Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wow micsoda feature 😊

több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/655105058_18313690342284750_9221097119105217444_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=110&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0FST1VTRUxfSVRFTS5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=kRYzFC9a9m4Q7kNvwEYr_WI&_nc_oc=Adq6aTVjnMmEOpAdXKSyIpdH7fJY18-SknS-YyR4b8amo02VyVWhX4jmRtkbGlNe-xc&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=q6oslPlbDLLrxM2OKmd8ZA&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af_NEktVh8iej5zvFHxvp3ymTYvwg28DbQPD5ktbR9uZRw&oe=6A3C67D3
Indianapolis Colts on Instagram: "Same classic look. Built for the future. 🔵⚪️⚫️"
32K likes, 1,169 comments - colts on April 13, 2020: "Same classic look. Built for the future. 🔵⚪️⚫️".


https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/92700683_157399815602955_6560711949372358656_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=DowESQBAD1EQ7kNvwHZCSwn&_nc_oc=Adq4Qh8QFDhZH9Fa2vpfRj8Qr1gginlz6EfO7b2Q7fWk3IOXDMNqNBsfyxzLdZmOVCQ&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=aPkcVba45moBQoJEfQ7kxA&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af939xHp0Udm_rJVdaMwTWKGiprteGcOYns0Aw1i_Bz_0w&oe=6A3C6E5E
Indianapolis Colts
Honoring our past. Always evolving.


Szerkesztette: Bence94
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=HANcvMdOv58
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
A név számít, a szám másodlagos.
peterk2005
 www.youtube.com/watch?v=1pnI09B7rX0


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem pedig az idonek, meg a statisztikaknak semmi koze sincs ahhoz, kinek a szamat lehetne, kellene visszavonultatni. Baromi jo vicc volt Collie, csak eppenseggel Sanders vedoje lett, tobbszoros all-pro, es amikor o jatszott, kb. o maga volt a vedelem, vezer, esatobbi. Es nalam a karakter is szamit, ugyanezert visszavonultatnam McAfee szamat is, mint ahogy Sanderset, Freeneyt es nem utolso sorban Mathiset, plusz egyebkent Harrisonet es Waynet is.

Buddy Young 22-es szamat amugy 3 szezonnyi jatek utan vonultattak vissza.

Ezek a jatekosok szerintem boven megerdemelnek ugyanezt. Ok a Colts karakterei, sok esetben legendai voltak es lesznek orokke.
Stez
A leganda státusz nem is lehet kérdés. Sőt szerintem Harrison nagyon esélyes is a mez visszavonultatásra, és Reggie-nek is van némi esélye. De sajna a visszavonultatással nagyon csínján kell bánni, mert 55-ös roster méretek és mezszabályok mellett nem lehet csak úgy visszavonultatgatni, mert hamar elfogynak a számok. 😊

Éppen ezért szerintem érdemes lenne inkább "tömeges" visszavonultatás helyett azon a szabályon változtatni, hogy a stadionban csak visszavonultatott mezt lehet felhúzni. A stadionban bőven van hely, simán elférne Sanders száma valahol, anélkül is, hogy vissza lenne vonultatva. Meg Freeney-é is, meg Mathisé is ésatöbbi.

Engem amúgy az se zavarna, ha lenne újra 18-as számú játékos. Manning meze ott lóg majd úgyis fönt az idők végezetéig, és a név a lényeg, nem a szám. Állítom például, hogy még azok a szurkolók is, akik ismerik Unitas nevét, tudják mit ért el, közöttük is 100-ból legalább 50 nem tudja hányas számmal játszott. És? Számít? A név számít, a szám másodlagos.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
wmitty Indianapolis Colts 731 — Colts fan


Szerkesztette: wmitty

Otthonom MisColts
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Én csak jót akartam, szerintem Sanders csodálatos volt, és nyilván mind büszkék vagytok rá. 😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Jajj hagyjuk már, Bobzilla annyira túl van hypeolva. Én is imádtam, de sokaknak az égett be, h ő Polamalu/Reed/ Dawkins szint volt, pedig nem. Ennyi erővel a 17-est Austin Collie után is vonultassuk vissza, mert amikor játszott fasza volt.
Bandi 12esét is vonultassuk vissza, nem? Aki ugyan annyi idő alatt kb 40 meccsel többet játszott, mint Sanders.

