Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
We have placed C Ryan Kelly, WR Zach Pascal and QB Carson Wentz on the Reserve/COVID-19 list. 😕
Kóra Tibor
Kerdes ki tesztelt pozitivat.
Tippre Kelly, aki kulon edzett, Pascal es Wentz pedig close contact (ami azt jelentene h nincsenek beoltva).

Ha Wentz csak close contact, akkor jovo hetfon edzhet, es vegig nyomhatja a hetet. Azzal a 4 edzessel lenne 6 fullos edzese week1 elott, miota itt van.



Na ja...

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
We have placed C Ryan Kelly, WR Zach Pascal and QB Carson Wentz on the Reserve/COVID-19 list. 😕

Kóra Tibor
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 8 885
Időnként ugyan 6-8mp után is az ölébe esik egy rushernek egy sack, de általában nagyon nem könnyű az NFL-ben sacket szerezni. Ennél gyorsabban nem lehet odaérni az irányítóhoz - kb. úgy ment át a tackle-n, mintha ott se lett volna -, és csak egy hurry/pressure lett bejegyezve Paye neve mellé.

(Zárójelben teszem hozzá, hogy 2.5mp-nél nem is sacket kéne csinálni, hanem a passzt levédekezni, de itt valami holnap kirakandó védekezett már, őt ne bántsuk.)


peterk2005
Nem latszik a videon es ebben a fazisban az evadnak nem is szamit. Az egyeni stasztikakat nezok ertekelik azt is, de a lenyeg itt a D nyert ( ok a mutet jol sikerult, de a beteg meghalt modon ). A sack nem a focel a D-nek, csak az kozel drive megallitonak szamit ezert nagyon eros a PR-ja jogosan. Nem latszik ki-hogy a klippbol, de elerte a hot dobasat es egy kozepes QB ellen se erhetett volna el o sack-et.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha a Coltsba egészséges irányító kell, akkor el kéne cserélni Ehlingert... a Phoenix Sunsba, a szintén irányító Landry Shametért. Ez lehetne a "Shamet Samért" csere. Mindenki jól jár(?)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Időnként ugyan 6-8mp után is az ölébe esik egy rushernek egy sack, de általában nagyon nem könnyű az NFL-ben sacket szerezni. Ennél gyorsabban nem lehet odaérni az irányítóhoz - kb. úgy ment át a tackle-n, mintha ott se lett volna -, és csak egy hurry/pressure lett bejegyezve Paye neve mellé.

(Zárójelben teszem hozzá, hogy 2.5mp-nél nem is sacket kéne csinálni, hanem a passzt levédekezni, de itt valami holnap kirakandó védekezett már, őt ne bántsuk.)



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
Ja és Hiltonnál nyaksérülést írnak. Azok valóban pár hetesek szoktak lenni egy veterán, 1 évre aláíró WRnél...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Teljesen mindegy, cut lett-e volna. Az LT-kerdes az, ahol viszont lehet anyazni Ballardra, mert valami egeszen nevetseges, ahogy menedzselte a temat. Tevivel, Tevi nelkul, itt allunk az alapszakasz legalabb elso harmadaban, de lehet, hogy a feleben epkezlab LT nelkul.

Azt nem tudom elfogadni tole, hogy nem draftolt az elso korokben senkit sem a posztra, amikor volt tobb jora ertekelt prospect is, aki eleg sokat csuszott, peldaul Cosmi. Ez bizony oriasi baki volt tole. Remeljuk, Wentz azert tuleli az idenyt, testileg es mentalisan is.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tevi-t sem kell LTben megtekintenünk, ACL szakadás.
Tony Adams
Amúgy sem kellett volna úgy gondolom. Cut esélyes volt. Az a kérdés, hogy released/ir lesz, vagy megkönyörülünk rajta és ir-ra téve kifizetjük.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
Tevi-t sem kell LTben megtekintenünk, ACL szakadás.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
T.Y. pénteken a meccs alatt kellemesen beszélgetett, interjúzgatott és készült az idényre. Azóta nem volt edzés. Belesérült az interjúkba? És mi az, hogy "in the next few days"? Be van nála tervezve, hogy a következő 1-2 napon lesérül? 😀

Nem azt mondom, hogy a hír nem igaz (a fickó neve ismerősen cseng, szokott ő hírekről beszámolni), csak a fogalmazás és időzítés igencsak "weird". 😊

Egyébként ha igaz a hír, akkor Stez szerintem még örül is, hogy sikerült a jinxe. 😊 Én örülni nem örülök, de elkapó poszton T.Y. nélkül is megvagyunk / megleszünk.
peterk2005
Megserult. Ha en azt mondom neked, hulye vagy, neked is megtorik a lelked. Hiltonnal is ez lehetett. 🙂

Amugy meg, igen, geci dolog ilyet irni, nem kivanok serulest senkinek, de Hilton kiesesenek van jo oldala, hogy az amugy nagyon ugyesnek tuno udfak kozul talan tobben is rostert fognak. Campbell is kiesik ugy is, mert uveg, en orulnek neki, ha lathatnam, mit tudnak elesben a fiatal elkapoink.

