyáz a labdára, nincs sok turnover.
Viszont nincs semmi egyéb sem.
Nincs többi csapatrész.
Special teams --- ugyan már.
Védelem --- Freeney/Mathis/Brackett önmagában nem csinál nyarat, secondary sehol.
(Persze majd ha Bobzilla visszajön ugye, akkor lesz itt tejjel-mézzel folyó kánaán)

Vagyis sajnos ha kivesszük Manning-et a képletből, akkor marad egy mélyen átlag alatti csapat.

Ezért sajnálom rettenetesen Manning elvesztegetett éveit.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Néhány durva stat. Forrás: 18 to 88.

"The Colts are now 1-5 (.167) in the postseason in games where they have 0 turnovers.
Rest of the league: 41-3 (.932)


Since 1970, the Colts have 7 playoff losses where they had 0 turnovers. The rest of the league has just 14 combined. The only other team with more than one is Cincinnati (2). Meanwhile, the Colts have the best regular season record in the NFL since 1998 when they don't turn it over at 38-2 (.950).

The Colts are now 8-4 (.667) in the posteason when leading after 3 quarters.
Rest of the league: 100-16 (.862)

Since 1998, there have been 31 comebacks in the 4th quarter in the playoffs. The Colts have allowed a league-high 5 of them, including 4 in each of the last 4 seasons."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én csak most néztem a meccs összefoglalóját és most nézem a Sport2-en a mérkőzést.
Mennyire nem volt szerencsétek ez hihetetlen.
Vinatieri pedig még 50 yard-ról is bevágta. Szép volt. Szerintem a legmegbízhatóbb rúgó a ligában.

Csak sajna utána jött a szar ST munka és a D elalvása.
Ezt nem a Jets nyerte meg, sajnos ti vesztették el.

Dolphins drukkerként én sajnálom a Colts vereségét, meg amúgy is, nem érdemeltetek vereséget.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csalódott vagyok, de tulajdonképpen csak azért, mert már nem az első alkalom, hogy ami az alapszakaszban a mi oldalunkra dől el, az a PO-ban a hátrányunkra. A néhány évvel ezelőtti Pittsburgh meccs, ahol Big Ben szerelt az utolsó pillanatban, a Chargers elleni két évvel ezelőtti meccset, ahol 1-2 yard kellett volna a rendes játékidőben, majd az overtime-ban bekaptunk pár hibás bírói döntést. A tavalyi SB-ről nem is szólva. Jópár hajszálnyival elveszített meccs, és ezekkel szemben lényegében a 2006-os AFC döntő áll, amit mi nyertünk meg ugyanígy.

Ettől eltekintve, ebben idén ennyi volt. Ennek a csapatnak úgyis a gyűrű a célja, így ha nincs gyűrű, akkor lényegében nincs jelentősége, hogy az első, második, vagy harmadik körben búcsúzunk. A tegnapi meccsre egy rossz szavunk nem lehet, nem voltak komoly elszalasztott lehetőségek, dropok, turnoverek, a playhívások többnyire jók voltak, összességében szerintem kimondottan jól játszottunk. A volt a pechünk, hogy a Jets is. Végig stabilan védekeztek és okosan támadtak, mindezt szinte hiba nélkül. Egy teljesen egyenrangú meccsen, egy hajszál döntött a végén. Én még az ST-t sem szidnám, egész meccsen jól megfogták a visszafutásokat, pech, hogy pont a legvégén egyszer nem sikerült.

