NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Addai doubtful, Collie és Wayne Q
Brackett, Session nem játszik gondolom.

Kikapunk megint. Hajrá Titans a Jax ellen.Höri
Ellenünk játszotok vazze no para 😀
Komolyra fordítva bőven kétesélyes meccs vsz.Blevi
sajnos tudom.
semlegesként rátok tippeltem volna yahoo-n, de azért vannak elveim 😛

amíg nem tudjuk levédeni a futást és a passzt, addig nincs miről beszélni.
Bryant return TD-t vizionálok.

több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Addai doubtful, Collie és Wayne Q
Brackett, Session nem játszik gondolom.

Kikapunk megint. Hajrá Titans a Jax ellen.Höri
Ellenünk játszotok vazze no para 😀
Komolyra fordítva bőven kétesélyes meccs vsz.
több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
Addai doubtful, Collie és Wayne Q
Brackett, Session nem játszik gondolom.

Kikapunk megint. Hajrá Titans a Jax ellen.Höri
Ahhoz képest, hogy Addainak 2-3 hét kihagyást mondtak...

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Addai doubtful, Collie és Wayne Q
Brackett, Session nem játszik gondolom.

Kikapunk megint. Hajrá Titans a Jax ellen.

több mint 13 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Néztem hogy ha minden úgy alakulna,ami azért remélem nem fog,tulajdonképpen a forduló után mind a négy csapat 6-6-al is állhatna😊
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a baj, hogy másról beszélünk. Te a schedule erősségét 3 hónappal ezelőtti megítéléséhez méred. Azóta már lejátszottak 11 meccset, és nagyjából kirajzolódtak az erőviszonyok, ami alapján nem a sorsolás a legnagyobb idei gondunk.Escalade
Ez a schedule 11 meccs után is nagyon kemény. Öt tuti PO-s csapattal találkoztunk eddig, és a csoportellenfelek is kemények, akárki akármit mond. És jön a Dallas, ami megint simán PO erősségű csapat, tök mindegy, hogy mit mutat a mérlege.

Az a lényeg, hogy a csoport események kedvezően alakulnak, így még bármi lehet. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nathan Tripplett lett az új ST linebackerünk.
Idén draftolta a Vikings 5. körben Minnesotából.

Régi ismerősünk, Ramon Humbert meg elvitte a Saints hasonló céllal.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cody Glenn IR
Brandon James waive
jön helyette Taj Smith vissza.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ja emlékszem draft közbeni chatnél Höri nem is vágta ki ez akit a 3. körben húztatok 😀
Még a GM gamere készített draft boardján se volt rajta 😀tenorx
Az előbb elírtam, McClendon 4. körös volt.
Kevin Thomas volt a 3. pick. Róla azt mondtam, hogy meg fog sérülni a TC alatt. Lám, az is bejött.Höri
Mondjuk ez egy teljesen új sérülés volt. Pech.

Polian befoghatná a héten a száját, mert nem mond tetszetőseket. Állítólag Gonzo jól van (nem definiálták, de minden bizonnyal játszhatna idén, sőt). Döntést kellett hozni, melyik játékra képtelen játékost hagyja a rosteren, és nyilván Bob mellé tette le voksát. Persze akkor tényleg nem volt kérdés az inaktív csapat, annyi sérültünk volt, viszont egy Dawsont lehet mellőzni tudtunk volna. Eddig nem sok minden jött be idén az öregnek, jó szokás szerint egyesek a torkának is ugrottak a kinti blogokon. Mindenesetre Hughesról lehetett olvasni, hogy picit nyers még, viszont az meg sem fordult a fejemben, hogy a 12. héten még mindig ennyire használhatatlan lesz. Kezd eldurvulni a helyzet.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ja emlékszem draft közbeni chatnél Höri nem is vágta ki ez akit a 3. körben húztatok 😀
Még a GM gamere készített draft boardján se volt rajta 😀tenorx
Az előbb elírtam, McClendon 4. körös volt.
Kevin Thomas volt a 3. pick. Róla azt mondtam, hogy meg fog sérülni a TC alatt. Lám, az is bejött.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ON
a Tampa kirakta Sabby Piscitellit.
Le kéne igazolnunk.
Nem fogjuk 😕Höri
Egy próbát megérne, a töketlen Francisco helyett kipróbálhatnánk, hasonló rendszerből jönne úgyis.

Vagy ennyire bíznak Bobó visszatérésében? Én sok pénzt nem tennék rá, hogy ebben a szezonban játszani fog még.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
edit: flzoli, a bitang sorsolást a csapatok az évi játéka határozza meg. Maga a csoport gyengébb, mint amilyennek tűnt, az NFC Eastről nem is beszélve. A draft (szezonról lemondás) kérdése fel sem merült, ellenben azzal, hogy Manningnek konzervatívabbnak kéne lennie. Ez a jelenlegi csapat (sérülésekkel) egy átlagos Peyton meccset nem él túl.Escalade
Ezzel nem értek egyet. NFC EAST most is bombaerős. A Phili Vick-el és a Sacondary-ével bárkit megverhet. A Giants védelme szebb napjain egy QB rémálom sackgyár. A NE és a SD-ról pedig előre lehett tudni, hogy jók lesznek. Főleg, hogy én csak a 11. havi menettrendről beszélek.

És szerintem előzetesen joggal lehett tartani a kő kemény novemberi programtól: Kezdésnek a feltörekvő Texans, majd a Phily, a csoportot söprő Bengals, a nagy rivális Pats, és az örök mumus SD. Mi ez ha nem egy bitang kemény sorozat?flzoli
Az a baj, hogy másról beszélünk. Te a schedule erősségét 3 hónappal ezelőtti megítéléséhez méred. Azóta már lejátszottak 11 meccset, és nagyjából kirajzolódtak az erőviszonyok, ami alapján nem a sorsolás a legnagyobb idei gondunk.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3.) Nem értem ezt a Linkenbach gyereket minek erőltetjük miközben McClendon ott zsolozsmázik a padon.szf61
McClenson egy bust. Höri
Ha azt mondtad volna, hogy McClendon egy "project" egyetértenék. Mivel nem szerepelt egyetlen komoly draft board-on sem.

De hogy "bust" ??
Egyetlen meccsnyi esély nélkül?
Come on !!szf61
jó az igaz, hogy 4. körös emberre nem ildomos a bust szót használni. legyen akkor csak szar húzás.

minek projekt embert húzni, mikor vannak kész játékosok is?
a körökkel később húzott Ted Larsen már négyszer kezdett Tampában például.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ja emlékszem draft közbeni chatnél Höri nem is vágta ki ez akit a 3. körben húztatok 😀
Még a GM gamere készített draft boardján se volt rajta 😀
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
3.) Nem értem ezt a Linkenbach gyereket minek erőltetjük miközben McClendon ott zsolozsmázik a padon.szf61
McClenson egy bust. Höri
Ha azt mondtad volna, hogy McClendon egy "project" egyetértenék. Mivel nem szerepelt egyetlen komoly draft board-on sem.

De hogy "bust" ??
Egyetlen meccsnyi esély nélkül?
Come on !!

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezzel nem értek egyet. NFC EAST most is bombaerős. A Phili Vick-el és a Sacondary-ével bárkit megverhet. A Giants védelme szebb napjain egy QB rémálom sackgyár. A NE és a SD-ról pedig előre lehett tudni, hogy jók lesznek. Főleg, hogy én csak a 11. havi menettrendről beszélek.flzoli
OFF a csodás Eagles secondary ellen Cutler csaknem hiátlan ratinget mutatott be vasárnap. Ez Samuel nélkül sem menő.

ON
a Tampa kirakta Sabby Piscitellit.
Le kéne igazolnunk.
Nem fogjuk 😕

több mint 13 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
edit: flzoli, a bitang sorsolást a csapatok az évi játéka határozza meg. Maga a csoport gyengébb, mint amilyennek tűnt, az NFC Eastről nem is beszélve. A draft (szezonról lemondás) kérdése fel sem merült, ellenben azzal, hogy Manningnek konzervatívabbnak kéne lennie. Ez a jelenlegi csapat (sérülésekkel) egy átlagos Peyton meccset nem él túl.Escalade
Ezzel nem értek egyet. NFC EAST most is bombaerős. A Phili Vick-el és a Sacondary-ével bárkit megverhet. A Giants védelme szebb napjain egy QB rémálom sackgyár. A NE és a SD-ról pedig előre lehett tudni, hogy jók lesznek. Főleg, hogy én csak a 11. havi menettrendről beszélek.

És szerintem előzetesen joggal lehett tartani a kő kemény novemberi programtól: Kezdésnek a feltörekvő Texans, majd a Phily, a csoportot söprő Bengals, a nagy rivális Pats, és az örök mumus SD. Mi ez ha nem egy bitang kemény sorozat?

