Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Sziasztok!Erről szerintem lemaradtam,de ezek szerint akkor a nike veszi át a mezek gyártását az NFL-ben?
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
ulpianus nyert ("It turns out that these sketches were actually created by this internet design forum, not Nike."). Érdekesnek érdekes, de semmi több.

Ettől persze még a Nike azt nyilatkozta, hogy komolyan változtatni akar. Kíváncsian várjuk.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Az első jó, de a második elég "érdekes"

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A második valóban rohadt ronda.tenorx
igen.
olyan mint azé a kurva TCU-é.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A második valóban rohadt ronda.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
jöhetnek a divatszakértők, itt a mi új mezünk is
http://cdn3.sbnation.com/imported_assets/594110/nikecolts1_medium.jpg
http://assets.sbnation.com/assets/488033/nikecolts2_medium.pngHöri
Én láttam ezeket minden csapatnál, de úgy tudom ,ezek a 2012-es Nike mezekre ötletek, és rajongók kreálták mindet. A Chiefsnek is volt, ahol a citromsárga (?) sisakon tollak voltak rajzolva, mert hogy törzsfőnök. De igazából 1959 óta nem változott a Chiefs mez lényegesen. (Hál' Istennek!). Persze joguk van ötletelni, az tény.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Esetleges Nike tervek:



Az első szerintem a Patséhez képest nagyon jól néz ki, a második szimplán undorító. Maradjanak a régiek.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jöhetnek a divatszakértők, itt a mi új mezünk is
http://cdn3.sbnation.com/imported_assets/594110/nikecolts1_medium.jpg
http://assets.sbnation.com/assets/488033/nikecolts2_medium.png

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
a backup QB kidőlése nálunk nem akkora érvágás 😛Höri
De azért a playcard ott van a másik kezén 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a backup QB kidőlése nálunk nem akkora érvágás 😛

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Azért a máshol sem jobb a helyzet sajnos. A tegnapi Dolphins meccsről egy kép.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
én rákérdeztem volna azért a bajuszra is.
azért azt a sisak se takarja annyira.Höri
az már volt neki régen 😀


de a Giants playoff run alatt volt ez is, a gonosz peyton a másik dimenzióból mint az SPben
Ork
Hehe mekkora kepek ezek 😀 bar az elso nem valodi ugye ?RaiderNation
😂
Legalább Addai is a pályán, ez már jó hír, lassan épülgetnek fel a halálos fegyverek. 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elkapóink aktivitása elképesztő

Did not participate: LB Gary Brackett (toe), TE Brody Eldridge (rib), RB Mike Hart (knee), DE Robert Mathis (rest), S Bob Sanders (biceps), LB Clint Session (elbow), CB Justin Tryon (foot)
Limited participation: RB Joseph Addai (neck), CB Kelvin Hayden (neck)
Full participation: WR Austin Collie (concussion), DE Dwight Freeney (rest), WR Reggie Wayne (knee), WR Blair White (shoulder)

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Manning on growing his hair out like Brady: "Oh, no. I pretty much have had the same haircut for the past 32 years." 😊Escalade
én rákérdeztem volna azért a bajuszra is.
azért azt a sisak se takarja annyira.Höri
az már volt neki régen 😀


de a Giants playoff run alatt volt ez is, a gonosz peyton a másik dimenzióból mint az SPben
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Manning on growing his hair out like Brady: "Oh, no. I pretty much have had the same haircut for the past 32 years." 😊Escalade
én rákérdeztem volna azért a bajuszra is.
azért azt a sisak se takarja annyira.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nagyon jó hírek érkeztek még tegnap, ezzel szemben ma annyi a változás a múlthéthez képest, hogy Collie és White limitáltan edzhetett, illetve Tamme rajta sem volt a listán. Brackett, Session, Hart, Addai, Tryon, Eldridge + Wayne kihagyta a tréninget. Egyelőre Brackett tűnik az első gyenge láncszemnek, reméljük nem így lesz, kéne zónázni...

Manning on growing his hair out like Brady: "Oh, no. I pretty much have had the same haircut for the past 32 years." 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ugoh elment Seattlebe szerencsét próbálni.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Reggie ekézése után vissza lehet térni Pierre-hez. 😊

The Worst Colt Wide Receiver Since 1999
http://18to88.com/2010-archives/november/the-worst-wideouts.htmlSzabler
Nagyon jó a cikk én is ajánlom mindenkinek.
Garcon tényleg szar az idén (eddig)
A gond csak az hogy ha őt is kiveszed akkor ki marad ???
Más részről azt is gondolom, hogy a nagy nyomást nem bírja.