A jövőre nézve pedig ami az idén a hátrányunkra vált, jövőre az előnyünkre is válhat. Idén sok poszton a tartalékok edződtek élesben a pályán, és a végére megmutatták, hogy képesek értékelhető teljesítményre. Ha jövőre visszajönnek a kezdők, Clark, Collie, Session, Bullit, Powers, Gonzo, talán Sanders, stb., akkor a most megedződött fiatalok olyan tartalékot jelenthetnek mögöttük (vagy mellettük), akiket bármikor nyugodtan és eredményesen be lehet vetni. Persze egy jó draft is kell majd a need-ekre, de minden remény megvan, hogy ez a csapat alkalmas lehet az SB-be jutásra. Amit ugye a Lucas Oil-ban rendeznek jövőre. 😀 (Már, ha lesz szezon.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
4-5 fordulóval az alapszakasz vége előtt még a PO sem volt oly közeli, de minden nehézség ellenére bejutottunk. (tudom, sima volt 😀 ) Most egy percet kellett volna kibírnunk a továbbjutáshoz, nem sikerült. HA White elkapja, HA nem a lehető legrosszabbkor szopjuk be a leghosszabb visszahordást, HA nincs az az alqrt időkérés, akkor talán-talán. De nincs HA.
A futás elleni védekezés messze nem az utolsó 3-4 meccses arcát mutatta, a ST megint töketlenkedett (Taj, bazzeg).

Ez van, zsinórban 9 PO, ez most gyakorlatilag a B-csapattal elérve, ennyi volt benne.
Nem hiszem, hogy jövő héten Pittsburghben túl sok babér termett volna nekünk, persze ezt már sosem tudjuk meg.

Mondjuk Caldwellért nem sírnék, ami azt illeti...

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Közben hivatalossá vált: a Jets 1 playt tervezett még, futást, hogy Folk 50+ yardról, középről rúghassa a GW FGt (hülyeség? igen. nem adtam volna onnan 30%ot sem Falknak). Csak éppen nem számoltak a Caldwell faktorral, az időkérés miatt újragondolták, jött a passz, és a chip shot. Kezd piszkosul idegesíteni.

több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
- Az már-már utópisztikus gondolat hogymi lenne ha nem ilyen field poziciók lennének ( mi általában 20 az ellenfél általában kábé 40)Fredo
Az lenne az igazi utópia, ha ez meg is fordulna. 😊
Mi 40ről, az ellen 20ról. 😊
Na jó, ébren álmodom. Ideje felkelni!!! 😊

Más. Én inkább azon idegeltem magam, h ha a "madárcsontú" lyukaskezű Hófehérke elkapja PM uccsó passzát, akkor megvan a 1st, futunk, lepörgetünk, jön Adam és kész vége. Ahhoz képest, h mennyit szidtuk az elmúlt időszakban igencsak összekapta magát a végére. Talán már olyan formában volt, mint 2006-ban.

De fel a fejjel. Nem tom melyik elemzésben láttam de az első 4 po látogatásunk alkalmával kiesés a különböző körökben, az ötödikre megnyertük. Most megint 4 vereség, jövőre tudjátok mi jön. 😀

több mint 13 éve
Fredo 205
Félig-meddig beletörődve a vereségbe még azért előtörnek "fájó" gondolatok:
- T. Smith ámokfutása (szerintem egyik legfőbb oka a vereségnek persze nem teljesen akarom rákenni, de felborította a tervet)
- A ST "munkája" az utolsó driveban. Ilyen nincs ilyen szinten. Hazai pályán. Nem létezik.
- Az már-már utópisztikus gondolat hogymi lenne ha nem ilyen field poziciók lennének ( mi általában 20 az ellenfél általában kábé 40)
- Az hogy pazaroljuk Manning tehetségét azzal maximálisan egyetértek
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem fogják elküldeni Caldwellt, de Peyton feje az időkérésénél (ami btw a sokadik meccsen belüli hibája volt) mindent elmond.