Sőt, Vontae miatt még előbb elfogadnám, ha visszavonultatnák a 21-est. Ő legalább játszott is amikor nálunk volt 😀
Borbinho
Ok, akkor hagyjuk mar.
Stez
Hagyjátok.... igaz hogy a csávó annyi meccset játszott, mint más 3 szezon alatt, de Hendrix is csak 3 lemezt rögzített a powertriojával, Hány giga nóta van rajtuk 15-20, azt mégis minden idők 5 legnagyobb hatású gitárosa közé soroljuk. Ha Matino csak élete 1. 2 szezonját hozza, már legenda lenne.

Sanders játéka, és nem csak a sebessége hanem a kockázatvállalási hajlandósága, a választott szögek egészen egyedülállóak, voltak. A csávó, és Sean 21 Taylor (RIP) közvetlen előfutárai számos tekintetben Kam Chancellor Earl Thomas duo játékának, sokkal inkább, mint a korábban említett urak bármelyike, vagy akár Lynch, vagy Dawkins.
Helmut Zimmer
Értem mit mondtok, és mint írtam is az elején, én is imádtam Sanderst. De a tehetség önmagában nem elég nálam arra, h mezt visszavonultassunk v HoF v Ring of Honor v ilyesmi szóba kerüljön (kivéve vmi tragédia esetében. de jó példa Sean Taylor, akinek nincs visszavonultatva a meze, mégse viselt azóta senki 21est a Skinsben).

Teljesen más példa tudom, de Shazier kb ugyan annyi meccset játszott, mint Bob, és ő is kiemelkedő volt (még ha annyira nem is, mint Sanders), mégse merül fel sztem senkiben a Steelersnél, h vissza kéne vonultatni a mezét (pedig az ő esete még balszerencsésebb is, egy komoly sérülésre ment rá a karrierje. bár a Steelers se az a franchise ami híres lenne mezek visszavonultatásáról).
Borbinho
Szerintem pedig az idonek, meg a statisztikaknak semmi koze sincs ahhoz, kinek a szamat lehetne, kellene visszavonultatni. Baromi jo vicc volt Collie, csak eppenseggel Sanders vedoje lett, tobbszoros all-pro, es amikor o jatszott, kb. o maga volt a vedelem, vezer, esatobbi. Es nalam a karakter is szamit, ugyanezert visszavonultatnam McAfee szamat is, mint ahogy Sanderset, Freeneyt es nem utolso sorban Mathiset, plusz egyebkent Harrisonet es Waynet is.

Buddy Young 22-es szamat amugy 3 szezonnyi jatek utan vonultattak vissza.

Ezek a jatekosok szerintem boven megerdemelnek ugyanezt. Ok a Colts karakterei, sok esetben legendai voltak es lesznek orokke.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jajj hagyjuk már, Bobzilla annyira túl van hypeolva. Én is imádtam, de sokaknak az égett be, h ő Polamalu/Reed/ Dawkins szint volt, pedig nem. Ennyi erővel a 17-est Austin Collie után is vonultassuk vissza, mert amikor játszott fasza volt.
Bandi 12esét is vonultassuk vissza, nem? Aki ugyan annyi idő alatt kb 40 meccsel többet játszott, mint Sanders.

Sőt, Vontae miatt még előbb elfogadnám, ha visszavonultatnák a 21-est. Ő legalább játszott is amikor nálunk volt 😀
Borbinho
Ok, akkor hagyjuk mar.
Stez
Hagyjátok.... igaz hogy a csávó annyi meccset játszott, mint más 3 szezon alatt, de Hendrix is csak 3 lemezt rögzített a powertriojával, Hány giga nóta van rajtuk 15-20, azt mégis minden idők 5 legnagyobb hatású gitárosa közé soroljuk. Ha Matino csak élete 1. 2 szezonját hozza, már legenda lenne.

