Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
- Wayne kicsit eltűnt az elmúlt pár héten. A rendszeres double coverage-re sem lehet fogni, mert közel sincs annyiszor bebiztosítva, mint elsőre gondolnánk. 20+ yardra egyszerűen veszélytelen (a Houston meccsen volt egy wide open TDje, amit túldobott Manning, de ezen kívül 3 hete nem volt komoly esély odadobni neki a labdát).Escalade
Bár lehet Smash megkövez érte 😊 , de sztem Reggie a SB óta nem képes hozni magát... És nála fejben szállt el vmi. 😕

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
a meccsen volt ez a jó kép, remélhetőleg jövő héten 3-4 ember már vissza tud jönniOrk
Tegyük hozzá, hogy Brown sérülésből tért vissza és formán kívül van, Johnsonnak is fel kell még vennie a ritmust, ahogy Powers is keresi még önmagát a sérülés után.

Mev-nek igaza van, ebből most a 6:5 a valószínű. De a csoport szerencsére nagyon szoros, ha idény végére a sérültek zöme visszatér, a Titans-al ki-ki meccseken eldönthetjük a PO szereplést. Clark nem pótolható, de azért én a Clark, Gonzo, Bullit nélküli, de más sérültek felgyógyulása utáni Colts-ot nem tartom rosszabbnak a tavalyinál. Bullit ide, "emerging star" oda, a Sanders-el, Angerer-el felálló védelem szerintem jobb lenne mint a tavalyi, a Clark nélküli, Tamme-vel felálló támadósor meg még mindig nagyon erős, ha mindenki más hadra fogható.

A védelemről: Nekem is ott a zabszem a passzjátékoknál. Anélkül, hogy feszegetném, hogy az ellenfél edzői karáról vagy a pass defense-ünkről mond-e többet, hogy egy liga 29. run defense ellen az ellenfelek passzal akarnak nyerni - ahogy az az elmúlt három meccsen történt -, de mindenesetre jó hír, hogy ennek ellenére nem tudtak bennünket különösebben átdobálni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most már nehéz eldönteni, hogy a Colts vagy a Packers a nagyobb kórházcsapat.tenorx
a Packers-nek az egészséges emberei sokkal tehetségesebbek, mint a mieink.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Most már nehéz eldönteni, hogy a Colts vagy a Packers a nagyobb kórházcsapat.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a meccsen volt ez a jó kép, remélhetőleg jövő héten 3-4 ember már vissza tud jönni
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
jól mutatja, hogy mennyire nincs összeszokott WRe Peytonnak, hogy korábban a rövid yardoknál is állandóan passzoltunk most meg ha szarul is megy, de akkor is James próbálkozik
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem tehet róla, hogy az elkapói tegnap alig tudták elkapni a labdákat, nem csodálom, hogy a 10. drop után már ideges volt.Stez
Valószínűleg azon is idegeskedhetett, hogy ő is elég sz*r napot fogott ki.

Én nem láttam ilyen reménytelenül rosszul játszó colts-ot a 2004-es(?) Pats elleni, idegenben, hóban játszott PO meccs óta. Az viszont nagy szó, hogy ezzel együtt is nyertünk. De talán nálunk is megesik az a csoda ami a Pats-nél, Cowboy-nál, Broncosnál, és egy sz*r játék után kirukkolunk egy nagyon jóval. Így, hogy Wayne nem bírja a double coverage-et, és Tamme-n kívül lényegében nincs más akinek bizalommal oda lehetne dobni a labdát, nagyon kellene, hogy Addai és Collie felgyógyuljon.

Ezt a pár hetet kellene még valahogy szerencsésen megúsznunk. Ha úgy mennénk a decemberbe, hogy a csoport élén vagyunk, akkor még akármi lehetne.peterk2005
Nem lehet bírni ezt a sérüléshullámot. Nyilván Manning is játszott már jobban, viszont a körülmények:
- Gonzo (kezdő WR) IR, nem játszhatott Collie (kezdő WR), White (kezdő WR lett volna), Addai (kezdő RB, aki futásban blokkolásban és elkapásban is elengedhetetlen részese az offense-nek) és az egész évre kiesett a liga top 3as elkapó TEje.
- Wayne kicsit eltűnt az elmúlt pár héten. A rendszeres double coverage-re sem lehet fogni, mert közel sincs annyiszor bebiztosítva, mint elsőre gondolnánk. 20+ yardra egyszerűen veszélytelen (a Houston meccsen volt egy wide open TDje, amit túldobott Manning, de ezen kívül 3 hete nem volt komoly esély odadobni neki a labdát).
- Garcon pocsék. Sok drop, teljesen inkonzisztens játék, ha mindenki egészséges lenne most a depth chart végén csücsülne, talán kapna pár kickoff returnt.
- Gijon Robinson egy fakezű TE.
- Tamme nem volt 100as, ez egyértelmű. Ettől függetlenül rá lehet e legkevesebb panasz.
- Brown habár hatékony elkapó, nem nagyon használtuk még idén.
- James élete első meccsét játszotta, ráadásul finoman szólva sem NFL WR prototípus alkattal rendelkezik.
- rengeteg drop.
- valamint a talán legnagyobb gond (nyilván a sérüléseken túl), az O line. Johnson és Diem 2 botrányos meccset játszott, és szegény Linkenbach azt se tudta, hol van.