Escalade
Az a baj, h nem a végén kellett volna ugrálni, hanem volt még 30 valahány mp az első félidő végén, erre Caldwell integet h vége. Volt még talán 2 időkérésünk is. Az már megint más lapra tartozik, h az a challange, amire dobott röhej volt. Nah szóval miért nem próbáltunk meg legalább egy hosszú passzt Garcon felé, aztán egy FG. Így keserű a szám íze, mert ő nem tett meg mindent a győzelemért...roniadi
Sziasztok! kicsit sajnálom hogy így alakult PM-t csípem és az unokaöcsém is nektek szurkol, de érződött idén nem minden klappol. S valóban az első félidő vége ami engem is nagyon meglepett még simán pláne egy PM-l odaértetek volna lgealább mezőnygólra ha az megvan akkor ugye most örülhettek. Caldwellnek tavaly menetből összejött idén már nem. Lehet ha szabadabban engedné PM-t akkor többre mennétek. Drukkolok, hogy jövőre jobban összejöjjön nektek bár a ti csoportotokból a Jagst meg a Texanst is csípem. De azért PM az PM.
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Persze én is azt mondogatom magamnak, mint mindenki:
"Ebben csak ennyi volt" meg hogy "Na ja a sok sérülés"

Ugyanakkor:
Két shitty csapat szerencsétlenkedik a győzelemért és mi szívunk,
..... a végén
..... 53 mp alatt
..... tök felesleges időkéréssel
..... egy QB ellen aki 105 yardot passzol
..... és Shrek reinkarnációja ott vigyorog

azért ami sok az sok.

Tényleg csak pocsékoljuk évről évre Peyton tehetségét.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az évtized csapata, és ez az évtized pont a miénk! Kevés szerencsésebb fickó van a világon, mint ennek a topiknak a tagjai, nemde?wmitty
Én ezzel maximálisan egyetértek!!tergabor
Szintén, megvan a gyűrűnk, persze, a sötét oldalról volt aki kettőt, és volt aki hármat nyert az előző évtizedben, de nem cserélnék egyik csapat szurkolóival sem. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valljuk be, a következő héten csoda kellett volna, és benne lett volna egy nagy zakó is. Persze, megnyerhettük volna ezt a meccset, de ebben a jelenlegi csapatban biztosan nem volt benne a Superbowl. Az ideális forgatókönyv: Megkapjuk a jövő évi SB-t, sikeresek a tárgyalások (esetleg nem lesz, vagy megváltozik a capspace, lehet már le vagyok maradva de volt erről szó ugye?), Peyton aláír, és az FO végre - gondolván az esetleges hazai SB-re - változtat az FA politikáján, és összerak egy olyan keretet, amit néhány játékosunk már évek óta érdemelne. Aztán jövőre egy egészséges csapattal (i know, i know 😀 ) beindul a henger, és a nagy menetelés. Asszem lebeszéltük a forgatókönyvet akkor.
több mint 13 éve
tergabor Indianapolis Colts 3
Az évtized csapata, és ez az évtized pont a miénk! Kevés szerencsésebb fickó van a világon, mint ennek a topiknak a tagjai, nemde?wmitty
Én ezzel maximálisan egyetértek!!
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Túllépve a csalódottságon és elkeseredésen - és három órát már aludva - hadd jelentsem ki, hogy hálistennek megint egy szép éven vagyunk túl. Véletlenül sem sikertelen idényt tudhat maga mögött a csapatunk.
Valamelyik nap elkezdtem sorolni magamban, csak úgy nevek nélkül, hogy mennyi, de mennyi poszton játszott a szezon nagy részében vagy egészében tartalék, vagy a tartalék tartalékja, vagy olykor olyan játékos, akinek még a magunkfajta fanatikus drukker is csak a meccsről tudja meg a nevét... És csoportelsőség, és megkérdőjelezhetetlen dominancia a szokott szinten, és általános tisztelet az egész NFL-társadalom részéről, ahogy az már idestova tíz éve tart, tuti playoff-szereplés, ahol még a kiélezett küzdelemben való alulmaradást egy sztárokkal teletömött topcsapattal szemben is meglepetésként, kudarcként értékelik legtöbben... Az évtized csapata, és ez az évtized pont a miénk! Kevés szerencsésebb fickó van a világon, mint ennek a topiknak a tagjai, nemde?

Otthonom MisColts