NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Session és Hayden játszani fog.
Collie-nál nem értem mi tart eddig... retteneteset kaphatott a fejére, ha még most sem engedik játszani.szf61
Addai? Őt is nélkülözni kell még?Zolika
Addainak idegsérülése van a vállában.... hacsak nem megyünk a playoffba, szerintem out.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
Session és Hayden játszani fog.
Collie-nál nem értem mi tart eddig... retteneteset kaphatott a fejére, ha még most sem engedik játszani.szf61
Addai? Őt is nélkülözni kell még?

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nem játszik ma az öreg, szóval átszáll a leghosszabb aktív kezdő QB sorozat első helye Peytonra. (205)

Favrenak 297 volt, az öcsinek van a harmadik legtöbb, 100Höri
Óriási számok ezek azért.
Nálunk Stafford 2-t nem tud összehozni. 😀

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Session és Hayden játszani fog.
Collie-nál nem értem mi tart eddig... retteneteset kaphatott a fejére, ha még most sem engedik játszani.szf61
Nagyon dühös vagyok, amiért ilyen korán engedték visszatérni. Az agyrázkódás nem izomsérülés, amivel el lehet játszogatni és fájdalomcsillapítóval kezelhető. Idén már inkább ne játszassák.
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Session és Hayden játszani fog.
Collie-nál nem értem mi tart eddig... retteneteset kaphatott a fejére, ha még most sem engedik játszani.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem játszik ma az öreg, szóval átszáll a leghosszabb aktív kezdő QB sorozat első helye Peytonra. (205)

Favrenak 297 volt, az öcsinek van a harmadik legtöbb, 100

több mint 13 éve
Fredo 205
No akkor ha jól számolok a 3., mutatóban a közös ellenfelek ellen Indy 5-3 Jax 4-4. Persze ez az ideális esetben 3 Colts win 2 Jax 2win 1L esetén... Ez létrejöhet, de az nflt ismerve (főleg az idei teljesen kiegyenlített szezon) nem tennék rá nagy összeget hogy így lesz...
A lényeg hogy kezünkben a sorsunk ami nem sok csoportban lenne így ilyen mutatóval. Én optimista és bízok a csapatban, de nagyon-nagyon nehéz lesz.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csak Addai és Session épüljön már felfelé!
Collie se ártana

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
a sorsunk a kezünkben van az a legfontosabbOrk
Én is ezt érzem tényleg a legfontosabbnak.
Az elképzelt téves szabály, miszerint az egymás elleni pontkülönbség számítana, kézzelfoghatóbbá tette volna a dolgot, mert a többi meccs nyerésén kívül konkrétan ki-ki találkozóként mehetnénk neki a Jax-nak, mondván, 4 vagy több ponttal kell győzni oszt jónapot.
De ha - három W esetén - enélkül is tutira megvan az áhított cél, annál jobb.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Ork vagy valaki homályosítson már fel légyszi, hogy ha nyerünk 3-at a Jax 2-t akkor ki a csoportgyőztes?
Saját számításaim szerint : W egyenlő, egymás elleni egyenlő, csoportmérleg egyenlő, főcsoportmérleg egyenlő. Ezután melyik mutató jön?Fredo
itt lehet játszogatni és mutatja mi lesz a helyzet: http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

a lényeg hogy azzal hogy a Jaguars verte az Oaklandet az utolsó két héten legalább azt kell hozni mint a Jaguarsnek
tehát mindenképp az utolsó héten dől el a dolog ha mi leszünk a befutók
a sorsunk a kezünkben van az a legfontosabb
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ha a Colts megnyeri a maradék 3 meccsét- ő nyeri a diviziót- mindegy mit csinál más.iktriad
Illetve ha kikapunk a Raiderstől, a Houstonnak meg kell vernie a Jaxet utolsó héten.

Ez a két reális rájátszásba jutási esélyünk.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha a Colts megnyeri a maradék 3 meccsét- ő nyeri a diviziót- mindegy mit csinál más.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ork vagy valaki homályosítson már fel légyszi, hogy ha nyerünk 3-at a Jax 2-t akkor ki a csoportgyőztes?
Saját számításaim szerint : W egyenlő, egymás elleni egyenlő, csoportmérleg egyenlő, főcsoportmérleg egyenlő. Ezután melyik mutató jön?Fredo
1. Egymás elleni győzelem-vereség mutató
2. Divízión belüli jobb győzelem-vereség mutató
3. Közös ellenfelek ellen elért jobb győzelem-vereség mutató
4. Konferencián belüli jobb győzelem-vereség mutató
5. Legyőzött csapatok erőssége
6. Sorsolás erőssége
7. Konferencián belül elért jobb kombinált helyezés a szerzett, és az engedett pontok alapján
8. Ligán belül elért jobb kombinált helyezés a szerzett, és az engedett pontok alapján
9. Közös ellenfelek ellen szerzett több pont
10. Az összes mérkőzésen szerzett több pont
11. Több szerzett touchdown
12. Pénzfeldobás
ha jól tudom így jön!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Én eddig, magamban úgy kalkuláltam, hogy jobban kell megverni őket, mint anno ők minket. (Nagyobb különbséggel.) Nem?wmitty
Pontkülönbség nem játszik ilyen szempontból (valami sokadik tiebreaker a szerzett pontok, de nem egymás ellen, hanem totál).

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Én eddig, magamban úgy kalkuláltam, hogy jobban kell megverni őket, mint anno ők minket. (Nagyobb különbséggel.) Nem?

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Fredo 205
Ork vagy valaki homályosítson már fel légyszi, hogy ha nyerünk 3-at a Jax 2-t akkor ki a csoportgyőztes?
Saját számításaim szerint : W egyenlő, egymás elleni egyenlő, csoportmérleg egyenlő, főcsoportmérleg egyenlő. Ezután melyik mutató jön?
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem baj Jeff 😊
szf61
de, baj
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Post game interjú Peytonnal: http://www.youtube.com/watch?v=gkuD4PBjN4o

Nagyon jó. 😀peterk2005
az MVPs résznél besírtam a röhögéstől 😊 köszi

több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Ahhh, most láttam mit művelt White meg Wayne bár inkább az előző az end zone-ban 😀 Így utólag vicces de nem volt semmi... 😊
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nem baj Jeff 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Újra megnéztem a meccset és a fő tanulság: Linkenbach > CJ. Futásban, protectionben. Nyilván nagy rizikó ilyenkor blinde-side tackle-t váltani, de muszáj lenne... Francisco pedig még rosszabb volt, mint emlékeztem. Nagy mázli, hogy ilyen reménytelen szögeket válasz, így körbefutni sem kell.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Post game interjú Peytonnal: http://www.youtube.com/watch?v=gkuD4PBjN4o

Nagyon jó. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fanciscoval ellentétben Tryon egyre jobban tetszik. Ebből a srácból még lehet valaki.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Most pótoltam be a hiányosságomat (gáz, de az év legnehezebb hete előtt nem engedhettem meg a teljes belsőóra kivégzést). Btw, köcsög TYT, ESPN America rulz.

Nyertünk, de sokkal szenvedősebbre sikerült, mint ahogy kellett volna. Ez a tackling a világ szégyene, itt van a szemem előtt MJD plusz 10-12 yardja minden contact után. A mi CJnk nagyon szar, Diem hülye, Saturday hektikus. Nesze neked veterán fal. Bethea továbbra is primadonnát játszik (kb a 4. olyan TD, amikor az 1-2 yardoson nekiugorhat az elkapónak, aki háttal áll még neki = 4 TD), és az idei 2. kezébe eső amatőr picket ejti el. Francisco viszont tegnap átlépte a legendás Gardner-szintet. Hivatalosan is az utóbbi 10 év legrosszabb Colts kezdőjátékosává vált. Innen a Balkán mellől is gratulálunk neki!
Peyton jó volt, viszont az utolsó 2 futójátékunkat szerintem már megbánta. Garcon a sok szenvedés után zsinórban a 3. meccsén néz úgy ki, mint egy NFL WR. Hosszú hét, Jax. Félek attól a meccstől, ha nem jön vissza pár játékos, kezdve Joval és Clinttel, akkor szerintem komoly bajok lesznek.

Nem mellesleg: Papas mellett 2 esőerdőből importált majom is lehozta volna a tegnapi közvetítés színvonalát.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
nincs rá feltétlen szükség, ha a Colts megnyeri a maradék 3 meccsét akkor biztos csoport győztes, szóval fontosabb lesz hogy az Oakland azzal segítsen hogy kikap tőlünk 😀Ork
Persze, de azért csak jobb lenne, ha a jövőheti meccsre már egyenlő állással mennétek! És ha legyőzitek a Jags-t, utána akár tőlünk ki is kaphattok, hogy mi is egy izgalmas csoportrangadót játszhassunk, ne csak ti 😀

Egyébként valszeg kikapunk most a Jags-től is és sajnos a Coltstól is, míg az előbbi talán egy súlycsoport, de a Colts, azért jóval előbbre jár, még így viharverten is!Bruce
hétvégén simán nyer a Raiders 😛Höri
fogadtam a Jaxre, szóval tuti kikapnak 😛