NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Collie állítólag nem érzi annyira rosszul magát, mint legutoljára, de 2 agyrázkódás után szerintem még a hét elején IR-ra kerül. Nem ér ennyit egy másodéves elég ígéretes pályafutása, és főként élete. Igazi szezonképet ad, hogy pont az ő dropja miatt kellett egy ilyen daráló passzt bevállalni.

Btw: Szabálykönyv: illegal signal.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
AC milyet kapott te jó égCowboykarcsi
ne is mondd, bár csak az összefoglalót láttam nfl.comon, így is hátborzongató volt nézni...JSanyo
hihetetlen, mennyire balszerencsések vagyunk..
Collie idén nem lép már pályára szerintem

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
D. Brown > MJD.

Összességében elég szép győzelem volt, amit Collie sérülése (és az azt követő impotens offense) beárnyékol. A védelem futás ellen jó volt, viszont ezek a zónák...
4 meccses playoffnak indltunk neki az alapszakasz végén, a fele meg van. Nehéz meccs lesz a Raiders, főleg idegenben, de nincs sok választás, mint nyerni.

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
AC milyet kapott te jó égCowboykarcsi
ne is mondd, bár csak az összefoglalót láttam nfl.comon, így is hátborzongató volt nézni...

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
még a bírok által összehozott 10+ pont ellenére is tudtunk nyerni 😊
remélhetőleg Tammenek nem lesz komoly baja mert jövőhéten elég nagy fos lenne nélküle Collie és félig Wayne nélkül kiállni
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Colts-nak! Collie-nak meg jobbulást, klassz játékos!
Höri a klasszikusodat lenyúlva, HC-nk fejében - őszinte bánatomra - 3. negyed elején 4 & 1-nél annyi volt az agysejt, mint Fireworksben a Katica 😉N-Drew
Tökös a fickó, de én szeretem az ilyeneket. Legalább nem unalmas nézni a meccseket. 😉

Egyébként MJD végül sérülten játszott, vagy rendben volt? Nem nagyon akarom elhinni, hogy így megállítottuk a futásotokat...

Szép győzelem volt, de még nincs lefutva semmi. Az utolsó két meccs is live or die lesz. Főleg szegény Collie nélkül. 😕peterk2005
Szerintem sérült volt. De az igazi probléma inkább az volt; hogy az O-falunk ma borzalams napott fogott ki / átlagon felül teljesített a Colts D-line. Eddig ők jól hozták magukat egész szezonban; főleg mostanság; most pedig szinte teljesen szétestek.
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Grat a Colts-nak! Collie-nak meg jobbulást, klassz játékos!
Höri a klasszikusodat lenyúlva, HC-nk fejében - őszinte bánatomra - 3. negyed elején 4 & 1-nél annyi volt az agysejt, mint Fireworksben a Katica 😉N-Drew
Tökös a fickó, de én szeretem az ilyeneket. Legalább nem unalmas nézni a meccseket. 😉

Egyébként MJD végül sérülten játszott, vagy rendben volt? Nem nagyon akarom elhinni, hogy így megállítottuk a futásotokat...

Szép győzelem volt, de még nincs lefutva semmi. Az utolsó két meccs is live or die lesz. Főleg szegény Collie nélkül. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Colts-nak! Collie-nak meg jobbulást, klassz játékos!
Höri a klasszikusodat lenyúlva, HC-nk fejében - őszinte bánatomra - 3. negyed elején 4 & 1-nél annyi volt az agysejt, mint Fireworksben a Katica 😉N-Drew
Egyet értek; de nem véletlenül "Gamble Jack" a beceneve a helyi sport sajtóban. Plusz ha megcsináljuk; senki se beszél róla....

Mindegy még 1× gratula Colts.
És én is remélem Collienak nem esett nagyobb baja!
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Grat a Colts-nak! Collie-nak meg jobbulást, klassz játékos!
Höri a klasszikusodat lenyúlva, HC-nk fejében - őszinte bánatomra - 3. negyed elején 4 & 1-nél annyi volt az agysejt, mint Fireworksben a Katica 😉

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
AC milyet kapott te jó ég

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
W(uh)...

Iktriad: köszi.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Colts-nak a W-hez. Megérdemelt győzelem volt a mai.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime a Colts inaktivak listája:

Indianapolis: RB Joseph Addai, RB Mike Hart, G Jamey Richard, G Jacques McClendon, G Jaimie Thomas, DE Jerry Hughes, LB Clint Session, CB Kelvin Hayden
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Meg kell mondanom, komolyan izgulok...
Mióta Colts-drukker lettem, még nem volt soha problémás a január.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kicsit elgondolkodtam ezeken a várva-várt visszatéréseken ... (Addai, Session, Collie).szf61
Session annyit nem esett ki szerintem, Collie meg szenzációsan tért vissza pár hete - amíg a pályán volt. Kellenének nagyon.... Persze amikor ilyeneket írok, akkor utána rögtön sz*rul játszanak, szóval nem írtam semmit. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Jennings sokkal testhezállóbb ellenfél.

Ő lényegében egy WR felépítésű futó, szóval könnyebb levinni.Höri
Igen; ettől tartok én is sajnos- főleg hogy a kezdő LB-itek mind fognak játszani és Session és Brackett mindketten remek játékosok.
Mondjuk ott van még Karim is ha kell. Ő se az az óriás; plusz rohadt gyors. És vele még nem találkozott a Colts(Az 1. meccsen inaktiv volt- Mondjuk igaz mi se ismerjük Taj Smith-t.)iktriad
Session nem játszik, legalábbis minimális rá az esély (5-10%). Wheelertől kell rettegnetek.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jennings sokkal testhezállóbb ellenfél.

Ő lényegében egy WR felépítésű futó, szóval könnyebb levinni.Höri
Igen; ettől tartok én is sajnos- főleg hogy a kezdő LB-itek mind fognak játszani és Session és Brackett mindketten remek játékosok.
Mondjuk ott van még Karim is ha kell. Ő se az az óriás; plusz rohadt gyors. És vele még nem találkozott a Colts(Az 1. meccsen inaktiv volt- Mondjuk igaz mi se ismerjük Taj Smith-t.)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jennings sokkal testhezállóbb ellenfél.

Ő lényegében egy WR felépítésű futó, szóval könnyebb levinni.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végső injury report:

Indianapolis

Questionable: RB Joseph Addai (neck), WR Austin Collie (concussion), RB Mike Hart (ankle), CB Kelvin Hayden (neck), T Charlie Johnson (chest), DT Fili Moala (knee), G Jamey Richard (hip), LB Clint Session (elbow), TE Jacob Tamme (knee)
Probable: G Jaimie Thomas (illness)

Nálatok nem tudom hogy a sok kérdéses közül ki játszik és ki nem. Collie; Hayden és Session gondolom pl biztos. Remélem Addai még most pihenni fog....

Jacksonville

Out: LB Justin Durant (groin), S Courtney Greene (shoulder), CB Terrence Wheatley (hamstring)
Questionable: QB David Garrard (hamstring), RB Maurice Jones-Drew (knee), DE Aaron Morgan (hamstring)
Probable: DT Tyson Alualu (knee), DE Austen Lane (knee), G Vincent Manuwai (foot), TE Zach Miller (ankle), RB Montell Owens (hamstring)

Nálunk nem lesz a legjobb safetnyk; és a leggyorsabb LB-nk. Ez már biztos.
Bár újraigazoltuk a Kansas meccsen kezdő QB Todd Bouman-t; Garrard valószinű játszik; bár most nem fog a sérült lábával annyit futkározni mint szokott. (Ez esetben a Mathis vs. Jordan Black párharc felértékelődik; és bár a tartalék RT-nk remek futás blokkolásban; a pass rush elleni védekezésben sokszor akadtak komoly gondjai; mióta ő helyetesíti Britton-t).
Az igazi probléma Maurice; aki tegnap is elég szokatlanul viselkedett (pl. nem beszélt tréning után a helyi újságirókkal; és frusztráltnak tünt); noha -limitáltan- de edzett. Sanszos hogy az ő sérülése a komolyabb; bár valószinű játszik. Azért remélem a mostanság remek formába(3 TD az elmúlt 3 meccsen) lendülő 2. számú RB-nk Rashad Jennings ott fogja folytatni ahol a Raiders ellen abbahagyta(107 futott yard; 20. 1 yard/futás) ha át kell vállalnia a terhek jó részét MJD-től; különben ez a meccs fix 1-es lesz...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak remélni tudom, hogy a játékosok jobban tűrik a feszültséget mint én.
Még csak csütörtök van és már görcsben a gyomrom.szf61
szerintem a jaguárok jobban fosnak