Egy ilyen szedett-vedett társasággal nem lehet hatékonyan passzolni, mivel mi egy passzoló csapat vagyunk és főleg abból építkezik a minimális futójátékunk, ez az offense halálát jelenti. Timing sehol sincs, dropok, elrontott route-ok, alapból kevés célpont megfejelve egy rossz támadófallal = Manning komfortérzetének annyi.

Szerencsére simán lehetünk olyan jók, mint az év elején, ez szimplán minőségi játékosok függvénye. Ha véletlenül tud edzeni a héten Addai, Collie, White, akkor a timing is ott lesz és felvesszük a Pats-szel a versenyt.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Meg kéne próbálni McClendon-t...
Ilyen shitty O line mellett mit veszíthetünk?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt a pár hetet kellene még valahogy szerencsésen megúsznunk. Ha úgy mennénk a decemberbe, hogy a csoport élén vagyunk, akkor még akármi lehetne.peterk2005
Az a baj, hogy ez a tegnapi teljesítmény nagyon kevés lesz a következő hetekben (@NE, SD), szóval jó lenne ha a sérültek visszatérnének lassan mert lehet ez a 6-3 könnyen 6-5 is.
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tehet róla, hogy az elkapói tegnap alig tudták elkapni a labdákat, nem csodálom, hogy a 10. drop után már ideges volt.Stez
Valószínűleg azon is idegeskedhetett, hogy ő is elég sz*r napot fogott ki.

Én nem láttam ilyen reménytelenül rosszul játszó colts-ot a 2004-es(?) Pats elleni, idegenben, hóban játszott PO meccs óta. Az viszont nagy szó, hogy ezzel együtt is nyertünk. De talán nálunk is megesik az a csoda ami a Pats-nél, Cowboy-nál, Broncosnál, és egy sz*r játék után kirukkolunk egy nagyon jóval. Így, hogy Wayne nem bírja a double coverage-et, és Tamme-n kívül lényegében nincs más akinek bizalommal oda lehetne dobni a labdát, nagyon kellene, hogy Addai és Collie felgyógyuljon.

Ezt a pár hetet kellene még valahogy szerencsésen megúsznunk. Ha úgy mennénk a decemberbe, hogy a csoport élén vagyunk, akkor még akármi lehetne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Két ponton dermedtem le igazán a mérkőzés nézése folyamán.
Az első, amikor a nyitó drive-unk végeztével Manning leült a kispadra: egy végtelenül fáradt, szinte "lihegve" pihenést kereső embert láttam. És nem értettem: pár perc telt el a meccsből. E tekintetben csak a harmadik negyedre tűnt fel változás, akkor látszott Peyton szemében az a tűz, egyszersmind hiddagság, amit megszoktunk.
A második jelenség viszont ettől függetlenül végigkísérte a találkozót: az, amilyen gyermeki kétségbeeséssel nézett ki egy-egy rossz passzjáték, egy-egy 3rd and out után irányítónk a kispad felé. Nem a társaira, hanem az edzőkre. Mint akinek elvették a játékszerét.wmitty
Nem tehet róla, hogy az elkapói tegnap alig tudták elkapni a labdákat, nem csodálom, hogy a 10. drop után már ideges volt.
Totálisan kilátástalan volt a támadójátékunk, lehet hogy Esc-nek tetszett Brown, de szerintem továbbra is kritikán aluli, nulla agilitás, totojázik, nem látja a lyukakat, folyton rossz felé fut. Rohadtul kéne már Addai..
Az elkapók is kritikán aluliak, Wayne semmi, Garcon semmi, Jamesnek meg voltak jó pillanatai, de voltak playek, mikor összevissza futkározott és látszott, hogy nem nagyon van róla fogalma, mit kéne csinálni. Tamme jó, bár meglátszik, hogy nem egy Clark szint, sok a dropja, mondjuk nem is kap könnyű labdákat mentségére szóljon.
D# egyértelműen pozitív, de amellett azért nem tudok elmenni, hogy Haydent és Powerst is ott verte az Owens-Ocho duó, ahol csak akarta. Utóbbinál fogjuk rá a kihagyásra, látszott, hogy formán kívül van még nagyon Powers, de rossz volt nézni, amikor Ocho felé feldobta a labdát Palmer és Hayden a közelbe se volt.
Francisco meg továbbra is szar. FUtás ellen úgy ahogy használható, de passz ellen kritikán aluli, attól meg nem tudok elájulni, hogy Palmer beledobja a kezébe a labdát. És Bethea sem az igazi idén sajnos, a DL közepét öröm nézni manapság, hogy a lesajnált Moala-Muir duó azért csak-csak használható párszor futás ellen is. Reméljük Brackett és Session játszhat a következő meccsen, a Session-Brackett-Angerer LB sor nekem tetszett.