Szerintem ez az az ev, amikor nem vagyunk raszorulva arra, hogy Wentz az idosebb korosztalynak dobalgasson, hanem probaljuk ki a fiatalokat, aztan hatha valaki berobban. Sem Ballard, sem Reich nincs eredmenykenyszerben, megtehetik, hogy probalkozzanak.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
A pffffffff .... akarom mondani a PFF:



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
T.Y. pénteken a meccs alatt kellemesen beszélgetett, interjúzgatott és készült az idényre. Azóta nem volt edzés. Belesérült az interjúkba? És mi az, hogy "in the next few days"? Be van nála tervezve, hogy a következő 1-2 napon lesérül? 😀

Nem azt mondom, hogy a hír nem igaz (a fickó neve ismerősen cseng, szokott ő hírekről beszámolni), csak a fogalmazás és időzítés igencsak "weird". 😊

Egyébként ha igaz a hír, akkor Stez szerintem még örül is, hogy sikerült a jinxe. 😊 Én örülni nem örülök, de elkapó poszton T.Y. nélkül is megvagyunk / megleszünk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
A Paris, Hilton duo mondjuk jo esellyel iden osszejon,
Stez
Ez iktriad kaliberű jinx volt.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
A Paris, Hilton duo mondjuk jo esellyel iden osszejon, bar az tuti, hogy hatalmas szo, hogy Campbell meg nem szakitotta szet mindenet az elmult honapban. Mindenesetre jelenleg a kezdonk a Pittman, Hilton, Campbell harmas.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És ha már a Paris-Hilton duó nem jött össze, a Pittman-Patmon legalább még viccesebb lenne

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem Patmon sérülése nem komoly. Lehet, hogy belőle lesz az új Cain, ahogy jött úgy el is tűnik, de neki duplán szurkolok. Egyrészt eddig jobb karrier íven van, mint Pascal volt, és magasabb, atletikusabb is nála, másrészt Pittman legjobb haverja a csapatból, egy kimondottan jópofa gyerek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Százszázalékos preseason? Alig emlékszem hasonlóra az elmúlt 15 évből. Nem lesz baj belőle, ugye?...
És ki az a Jackson?!
wmitty
UDFA-n hoztuk a sracot, a GM-csapatom klasszisa.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Éppen ez jutott nekem is eszembe. Túl jó rekord ez a szezon előtt nekünk. Megnyugtatásul én az első félidős rekorddal számolok, az első félidőt mindhárom meccsen elbuktuk. 😊

Jackson nevét már felesleges megtanulnod, kedden már nem lesz a csapatnál. Hacsak nem valakinek lesérülne a #1 vagy #2 futója és ad egy 6./7. kört Wilkinsért. 😊

A csere irányító - és a tudja fene első hány meccses kezdő esetleg - ügy meg eldőlt. Ehlinger sérüléséről azt írják, hogy "significant". Sajnálom a srácot, keményen dolgozott és önmagához képest hozta is magát. Remélem azért nem egész évre dőlt ki. Megérdemelné, hogy 1 évet tanuljon és gyakorolhasson rehab helyett.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
wmitty Indianapolis Colts 731 — Colts fan
Százszázalékos preseason? Alig emlékszem hasonlóra az elmúlt 15 évből. Nem lesz baj belőle, ugye?...
És ki az a Jackson?!

Otthonom MisColts
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Hat ez a play vmi csoda volt (a lateral mar kevesbe), remelem nem sulyos a serulese, de Reich azt mondta meccs utan h nem nezett ki jol...

Keddig 27 playat kell kirakni, ebbol 16 mehet PSbe.

Strachan kb fix, Patmon talan csak PS.
Ha Tevi sok idore esett ki, meg igazabol amugy is, remelem erkezik majd OT segitseg a szezon kezdeteig.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Na hess ebbol a topikbol a covid-temaval, mert... a noket pedig aztan majd ketszer is.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben Andrew Vollert (TE) ismét aláírt hozzánk. Úgy 5-6 napja waiveltük. Valaki ezek szerint nem kezdi rosteren a szezont?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 8 885
Már bocsánat, de azért nem lehet valakit megbüntetni, illetve durván korlátozni a munkában, egyebekben, mert 1. van egy világjárvány, 2. van egy "gyógyíthatatlan" betegség, 3. állítólag van ellene vakcina, de az szerintem (vallásom/világnézetem/legjobb tudásom szerint) nem opció - tehát "nincs", nem létezik valójában. Ergó van egy gyógyíthatatlan, ellenszer nélküli (!) vírus - és amiatt nem csak beteg legyek, de még büntessenek is?! Ez abszurdan hangzik.
wmitty
Ajánlom figyelmedbe a CBA Covid kiegészítését.
Kb ellehetetlenítik azokat, akik nincsenek oltva. Napi teszt, nem lehetnek 5nél többen egy helységben, nem ehetnek együtt az oltottakkal, nem utazhatnak kb, stb stb

Államilag/országosan nem lehet kötelezővé tenni, de egy munkáltató azt csinál kb, amit akar.

De egyelőre nincs szó erről. Ha esetleg azért kell majd feladnunk meccset (és ugye akkor mindkét csapat bukja az adott heti fizetését), mert lesz egy covid outbreak, ne adj Isten azon megy el a PO, akkor azért okozhat feszültséget egy-egy csapaton belül.
Borbinho
Az uj szerzodesekbe konnyu lesz belerakni ha lesz ra akarat es akkor eldonti mindenki mit akar es viseli a kovetkezmenyeit. De a regiekbe es itt a mostani garnituraval van a baj azokba szinte lehetetlen belenyulni. Vagyis inkabb a csapat nyeli be.