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Polian nyilatkozata szerint, amint visszatér Brackett vagy Session, Wheeler marad kezdő és Angerer (majd Hagler) fog leülni a kispadra. Az edzői stáb ugyan azokat a meccseket nézni?! Egyszerűen hihetetlen, hogy ez az ember újra és újra megkapja az esély, amikor két egyértelműen jobb játékos ül a padon...
A sorozatos sérülések és hibák mellett még a saját lábunkba is sikerül néha belelőni (Linkenbach Gként játszatása; Wheeler erőltetése; Francisco komplett szezonja, a WATTS hivatalos támogatásával; Laci>Tryon elmélet, stb).

Addai továbbra is minimális lépésekben halad, Sanders visszatérésére pedig még egy hetet (évet, kettőt) várni kell. A többiek közül senkinek a játéka nem lenne meglepetés. Pont mint múlthéten.

edit: flzoli, a bitang sorsolást a csapatok az évi játéka határozza meg. Maga a csoport gyengébb, mint amilyennek tűnt, az NFC Eastről nem is beszélve. A draft (szezonról lemondás) kérdése fel sem merült, ellenben azzal, hogy Manningnek konzervatívabbnak kéne lennie. Ez a jelenlegi csapat (sérülésekkel) egy átlagos Peyton meccset nem él túl.

több mint 13 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
1.)
Szerintem Manning túl erőlteti a dolgot.
Mindenáron, minden helyzetben, dupla-tripla coverage-ben passzol.
Persze a shitty O-line miatt nincs futás sem így sok opció nem marad, de az INT-ek megúszhatóak lennének.

Néha jobb lenne benyelni a sack-et, vagy eldobni a francba.
Egyszerűen túlvállalja magát.
szf61
Elég sok csapat irányítója megengedheti magának ezt a luxust, de az nem Coltsé, az tuti. Ez a fal 2&1, 3&1-eket képtelen megcsinálni. Ez a WR sor egy drop gyár. Ez a védelem a liga egyik legrosszabbul szerelő egysége. Ez a védelem 3rdand shortokon 10 yardra védekezik. Ez a védelem liga 30. futás ellen. Ennek a csapatnak a kevés megmaradt sztárja képtelen konzisztensen, jól játszani.
Ilyen körülményekkel kell szembenéznie hétről hétre Peytonnak. Persze nincs mentség, gyengén játszott, és meg kell válogatnia a dobásait, de nincs más út, mint passzolni és snapről snapre várni a csodát.Escalade
Azért ne beszéljünk már úgy, mintha már a draftra kéne készülni. Az előszezonban már látszódott, hogy novemberben bitang kemény sorsolásunk van, és azért egy SD-tól bármikor bárki kikaphat. Bármekkora amatőrök is vannak a csapatban, szerintem az sok mindent elmond a csapatról, hogy a jelenleg ligaelső Pats vezérkanja milyen félelemmel nézte a 4. negyedet 17 pontos előnyről!
Mindezt úgy, hogy a legjobb formában lévő elkapónk, a TOP3 TE, a védelem vezére és az ütköző munkásemberei nélkül.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
1.)
Szerintem Manning túl erőlteti a dolgot.
Mindenáron, minden helyzetben, dupla-tripla coverage-ben passzol.
Persze a shitty O-line miatt nincs futás sem így sok opció nem marad, de az INT-ek megúszhatóak lennének.

Néha jobb lenne benyelni a sack-et, vagy eldobni a francba.
Egyszerűen túlvállalja magát.
szf61
Elég sok csapat irányítója megengedheti magának ezt a luxust, de az nem Coltsé, az tuti. Ez a fal 2&1, 3&1-eket képtelen megcsinálni. Ez a WR sor egy drop gyár. Ez a védelem a liga egyik legrosszabbul szerelő egysége. Ez a védelem 3rdand shortokon 10 yardra védekezik. Ez a védelem liga 30. futás ellen. Ennek a csapatnak a kevés megmaradt sztárja képtelen konzisztensen, jól játszani.
Ilyen körülményekkel kell szembenéznie hétről hétre Peytonnak. Persze nincs mentség, gyengén játszott, és meg kell válogatnia a dobásait, de nincs más út, mint passzolni és snapről snapre várni a csodát.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Marion Barber III már tuti nem játszik, egy gonddal kevesebb.

több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 070 — Steelers fan
1.)
Szerintem Manning túl erőlteti a dolgot.
Mindenáron, minden helyzetben, dupla-tripla coverage-ben passzol.
Persze a shitty O-line miatt nincs futás sem így sok opció nem marad, de az INT-ek megúszhatóak lennének.

Néha jobb lenne benyelni a sack-et, vagy eldobni a francba.
Egyszerűen túlvállalja magát.

