NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 527 — !SuPeR6BoWL!
Sanders IR. Nem nagyon szeretem a Coltsot, de lassan komplett csapatotok lehet a sérültekből...
TNF-en meg eldől, hogy 1 lépéssel közelebb a PO vagy jövőévi draftra való készülésThundersNFL
amíg PM nincs IR-en, addig POStez
Ebben igazat adok neked 😊 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Sanders IR. Nem nagyon szeretem a Coltsot, de lassan komplett csapatotok lehet a sérültekből...
TNF-en meg eldől, hogy 1 lépéssel közelebb a PO vagy jövőévi draftra való készülésThundersNFL
amíg PM nincs IR-en, addig PO

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 527 — !SuPeR6BoWL!
Sanders IR. Nem nagyon szeretem a Coltsot, de lassan komplett csapatotok lehet a sérültekből...
TNF-en meg eldől, hogy 1 lépéssel közelebb a PO vagy jövőévi draftra való készülés

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
bennem volt egy "ki a tököm az a Bell?" kérdés, de inkább kikerestem. Teljesen kiment a fejemből, hogy nálunk van JoiqueHöri
Huh; ha már belőled is ilyen reakciókat vált ki a dolog az komoly...
Amúgy szerintetek mennyire hiányzik most a Coltsnak az immár a Giants-et erősitő Michael Coe; és a nálunk lévő Freddie Keiaho(ha egészsége lenne persze) és John Matthews? Erősitést jelentenének a jelen pillanatban poszjukon lévőkhöz képest?iktriad
Nem.Höri
Sőt.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bob Sanders IR-re került. , David Pender meg rosterre.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az egy dolog. De miért a Colts fizeti a Bell család karácsonyát? Itt van kb 3-4 hete, és még pályán nem láttam. Nagyon fontos láncszem, amikor 3 hadra fogható cornerünk van.Escalade
bennem volt egy "ki a tököm az a Bell?" kérdés, de inkább kikerestem. Teljesen kiment a fejemből, hogy nálunk van JoiqueHöri
Huh; ha már belőled is ilyen reakciókat vált ki a dolog az komoly...
Amúgy szerintetek mennyire hiányzik most a Coltsnak az immár a Giants-et erősitő Michael Coe; és a nálunk lévő Freddie Keiaho(ha egészsége lenne persze) és John Matthews? Erősitést jelentenének a jelen pillanatban poszjukon lévőkhöz képest?iktriad
Nem.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rhodes leigazolása hihetetlen fontos voltHöri
Az egy dolog. De miért a Colts fizeti a Bell család karácsonyát? Itt van kb 3-4 hete, és még pályán nem láttam. Nagyon fontos láncszem, amikor 3 hadra fogható cornerünk van.Escalade
bennem volt egy "ki a tököm az a Bell?" kérdés, de inkább kikerestem. Teljesen kiment a fejemből, hogy nálunk van JoiqueHöri
Huh; ha már belőled is ilyen reakciókat vált ki a dolog az komoly...
Amúgy szerintetek mennyire hiányzik most a Coltsnak az immár a Giants-et erősitő Michael Coe; és a nálunk lévő Freddie Keiaho(ha egészséges lenne persze) és John Matthews? Erősitést jelentenének a jelen pillanatban poszjukon lévőkhöz képest?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rhodes leigazolása hihetetlen fontos voltHöri
Az egy dolog. De miért a Colts fizeti a Bell család karácsonyát? Itt van kb 3-4 hete, és még pályán nem láttam. Nagyon fontos láncszem, amikor 3 hadra fogható cornerünk van.Escalade
bennem volt egy "ki a tököm az a Bell?" kérdés, de inkább kikerestem. Teljesen kiment a fejemből, hogy nálunk van Joique

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Rhodes leigazolása hihetetlen fontos voltHöri
Az egy dolog. De miért a Colts fizeti a Bell család karácsonyát? Itt van kb 3-4 hete, és még pályán nem láttam. Nagyon fontos láncszem, amikor 3 hadra fogható cornerünk van.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így is nyerünk, a Jax ellen leszünk szarban.. (kimondani is fáj, a Jaxtől kell tartani..)Stez
Tudod milyen öröm nekem ilyeneket olvasni; főleg az idei offszezon után?....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rhodes leigazolása hihetetlen fontos volt

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
RB depth: Addai + Brown + Hart + James + Bell + Rhodes => 6 db.

Rettegj NFL rájátszás, jövünk!

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Így is nyerünk, a Jax ellen leszünk szarban.. (kimondani is fáj, a Jaxtől kell tartani..)

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Most olvasom, hogy Hayden sem játszik... Pedig tegnap már fullosan edzett. 3 conerünk maradt (köztük Laci és Cornelius), a Titans eldöntheti, hogy akar megalázni minket. Csúnya vereséget tippelek.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezzel a SS poszt hivatalosan is beállt a hosszú sorba az első körös draftért.Escalade
első körben nem draftolunk safety-t.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
"Sanders, a 2004 second-round draft choice, has played in more than six regular-season games just twice in seven NFL seasons. He made the Pro Bowl in each of those seasons, 2005 and 2007. He missed all but nine games the past three seasons, playing in one this season, two last season and six in 2008."

Ennyi.

Ezzel a SS poszt hivatalosan is beállt a hosszú sorba az első körös draftért.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Állítólag Bob megy IRra. Ez egyszerűen szánalom, ami itt folyik (legfőképp az, hogy erre 12 hetet vártunk). Takarodjon valahova nagyon messzire.Escalade
Nahát, most nagyon meglepődtem...

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kellene nektek egy nagyon jó futó.Jó futójátékkal nem lett volna gond a meccs.aztec
Van egy normális kezdő futó Addainak hívják csak éppen ő is a rehabosok táborát erősiti.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Kellene nektek egy nagyon jó futó.Jó futójátékkal nem lett volna gond a meccs.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Állítólag Bob megy IRra. Ez egyszerűen szánalom, ami itt folyik (legfőképp az, hogy erre 12 hetet vártunk). Takarodjon valahova nagyon messzire.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
van annyira szar már a falunk hogy rábírja a FO-t hogy költsünk rá az offseasonben és hozzunk legalább egy normális FA-t?Ork
tavaly is ment a balhé a szar falon és basztunk hozni akárkit is, sőt még Lilját is elengedtük, mert ebbe a falba nem fér be 😊Stez
az igaz is hogy nem fér be, túl jó volt
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
van annyira szar már a falunk hogy rábírja a FO-t hogy költsünk rá az offseasonben és hozzunk legalább egy normális FA-t?Ork
tavaly is ment a balhé a szar falon és basztunk hozni akárkit is, sőt még Lilját is elengedtük, mert ebbe a falba nem fér be 😊

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
van annyira szar már a falunk hogy rábírja a FO-t hogy költsünk rá az offseasonben és hozzunk legalább egy normális FA-t?
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Kis humor a nagy bánatban:

http://www.midwestsportsfans.com/2010/12/photo-story-desperate-measures-peyton-mannings-quest-to-save-the-colts-season/

Nagyon jó 😊szf61
kegyetlen jó 😊

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Kis humor a nagy bánatban:

http://www.midwestsportsfans.com/2010/12/photo-story-desperate-measures-peyton-mannings-quest-to-save-the-colts-season/

Nagyon jó 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison