Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
White és Brackett sem edzett az elmúlt két napban. Pedig muszáj lesz játszaniuk...
Blair nélkül az acélos WR csapat: Wayne-Garcon-B.James (aki amúgy nem WR, és normális mély passzokra alkalmatlan). Még egy elkapót azért lehetett volna hozni valamelyik nagy képességű RB helyett...Escalade
nem lesz White, lesz viszont Chris Brooks...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jó lenne valami kpróbált egyetemi sztárt elhozni PS-ből, mint Iglesias, Briscoe vagy Arrington.Höri
Arringtonnal jól járnátok, az előszezonokban jól tolja

Al Woods elküldését nem is bocsátom meg soha a SaintsnekJJ Tiller
Hányadik PS-ből való kirúgása után gondolod meg majd magadat?

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
White és Brackett sem edzett az elmúlt két napban. Pedig muszáj lesz játszaniuk...
Blair nélkül az acélos WR csapat: Wayne-Garcon-B.James (aki amúgy nem WR, és normális mély passzokra alkalmatlan). Még egy elkapót azért lehetett volna hozni valamelyik nagy képességű RB helyett...

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cincinnati

Out: DE Jonathan Fanene (knee), T Andre Smith (foot)
Doubtful: S Chris Crocker (calf), DT Tank Johnson (knee)
Questionable: DE Carlos Dunlap (illness), CB Morgan Trent (knee)
Probable: LB Rey Maualuga (knee), LB Roddrick Muckelroy (ankle), WR Chad Ochocinco (ankle), QB Carson Palmer (shoulder)LB Keith Rivers (foot)

Indianapolis

Out: WR Austin Collie (concussion), S Bob Sanders (biceps)
Doubtful: RB Joseph Addai (neck)
Questionable: LB Pat Angerer (illness), LB Gary Brackett (toe), TE Brody Eldridge (rib), RB Mike Hart (ankle), DT Antonio Johnson (knee), T Charlie Johnson (back), CB Jerraud Powers (foot), LB Clint Session (elbow), TE Jacob Tamme (back), CB Justin Tryon (foot), WR Blair White (shoulder)

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
nálunk akármekkora bust is valaki, amíg le nem jár a rookie szerződése, addig el nem eszi a fene innen, az 100 😀

ezt mondjuk becsülöm Polianékben, hogy akármekkora balfaszságot is csinálnak a drafton, legalább kitartanak mellette pár évig. nem úgy mint mcdaniels és társai.Höri
ja. mondjuk sztem ez azert van mert az illetonek kb annyi is a karrierje kis kivetellel 😀
ezert inkabb mar munka kozben adjak nekik a nyugdijat
mondjuk a fene se tudja sztem egeszsegesebb lenne azert a remenytelen alakokat
inkabb kivagni a francba idejeben
ugyanakkor ottvan bob
o 31 nfl csapatbol repult vna mar a francba foleg ien fizetes mellett
de nemtok negativan nyilatkozni arrol h a csapat semmilyen szinten sem
tudja ezt a problemat kezelni 😊Fake
Bob idei base salaryja $2.275 millió, a cap hit viszont $4.1. Gazdaságilag sem éri meg, és még talán Franciscot is kiszorítja...

Gonzo más eset. 2 korrekt első szezon után tavaly egyből megsérült, nem lett volna értelme kivágni. Idén sikerült kb ugyan annyi játékidővel megismételni ezt a bravúrt. A 2011es salaryje viszont $2.76 millió, ami nem kevés egy 2 évet kihagyott játékosért.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
mondjuk Steve Justicet gyorsan elzavartuk annoOrk
6. körös belefér, főleg mert máshol se futott be.

de mondjuk Ugoh, Pollák, Gonzo vagy Donáld már egy idegbetegebb edzői stábnál nem lenne szerintem kerettag.Höri
és az örök kedvenc Hall? 😀 vagy Jennings? 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mondjuk Steve Justicet gyorsan elzavartuk annoOrk
6. körös belefér, főleg mert máshol se futott be.

