Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
majdnem 30 yardos Peyton futás ilyen csak a mesében van 😀
de a kedves Manning megkegyelmezett a raidersnek és inkább lement magától és nem vitte be a villám sebességével 😀Ork
27 yardas volt 29 lehetett vna ha bekuldi magat tdre
de a durva h nem ez a carrier long mert 2001ben volt egy 33 yardos futasa 😀
mindenesetre ez is epic volt fetrengtem a rohejtolFake
Megkerestem, ez a Bills ellen volt 2001. nov. 4-én (no video sajna), nfl.comon a team leaderek a statoknál:
P. Manning
R. Wayne
D. Rhodes

Megállt az idő baszki.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
A csoport legjobb futója mellékszerepet sem kap, és a legjobban futó irányítónk is nekünk van. Nem is fair.

2 jelenet volt (kickoff return TD, idei 2. 59 yardos FG), amit ha a Jax nyer, lehet az ünnepi hangulat bánja. A védelem idei egyik legjobb meccsét játszotta, hiánya a rengeteg hiányzó. Moala második hete mutatja be, miért tartották sokra és Cornelious Brown is meglepően jó.
Az utolsó oaklandi drive már csak rutinból kellett, szerencsét hozott az előző 3 heti onside kick.
Manning dobott két ostoba picket, de a WReket megették a Raiders DB-ek, és az utolsó Manning futás mindent feledtetett. Jo visszatért, Dom is, a kb 6 évvel ezelőtti formájához. Nem mellesleg a legjobb kick returnerünk idén.

Legnagyobb meglepetés az offensive line. Nem csak véletlen/Jax bénázás volt a múlthét, hanem alakul valami. 191 futott yard, 4 futó 12+ longgal. Már csak egy dolgunk van, bízni egy kicsit benne. Nem akarok first downra 6 yardos futás után folyamatosan passzokat látni.

A korai 4 meccses playoffból 3 letudva. És ne feledjük, a döntetlen jó!

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
majdnem 30 yardos Peyton futás ilyen csak a mesében van 😀
de a kedves Manning megkegyelmezett a raidersnek és inkább lement magától és nem vitte be a villám sebességével 😀Ork
Az a futás amit Manning művel, már önmagában röhejes, de így, hogy ezzel a mozgással futott 20+ yardot, epic. 😀

wmitty: Szerintem Manningnak van valakivel szerződése, hogy tegye izgalmassá a meccseket. 😊 Idén kicsit túlzás, de a korábbi években a 8:0, 10:0-k idején nem ártott egy kis adrenalin rush. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szétütünk mindenkit mostmár.

Run heavy offense :cool:

Dom Rhodes nagy eséllyel indul a "WTF Man of the Year" címértHöri
Mostantól csak fussunk 😀

Egyébként a meccsen több futott yardot szereztünk mint passzoltat 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szétütünk mindenkit mostmár.

Run heavy offense :cool:

Dom Rhodes nagy eséllyel indul a "WTF Man of the Year" címért

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
majdnem 30 yardos Peyton futás ilyen csak a mesében van 😀
de a kedves Manning megkegyelmezett a raidersnek és inkább lement magától és nem vitte be a villám sebességével 😀Ork
27 yardas volt 29 lehetett vna ha bekuldi magat tdre
de a durva h nem ez a carrier long mert 2001ben volt egy 33 yardos futasa 😀
mindenesetre ez is epic volt fetrengtem a rohejtol
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
majdnem 30 yardos Peyton futás ilyen csak a mesében van 😀
de a kedves Manning megkegyelmezett a raidersnek és inkább lement magától és nem vitte be a villám sebességével 😀
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
van-e még kérdés? 😛Höri
Igen. Ha egyszer az utóbbi mérkőzéseket alapvetően hozzuk, és játékban nagyobb részben uraljuk, akkor mert kell minden alkalommal olyan hideglelősen behúzni azt a pár pontos győzelmet?! A fene vigye el. Hülyét kap az ember. 😉

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri általában szokta tudni az eredményt...

Kérdezzük meg mi lesz???szf61
kikap a Jaguars 😊Höri
Basszus neked lesz igazad.
Nézem kínomban a Jags meccset és annyira rosszak hogy az már fájdalmas.
Mindezt egy Skins védelem ellen, amelyet gyakorlatilag az utcáról hívtak be játszani.
Jó ... nincs MJD , de akkor is rettenet szarokszf61
A Redskins 20 pontjából 13-at gyakorlatilag mi hoztunk össze nekik. Volt 1 normális drivejuk az egész meccsen. Nekünk meg volt még egy kihagyott Fg-k is.
Ettöl függetlenül a Colts megérdemli az újabb diviziógyőzelmet. Nem lenne igazságos; ha kikapnának a Titanstől mi meg nyernénk Houstonban és igy mienk lenne a divizió. Szóval sok sikert - és legyen meg a PO. Mi még/megint nem állunk készen rá.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van-e még kérdés? 😛

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Höri általában szokta tudni az eredményt...