- soha vissza nem térő alkalom 😛
- minimális playoff rutin

ez pedig ki-ki meccs,szóval a PO hangulat adottHöri
Mondjuk David; az O-line(talán Monroe-t leszámítva; de ő meg ismeri Freeney- t már eléggé); Marcedes; MSW és MJD eléggé tapasztalt játékosok...

A D-line viszont érdekes lesz hogy miként fog teljeíteni.

MoJo még most sem edz... Ha nem lesz, nyerünk! Ha nem, akkor is! Csak ne lenne ilyen sok idő még vasárnapig...SmAsH
Több mint 95%; hoogy vasárnap pályán lesz.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Azért abban biztosak lehetünk, hogy Jo még formán kívül is magával húzta volna volna Hope-ot annál a 3&1-nál egy 1st downért. Ki tudja, hogy valamelyik elcseszett RBünk észreveszi-e majd a 2 emberes lyukat egy kulcs szituációban, vagy -az eddigi tapasztalatok alapján- visszavág 2 védő karjaiba.

Nyilván nem egy egészséges szituáció, bár szerintem Collie-nak nem lesz gondja az átállással. Főleg hogy egész héten edzhet.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
se Addai, se Session

legalább Collie játszani fogHöri
Kicsit elgondolkodtam ezeken a várva-várt visszatéréseken ... (Addai, Session, Collie).
Adott egy játékos ... 4 - 8 hete nem játszott, ami nagyon hosszú idő.
Nincs bennük a meccsek lendülete, mert az edzéseket nem lehet összevetni a folyamatos csatákkal.
Aztán eljön a nagy nap amikor visszatérnek és visszarakják őket a sűrűjébe.
Szerintem nem képesek arra a teljesítményre, mint amit akkor várnánk tőlük, amikor folyamatos meccsterhelés alatt vannak.
Legalábbis a magam sportolói múltjából ez a tapasztalatom... kell egy két meccs amíg visszarázódsz.

Ezzel nem azt akarom mondani hogy a helyettük szereplő backupok jobb játékosok, csak azt hogy csodákat nem várok még akkor sem ha visszatérnek.szf61
50%-os Addai > 150%-os Donald Brown
50%-os Session > 100%-os Wheeler

a padunk nagyon ratyi. akkor is kellene a depth mélyítés ha csak limtáltan bevethetők a húzóemberek

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
se Addai, se Session

legalább Collie játszani fogHöri
Kicsit elgondolkodtam ezeken a várva-várt visszatéréseken ... (Addai, Session, Collie).
Adott egy játékos ... 4 - 8 hete nem játszott, ami nagyon hosszú idő.
Nincs bennük a meccsek lendülete, mert az edzéseket nem lehet összevetni a folyamatos csatákkal.
Aztán eljön a nagy nap amikor visszatérnek és visszarakják őket a sűrűjébe.
Szerintem nem képesek arra a teljesítményre, mint amit akkor várnánk tőlük, amikor folyamatos meccsterhelés alatt vannak.
Legalábbis a magam sportolói múltjából ez a tapasztalatom... kell egy két meccs amíg visszarázódsz.

Ezzel nem azt akarom mondani hogy a helyettük szereplő backupok jobb játékosok, csak azt hogy csodákat nem várok még akkor sem ha visszatérnek.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
se Addai, se Session

legalább Collie játszani fog

több mint 13 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
MoJo még most sem edz... Ha nem lesz, nyerünk! Ha nem, akkor is! Csak ne lenne ilyen sok idő még vasárnapig...