Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 528 — Lucas Scott
nem lepődnek még ha Caldwellt elküldenék és PM lenne az új HC 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Nem fogják elküldeni Caldwellt, de Peyton feje az időkérésénél (ami btw a sokadik meccsen belüli hibája volt) mindent elmond.

Escalade
Az a baj, h nem a végén kellett volna ugrálni, hanem volt még 30 valahány mp az első félidő végén, erre Caldwell integet h vége. Volt még talán 2 időkérésünk is. Az már megint más lapra tartozik, h az a challange, amire dobott röhej volt. Nah szóval miért nem próbáltunk meg legalább egy hosszú passzt Garcon felé, aztán egy FG. Így keserű a szám íze, mert ő nem tett meg mindent a győzelemért...

több mint 13 éve
Fredo 205
Felkeltem, de 3 óra alvás után se változott az eredmény 😕
Hát először is szomorú az ember, kiesni nem jó érzés. Viszont amikor vége lett nem éreztem azt a végtelen fájdalmat amit kellett volna. Ennek okát fentebb írta valaki találóan: Ennyi volt benne. Bármennyire is optimista az ember (nem takarózásként mondom meg úgyis csak fikció😊 mennyi esély lett volna a Heinz fielden? Ha reálisan nézzük a teljesítményt a teljes idei ráhúzható nagyjából a meccsre: a Jets jobbnak tűnt sajnos. Persze ugye a foci sajátossága miatt így is meg lehetett volna a W...
Igazából (kisarkítva persze) csak 1 max. 2-3 poszton voltunk jobbak...

Néhány gondolat még:
- A toldozott-foldozott védelem mára teljesen "összeszakadt". Az ucsó meccseken látott run D romjaira hullott. A secondaryról jobb nem beszélni.
- Az offense elég konzervatív playbookot választott
- A sokak által szidott special team bemutatta, hogy miért tartják őket annyira kevésre. 2 szarvashiba az ucsó 3 percben, nagyjából ezen el is ment a mérkőzés.

Tudom, hogy sokan orrba-szájba dicsérik Manninget (én nem szoktam), de sajnos tényleg úgy tűnik, hogy szegény lassan megőrül, mert annyival jobb-többet tud mint akik körülveszik (mondjuk a sok sérült dolga is ide tartozik okként)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez az edző egy rossz vicc!!!
A speciális egységnek a legvégén kellet volna jót mutatni erre az addigi legjobb visszahordást mutatja be a Jets! De Mért nem rúgjuk ilyenkor touchback re???

Kár az egészért! Majd jövőre!
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ez a csapat ennyi ennyit tud. Nem szoktuk meg, de komoly korlátokkal rendelkezik minden szinten. A körülményekhez képest a PO elérése szerintem így is sikernek tekinthető.

Rengeteg elkerülhető (front office döntések) és elkerülhetetlen(sérülések) dolog történt a csapattal az év során, és ez tulajdonképpen megpecsételte SB esélyt. A Jets azon kevés együttesek egyike volt, aki még a verhető rájátszásbeli csapat közé tartozott, azonban sikerült megvernünk így is magunkat. Kezdhetnénk Wayne -nem első- chokerkedésétől, Coyer fogalmatlanságán át, a ST újabb leolvadásáig, kevesek voltak.

Nem fogják elküldeni Caldwellt, de Peyton feje az időkérésénél (ami btw a sokadik meccsen belüli hibája volt) mindent elmond.

A védelemtől ostobaság lenne elvárni bármiféle teljesítményt is, amíg Cornelious Brownok, Angererek, Connerek, Hamlinek, Laceyk (aki ismét bebizonyította, semmi keresnivalója nincs a keretben) játszanak végig egy rájátszásmeccset.

Adam, Peyton money. Nem elég.

több mint 13 éve
Champ 4
Az Indy 32 yardosán jártak és ahogy elnéztem őket, max egy futást akartak még hívni utána meg jött volna a FG és azért nem mindegy hogy 49 yardos az a FG vagy 32. Sajnos ebbe a csapatba ennyi hiányzóval tényleg csak ennyi volt.

