Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 6 éve
Komoly kétségeim vannak arról, hogy Burton átmegy-e a fizikain.Ha Gronk átment, akkor mindenki átmegy. Majd leveszi egy picit a kamera képélességét meg rátekeri a mikrofonra a zajszűrést és nem hallják a dokik, hogy krákog. 😀
empty taxi


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Szerintem pedig a cheerleader az egyik nagy amerikai atveres, minden filmben (es pornoban, hehe) azt latod, ezek egyszeruen bombanok, kozben ez egyetemi szinten igaz csak, viszont profi szinten altalaban mar egyaltalan nem szep a cheerleaderek nagyja. Ez amolyan urban legend.Jobban megnézve azért itt eléggé kijön a 'falkaelmélet' (vagy hogy nevezte Barney 😀). Ha egyesével nézed meg őket, van itt néhány egészen ronda csaj és alig van olyan akire azt mondom, hogy ez tényleg nagyon jó 😀Csakis Indy. Bar amugy telorol felnagyitva eleg homalyosak, szoval lehet hogy jobb is. 😀Utobbiakrol lemondanek ano javara, de a csokikkal nincs gond, a legelso csaj ugy is a legjobb mind kozul sztem 😀twitter.com/ColtsCheer/status/1252656665046011906?s=19A feketeket es a shemale-eket viheted.
Eleg sok a tipikus amerikai full fake csaj koztuk, de azert van par nagyon szep is 😊 <3
Inteznem az interjuztatast a fekete kanapen 😀
Borbinho
Stez
Borbinho
Stez
dugo93
Az egyetemen valoban szepek altalaban, mert kriterium a valogatasnal, de az amerikai egyetemen amugy mi nem rohadt jo, ami szorakozas? A sportoloknak orara sem kell kis tulzassal bejarni, esatobbi, allando bulik, piak, drogok. Maga a kanaan a fiataloknak.
több mint 6 éve
Jobban megnézve azért itt eléggé kijön a 'falkaelmélet' (vagy hogy nevezte Barney 😀). Ha egyesével nézed meg őket, van itt néhány egészen ronda csaj és alig van olyan akire azt mondom, hogy ez tényleg nagyon jó 😀Csakis Indy. Bar amugy telorol felnagyitva eleg homalyosak, szoval lehet hogy jobb is. 😀Utobbiakrol lemondanek ano javara, de a csokikkal nincs gond, a legelso csaj ugy is a legjobb mind kozul sztem 😀twitter.com/ColtsCheer/status/1252656665046011906?s=19A feketeket es a shemale-eket viheted.
Eleg sok a tipikus amerikai full fake csaj koztuk, de azert van par nagyon szep is 😊 <3
Inteznem az interjuztatast a fekete kanapen 😀
Borbinho
Stez
Borbinho
Stez
több mint 6 éve
Na Reich már rajzolja a trükös playt. Legyen a neve:Phili/p Special
több mint 6 éve
Komoly kétségeim vannak arról, hogy Burton átmegy-e a fizikain.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Ez korrekt, jobb is mint Howard (akit Ballard úgyse hozott volna ide, ha akartuk volna akkor se). Burton hasznos lesz.És aláírt Marcus Johnson is még egy évre. Ez is jó. Csak most már legyen is egészséges.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Ha Foles nem is lett idecserélve, jött helyette Trey Burton. több mint 6 éve
Sheardnek van már új csapata, vagy még szabadügynök?Még szabadügynök. Geathers is.
Baba Yaga