de mondjuk Ugoh, Pollák, Gonzo vagy Donáld már egy idegbetegebb edzői stábnál nem lenne szerintem kerettag.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
mondjuk Steve Justicet gyorsan elzavartuk anno
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
nálunk akármekkora bust is valaki, amíg le nem jár a rookie szerződése, addig el nem eszi a fene innen, az 100 😀

ezt mondjuk becsülöm Polianékben, hogy akármekkora balfaszságot is csinálnak a drafton, legalább kitartanak mellette pár évig. nem úgy mint mcdaniels és társai.Höri
Al Woods elküldését nem is bocsátom meg soha a Saintsnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nálunk akármekkora bust is valaki, amíg le nem jár a rookie szerződése, addig el nem eszi a fene innen, az 100 😀

ezt mondjuk becsülöm Polianékben, hogy akármekkora balfaszságot is csinálnak a drafton, legalább kitartanak mellette pár évig. nem úgy mint mcdaniels és társai.Höri
ja. mondjuk sztem ez azert van mert az illetonek kb annyi is a karrierje kis kivetellel 😀
ezert inkabb mar munka kozben adjak nekik a nyugdijat
mondjuk a fene se tudja sztem egeszsegesebb lenne azert a remenytelen alakokat
inkabb kivagni a francba idejeben
ugyanakkor ottvan bob
o 31 nfl csapatbol repult vna mar a francba foleg ien fizetes mellett
de nemtok negativan nyilatkozni arrol h a csapat semmilyen szinten sem
tudja ezt a problemat kezelni 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nálunk akármekkora bust is valaki, amíg le nem jár a rookie szerződése, addig el nem eszi a fene innen, az 100 😀

ezt mondjuk becsülöm Polianékben, hogy akármekkora balfaszságot is csinálnak a drafton, legalább kitartanak mellette pár évig. nem úgy mint mcdaniels és társai.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tamme háta nagyobb gond, mint hittük. Már Caldwell is megerősítette, ezek után kevés az esélye hogy játszik.

Még egy esély Höri egyik kedvencének megszerzésére, mert ha a rettentő McClendon/Robinson TE duóval akarunk kiállni a Bengals ellen, vigyünk fehér zászlót is.Escalade
ki a kedvencem?

a Bengals pont a napokban vágta ki JP Foschit és tette aktívvá Coffmant a TE-jei közül.Höri
Közben sztornó, Tamme (akárcsak Eldridge) éppen most rohangál a gyakorlópályán.

Caldwell először ad valami infót egy sérülésről és persze az is használhatatlan.Escalade
urom az oromben h van nagyobb baj is annal minth tamme mien allapotban van
pedig alapvetoen egyetertek nyilvan sok mulik a te jatekon foleg ha a cinci megtalalna a passrushat
amugy ugyvagyok vele hiaba jon hall es joseph szembe ha van ido nezelodni
es viszonyagos hatasfokkal tudunk a foldon is jatszani
szerk.: apropo addai sztetek fog jatszani a hetvegen ? es ha mindenki felgyogyul vajon mi lesz a felallas ?
brown megy kapalni ? nem azt mondom h cut az tiszta h kmeredek lenne de eleg vicces h hart sokkal jobban mozog nala es nem felmentes h jobban passzblokkol mert ott is szokott lamulni eleget
tehat siman visszaesne nalam dc3./garbagetime rbnek
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tamme háta nagyobb gond, mint hittük. Már Caldwell is megerősítette, ezek után kevés az esélye hogy játszik.

Még egy esély Höri egyik kedvencének megszerzésére, mert ha a rettentő McClendon/Robinson TE duóval akarunk kiállni a Bengals ellen, vigyünk fehér zászlót is.Escalade
ki a kedvencem?

a Bengals pont a napokban vágta ki JP Foschit és tette aktívvá Coffmant a TE-jei közül.Höri
Közben sztornó, Tamme (akárcsak Eldridge) éppen most rohangál a gyakorlópályán.

Caldwell először ad valami infót egy sérülésről és persze az is használhatatlan.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tamme háta nagyobb gond, mint hittük. Már Caldwell is megerősítette, ezek után kevés az esélye hogy játszik.

Még egy esély Höri egyik kedvencének megszerzésére, mert ha a rettentő McClendon/Robinson TE duóval akarunk kiállni a Bengals ellen, vigyünk fehér zászlót is.Escalade
ki a kedvencem?

a Bengals pont a napokban vágta ki JP Foschit és tette aktívvá Coffmant a TE-jei közül.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tamme háta nagyobb gond, mint hittük. Már Caldwell is megerősítette, ezek után kevés az esélye hogy játszik.

Még egy esély Höri egyik kedvencének megszerzésére, mert ha a rettentő McClendon/Robinson TE duóval akarunk kiállni a Bengals ellen, vigyünk fehér zászlót is.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brandon James prototipus elkapó, elvégre 5'7 magas. Akinél én nagyobb vagyok egy fejjel, az ne legyen NFL WR, köszi.

Joique Bell már nem tudom hanyadik számú RB (Addai, Brown, Hart, James, ő - akkor 5.) de annak igen jóféle, járt az idei Senior Bowlon is.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mégsem Brooks, hanem Brandon James jött. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy vele nem lesz picit jobb a return game-ünk (felejtsük már el Powerst, mint PR). Mellette érkezett még Joique Bell, korábbi Eagles-ös futó.

Minimum Powers játékára számítani lehet vasárnap.

Mindenesetre kicsit meredek, hogy 3 egészséges elkapónk van, és akkor hozunk 2 futót (James WRként is jegyzett, de ilyen alapon Lacey is lehetne elkapó). Kevéskének tűnik a Bengals CB-i ellen...

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
biztos nagyon gáz, de én bevallom hogy az életben nem hallottam a srácrólOrk
én Matthews-t ismerem, mert állandó szemlélője vagyok a Jax vesszőfutásának ööö életének, de ez a Chris Brooks számomra is egy rejtélyes figura, ráadásul nem épp google barát neve van 😀

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
biztos nagyon gáz, de én bevallom hogy az életben nem hallottam a srácrólOrk
Matthews? Tavaly practice squados volt itt. Aztán idén nyáron kitették és mi szedtük fel. Volt 2 TD-je a preseasonban.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
biztos nagyon gáz, de én bevallom hogy az életben nem hallottam a srácról
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
John Matthews-t a hirek szerint azért (is) hoztuk fel tegnap a practice squadból; nehogy ti visszaigazoljátok (tavaly ugyen nálatok volt).
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
kivágtuk Townsendet!

huhú, nagy egészség rohamra számítok.Höri
Andre Brown segített kitalálni neki, hiszen már tudta az utat. Állítólag felhívjuk Chris Brooksot (WR).

Collie out vasárnapra, viszont Antonio Johnson már a pályán fog dolgozni a hét folyamán.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kivágtuk Townsendet!

huhú, nagy egészség rohamra számítok.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Collie amúgy visszarepült a csapattal, otthon aludt és ma reggel csökkenő fájdalmakkal ébredt. Elképesztő, milyen olcsón megúszta.Escalade
Ennek nagyon örülök. Szerintem egyértelműen ő a legesélyesebb egy Wayne utódlásra. Peyton még Wayne-t keresi a kulcsszitukban többet, de ha így teljesít a srác, ez hamar megváltozhat. Jól mozog, Peytonnal érzik egymást, és nagyon jó a keze. Alig emlékszem dropjára.

És annak is nagyon örülök, hogy úgy néz ki ő nem a Sanders/Gonzo/Hart féle injury prone vonalat erősíti, hanem inkább Freeney-re üt. Állítólag csodaszámba ment, hogy ilyen hamar felépült.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
kíváncsi vagyok, hogy hozunk-e WR-t mert a PS-ben lévő Brooks/Moturi duónak még wikipedia adatlapja sincs.
Blair White mégiscsak rookie, őt inkább 4th mint 3rd WR-nek látom szívesen.
Jó lenne valami kpróbált egyetemi sztárt elhozni PS-ből, mint Iglesias, Briscoe vagy Arrington.Höri
Lassan már mindegy, csak legyen még célpont.

Collie amúgy visszarepült a csapattal, otthon aludt és ma reggel csökkenő fájdalmakkal ébredt. Elképesztő, milyen olcsón megúszta.