NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Az a baj, hogy sajnos nem tudok veletek vitába szállni. Sajnos én is sima Colts-sikert jósolok
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Simán nyerünk, ez nem kérdés. 😊
Mosst szétszopatja majd a mi Revisünk, Tryon.
ST-nk ligaelit, habár azért Marianitól kicsit tartok.
Finneganre meg majd ráküldjük Linkenbachot, vele úgyis csak szarabbak lennénk.
10-6 :cool:

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
én most bizakodó vagyok 😊 ez pedig W-t ígér mert a Bolts és a Dallas ellen is tudtam, hogy kikapunk 😀
Höri
Had csatlakozzam és egyben tovább is megyek:

This is going to be a Titans loss of EPIC proportions.

De hogy komoly is legyek:

Biztos mindenki volt már úgy, hogy kitöltötte dühét egyetlen pillanat alatt ( talán nem mindig a legjobb személyen).

Most a Titans-on fog lecsapódni minden, a vereségek, a 11 INT, a sérülések, Caldwell frusztrált gyermekkora .... minden.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én most bizakodó vagyok 😊 ez pedig W-t ígér mert a Bolts és a Dallas ellen is tudtam, hogy kikapunk 😀

az offense-nek valami hasonlót kéne nyújtani, mint legutóbb (csak picksixek nélkül 😛 ) és 30+ pontot szerintem a Titans nem tud csinálni.
az a baj, akármilyen szar formában is vannak, Johnsonnak garantált a 100+ yard ha Choice-nak is összejött. Jó playhívással szét lehet szedni a védelmünket, ez az ami Garrettnek nem ment a 2., 3. negyedben legutóbb.
gondolom Collins kezd, szóval kell a pass rush nagyon, elvégre ő nem fog elmenekülni 😊 Mossra érdemes szót pazarolni?

nézegettem az injury riportot, náluk is sok DLinemannek van valami baja, ez jó hír. Bár Ford és Jones már fullosan edzett, szóval annyira nem nagy a gáz ilyen téren.

én azt mondom, hogy bár kikaptunk legutóbb, de a 0-17 utáni visszatérés a meccsbe lehet, hogy kirántotta a csapatot a gödörből. meg hát eleve, 4 W-vel playoffban vagyunk minenképpen. jobb motiváció nem kell. hajrá Taj Smith

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Csütörtökön nem játszik: Collie, Sanders, Hart, Addai, Session és persze Powers. Ennyit egy nagyobb visszatérőről, talán a hosszú pihenő eredménnyel jár, csak nehogy irreleváns legyen addigra.Escalade
collie és addai hiába limited mindkét nap tuti nem fognak játszani?Ork
Irsay írta twitteren. Lassan azért lehetne kockáztatni (nyilván nem a fejsérüléssel küzdő Collie-ra gondoltam).

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Csütörtökön nem játszik: Collie, Sanders, Hart, Addai, Session és persze Powers. Ennyit egy nagyobb visszatérőről, talán a hosszú pihenő eredménnyel jár, csak nehogy irreleváns legyen addigra.Escalade
collie és addai hiába limited mindkét nap tuti nem fognak játszani?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
visszajött Rhodes 😀

Nem égőHöri
Az lesz égő ha jobban fog futni mint Don Brown. Most csütörtökön ez még úgysem fog kiderülni, de ki tudja 😀Mev
Hát a Titans Run D-t vasárnap elnézve nem biztos hogy nem(már persze ha Rhodes aktív lesz a TNF-en...) fog már most....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
visszajött Rhodes 😀

Nem égőHöri
Az lesz égő ha jobban fog futni mint Don Brown. Most csütörtökön ez még úgysem fog kiderülni, de ki tudja 😀
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Csütörtökön nem játszik: Collie, Sanders, Hart, Addai, Session és persze Powers. Ennyit egy nagyobb visszatérőről, talán a hosszú pihenő eredménnyel jár, csak nehogy irreleváns legyen addigra.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem edzett: DE Dwight Freeney (not injury related), RB Mike Hart (ankle), CB Jerraud Powers (arm), S Bob Sanders (biceps), LB Clint Session (elbow), TE Jacob Tamme (hamstring)

Limitáltan: RB Joseph Addai (neck), LB Gary Brackett (toe), WR Austin Collie (concussion)

Fullosan: RB Donald Brown (ankle), TE Brody Eldridge (rib), CB Kelvin Hayden (neck), , T Charlie Johnson (back), DT Ricardo Mathews (back), DE Robert Mathis (not injury related), WR Reggie Wayne (knee)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Powershift!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Marvin time 😀

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
visszajött Rhodes 😀

Nem égőHöri
Powers IR ez meg szívásOrk
f**k...

Rhodes meg no comment. Esetleg van még reaktiválandó játékosunk talonban? 😀

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
visszajött Rhodes 😀

Nem égőHöri
Powers IR ez meg szívás
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
visszajött Rhodes 😀

Nem égő

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bazz, lassan tényleg nem marad ép emberünk...így viszont valóságos csoda, hogy csak egy meccs a hátrány a csoportban. (jó, ehhez kell a többiek töketlenkedése is, amit szerencsére véghez is visznek hétről-hétre)Bálesz
Sőt, az még nagyobb csoda, hogy tulajdonképpen csak a rajtnál a Houston és a Chargers ellen "szálltunk" el. A többi meccsen határozott nyerési esélyeink voltak, ezzel a sokat hibázó csapattal is. A vasárnapi meccset is behúzhattuk volna, ha apróságok felénk billennek. Az idei év olyan, hogy ez sorra nem sikerül. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
tavaly vajon kinek tettünk szívességet Brownal? 😀Ork
ő legalább needre jött, mégha bénább is az összes undrafted újoncnál.

valamennyire vígasztal, hogy ott Beanie Wells sem lett volna sokkal acélosabb húzás, mert ő is sérült mindig, de mondjuk Shady McCoy kicsit többet tett hozzá eddig csapata játékához, mint Donald.
Höri
Én Brown-nál nem is a futásokat hiányolom furcsa módon, hanem azt, hogy ránézésre az az érzés róla, hogy nem érti, mit kellene csinálnia. A futásokban nagyon sokszor a falunk a ludas, képtelenek neki helyet csinálni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
tavaly vajon kinek tettünk szívességet Brownal? 😀Ork
ő legalább needre jött, mégha bénább is az összes undrafted újoncnál.

ami viszont érthetlen, hogy ha van egy Iowa játékos (Shonn Greene) akkor miért nem őt visszük? 😀 Abból még bajunk nem volt.Höri
pláne hogy te nagy kampányt hirdettél érte 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tavaly vajon kinek tettünk szívességet Brownal? 😀Ork
ő legalább needre jött, mégha bénább is az összes undrafted újoncnál.

valamennyire vígasztal, hogy ott Beanie Wells sem lett volna sokkal acélosabb húzás, mert ő is sérült mindig, de mondjuk Shady McCoy kicsit többet tett hozzá eddig csapata játékához, mint Donald.

ami viszont érthetlen, hogy ha van egy Iowa játékos (Shonn Greene) akkor miért nem őt visszük? 😀 Abból még bajunk nem volt.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
tavaly vajon kinek tettünk szívességet Brownal? 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Polian elárulta egy rádióműsorban, hogy a draft első körében Hughes és Rodger Saffold között agyaltak, hogy ki kéne húzni.
Ez így megtriplázza a korábbi facepalm erejét. Legalább a Rams jól járt, hogy lett egy franchise LT-jük Indianából.

[[dupla zárójelben jegyzem meg, hogy szerény személyemnek az itteni gm játékban sikerült Saffoldot behúzni 😛 tudásom szívesen a csapat szolgálatába bocsátom, ha kéne egy új, fiatal, agilis ügyvezető az NFL-be, akkor a profilomban lévő email címen elérhető vagyok]]

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meg kell nyerni a hátralévő meccseket és akkor nem kell számolgatni. Kétszer TEN, JAX, OAK. Elvileg nem kellene, hogy gond legyen, ha nem saját magunkat fogjuk megverni mint eddig.Mev
Igen.

Azért akármennyire is gyenge formában vagyunk, azért a Raiders ellen idén még nem ők az esélyesek.
Mondjuk azt, hogy 50-50%
Mivel RunDMC hangulatember, így nem biztos, hogy ellenünk jó lesz, de azért valószínűleg igen 😊 Aso pedig leveszi Wayne-t. Ezek itt a gáz faktorok. Meg a ST lenne, dehát Taj Smith 1 meccs alatt pro bowler kalierré tette az egyésget 😀 😀

A másik 3 meccs meg a kötelező W. Ha nem verjük meg a Titans-t 2x és a Jax-t akkor teljesen mindegy a Raiders meccs és a Jax eredménysora is. Win out, 10-6 és playoff. Ez a terv.

Azt mondjuk nem tudom kik lesznek a cornerek. Lacika feljavulhatna.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Meg kell nyerni a hátralévő meccseket és akkor nem kell számolgatni. Kétszer TEN, JAX, OAK. Elvileg nem kellene, hogy gond legyen, ha nem saját magunkat fogjuk megverni mint eddig.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
hát lehet, hogy ezzel a maival a szezonunk is elúszott..Stez
ütjük a Jaxet, 7-6, 7-6 😉Höri
ha jól számolom, 8-8cal be lehet húzni a csoportot.

Ehhez a Jax ellen nyerni kell, és az első Titans meccset behúzni, hogy 3-2 lehessen a divizión belüli mérleg. Ha az Oakland el is kap minket, az utolsó körben 8-7el fogadjuk itthon a Titanst, a Jax meg megy Houstonba. Apró bökkenő, hogy közben a Raidersnek és a Redskinsnek is meg kéne csapni őket..

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Bazz, lassan tényleg nem marad ép emberünk...így viszont valóságos csoda, hogy csak egy meccs a hátrány a csoportban. (jó, ehhez kell a többiek töketlenkedése is, amit szerencsére véghez is visznek hétről-hétre)