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Amúgy tud valaki valami használható CBS stream-et majd a draft-ra, ha már az idióták csak US-ben hagyják menni a dolgot?
több mint 6 éve
Amit anno én ezzel kapcsolatban olvastam, hogy elég komoly hivatalos policyk vannak a csapatoknál, amik tiltják. De tuti vannak ilyen bulvárcikkek a neten, amik fejtegetik, hogy a gyakorlatban mennyire érvényesül ez.twitter.com/ColtsCheer/status/1252656665046011906?s=19Az mennyire valós info különben hogy a játékosok nem jöhetnek velük össze ? 🤔
Eleg sok a tipikus amerikai full fake csaj koztuk, de azert van par nagyon szep is 😊 <3
Inteznem az interjuztatast a fekete kanapen 😀
Borbinho
Rózsa Sándor (betyár)
Szerkesztette: Rynald
több mint 6 éve
Sheardnek van már új csapata, vagy még szabadügynök?
több mint 6 éve
twitter.com/ColtsCheer/status/1252656665046011906?s=19Fenék és láb nélkül sosem döntenék. Dómban játszunk, itt nincs ruha...
Eleg sok a tipikus amerikai full fake csaj koztuk, de azert van par nagyon szep is 😊 <3
Inteznem az interjuztatast a fekete kanapen 😀
Borbinho
több mint 6 éve
twitter.com/ColtsCheer/status/1252656665046011906?s=19Huh, azért van köztük 1-2 pusztító, akiktől elment az életkedvem.
Eleg sok a tipikus amerikai full fake csaj koztuk, de azert van par nagyon szep is 😊 <3
Inteznem az interjuztatast a fekete kanapen 😀
Borbinho
több mint 6 éve
Hat nem is jonnek ossze veluk, csak megdugjak oket.twitter.com/ColtsCheer/status/1252656665046011906?s=19Az mennyire valós info különben hogy a játékosok nem jöhetnek velük össze ? 🤔
Eleg sok a tipikus amerikai full fake csaj koztuk, de azert van par nagyon szep is 😊 <3
Inteznem az interjuztatast a fekete kanapen 😀
Borbinho
Rózsa Sándor (betyár)
több mint 6 éve
deleted account
1 758
WR probléma megoldva, MJ visszajért 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
twitter.com/ColtsCheer/status/1252656665046011906?s=19Az mennyire valós info különben hogy a játékosok nem jöhetnek velük össze ? 🤔
Eleg sok a tipikus amerikai full fake csaj koztuk, de azert van par nagyon szep is 😊 <3
Inteznem az interjuztatast a fekete kanapen 😀
Borbinho
több mint 6 éve
Csakis Indy. Bar amugy telorol felnagyitva eleg homalyosak, szoval lehet hogy jobb is. 😀Utobbiakrol lemondanek ano javara, de a csokikkal nincs gond, a legelso csaj ugy is a legjobb mind kozul sztem 😀twitter.com/ColtsCheer/status/1252656665046011906?s=19A feketeket es a shemale-eket viheted.
Eleg sok a tipikus amerikai full fake csaj koztuk, de azert van par nagyon szep is 😊 <3
Inteznem az interjuztatast a fekete kanapen 😀
Borbinho
Stez
Borbinho
több mint 6 éve
Utobbiakrol lemondanek ano javara, de a csokikkal nincs gond, a legelso csaj ugy is a legjobb mind kozul sztem 😀twitter.com/ColtsCheer/status/1252656665046011906?s=19A feketeket es a shemale-eket viheted.
Eleg sok a tipikus amerikai full fake csaj koztuk, de azert van par nagyon szep is 😊 <3
Inteznem az interjuztatast a fekete kanapen 😀
Borbinho
Stez
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
twitter.com/ColtsCheer/status/1252656665046011906?s=19A feketeket es a shemale-eket viheted.
Eleg sok a tipikus amerikai full fake csaj koztuk, de azert van par nagyon szep is 😊 <3
Inteznem az interjuztatast a fekete kanapen 😀
Borbinho
több mint 6 éve
Eleg sok a tipikus amerikai full fake csaj koztuk, de azert van par nagyon szep is 😊 <3
Inteznem az interjuztatast a fekete kanapen 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Meggyőztél. Brate kell nekünk. Ráadásul fehér. Szóval nem is értem miért voltam összezavarodva első kommentemnél...
több mint 6 éve
En biztosan nem hoznam el Howardot. Akkor mar inkabb Brate-et. Egyreszt Howard egy evig opcio, mert jovore vagy UFA, vagy lehivod az otodik eves opciojat, ami sok penz lesz. Masreszt pedig egy lusta diszno, akirol mar a draft elott rebesgettek, hogy nem szeret tulsagosan megdogleni az edzeseken es motivacios problemai vannak. Mondjuk ugy, hogy egy fiatal Martellus Bennett. Es a Bucsnal is rendre hisztizett, hogy nem kap eleg labdat, allitolag igen erosen kozrejatszott a sok sirasa, hogy mar egy eve folyton elojon a pletyka, hogy a Tampa Bay elcserelne, semmi koze ennek Gronk megszerzesehez. Joval korabbra nyulik vissza.
Na, en az ilyen karaktereket baromira kerulnem. Brate ellenben egy peldas karakter, aki Gronk es Howard miatt is nagyon hatterbe szorult, ellenben sokkal megbizhatobb volt utobbinal egyebkent. Emellett negy evig szerzodes alatt van, a penze egyaltalan nem kirivo, nagyon korrekt 6-7 millios penzei lesznek. O sosem sirankozott, mindig dolgozott rendesen, ezzel is erdemelte ki az uj szerzodeset. Brate jobban is blokkol Howardnal, aki amugy nem blokkolna rosszul alapvetoen, csak nem tulsagosan szeret ezzel foglalkozni.
Teny, hogy kurva nagy potencial van Howardban, de en jelen esetben inkabb valasztanam a nyugisabb, de biztos megoldast, mint a vagy-vagy jatekost, aki rossz hatassal lehet az oltozore.
Szerkesztette: Stez
több mint 6 éve
Hozzuk el egy 3-ért O.J.-t és nem Simpsont hanem Howardot aztán Rivers SB végre, mert megérdemli. Nem kell ezt túlbonyolítani.
több mint 6 éve
BOB ot ev mulva mar HC-poszt kozeleben sem lesz, hogy donthessen akarmirol. En viszont tovabbra is latom, hogy Luck egyszer Pats-mezben jatszik, ennek a kulcsfiguraja szerintem Belichick lesz.
Bold: Luck majd nyom egy Gronkowskit, ugy ter vissza, hogy arra keri Irsayt, cserelje el. De ez nem most lesz, szerintem csak jovore.
több mint 6 éve
Luck nem megy sehova, őt majd 5 év múlva BoB elviszi 2 első körért.Lehet hogy Ballard csak feltrade tőkét keres, ránézve a keretre, ki az a prémium játékos, akit könnyebben tudnánk pótolni, mint Hooker?Luckot elpasszolhatnank a Tampanak.
Fantasztikus tehetség, de egy időzített bomba, ami lehet hogy elketyeg még 5-6 évig, de lehet hogy holnap átesik a küszöbön és reszeltek neki...
Egy Tampa TE jöhetne, túl sokan lettek igy Gronkkal.
Tony Adams
Stez


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)