Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem ugyan meg nem győztök, hogy Hoyer jó, mert nem az. 😊 Értem én, tudom én, vannak kúbék, akikre negatívan, másokra meg pozitívan kattan rá a public, aztán abból ki nem lehet mosni. Hoyeren az ragadt rajta, hogy jó ő, csak peches. Hát ja, 10 éve peches szerencsétlen. Olyan szerencsétlen, hogy nem csak O'Brienek, de olyan edzők mondtak le róla nevenincs, "gyengébb" irányítók kedvéért, mint Belichick, Todd Haley, Arians, Shanahan junior, Biztos mind vak a szakmájához. 😊

Hoyer olyan, mint Fitpatrick. Ha beteszel egy filmet, és nem azt nézed amikor szét van esve, akkor egy NFL irányítót látsz, jól mutat a pocketben, jó technikával dolgozik, még a feje is mozog, a karja ugyan gyengus, de jó technikával dob. És van touch a dobásában, sőt még néha anticipation-t is látsz tőle. Az adottságai meg lennének, nem az a gond. A gond az, hogy a feje nem partner ebben. Ha 2 dobás nem jön össze, akkor bestresszel és onnantól kezdve rosszabbnál rosszabb döntéseket hoz. (A bestresszelés nem feltétlenül azt jelenti, hogy szó szerint tele csinálja a gatyáját, meg remeg a keze. Egyszerűen a döntéshozatalát / önbizalmát teszi tönkre. Mindannyian ismerünk egy csomó olyan egyetemi évfolyamtársat, kollégát, aki ha stressz helyzetbe kerül, lebénul, és olyant is, akiből ilyenkor olyan is előjön amiről el se tudtad képzelni, hogy képes rá. Az egyikre rosszul hat a nyomás, a másikat felturbózza.)

Brissettel nincs sok értelme összehasonlítani, mert már az alap fizikai képességeiket tekintve is eléggé mások. Brissett sokkal jobb a zsebben, jobb a karja, viszont alig van touch a dobásaiban, és alapvetően "lajhárabb". Több idő kell neki mire el tudja dobni a labdát (hátralépek, megfordulok, első célpont hol vagy, meglendítem, eldobom a lasztit.) Ezek quarterbacking egyperegy, alap készségek, adottságok. Majdnem. mint a magasság. Egy bizonyos mértékig lehet javítani rajtuk, de egy határ után fölösleges erőltetni, mert nem fog javulni, inkább meg kell tanulni élni velük. Az előnyöket kihasználni, a hátrányokat kompenzálni. Már, ha lehet. Néhány tizedről van szó, az egész átveszem a labdáttól a hátralépekig, majd megfordulok és eldobomig. Akinek a mozgása + reakció ideje + release-e összerakva néhány tizednyinél többel lassabb, mint kéne, abból nem lesz irányító az NFL-ben. (Lásd pl. Tebow).

Ez az egyik különbség a két irányító között, mi leginkább csak ezt látjuk filmen. Plusz a play előtti és snap utáni olvasással, reakcióidővel, elővételezési képességgel, döntéshozatallal kapcsolatos dolgokat, amiknek egy része már inkább tipp, feltételezve, hogy kinek mi lett volna a dolga. Ezt szakértői segítség nélkül már nehéz megítélni itthonról karosszékből, coaching filmet buzulva. A többi fejbéli képességet (stressz tűrés, "clutch faktor", "hatodik érzék", vezetpi képességek, stb.) meg semennyire.

Hoyernél van 10 évnyi samplenk, többféle rendszerben is láttuk, többféle koordinátorral, őt már be lehet lőni, hogy mire képes. Brissettről egy idényes sample van, egy olyan sample, amikor a repülőről leszállva be lett dobva egy olyan offense-be, amelyiket Luckra szabtak, kihasználva minden cseppet a képességeiből. Az NFL messze legtöbb hosszú lefolyású, 5-7 lépéses pass conceptje, tonnányi full field read-el, kötelezően elvárt elővételezési képességgel (különben sose dobja el a labdát, mert a route még sehol se tart mire ott a védő a kúbé arcában), pre snap olvasási képességgel, opciós (nem option, hanem opciós 😊 ) játékokkal stb. Ebbe a rendszerbe ha a top10-nél gyengébb képességű, vagy még tapasztalatlan irányítót raksz be, vért fog pisálni. Brissettre mindkettő igaz volt, vért is pisált. 😊