Sanders játéka, és nem csak a sebessége hanem a kockázatvállalási hajlandósága, a választott szögek egészen egyedülállóak, voltak. A csávó, és Sean 21 Taylor (RIP) közvetlen előfutárai számos tekintetben Kam Chancellor Earl Thomas duo játékának, sokkal inkább, mint a korábban említett urak bármelyike, vagy akár Lynch, vagy Dawkins.
Helmut Zimmer
Értem mit mondtok, és mint írtam is az elején, én is imádtam Sanderst. De a tehetség önmagában nem elég nálam arra, h mezt visszavonultassunk v HoF v Ring of Honor v ilyesmi szóba kerüljön (kivéve vmi tragédia esetében. de jó példa Sean Taylor, akinek nincs visszavonultatva a meze, mégse viselt azóta senki 21est a Skinsben).

Teljesen más példa tudom, de Shazier kb ugyan annyi meccset játszott, mint Bob, és ő is kiemelkedő volt (még ha annyira nem is, mint Sanders), mégse merül fel sztem senkiben a Steelersnél, h vissza kéne vonultatni a mezét (pedig az ő esete még balszerencsésebb is, egy komoly sérülésre ment rá a karrierje. bár a Steelers se az a franchise ami híres lenne mezek visszavonultatásáról).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Jajj hagyjuk már, Bobzilla annyira túl van hypeolva. Én is imádtam, de sokaknak az égett be, h ő Polamalu/Reed/ Dawkins szint volt, pedig nem. Ennyi erővel a 17-est Austin Collie után is vonultassuk vissza, mert amikor játszott fasza volt.
Bandi 12esét is vonultassuk vissza, nem? Aki ugyan annyi idő alatt kb 40 meccsel többet játszott, mint Sanders.

Sőt, Vontae miatt még előbb elfogadnám, ha visszavonultatnák a 21-est. Ő legalább játszott is amikor nálunk volt 😀
Borbinho
Ok, akkor hagyjuk mar.
Stez
Hagyjátok.... igaz hogy a csávó annyi meccset játszott, mint más 3 szezon alatt, de Hendrix is csak 3 lemezt rögzített a powertriojával, Hány giga nóta van rajtuk 15-20, azt mégis minden idők 5 legnagyobb hatású gitárosa közé soroljuk. Ha Matino csak élete 1. 2 szezonját hozza, már legenda lenne.

Sanders játéka, és nem csak a sebessége hanem a kockázatvállalási hajlandósága, a választott szögek egészen egyedülállóak, voltak. A csávó, és Sean 21 Taylor (RIP) közvetlen előfutárai számos tekintetben Kam Chancellor Earl Thomas duo játékának, sokkal inkább, mint a korábban említett urak bármelyike, vagy akár Lynch, vagy Dawkins.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Jajj hagyjuk már, Bobzilla annyira túl van hypeolva. Én is imádtam, de sokaknak az égett be, h ő Polamalu/Reed/ Dawkins szint volt, pedig nem. Ennyi erővel a 17-est Austin Collie után is vonultassuk vissza, mert amikor játszott fasza volt.
Bandi 12esét is vonultassuk vissza, nem? Aki ugyan annyi idő alatt kb 40 meccsel többet játszott, mint Sanders.

Sőt, Vontae miatt még előbb elfogadnám, ha visszavonultatnák a 21-est. Ő legalább játszott is amikor nálunk volt 😀
Borbinho
Ok, akkor hagyjuk mar.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jajj hagyjuk már, Bobzilla annyira túl van hypeolva. Én is imádtam, de sokaknak az égett be, h ő Polamalu/Reed/ Dawkins szint volt, pedig nem. Ennyi erővel a 17-est Austin Collie után is vonultassuk vissza, mert amikor játszott fasza volt.
Bandi 12esét is vonultassuk vissza, nem? Aki ugyan annyi idő alatt kb 40 meccsel többet játszott, mint Sanders.Borbinho
Bobzilla mezét tényleg nem lehet visszavonultatni, sajnos túl rövid volt a karrierje hozzá. De hogy ne lett volna Polamalu / Reed szint? Na neee. 😊 Nem volt olyan éve, hogy egészséges volt és ne lett volna first team all pro. És egyszer defensive player of the year is. Az egyik "sérült évében" meg kb. miatta nyertünk superbowlt, mert felépült idény végére és újjászületett tőle az addig elég lyukas védelem a playoffra. 😊