Most néztem meg a kinti fórumokat, Caldwell hívta, VICC. Totál felesleges volt, ugyanaz mint a Jacksonville-be.
több mint 13 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Azt még Manning sem értette,de végül is semmit nem számít.Ebben az ezer sebből vérző csapatban ennyi volt.Remélem most legalább a drafton össze szedjük magunkat!Ahogy azt is hogy lesz szezon!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
Champ 4
Azt érti valaki, hogy miért kértünk a végén időt????
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kár ezért a szezonért.
minden Manning-éra alatti, gyűrű nélküli év miatt lelkiismeretfurdalásom van.
várom az új szerződést.

jövőre megint megnyerjük a csoportot.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hat az evkozbeni szenvedest meg a serultjeinket nezve
ennel nem volt sokkal tobb a dologban :/
de jellemzo h mi nem birunk ilyenkor elni a hazai palyaval mint a diego v a seahawks
budos picsaba
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
eh...
😕

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Raheem Brock
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hayden IR

mire vártunk eddig?

azért ma így is nyerünk persze.Höri
Hogy hozhassunk mégegy futót. 😊roniadi
Joe Reitz jött fel helyette aki OLineman

több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Hayden IR

mire vártunk eddig?

azért ma így is nyerünk persze.Höri
Hogy hozhassunk mégegy futót. 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hayden IR

mire vártunk eddig?

azért ma így is nyerünk persze.

több mint 13 éve
Fredo 205
mivel Freeney szar, a Jets ellen Taj fog játszani helyetteStez
ühüm értem. Világos. WR helyett DE poszt. Hasonló 😊Fredo
nálunk a poszt nem számítStez
Ja. akkor bocs.
Amúgy Freeney nem szar 😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
hát erre biztos nagy az odds kábé 1000x-es...
Miért lenne fenn TS ha a Jets támad? Vagy a ST-re gondolsz?Fredo
mivel Freeney szar, a Jets ellen Taj fog játszani helyetteStez
ühüm értem. Világos. WR helyett DE poszt. Hasonló 😊Fredo
nálunk a poszt nem számít

több mint 13 éve
Fredo 205
Taj Smith fumble return TD-jével fogunk nyerni 😊Stez
hát erre biztos nagy az odds kábé 1000x-es...
Miért lenne fenn TS ha a Jets támad? Vagy a ST-re gondolsz?Fredo
mivel Freeney szar, a Jets ellen Taj fog játszani helyetteStez
ühüm értem. Világos. WR helyett DE poszt. Hasonló 😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Taj Smith fumble return TD-jével fogunk nyerni 😊Stez
hát erre biztos nagy az odds kábé 1000x-es...
Miért lenne fenn TS ha a Jets támad? Vagy a ST-re gondolsz?Fredo
mivel Freeney szar, a Jets ellen Taj fog játszani helyette

több mint 13 éve
Fredo 205
Taj Smith fumble return TD-jével fogunk nyerni 😊Stez
hát erre biztos nagy az odds kábé 1000x-es...
Miért lenne fenn TS ha a Jets támad? Vagy a ST-re gondolsz?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Taj Smith fumble return TD-jével fogunk nyerni 😊

több mint 13 éve
Fredo 205
Későn lesz v nem, de mindenképp élőben kell látnom a derbyt. Inkább belealszok a Sea-No-ba... Mondjuk legalább nem kell streamezni a adja csodálatos sport 1. Sérültek ide vagy oda nagyon remélem, hogy tudunk nyerni simán 24-20-ra 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
NY Jets
Questionable: S James Ihedigbo (ankle, knee), DE Trevor Pryce (hip), T Damien Woody (knee)

Indianapolis
Questionable: S Al Afalava (ankle), T Ryan Diem (back), CB Kelvin Hayden (neck), DT Antonio Johnson (chest), DT Daniel Muir (chest), S Mike Newton (hamstring), RB Dominic Rhodes (hip), G Jamey Richard (concussion), LB Clint Session (elbow), G Jaimie Thomas (ankle), WR Reggie Wayne (knee)Höri
Ez a két lista - pontosabban a két lista közötti különbség - mindent elmond az idei szezonunkról...peterk2005
mióta megírtad a hsz-ed, ezt a képet kerestem

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
NY Jets
Questionable: S James Ihedigbo (ankle, knee), DE Trevor Pryce (hip), T Damien Woody (knee)

Indianapolis
Questionable: S Al Afalava (ankle), T Ryan Diem (back), CB Kelvin Hayden (neck), DT Antonio Johnson (chest), DT Daniel Muir (chest), S Mike Newton (hamstring), RB Dominic Rhodes (hip), G Jamey Richard (concussion), LB Clint Session (elbow), G Jaimie Thomas (ankle), WR Reggie Wayne (knee)Höri
Ez a két lista - pontosabban a két lista közötti különbség - mindent elmond az idei szezonunkról...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
NY Jets

Questionable: S James Ihedigbo (ankle, knee), DE Trevor Pryce (hip), T Damien Woody (knee)

Indianapolis

Questionable: S Al Afalava (ankle), T Ryan Diem (back), CB Kelvin Hayden (neck), DT Antonio Johnson (chest), DT Daniel Muir (chest), S Mike Newton (hamstring), RB Dominic Rhodes (hip), G Jamey Richard (concussion), LB Clint Session (elbow), G Jaimie Thomas (ankle), WR Reggie Wayne (knee)