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Két ponton dermedtem le igazán a mérkőzés nézése folyamán.
Az első, amikor a nyitó drive-unk végeztével Manning leült a kispadra: egy végtelenül fáradt, szinte "lihegve" pihenést kereső embert láttam. És nem értettem: pár perc telt el a meccsből. E tekintetben csak a harmadik negyedre tűnt fel változás, akkor látszott Peyton szemében az a tűz, egyszersmind hiddagság, amit megszoktunk.
A második jelenség viszont ettől függetlenül végigkísérte a találkozót: az, amilyen gyermeki kétségbeeséssel nézett ki egy-egy rossz passzjáték, egy-egy 3rd and out után irányítónk a kispad felé. Nem a társaira, hanem az edzőkre. Mint akinek elvették a játékszerét.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Leírni is hihetetlen, de ez a csapat 6-3. Ennyi sérüléssel nagyon nem lehetünk válogatósak, ilyenkor aztán tényleg csak a W és a további sérülések elkerülése a lényeg, és mindkettő sikerült (bár utóbbit nem lehet kijelenteni).

- Garcon botrányos napot zárt. Az eredménykövetőbe leírtam, hogy DVOA alapján a liga egyik legrosszabb wideoutja, de ma sikerült mindent alulmúlnia. A drop TD egy dolog, megszokhattuk, viszont az elejtett onside kick és az utána lévő 15 yardos penatly egyszerűen elfogadhatatlan. Tipikusan olyan meccs, ami után az ember kiesik Peyton látóköréből. Nagy mázli, hogy erre idén esély sincs...
- biztos velem van a baj, de szerintem ez a Wheeler egy gyereket nem tud leszerelni. Nem szeretném idén többet pályán látni.
- playcalling. Ezek a screenek bejönnek néha, viszont túlzásba visszük, teljesen kiszámítható. Ráadásul mivel egyáltalán nem vagyunk veszélyesek az elmúlt 2 héten 20+yardra, simán le is védekezik.
- támadó fal botrány. Futást úgy ahogy blokkoltak (a 3rd and short még mindig probléma), passzt so-so, de hogy ma a liga leggyengébb pass rusha rendre terrorizálta Manninget, az minden várakozást alulmúl.
- a másik oldalon Freeney és Mathis 0 pressure egész meccsen (kivéve a végét), ami kellemetlen meglepetés.
- Bethea 0 nagy playt csinál. Pedig ennyi újonc és nem éppen NFL-szintű játékos között a hátán kéne cipelnie ezt a védelmet.

- Caldwell külön szót érdemel. Ha valaki nem látja, hogy nincs fönt punter, az egész Bengals pad fészkelődik, mindenki kapkod, és ennek ellenére felüldi a punt return teamet, az konkrétan alkalmatlan, hogy vezetőedző legyen. Ezen a meccs mehetett volna el. Caldwellnek az NFL HCkhez képest SEMMI dolga nincs. Nem irányít védelmet, támadósort, vagy STet. Van szerepe (főleg belső, csapatösszetartó, viszont a liga egyik legkönnyebb locker roomját vette át), de a támadásokban a fontosabb döntéseket Peyton hozza, a sajtót semmilyen szinten nem szolgálja ki, és ezek után a szemét nem képes nyitva tartani 60 percen keresztül, az több mint aggasztó.