Pure talentben Bobzilla szerintem Manning, Unitas és Harrison szintjén volt, nem nagyon tudnék ezen a hármon kívül többet mondani. Talán még Dickerson, aztán kaput. Edge, Reggie, stb. mind 1 szinttel lejjebb voltak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Sőt, Vontae miatt még előbb elfogadnám, ha visszavonultatnák a 21-est. Ő legalább játszott is amikor nálunk volt 😀
Borbinho
azt majd félidőben 😀

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jajj hagyjuk már, Bobzilla annyira túl van hypeolva. Én is imádtam, de sokaknak az égett be, h ő Polamalu/Reed/ Dawkins szint volt, pedig nem. Ennyi erővel a 17-est Austin Collie után is vonultassuk vissza, mert amikor játszott fasza volt.
Bandi 12esét is vonultassuk vissza, nem? Aki ugyan annyi idő alatt kb 40 meccsel többet játszott, mint Sanders.

Sőt, Vontae miatt még előbb elfogadnám, ha visszavonultatnák a 21-est. Ő legalább játszott is amikor nálunk volt 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
A 21est reg vissza kellett volna vonultatnunk Sanders miatt. Ha nem serul annyiszor, mekkora kiraly lehetett volna.
Stez
És akkor Davis még szóba sem került! Na mindegy, majd a mamája elintézi 😀

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
A 21est reg vissza kellett volna vonultatnunk Sanders miatt. Ha nem serul annyiszor, mekkora kiraly lehetett volna.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A 24es vissza van vonultatva (Lenny Moore viselte meg Baltimoreban), de a 21est igazán odaadhatná Hines Ya-Sinnek....

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Love-t egyre többször látom top10-en belül, nem egy helyen nem is a 4. irányító. Nem örülök neki, mert nekem ő lett volna eleve a célpontom, de nem az 1/13-al, hanem a Redskinses második körös pickkel felmozogva az 1/huszon tartományba, a potenciális QB keresők elé. (A Vikings 1/22-ét néztem ki, az éppen egy ideális hely lenne felmenni irányítóért, mert a) éppen a Patriots előtt van, b) megkapható mert a Vikingsnek van egy 1/25-e is, c) az 1/22 előtti 10 csapat nem utazik irányítóban, és a Jax-en kívül letrade-re se biztos, hogy kaphatóak, mert kb. 1/20-nál fognak elfogyni az "igazán" első körösök, Szóval ha a Jagset megússzuk, én biza hívnám a Vikes GM-et.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Kiegészítés: kb a Senior bowl rosterek 50-60%a.
Listát nem találok, de több helyen is írták h 100 feletti interjút tolt w stáb a Senior Bowl héten, meg van a Colts oldalán is interjú Doddsal és mondta h akkor 90 interjú körül jártak és még volt egy napjuk.

De pl Nelsont ugye úgy draftoltuk h nem volt se hivatalos vizit, se workout, semmi interjú (bár ezt azért nem hiszem, valaki tuti dumált vele is, Ballard volt ugye a pro dayen).
Borbinho
Eleg furcsa lenne, tekintve, hogy Nelson maga arulta el a egy tavalyi interjuban, hogy szemelyes interjuja volt Ballarddal, amin a faszi ugy viselkedett, hogy Nelson csak nezett, mivel ugy tunt, teljesen hidegen hagyja Ballardot, es nem tervezi draftolni.
Stez
Nekem is rémlik vmi, de nem találtam meg, de az tény h hivatalos visit nem volt.

“I had no idea I was going to go there. I remember saying that I thought the earliest I could go was 7 (Tampa Bay), then 8 (Chicago),” Nelson said. “[Colts] didn’t meet with me at the Combine. They didn’t do a top-30 visit with me. So I was like, ‘They must not be that interested.’ Then I got picked on draft day and I was so excited. I put on my Colts hat and that was a great night.”
Borbinho
Mar nem emlekszem, mikor, de linkeltem videot rola. Egy musorban reszletesen beszelt Nelson ezekrol, es arrol is, hogy Ballarddal interjuja volt, es mennyire furcsa volt. Ugyhogy nem tudom, miert nincs errol hivatalos, de o maga elismerte, annal tobb pedig szerintem nem kell. De a Colts amugy, meg Ballard is eloszeretettel szemezget Senior Bowlrol, ugyhogy mindig benne van a pakliban, ha onnan draftolunk akar tobb jatekost is.

Love-nal amugy volt manapsag valami videobeszelgetese is a Coltsnak, plusz a Combine-on is nezegettek. De annak fenyeben, hogy az 1/13-at odaadtuk egy vedoert, szerintem nem volt annyira meggyozo a stabunknak, ha bevallaltuk, hogy netan ha ugy alakul, akkor 2. kor elejerol felmegyunk, de hogy az 1/13-at nem tartogatjuk ra.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kiegészítés: kb a Senior bowl rosterek 50-60%a.
Listát nem találok, de több helyen is írták h 100 feletti interjút tolt w stáb a Senior Bowl héten, meg van a Colts oldalán is interjú Doddsal és mondta h akkor 90 interjú körül jártak és még volt egy napjuk.

De pl Nelsont ugye úgy draftoltuk h nem volt se hivatalos vizit, se workout, semmi interjú (bár ezt azért nem hiszem, valaki tuti dumált vele is, Ballard volt ugye a pro dayen).
Borbinho
Eleg furcsa lenne, tekintve, hogy Nelson maga arulta el a egy tavalyi interjuban, hogy szemelyes interjuja volt Ballarddal, amin a faszi ugy viselkedett, hogy Nelson csak nezett, mivel ugy tunt, teljesen hidegen hagyja Ballardot, es nem tervezi draftolni.
Stez
Nekem is rémlik vmi, de nem találtam meg, de az tény h hivatalos visit nem volt.

“I had no idea I was going to go there. I remember saying that I thought the earliest I could go was 7 (Tampa Bay), then 8 (Chicago),” Nelson said. “[Colts] didn’t meet with me at the Combine. They didn’t do a top-30 visit with me. So I was like, ‘They must not be that interested.’ Then I got picked on draft day and I was so excited. I put on my Colts hat and that was a great night.”


Szerk:
Megvan:“I was definitely a little surprised by the pick. I met with Chris Ballard and (Dave DeGuglielmo) at my pro day, and I had a great conversation with them. But they definitely kept it away from me a good amount that I was going to be their pick. And I was surprised and ecstatic and so happy to be their pick at No. 6 and play for this organization and this team.”

De azért az tök más h a pályán az edzőiddel beszélgetsz a GMekkel/pozíciós edzőkkel/scoutokkal, mint egy interjú.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Kiegészítés: kb a Senior bowl rosterek 50-60%a.
Listát nem találok, de több helyen is írták h 100 feletti interjút tolt w stáb a Senior Bowl héten, meg van a Colts oldalán is interjú Doddsal és mondta h akkor 90 interjú körül jártak és még volt egy napjuk.

De pl Nelsont ugye úgy draftoltuk h nem volt se hivatalos vizit, se workout, semmi interjú (bár ezt azért nem hiszem, valaki tuti dumált vele is, Ballard volt ugye a pro dayen).
Borbinho
Eleg furcsa lenne, tekintve, hogy Nelson maga arulta el a egy tavalyi interjuban, hogy szemelyes interjuja volt Ballarddal, amin a faszi ugy viselkedett, hogy Nelson csak nezett, mivel ugy tunt, teljesen hidegen hagyja Ballardot, es nem tervezi draftolni.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kiegészítés: kb a Senior bowl rosterek 50-60%a.
Listát nem találok, de több helyen is írták h 100 feletti interjút tolt w stáb a Senior Bowl héten, meg van a Colts oldalán is interjú Doddsal és mondta h akkor 90 interjú körül jártak és még volt egy napjuk.

De pl Nelsont ugye úgy draftoltuk h nem volt se hivatalos vizit, se workout, semmi interjú (bár ezt azért nem hiszem, valaki tuti dumált vele is, Ballard volt ugye a pro dayen).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Akkor a folytatás:
Defense

6 DL
McTelvin Agim, Arkansas. A Pro Dayén említette (márc 11), hogy fog majd találkozni velünk. 3.napos prospectnek tartják a legtöbben, pass rushban kifejezetten jó, de nincs meg a kellő ereje, hogy erősebb guardok ellen felvegye a versenyt, így futás ellen limitált. Utolsó évében lett csak teljes idős belső falember, az ilyen DE/DL projekteket hagyhatnák Ballardék... (Bár ha 6.körben v UDFA-n hozzuk, úgy nyilván nem nagy rizikó).
Derrick Brown, Auburn. A Combine során találkoztunk vele, őt talán nem kell bemutatni senkinek. Ha esetleg kiderül róla vmi off field ügy, vagy vmi sérülés, akkor csúszhat, de egyébként szinte biztosan kimegy a top 20-ban (bár egyre több helyen olvasom, hogy az NFL nincs annyira oda érte, mint a média).
Garrett Marino, UAB. A Pro Dayén találkoztunk vele (márc 4), ahol brutálisat alakított: 6'0, 288, 4.89 40 yard, 41 fekve nyomás (úgy pumpálta a 100+ kilót h én a sima rudat se tudnám úgy 😀) , és nagyon jól nyomta a D-line drilleket is. 3.napon egy próbát megérhet, méretek alapján ő is 3T-re ideális.
Larrell Murchison, NC State. Vele a Senior Bowlon találkozott a stáb. A legtöbben 3.napra várják, 5.körben már egész jó értéket képviselne, de azon sem lepődnék meg, ha csak a draft végén kelne el (vagy UDFA lenne). Nem egy elit atléta, és technikailag is van még hova fejlődnie, így első évében nem nagyon fog pályára kerülni.
Ross Blacklock, TCU. Brown után egy másik top prospect, de rá talán még esélyünk is lehet majd a 2.kör elején (esetleg 1.körbe visszacserélni). A Combine során találkoztunk vele (ahol amúgy nagyot ment). Tökéletes méretei vannak a 3T pozihoz, és atletikusságra is a legjobbak között van. Buckner érkezésével benne van, hogy lekerül(t) a boardunkról.
Kameron Cline, South Dakota. Top 30 visitünk lett volna vele, de a vírus miatt csak egy telefonos beszélgetés lett belőle. Tyquan Lewishoz hasonlóan ő is lehet 3T és EDGE is. 3.napos pick vagy UDFA lehet.

Brownt leszámítva csak 3T DT-kkel találkoztunk eddig. Ha DeFo-t esetleg endbe szánjuk Sheard helyére, akkor van benne logika (bár akkor meg Turay, Banogu, Muhammad snapjeit vesszük el), ha középre, akkor Autry utódját keressük (Tyquant sztem Quincyvel együtt cutoljuk idén, ha lesz szezon).

3 EDGE
Kendall Coleman, Syracuse . A Combine során találkoztunk vele. Elég gyatra combine-t tolt, amivel nem segített magán, előtte is 3.napos prospectnek tartották, de az is bennne van, hogy draftolatlan lesz. 3-4be talán jobban illik OLB-ként, mint 4-3ba End-ként.
Lehet sérült volt a combine-on, de a 4.95ös 40-ese után kizártnak tartom, hogy picket áldoznánk rá (főleg, hogy ott van már Turay és Banogu).
Sha'haun Williams, Notre Dame College Ohio (lol, ez nem a Notre Dame, ilyen is van, mindig tanul az ember). Na hát róla szinte semmit nem tudok, div2-ben játszott, DT-t és DE-t is. Utóbbi 2 évben 42.5 TFL-t és 30 sacket szerzett. Januárban a "The College Gridiron Showcase" nevű 5 napos eseményen találkoztunk vele. UDFA jelölt kis suliból. (Ronheem Bingham, sose felejtlek!)
Tomas Wright, Bryant. Williamshez hasonlóan vele is Januárban, ugyan azon az eseményen találkozott a csapat. 235 font volt csak a pro dayén (márc 25), azzal lehet inkább LB-ként próbálnánk ki (Banogu és Turay is 250+ voltak draftolásukkor). Ő is UDFA jelölt.

Hát amúgy sincs túlságosan eleresztve az idei pass rusher class, úgy hogy nincs 1.körünk meg igazából olyanra aki az elejétől upgrade lenne, nincs is esélyünk. Így próbáljuk a következő Mathist megtalálni a hátsó körökben / UDFA-n. Ha Turay és Banogu fejlődnek, akkor nem is fog kelleni egy darabig új.
Nem lennék meglepve, ha a fenti játékosok nagy része is team captain lett volna a sulijukban (Ballard ugye utazik az ilyen típusú leaderségre).

4 LB
Dele Harding, Illionois . Vele a Pro Dayén találkoztunk (márc 9) (de a Shrine Game-en is ott volt), ahol egész jó számokat hozott: 4.67-4.82 közti 40 yard, 34 inches vertical, és 27et nyomott fekve (mindezt 6'0, 232 fontosan). Utolsó (senior) évére lett kezdő az Illinoisban, és hozott is 149 szerelést 13 meccsen (illetve 3 interceptiont, amiből 2t vissza is vitt TD_re). Állítólag a Pats, az Eagles és mi figyeljük közelről. 3. napos prospect, de simán lehet UDFA is. Méretek alapján nem fit (nem túl hosszú karok, és nem is magas).
Francis Bernard, Utah. Futóként kezdett a BYU-n. A Combine alatt találkoztunk vele. A futó múltja miatt jó érzékkel választ szögeket a backfielden, és jól is olvassa a játék alakulását. Nem egy elit atléta. Sophomore szezonja után megszegett több csapat szabályt és le is tartóztatták (DUI gyanújával), ami után kikerült a BYU-ról (majd transzferelt a Utah-ra). 3.napos prospect ő is, és Hardinghoz hasonlóan ő sem rendelkezik a kellő méretekkel
Mykal Walker, Fresno State. Vele is "hivatalos" (FaceTime) workoutunk volt. Ő már megfelel a prototípus Ballard LB kritériumoknak: gyors is (4.65ös 40), de emellett magas (6'3) és hosszúak a karjai (32.5 inch) és nagyok a kezei (10 inch). Kellően atletikus (122 inches broad és 33 inches vertical, 7.09es 3cone, 4.25ös shuttle). Két év egyetemi tapasztalata van csak (juniorként DE volt, seniorként pedig ILB), de nagy a potenciál benne. Ő is 3.napos prospect, de ő valószínűbb hogy kimegy az 5-6.körben, míg a korábbi 2 LB esetében benne van, hogy UDFA-k lesznek.
Austin Hall, Memphis. Egy magas nyúlánk hibrid S/LB-ről van szó. Játszott S-t is két évig, utolsó két évében pedig többnyire LB-ként állt fel. Ő is 3.napos prospect / potenciális UDFA.

Itt inkább ST-be is rakható, hátsó körös/UDFA targetek vannak egyelőre csak (nem meglepő módon).

6 CB
Gavin Heslop, Stony Brook. | Kajak milyen kitalált sulik ezek már?! Washburn, Notre Dame Athletic, Kennesaw State, Berry, Bryant, most meg Stony Brook...😀 | A Pro Dayén (márc 11) találkoztunk vele. Játszott safetyt is, a méretei ideálisak (6'0, 197, hosszú karokkal: 32 inch). Ballhawknak nem mondanám, 4 év alatt 1 interceptiont se tudott összehozni csórikám, de legalább volt 30 leütött lasztija 4 év alatt. UDFA jelölt, special teamer.
Javaris Davis, Auburn. Nickel CB (már csak azért is, mert akkora mint egy kutya ülve, 5'8 csórikám, de legalább a karjai is rövidek és a kezei is picik), elit közeli sebességgel. A combine során találkoztunk vele. 3.napos picknek tartják (4-5.körre várják). Special teamer / nickel CB-nek lehet opció.
Kristian Fulton, LSU. Vele is hivatalos workoutunk lett volna, de maradt a FaceTime. Őt ugye a legtöbben 1.körbe várják. Elég atletikus hogy a legjobb elkapókkal is tudja tartani a lépést. 2.kör elején ha bent lesz, akkor lehet szóba jöhet majd.
Parnell Motley, Oklahoma. Vele az East-West Shrine bowlon találkozott a csapat. Méreteit tekintve ő már teljesen megfelel a tipikus Ballard féle szélső CB-nek (Fulton karjai picit rövidebbek, mint az elvárt, de ettől még kizártnak tartom, hogy lekerülne a boardunkról). Egy kis izom még elférne rá. Nagy valószínűséggel még elérhető lesz a 3.napon.
Trevon Diggs, Alabama. Vele a Combine során találkoztunk, Fultonhoz hasonlóan ő rá is maximum a 2.kör elején lesz valószínűleg esélyünk (már ha még bent lesz). Tökéletes méretei vannak (6'1, 205, hosszú karok: 32.75 inch). Tape alapján nincs baj a sebességével, de érdemes megjegyezni, hogy nem futott se a combineon se a pro day-én felmérőket. Játék alapján tőle fáznék legjobban a top prospectek közül (nagy eséllyel lesz belőle bust szvsz, CJ Henderson a személyes kedvenc idén, de ez off).
Tyler Hall, Wyoming. Davishez hasonlóan ő is egy óriás (5'8, 186 font). A Pro Dayén (márc 10) találkoztunk vele, ahol ő volt az esemény sztárja: 4.4es (volt aki 4.38at mért) 40 yardot futott, és 38 inches verticalt ugrott. A sebességével neki sincs gondja, de a rövid karokkal és kis kezekkel nem ideális a helyzete. Játszott safetyként is, és van returner tapasztalata is. UDFA-ként jöhet majd szóba, ST-ben is használható.

Érdekes a helyzet, mert Fultonra és Diggsre talán csak visszacsere útján lenne lehetőségünk, a többiek pedig inkább csak depthbe/ST-be lennének jók a rövidtávon.

1 S
Vince Calhoun, Eastern Michigan. A Pro Dayén (márc 14) találkoztunk vele, ahol remekül szerepelt: 4.46os 40 yard, 34 inches vertical, 25 fekve nyomás. Strong safetyként játszott egyetemi pályafutása nagyrésze alatt, de van free safety és special team tapasztalata is. Ő is potenciális UDFA-ként jöhet majd szóba.
Itt nagyon nincs miről beszélni, gondolom Willis a kezdő Hooker mellett, Odum a backup, majd biztos jön 1-2 UDFA .

2 K
Jake Koehnke, Air Force. Hivatalos workoutunk volt vele márc 24-én (gondolom telefonon/FaceTime-on). Egyetemi pályafutása alatt 88 extra pontból 83at értékesített, 25 mezőnygólból 22t, illetve juniorként még puntolt is, 41 yardos átlaggal. UDFA jelölt természetesen.
Ryan Jones, Cincinnati. Ő is hivatalos workoutra jön (?) majd (gondolom videóhívás). 5 évet volt egyetemen, ez alatt volt 20 extra pont kísérlete (amiből 18at berúgott), illetve 10 darab mezőnygólkísérlete, amiből 6ot berúgott (ennek a nagyrészét 2.5 éve, a 2017-es szezonban rúgta). Eléggé wtf, h mit akarunk egy olyan kickertől aki 2.5 éve nem rúgott (és akkor se sokat, és akkor se jól)....😀 na mind1

Hát igazából megjött a kedvem kimenni rúgni párat a focsival, mert ezeket elnézve sztem reális esélyem lenne bekerülni az NFL-be rúgóként (50-60 yardról simán beverem, practice nélkül).



Majd draft előtt még 1x megpróbálom összeszedni az újakat 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."