Viszont még így is voltak egész jó jelek. Már régen volt, ki emlékszik rá, de megemlítem, hogy az a 4-12 egy borzasztó OL-el, gyenge csapattal azért úgy jött össze, hogy volt 9 meccsünk, amin a 4. negyedre előnyből fordultunk rá, aztán elbuktuk. Ez all time NFL rekord egyébként. 😊 Na, azon a 9 meccsen nem Brissett adta el a labdát, nem ő vesztette el a meccseket, hanem a rémisztően, NFL szinten igen ritkán előfordulóan kiszámítható 4. negyedes playcalling miatt. Ha 2-nél több WR volt a pályán, 100% passz jött. Ha 2 vagy kevesebb, akkor 100% futás, mégpedig 100%-ban, mindig a tackle boxon belül. Van besült, nem beváló gameplan, és van meccs végére elfogyó playcaller. Hát Schotty 2017-ben ez volt. Tavaly szegény Hawks fanok kaptak ízelítőt a playoffban, hogy milyen, ha így "elfogy". Még WIlson se tudta kompenzálni, pedig ő azért nem rossz. 😊 De esélyt se kapott. Hát Brissett se 2017-ben.

Szóval abból az évből nem könnyű Brissettel kapcsolatban kihámozni alap dolgoknál többet. Az fog majd valamit mondani, hogy milyen lesz Reich - Schottyénál eleve sokkal irányító barátabb - rendszerében, amelyik csere irányító számára is megoldható (Nick Foles says hello). Hogyan fog ebben kinézni két év tanulás, és az után, hogy az elmúlt két offseasont lényegben ő dolgozta végig az első csapattal. A világon bármit - na jó, bármit nem (Lucknál nem lesz jobb 😊, de majdnem bármit - el tudok képzelni. Azt is, hogy belenézünk a valóság tükörbe, és elkezdjük számolgatni, hogy hány picket kell majd beáldozni jövőre mondjuk Herbertért, de azt is, hogy teljesen NFL irányítónak fog kinézni. (Én az alapokbeli - szerintem meglevő - deficitek miatt nem teszem túl magasra egyébként a plafont, de cáfoljon rám. Azt viszont el tudom képzelni, hogy az egyénisége, alkata, erősségei miatt a kiegyensúlyozottság például egy erény lesz nála. Nem fog egyedül meccset nyerni, de nem is lesznek WTF módon gyenge meccsei sem.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 057 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter Kingnél a Colts nyeri az AFC Southt és Brisett 3. lesz az MVP választáson!
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/09/01/super-bowl-54-prediction-nfl-fmia-peter-king/
És még mondja valaki, hogy senki se bízik bennetek.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 106 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem volt szar Hoyer, csak amikor belejott, allandoan megserult szerencsetlen. Peches csoka nagyon. Houstonban meg halkan jegyzem meg, hogy o volt az egyik aldozata annak a bohockodasnak, amit a mar akkor is hirhedt bizonyos Bill O'Brien muvelt az iranyitokkal. Egyreszt Hoyer ott is a legrosszabbkor serult meg, masreszt a balhere edzo bacsi akkor epp hetente jott a kinyilatkoztatasaival, hogy ki a kezdo iranyito, kozben nagyban ecsetelte,hogy ez most komoly, es nem egy meccsre szol, aztan a palyan meg ket negyed sem telt el, mar nem a beigert kezdo volt a palyan. Aztan a kovetketo heten meg eljatszotta ugyanezt, es jott rgy harmadik kube, vagy epp az utcarol valaki.

Hoyer nem olyan rossz, a Brownsban es a Houstonban is kezdo volt, es jo szeria kozben, gyozelmekkel a hata mogott serult meg pont. Nincsen vele egyebkent baj, szegeny uveg.

De Reich rendszereben siman elkaristolna. Ettol fuggetlenul Brissett jobb nala, de egyebkent szerintem Kelly is.

A vele kapcsolatos tiszteletrol annyit, hogy en epp akkor tisztelnem igazan, ha karacsonykor bekokozva megdug egy Zimany Lindat.