1.) Tudja hogy szarul teljesített.
2.) Nagyon kéne hogy javuljon, mert nincs más WR.
3.) Görcsösen akar
4.) A nagy akarásban sokat hibázik.szf61
Az utóbbi két ponton van szerintem a hangsúly, én ezt látom rajta legalábbis. De ahogy Waynenél is, nála is nagyon látszik, hogy mennyire visszaveti mind Collie, mind Clark hiánya sajnos. Bízom benne, hogy az utolsó hetekre össze tudja szedni magát végre, mert nagy szükség lenne rá, Tamme egyedül nem tudja megnyerni a meccseket sajnos.

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Reggie ekézése után vissza lehet térni Pierre-hez. 😊

The Worst Colt Wide Receiver Since 1999
http://18to88.com/2010-archives/november/the-worst-wideouts.htmlSzabler
Ehh, kemény. Mondjuk statok nélkül is szemmel látható, hogy nagyon fos idén, de így leírva sem szép.

De ez most sajnos a "szegény ember vízzel főz" tipikus esete. Lassan nincs más.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Reggie ekézése után vissza lehet térni Pierre-hez. 😊

The Worst Colt Wide Receiver Since 1999
http://18to88.com/2010-archives/november/the-worst-wideouts.htmlSzabler
Nagyon jó a cikk én is ajánlom mindenkinek.
Garcon tényleg szar az idén (eddig)
A gond csak az hogy ha őt is kiveszed akkor ki marad ???
Más részről azt is gondolom, hogy a nagy nyomást nem bírja.

1.) Tudja hogy szarul teljesített.
2.) Nagyon kéne hogy javuljon, mert nincs más WR.
3.) Görcsösen akar
4.) A nagy akarásban sokat hibázik.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Reggie ekézése után vissza lehet térni Pierre-hez. 😊

The Worst Colt Wide Receiver Since 1999
http://18to88.com/2010-archives/november/the-worst-wideouts.html

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Colts Re-Sign S Chip Vaughn
A roster spot had been cleared for Vaughn's return when Brooks was placed on waivers on Monday.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem értek egyet, mert volt idén is több, kifejezetten jó meccse, jó mondjuk tény, hogy pont a vicc kategóriájú secondaryk ellen. Nem egy André szintű elkapó, aki még a duplázásból is elég gyakran elkapással zár, neki ez sok. Mindenki rá figyel, nincs Clark, Collie, Gonzo, Garcon pedig fos, ez pedig nagyban kihat az ő teljesítményére is, amihez az is hozzáadódik, hogy egyre több elkapható labdát ejt el, többet hibázik, egyre dekoncentráltabb. De az sem lehetetlen, hogy még mindig a meg nem adott nagyobb szerződés miatt duzzog magában.Stez
Egyetértek, Reggie egyszerűen nem egy HOF szintű elkapó. Be kell érnünk ezzel, Manning mellett nem hiszem, hogy meg tudnánk fizetni egy top receivert is úgy, hogy annak ne látná kárát a többi csapatrész. Wayne és Collie ideális választás volt nekünk, mert annyira nem jók, hogy pár év után valahol kapnának egy vaskos szerződést, de annyira viszont nagyon is, hogy ebben a Manning diktálta rendszerben pro-bowl szintű teljesítményre képesek. Hasonló a helyzet, mint a Pats-nél, ott sem volt és Moss után ismét nincs elit elkapó, de van sok egyformán jó, akik egy elit irányítónak sok variációs lehetőséget nyújtanak. Ezzel a rendszerrel csak egy baj van, hogy nem elég egy v. kettő jó WR, hanem három kell, és kell mellé egy jó TE és egy elkapásban is jó RB. Ha ez nincs meg, akkor szenvedés van. Brady is szenved/szenvedett tőle, és most Manning is. Reméljük már nem sokáig...peterk2005
Ugyan arról a Wayne-ről beszélünk? 😊 10 000+ elkapott yard, 66 TD? Ez szerintem a 7. év, amikor a liga top 10 elkapója társalgásban felmerül a neve (utóbbi években top 5/3-nál is). Zsinórban 6* 1000 yard, minden aktív listán top 10es a komolyabb kategóriákban.
Ha nem is HOF, kiemelkedő elkapó. Megbízható, strapabíró, jó csapattárs. Mindezek mellett még az egyik legjobban fizetett WR (idén 7 milla), szóval ez is letudva 😊.

Tényleg kicsit halványabb, mint eddig, viszont ez a statisztikákon mit sem látszik és a társak kiesése őt is érinti.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem értek egyet, mert volt idén is több, kifejezetten jó meccse, jó mondjuk tény, hogy pont a vicc kategóriájú secondaryk ellen. Nem egy André szintű elkapó, aki még a duplázásból is elég gyakran elkapással zár, neki ez sok. Mindenki rá figyel, nincs Clark, Collie, Gonzo, Garcon pedig fos, ez pedig nagyban kihat az ő teljesítményére is, amihez az is hozzáadódik, hogy egyre több elkapható labdát ejt el, többet hibázik, egyre dekoncentráltabb. De az sem lehetetlen, hogy még mindig a meg nem adott nagyobb szerződés miatt duzzog magában.Stez
Egyetértek, Reggie egyszerűen nem egy HOF szintű elkapó. Be kell érnünk ezzel, Manning mellett nem hiszem, hogy meg tudnánk fizetni egy top receivert is úgy, hogy annak ne látná kárát a többi csapatrész. Wayne és Collie ideális választás volt nekünk, mert annyira nem jók, hogy pár év után valahol kapnának egy vaskos szerződést, de annyira viszont nagyon is, hogy ebben a Manning diktálta rendszerben pro-bowl szintű teljesítményre képesek. Hasonló a helyzet, mint a Pats-nél, ott sem volt és Moss után ismét nincs elit elkapó, de van sok egyformán jó, akik egy elit irányítónak sok variációs lehetőséget nyújtanak. Ezzel a rendszerrel csak egy baj van, hogy nem elég egy v. kettő jó WR, hanem három kell, és kell mellé egy jó TE és egy elkapásban is jó RB. Ha ez nincs meg, akkor szenvedés van. Brady is szenved/szenvedett tőle, és most Manning is. Reméljük már nem sokáig...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
- Wayne kicsit eltűnt az elmúlt pár héten. A rendszeres double coverage-re sem lehet fogni, mert közel sincs annyiszor bebiztosítva, mint elsőre gondolnánk. 20+ yardra egyszerűen veszélytelen (a Houston meccsen volt egy wide open TDje, amit túldobott Manning, de ezen kívül 3 hete nem volt komoly esély odadobni neki a labdát).Escalade
Bár lehet Smash megkövez érte 😊 , de sztem Reggie a SB óta nem képes hozni magát... És nála fejben szállt el vmi. 😕roniadi
Nem értek egyet, mert volt idén is több, kifejezetten jó meccse, jó mondjuk tény, hogy pont a vicc kategóriájú secondaryk ellen. Nem egy André szintű elkapó, aki még a duplázásból is elég gyakran elkapással zár, neki ez sok. Mindenki rá figyel, nincs Clark, Collie, Gonzo, Garcon pedig fos, ez pedig nagyban kihat az ő teljesítményére is, amihez az is hozzáadódik, hogy egyre több elkapható labdát ejt el, többet hibázik, egyre dekoncentráltabb. De az sem lehetetlen, hogy még mindig a meg nem adott nagyobb szerződés miatt duzzog magában.
Tamme pedig minden elkapása után úgy állt fel, mint akinek eltörték a lábát és félek, ő se fogja sokáig bírni, hogy rá utazik mindenki.
Én a legfontosabbnak Addai visszatérését gondolnám, azokból a futásokból, amikből Brown nagy nehezen a 3-4 yardokat összehozza, az utóbbi időben Addai rendre 8-10 yardokat hoz ki és ő megtalálja a réseket, nem megy földre az első ütközésnél és sokkalta agilisebbnek és gyorsabbnak látom, mint Brownt. Vele, sőt még Harttal is ment a futójátékunk, ráadásul az utóbbi 1-2 meccsen azért a futásokhoz megvoltak a megfelelő blokkok, ki lehetett volna használni. Csak kell valaki, aki ki is tudja.