Kérdezzük meg mi lesz???szf61
kikap a Jaguars 😊Höri
Basszus neked lesz igazad.
Nézem kínomban a Jags meccset és annyira rosszak hogy az már fájdalmas.
Mindezt egy Skins védelem ellen, amelyet gyakorlatilag az utcáról hívtak be játszani.
Jó ... nincs MJD , de akkor is rettenet szarok

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Fredo 205
Urak!
Én már nagyon izgulok, ma úgy gondolom eldől a sorsunk. Amióta Colts drukker vagyok (kb. 6 éve)még nem volt ilyen izgalmas az alapszakasz vége számunkra... Bízom a csapatban( már amennyi még megmaradt belőle 😊 )Fredo
Höri általában szokta tudni az eredményt...

Kérdezzük meg mi lesz???szf61
kikap a Jaguars 😊Höri
na ez az ami nehezen hihető hogy a Washington győz a Jax ellen...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Urak!
Én már nagyon izgulok, ma úgy gondolom eldől a sorsunk. Amióta Colts drukker vagyok (kb. 6 éve)még nem volt ilyen izgalmas az alapszakasz vége számunkra... Bízom a csapatban( már amennyi még megmaradt belőle 😊 )Fredo
Höri általában szokta tudni az eredményt...

Kérdezzük meg mi lesz???szf61
kikap a Jaguars 😊

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Urak!
Én már nagyon izgulok, ma úgy gondolom eldől a sorsunk. Amióta Colts drukker vagyok (kb. 6 éve)még nem volt ilyen izgalmas az alapszakasz vége számunkra... Bízom a csapatban( már amennyi még megmaradt belőle 😊 )Fredo
Höri általában szokta tudni az eredményt...

Kérdezzük meg mi lesz???

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Fredo 205
Urak!
Én már nagyon izgulok, ma úgy gondolom eldől a sorsunk. Amióta Colts drukker vagyok (kb. 6 éve)még nem volt ilyen izgalmas az alapszakasz vége számunkra... Bízom a csapatban( már amennyi még megmaradt belőle 😊 )
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
öröm öröm boldogság Hayden és Session se utazott el a csapattalOrk
Muir és Hart se.

Utóbbi pótolható.
Moala meg all-down lett. 😀

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
öröm öröm boldogság Hayden és Session se utazott el a csapattal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fair catchel nagyobb dolog lenne a visszahordott punt 😊
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a Raiders meccsek legemlékezetesebb pillanata mikor TJ Rushing visszavitt egy puntot touchdownra.

Ja és fair catch nélkül! Ez a nem semmi.Höri
mindez akkor nagy dolog, ha azt nézzük, hogy a visszahordásainak kb 90%-a muff vagy fumble 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Raiders meccsek legemlékezetesebb pillanata mikor TJ Rushing visszavitt egy puntot touchdownra.

Ja és fair catch nélkül! Ez a nem semmi.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Remélem jó kis meccs lesz a holnapi! Bár akkora már nekünk szinte eldől a sorsunk, mert ha a Chiefs nem kap ki, akkor nékünk mindegy!

A legutolsó meccsünkről írtak most több oldalon is, amikoris a vége előtt nem sokkal még 14-13-ra vezettünk, de Peyton egy 91 yardos drive-ot vezetett ami TD-vel végződött és még a kétpontos is sikerült, így alakult ki a 21-14-es Colts győzelem. De akkor a Colts 13-3-mal zárt, a Raiders meg 5-11-gyel, idén kicsit közelebb vannak egymáshoz a csapatok!

Ha nyer a Chiefs, akkor végülis mindegy ki nyer nálunk, akkor annak szurkolok, hogy legyen egy élvezetes meccs!
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
minek várjátok ennyire Addait ha nálunk van a csoport legjobb futója aki 9+-os átlaggal fut
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Return Of The J'Addai
Zseniális.Escalade
😀 😀 😀

Úgy várjuk Joe-t vissza, mintha legalábbis egy Walter Payton lenne. 😀peterk2005
yup, kicsit túlzásnak érzem.

(Főleg, hogy milyen zsenik vannak még a depth charton!)

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Return Of The J'Addai
Zseniális.Escalade
😀 😀 😀

Úgy várjuk Joe-t vissza, mintha legalábbis egy Walter Payton lenne. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Return Of The J'Addai

Zseniális.