...
szf61
A "sack benyelés" azért nem olyan sima műfaj. 😉 Bármelyikben benne van, hogy olyat kap amitől pár meccs pihenő, vagy rosszabb esetben IR... nem gondolom, hogy az sokat segítene a csapaton.

Ha van ember a Coltsban, akinek mindenképp kerülni kell a hiteket, az csakis PM. Szerintem.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3.) Nem értem ezt a Linkenbach gyereket minek erőltetjük miközben McClendon ott zsolozsmázik a padon.szf61
McClenson egy bust. Nem volt értelme draftolni, ezt már áprilisban tudta mindenki, aki foglalkozik a drafttal.
7. körben se kellett volna, nem hogy 3-ban.
Jeff Linkenbach egy LT. Betette Caldwell RG-be és szar. Milyen meglepő egy undrafted sráctól. Itt én Mike Pollák munkáját kérdőjelezném meg, aki pedig egy harmadéves, 2. körös csávó, akit kiszorított egy rookie.

Lehet várni a sérültekre, de az eredménykövetőben is leírtam, hogy az OL-ben nincs sérült. Ez a legjobb felállás.

Némi kósza sansz van rá, hogy Addai vagy Hart talál olyan lyukat, amit James vagy Donald nem (hehehe), de nem valószínű 😊 Jo legalább pass protectionben elit.

Brackettre és Sessionre nagy szükség lesz minél hamarabb.
+ Jerry Hughes a világon semmit nem csinál szintén.

Szerencsére a Titans összeesni látszik, és a Jax is inkább fogy, mint gyarapszik, úgyhogy bőven van esélyünk.

Jön a Dallas, 4 képzett, fizikális elkapóval, big play lehetőségekkel, nem lesz kellemes. Bryant ráadásul PR is.
azt meg nem is mondom, hogy a 3 futójukból bármelyiknek a leigazolása nálunk no1 helyet érne a DC-n még akkor is ha idén rosszak.

Szóval a taktika megint egyértelmű lesz, szét kell dobálni a secondary-jüket és azzal nyerhetünk, különben nem. Ja és Ware-t valaki kérem kapcsolja ki.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
mondom sorba a problemaimat ezzel a gondolattal....

tehat hiaba van sok serultunk es minosegeben is elegge jok sztem a felepulesuk nem fog annyit dobni a jatekon mint varod bezzeg ha az ires banda terne vissza azzal mar nekem se lenne "bajom" 😀Fake
Háát, Clark kivételével - és ha Sanders felgyógyul akkor vele pluszban - ez lényegében a tavalyi hibátlan szezont záró, SB-be jutó csapat lenne. Szóval annyira azért nem sz*r. 😉 Ennyivel a többi rivális is bizonytalanabb idén.

Az O line lenne némileg gyengébb, de annyit amennyit tavaly futottunk, idén is tudtunk futni. 😊 (A passzvédelmet meg Collie-val, Addai-al megoldjuk, Peyton hamar passzol. 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha visszajönnek a sérültek, akkor Addai-al, Hart-al, Collie-val, Session-al, Brackett-el, Sanders-el megerősödve egy egész más csapat lesz ez. És amilyen kiszámíthatatlan idén a liga, ez még az SB-re is elég lehet. (Ha valaki kiveri előlünk a Chargerst, mert velük hagyományosan nem bírunk. 😊)peterk2005
mondom sorba a problemaimat ezzel a gondolattal es nem a mostani szopoda miatt
addai - igen valoban nagyon jol tolta a szezonban tan sophomore eve ota nem jatszott ilyen jol
de a foproblema h fal nincs ha egeszseges ha nem. es ezen nem nagyon lehet valtoztatni ev kozben foleg h micsoda konzekvencia van a felallasban 😕
hart - a csere csereje. biztos sokat szamit a jelenlete ha Jo is felepul
collie - igen valoban nagyon sokat jelentene de attol h o felepul garcon attol meg palyan marad
session - brackett - hit ezen nincs mit vitatkozni felteve ha a felepulesuket nem arra hasznaljuk h angerer es hagler visszamenjen a padra. mert akkor wheeler ugyanugy kezdo. nem is ertem mi a szarert nem toljuk folyton nickelben annyira egy corner is tud szerelni mint fulop.
sanders - nem is ertem errol minek meg beszelni.
/bullitt hianya nagyon erzodik. hiaba nem playmaker nagyon jo workhorse.

tehat hiaba van sok serultunk es minosegeben is elegge jok sztem a felepulesuk nem fog annyit dobni a jatekon mint varod
bezzeg ha az ires banda terne vissza azzal mar nekem se lenne "bajom" 😀