+ az egész védelem. A futást második hete fogjuk meg gond nélkül. Muir jól dolgozik és Moala is kezdi megmutatni, helye van itt
+ Hagler. Mind STben mint LBként pluszt hoz a csapatba, és Wheelert gond nélkül ki kéne, hogy szorítsa.
+ McAfee élete egyik legjobb meccsét játszotta, ő volt az egyetlen ember, aki miatt nem szakadt egyszer sem a védelem nyakába a folyamatos rossz field pozíció.
+ Vinatieri hajmeresztő első FGja után idén másodszor verte be 47-ről gond nélkül. Jó látni.
+ ismét csak a védelem, amikor már az utóbbi évek legcsúnyább alapszakasz veresége kezdett kibontakozni, kezébe vette az irányítást mind az elvesztett onside kick (FF), mint a buta false start után (sack-sack).
+ Francisco jól játszott.
+ James -hiába a meredek returnök és a drop- több lehetőséget kapott, mint gondoltuk
+ Tamme ha kapna lehetőséget, Peyton mellett vinné majdnem annyira, mint Clark. Jó route-okat fut, gyors és fizikális.
+ Brown ha nem is túl gyors, vagy robbanékony, egész korrekt meccset játszott. Viszont feltűnően lassú nekem.

Egy ilyen meccs után tényleg magamat kell leginkább meggyőznöm arról, hogy a W a legfontosabb. A körülményekhez képest ez a 6-3 kiváló (1. hely a csoportban, 1 győzelemre a #1 seedtől), és a Pats ellen lehet visszatér Addai, Hart, Brackett, Collie (?), Session, Tyron (Eldridge), ami kötelező, látva a mai kilátástalan, összedobált támadójátékot.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez az a győzelem, ami után nagyot zuhan egy csapat a power ranking-on. 😀peterk2005
milyen jó, hogy a bowl.hu-n jó kezekben van a P.R.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez az a győzelem, ami után nagyot zuhan egy csapat a power ranking-on. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szeressük a duplavét!
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Hát, finoman szólva ma nem tettünk túl nagy lépést Peyton MVP-sége felé...
Hű, de keserves volt!

(Viszont a csoporton belüli fejlemények a kedvünkre alakultak : )

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Caldwell, te inkompetens......(nagyoncsúnya) Amatőr edzősködés felsőfokon.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Al Woods elküldését nem is bocsátom meg soha a SaintsnekJJ Tiller
Hányadik PS-ből való kirúgása után gondolod meg majd magadat?atapapa
? szombaton már játszott a Tampában...JJ Tiller
bocs a többiektől az offért
Csak arra akartam utalni, hogy nincs értelme a FO-t cseszegetni a játékospolitika ezen vonaláért, a Payton-éra alatt draftolt és kivágott játékosaink közül Woods mellett 2 olyan van, aki még ma is NFL-rosteren van
Az egyik Ninkovich, aki azért lett kirúgva mert állandóan sérült volt nálunk, a másik meg egy cserecorner Jacksonville-ből.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Linkenbach kezd Pollak helyén. Mi van itt?Escalade
ettől a váltástól félek legkevésbé.

remélem széjjelterrorizáljuk Palmert és az elég lesz a W-hez.Höri
Persze, csak nem tudom hova tenni. Ha CJ helyére jött volna egy szót sem szólnék (Pollak sem jó, de elment), viszont mint G? Kíváncsi vagyok.Escalade
nagyon pesszimisták a bengáli testvérek, remélem nem alaptalanul.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Linkenbach kezd Pollak helyén. Mi van itt?Escalade
ettől a váltástól félek legkevésbé.

remélem széjjelterrorizáljuk Palmert és az elég lesz a W-hez.Höri
Persze, csak nem tudom hova tenni. Ha CJ helyére jött volna egy szót sem szólnék (Pollak sem jó, de elment), viszont mint G? Kíváncsi vagyok.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mai inaktív játékosok:
RB-Joseph Addai, LB-Gary Brackett, WR-Austin Collie, RB-Mike Hart, DB-Bob Sanders, LB-Clint Session, DB-Justin Tryon and WR-Blair White.

Kíváncsi vagyok, hogy a Wheeler-Angerer-Hagler LB sor mit alkot ma 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Linkenbach kezd Pollak helyén. Mi van itt?Escalade
ettől a váltástól félek legkevésbé.

remélem széjjelterrorizáljuk Palmert és az elég lesz a W-hez.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Linkenbach kezd Pollak helyén. Mi van itt?

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
Jó lenne valami kpróbált egyetemi sztárt elhozni PS-ből, mint Iglesias, Briscoe vagy Arrington.Höri
Arringtonnal jól járnátok, az előszezonokban jól tolja

Al Woods elküldését nem is bocsátom meg soha a SaintsnekJJ Tiller
Hányadik PS-ből való kirúgása után gondolod meg majd magadat?atapapa
? szombaton már játszott a Tampában...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal