Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kis segítség Rivers ellen, Tryon kb 2,5 hét után először edzhetett limitáltan. Jó lenne viszontlátni, mert Laci úgy néz ki kifogyott a playekből tavaly...
Emellett készülődik a zsúfolt RB poszt. Jo játékára nem lehet számítani, de Hart és Javaris fullosan edzett.
LB poszt továbbra is katasztrófa. Angerer magasan leggyengébb meccséből jön, Wheeler szimplán Wheeler (Connerrel néha próbálkozunk a helyén), pedig őt igazán kiszoríthatná már Brackett vagy Session. Nem ezen a héten fog megtörténni.

Eldridge továbbra is szenved a bordáival, akárcsak Reggie a térdével.

Másik oldalon Gates térhetett vissza limitáltam. Nem örülünk.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem kikapunk.
az a baj, hogy Sprolest nem tudjuk leszerelni.
rivers meg bármilyen WR corppal passzol 400 yardot.
hacsak nem erölteti túl a meccshiányos vincy-t akkor szerintem ez cumi a védelmünknek.
RT posztjuk rossz, ott lehet keresnivalónk.

az offense tarthatja a lépést és akkor a lőpárbajt lehet megnyerjük. de akkor nem 1.0-s átlag kell futásonként.

a jaxet meg a titanst elkenjük, az a lényeg.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rákanyarodva a SD elleni rangadóra: Tőlük bármikor kikaphatunk, mert valahogy nem a legjobb match-up a csapatunknak. Gates már egy ideje nincs, futás nem az igazi, de viszont Folyó rekorder évben van. Ha hazai pályán leszünk, szerint Freeney és Mathis az őrületbe kergetik majd, amiből talán húzhatunk 1-2 INT-et.
Ti hogyan látjátok előzetesen a meccset?flzoli
Papíron ők a jobbak, de papíron mindenkinél jobbak, úgyhogy ez olyan sokat nem számít. Szerintem is a turnoverek fognak dönteni. Ha mi leszünk pozitívban, akkor megnyerhetjük, ha nem akkor nehéz lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
október ötödikei hozzászólásom, Bullitt sérülése után.



Nos, Afalava megérkezett. Mi tartott ennyi ideig?Höri
Ennél már csak az lesz lassabb, hogy kiszorítsa Francisco barátunkat... Egy esélye van ennek a védelemnek, hogy Bob visszajön és 2007es önmagát idézi.


Igen, szerintem is komoly terveink lehetnek.Escalade
Szerintem egyáltalán nem olyan tragikus a helyzet. A hiányzók számát figyelembe véve szerintem egész jól helyt áll a védelem kulcspillanatokban.
A fénykorát élő Bob-al és Marlin Jacksonnal ugye magasan miénk volt a legjobb passz elleni védelem, de a futás ellen akkor is gyengék voltunk. Most ugye egy ilyen szedett-vetett védelemmel is valahol 6.-9. vagyunk a passz ellen. A futás ellen pedig PM-el védekezünk, mert nincs az a hülye, aki hátrányban rohangál..... 😀

Rákanyarodva a SD elleni rangadóra: Tőlük bármikor kikaphatunk, mert valahogy nem a legjobb match-up a csapatunknak. Gates már egy ideje nincs, futás nem az igazi, de viszont Folyó rekorder évben van. Ha hazai pályán leszünk, szerint Freeney és Mathis az őrületbe kergetik majd, amiből talán húzhatunk 1-2 INT-et.
Ti hogyan látjátok előzetesen a meccset?flzoli
12-4

több mint 13 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
október ötödikei hozzászólásom, Bullitt sérülése után.

én Al Afalavát látnám szívesen.
tavaly a Bears-ben játszott, rokon defense, fiatal is, olcsó is.
és akkor már Macho Harris is jöjjön mellé ST ásznak 😊Höri
Nos, Afalava megérkezett. Mi tartott ennyi ideig?Höri
Ennél már csak az lesz lassabb, hogy kiszorítsa Francisco barátunkat... Egy esélye van ennek a védelemnek, hogy Bob visszajön és 2007es önmagát idézi.


Igen, szerintem is komoly terveink lehetnek.Escalade
Szerintem egyáltalán nem olyan tragikus a helyzet. A hiányzók számát figyelembe véve szerintem egész jól helyt áll a védelem kulcspillanatokban.
A fénykorát élő Bob-al és Marlin Jacksonnal ugye magasan miénk volt a legjobb passz elleni védelem, de a futás ellen akkor is gyengék voltunk. Most ugye egy ilyen szedett-vetett védelemmel is valahol 6.-9. vagyunk a passz ellen. A futás ellen pedig PM-el védekezünk, mert nincs az a hülye, aki hátrányban rohangál..... 😀

Rákanyarodva a SD elleni rangadóra: Tőlük bármikor kikaphatunk, mert valahogy nem a legjobb match-up a csapatunknak. Gates már egy ideje nincs, futás nem az igazi, de viszont Folyó rekorder évben van. Ha hazai pályán leszünk, szerint Freeney és Mathis az őrületbe kergetik majd, amiből talán húzhatunk 1-2 INT-et.
Ti hogyan látjátok előzetesen a meccset?

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
csak én éreztem úgy, hogy powers nagyon fos volt a patriots ellen?Ork
Nem volt jó, de a Cincy ellen aztán ő is kritikán aluli volt.. De látszott rajta, hogy még nincs formában a kihagyása után, reméljük most már ismét Hayden-szégyenítő lesz. 😊

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
csak én éreztem úgy, hogy powers nagyon fos volt a patriots ellen?
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
október ötödikei hozzászólásom, Bullitt sérülése után.

én Al Afalavát látnám szívesen.
tavaly a Bears-ben játszott, rokon defense, fiatal is, olcsó is.
és akkor már Macho Harris is jöjjön mellé ST ásznak 😊Höri
Nos, Afalava megérkezett. Mi tartott ennyi ideig?Höri
Ennél már csak az lesz lassabb, hogy kiszorítsa Francisco barátunkat... Egy esélye van ennek a védelemnek, hogy Bob visszajön és 2007es önmagát idézi.


Igen, szerintem is komoly terveink lehetnek.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
október ötödikei hozzászólásom, Bullitt sérülése után.

én Al Afalavát látnám szívesen.
tavaly a Bears-ben játszott, rokon defense, fiatal is, olcsó is.
és akkor már Macho Harris is jöjjön mellé ST ásznak 😊Höri
Nos, Afalava megérkezett. Mi tartott ennyi ideig?Höri
Kirááály 😀
Jön hamarosan Macho is 😛

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
október ötödikei hozzászólásom, Bullitt sérülése után.

én Al Afalavát látnám szívesen.
tavaly a Bears-ben játszott, rokon defense, fiatal is, olcsó is.
és akkor már Macho Harris is jöjjön mellé ST ásznak 😊Höri
Nos, Afalava megérkezett. Mi tartott ennyi ideig?Höri
Caldwellnek lefordítani a hsz-t google translate-tel

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
október ötödikei hozzászólásom, Bullitt sérülése után.

én Al Afalavát látnám szívesen.
tavaly a Bears-ben játszott, rokon defense, fiatal is, olcsó is.
és akkor már Macho Harris is jöjjön mellé ST ásznak 😊Höri
Nos, Afalava megérkezett. Mi tartott ennyi ideig?

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Collie (és Sanders) tuti nem játszik Chargers ellen
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Megnézve a meccset mégegyszer engem inkább Coyer aggaszt.
3 példa.

- Vince Wilforkon a bulldózer sem megy keresztül. Miért kellett 3 negyeden keresztül a futások többségét középen erőltetni?

- Miért kell 3 negyednek eltelnie ahhoz, hogy rájöjjön: zónázással nem tudja lefogni Brady rövid passzait?

- Honnan is vesszük, hogy Pat Angerer jó lesz majd Welker ellen?szf61
- hogy a seggen vegye a levegot a meccs vegere
szted lett vna peldaul 36 yardos futas enelkul ?

- zonazasra van kitalalva a vedelmunk nekik az jobban megy mint a man coverage


- nem vettuk
az mlb cover2/3 zonajara rakuldtek welkert joparszor
ezzel mit kellett vna tennunk szted ? jobb lett vna de zonakat nezni sheridan modra ?

+1
garcon koszi tenyleg nagy kiraly voltal tavaly magadhoz kepest de mostmar huzzal legyszi mashova
/ nalunk itt sztaroltak szerencsetlent van ra egy fogadasom ha veletlen cut lenne maholnap
mehetne vissza a cflbe jatszani /Fake
Hmmm....

- Wilfork: Ahogy láttam a végén is min. 2 embernek kellett gyömöszölni. A 36 yardos futás is oldalra ment.

-Zona: A 4 negyedre mégis ment a man coverage és Brady teljesítménye 1200 %-ot romlott.
Nem olyan hülye a D szvsz, tudnak mást is.

- Welker/Angerer: Lehet igazad van.

- Garcon: Nagyon igazad van 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megnézve a meccset mégegyszer engem inkább Coyer aggaszt.
3 példa.

- Vince Wilforkon a bulldózer sem megy keresztül. Miért kellett 3 negyeden keresztül a futások többségét középen erőltetni?

- Miért kell 3 negyednek eltelnie ahhoz, hogy rájöjjön: zónázással nem tudja lefogni Brady rövid passzait?

- Honnan is vesszük, hogy Pat Angerer jó lesz majd Welker ellen?szf61
- hogy a seggen vegye a levegot a meccs vegere
szted lett vna peldaul 36 yardos futas enelkul ?
a masik meg h jobban penetralt vna passznal is szvsz ha nem farasztjuk
az meg tobb helyet adott vna az pats olbknek azt baszhattuk vna a 4. negyedes feltamadast ha meg mindig van az ellenfelnel vitalis vedelem

- zonazasra van kitalalva a vedelmunk nekik az jobban megy mint a man coverage
hiaba lenne jobb valasztas az emberezes bizonyos szituaciokban
ha a jatekosaid kurvaszarul csinaljak nem tudsz mit csinalni akkor is zonat hivsz
es bizol benne h megoldjak mert a man-to-mant tuti elbasszak

- nem vettuk
az mlb cover2/3 zonajara rakuldtek welkert joparszor
ezzel mit kellett vna tennunk szted ? jobb lett vna de zonakat nezni sheridan modra ?

felido utan kurvajok voltunk szokas szerint
de konyorgom miert sikerul ezeknek mindig jobban felkeszulni az elso felidore ?
+1
garcon koszi tenyleg nagy kiraly voltal tavaly magadhoz kepest de mostmar huzzal legyszi mashova
/ nalunk itt sztaroltak szerencsetlent van ra egy fogadasom ha veletlen cut lenne maholnap
mehetne vissza a cflbe jatszani /
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Megnézve a meccset mégegyszer engem inkább Coyer aggaszt.
3 példa.

- Vince Wilforkon a bulldózer sem megy keresztül. Miért kellett 3 negyeden keresztül a futások többségét középen erőltetni?

- Miért kell 3 negyednek eltelnie ahhoz, hogy rájöjjön: zónázással nem tudja lefogni Brady rövid passzait?

- Honnan is vesszük, hogy Pat Angerer jó lesz majd Welker ellen?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként azt magyarázzátok meg, hogy hogy lehet az, hogy minden héten itt sírunk a secondary gyengeségén, hogy szét fognak bennünket dobálni az ellenfelek, közben meg 9.-ek vagyunk a listán passz ellen, alig pár yardra az éltől. Úgy vagyunk kilencedikek, hogy az eddigi 10 ellenfelünk közül csak a Chiefs és a Jags számít gyengébben passzolónak. (A top10 passer csapatból öttel játszottunk, és az említett kettőn kívül a többi is a mezőny első felében van.)

Érdekes, nem?peterk2005
mivel futás ellen is rosszak vagyunk így nem kényszerül rá az ellenfél, hogy szétpasszoljon.
de szerintem a secondary nem szar. van 3 vállalható CB, egy gyengélkedő Bethea, aki még így is jobb, mint a liga FS-einek harmada 😛 csak a SS poszt botrányHöri
nagy plusz
habár az utóbbi 1-2 meccsen Francisco kezd használhatóvá válni párszor futás ellen is, de passz ellen a béka segge alatti szinten van
Betheán meglátszik, hogy nem egy Sanders vagy egy Bullitt van mellette, rohadtul visszaesett, össze kéne szednie magát, mert ebbe a secbe neki kéne a vezérnek lennie

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként azt magyarázzátok meg, hogy hogy lehet az, hogy minden héten itt sírunk a secondary gyengeségén, hogy szét fognak bennünket dobálni az ellenfelek, közben meg 9.-ek vagyunk a listán passz ellen, alig pár yardra az éltől. Úgy vagyunk kilencedikek, hogy az eddigi 10 ellenfelünk közül csak a Chiefs és a Jags számít gyengébben passzolónak. (A top10 passer csapatból öttel játszottunk, és az említett kettőn kívül a többi is a mezőny első felében van.)

Érdekes, nem?peterk2005
mivel futás ellen is rosszak vagyunk így nem kényszerül rá az ellenfél, hogy szétpasszoljon.
de szerintem a secondary nem szar. van 3 vállalható CB, egy gyengélkedő Bethea, aki még így is jobb, mint a liga FS-einek harmada 😛 csak a SS poszt botrány

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként azt magyarázzátok meg, hogy hogy lehet az, hogy minden héten itt sírunk a secondary gyengeségén, hogy szét fognak bennünket dobálni az ellenfelek, közben meg 9.-ek vagyunk a listán passz ellen, alig pár yardra az éltől. Úgy vagyunk kilencedikek, hogy az eddigi 10 ellenfelünk közül csak a Chiefs és a Jags számít gyengébben passzolónak. (A top10 passer csapatból öttel játszottunk, és az említett kettőn kívül a többi is a mezőny első felében van.)

Érdekes, nem?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Mondjuk a home field advantage-t elfelejthetjük és szar lesz a hidegben játszani.szf61
A Pats ellen még bejöhet egy wildcard meccs otthon. Azt szvsz nyernénk. 😊peterk2005
A Pats ha WC-n jut be, akkor tuti 5.helyen. És akkor a 4-el játszana. Aki valószínűbb, hogy a West győztese lesz (Kansas, San Diego), mint ti.
Szerintem 😊Sobri Jóska
Mindegy.... mostantól Go Jets, hogy legyen még egy Pats meccs és szétszedhessük az arcukat....

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 042 — #NoStress
Mondjuk a home field advantage-t elfelejthetjük és szar lesz a hidegben játszani.szf61
A Pats ellen még bejöhet egy wildcard meccs otthon. Azt szvsz nyernénk. 😊peterk2005
A Pats ha WC-n jut be, akkor tuti 5.helyen. És akkor a 4-el játszana. Aki valószínűbb, hogy a West győztese lesz (Kansas, San Diego), mint ti.
Szerintem 😊

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ne szomorkodjatok, hogy kikaptatok, legalább van egy akkora királyotok, mint Blair. Go State!
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Már csak a védelemmel kell valamit kezdeni, mert a Pats 3 negyedig gyakorlatilag akkor csinált TD-t, amikor akart. Rossz volt nézni, ahogy simán átmasíroznak a pályán, pedig szívesebben néztem volna Meskó Zoli puntjait 😊

Ja és egyre jobban idegesít Caldwell is. Úgy áll a pálya szélén, mint egy "utca embere", akit berángattak, hogy "figyelj, legyé' má HC egy meccsre, kösz" és nem tudja, mit kell csinálni. Csak néz ki a fejéből, nem látszik rajta semmi. Az edzők nagy része együtt él a játékkal, ami sokszor átragad a játékosokra is. Tudom, nem ilyen típus, de legalább ne bambuljon, mert borzasztó ránézni, mindig azt várom, hogy mikor indul meg a nyál a szájából...Bálesz
A védelmünk idegenben mindig sz*rabb, idén különösen. A Pats első három negyedes menetelését én ettől függetlenül nem tartom olyan tragikusnak. Van olyan, hogy minden öszejön (lásd legutóbbi meccs) és van amikor sokáig semmi (tegnapi meccs). Összességében a passzjátékot levédekeztük, Brady 200 yard alatt maradt. A futás ellen puhányak voltunk, de ha ott lesz Session és Brackett, kevésbé leszünk azok. Ezt a meccset a 3 turnover miatt veszítettük el. Ha az nincs, akkor 17 pontos Pats vezetés sincs, és más a meccs képe.

Caldwellel nekem most nem volt bajom. Jó volt a playcalling, jókor voltak az időkérések is. A fejéről és nézéséről meg nem tehet szegény. 😊 (Én egyébként jobban csípem az ilyen Dungy, Caldwell féle higgadt pasasokat, mint az oldalvonal mellett ordibáló/rohangáló típusokat. Nem csoda, nálunk sok éve ilyen edző van, és kondícionálódik az ember. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk a home field advantage-t elfelejthetjük és szar lesz a hidegben játszani.szf61
A Pats ellen még bejöhet egy wildcard meccs otthon. Azt szvsz nyernénk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk a home field advantage-t elfelejthetjük és szar lesz a hidegben játszani.szf61
San Diegoban és Oaklandben meleg van 😀

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
10-6 meglesz?JSanyo
12-4 😀Stez
ámen 😊