Megteszi, mar rendelem is a Kelly-mezt.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Emberileg nem ismerem Hoyert. Ha mentor féle, jó arc, jöjjön mentornak mint veterán. Tulajdonképpen Brissett mellé el is férne egy tapasztaltabb róka, bár amikor erre gondolok, inkább jut Hassellbeck az eszembe, mint Hoyer.

Kelly-t azért jó lenne valahogy eldugni még egy időre. A pályán simán backup matéria, sőt esetleg több is. Szerintem nagyobb az upside-ja, mint Brissettnek, de persze annak ki is kell jönnie. Viszont a múltja QB esetén sokkal többet számít, mint mondjuk egy futónál. A QB azért odakint is role model, még egy kanálisban úszkálás se mutat jól. Szóval ki kéne deríteni felnőtt-e vagy maradt idióta.
peterk2005
Ne nevettessen már senki a Hoyer vs Hasselbeck összevetéssel. Egyik járt SB-ban, és több NFC döntőben, míg a másiknak asszem van 2 playoff meccse összesen. Ha mentort akarunk, hozzunk a pálya mellé edzőként, pl Hasselbecket, Hoyert meg küldjük el a Jagshez, hogy legalább ők ne előzzenek be a csoportban 😀

Kellyben meg én személy szerint nem hiszek, lehet hogy jó játékos lehetne, de pont a Ballard által mantrázott role model és öltöző miatt én nem látom, hogy hirtelen értelmes emberré válna, akinek asszem 3-4 alkalommal volt mindenféle ügye a rendőrséggel. És nem lehet alapozni olyanra bármit is, aki lehet, hogy decemberben karácsonyi ajándékként bekokózva meghúz egy kurvát. No way.
coltman
Sokkal, sokkal több tiszteletet a kis kopasz fehér csókának
Wyatt
Ezt teszem 😀

 cdn1.thecomeback.com/wp-content/uploads/sites/94/2018/01/9645652-832x447.jpg

Amúgy emberileg nem ismerem a csókát, de aki QB needy csapatoknál rendszeresen 1 évet tölt és kivágják, arról hogy kéne beszélnem? Fel nem ismert tehetség, akit a Cards, Browns, Texans, de akár még a Bears is elengedett? Kinda doubt it. Értem, hogy nálatok kezdte UDFA-ként, és szívetekhez nőtt, ezzel nincs baj, de attól még a teljesítménye az önmagáért beszél. Szóval tartom, hogy érvényes jeggyel szívesen látom a Lucas Oilban, egyébként nem.
coltman
A legkilatastalanabb Brownsban kezdokent 8-8-at hozott, a Texansszal playoffba jutott. Oke, nem volt egy nagy szam, de nem arrol szoltak vele altaban a meccsek, hogy o veszitene el. En pont azert tartottam volna meg, mert ha Bradyvel van valami, vele meglehet siman meg a PO. Stidhamben viszont sokkal nagyobb a potencial, es BB ugy itelte meg, hogy nem kell a biztonsagi tartalek Bradynek. Ide sem feltetlenul hoznam, mert bar jobb mint Brissett, annyival tobbet nem adna hozza a csapathoz, hogy ertelme legyen. Ettol meg na 😊
Wyatt
Texans PO-t had ne soroljam már ide. 2015-ben nem tudom, hogy volt-e lámább és szánalmasabb csoport az AFC Southnál. Ugye Luck kidőlt, Jags Bortles-szal balfaszkodott, Titans meg tök utolsó lett. Itt kis közelítéssel nagyanyám is megnyerte volna a South-t. Az meg nálam nem egy QB mérőszám, hogy nem veszíti el a meccset - amit btw megtett jópárszor, ahogy peterk is említette, nem egy olyan meccse volt, hogy két egyeneset nem tudott dobni. Az hogy van nála rosszabb is? Persze hogy van, de ettől még nem lesz a szememben bármire is jó QB.

Mindegy, te sokra tartod, én nem, ennyi, ettől nem dől össze a világ 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Emberileg nem ismerem Hoyert. Ha mentor féle, jó arc, jöjjön mentornak mint veterán. Tulajdonképpen Brissett mellé el is férne egy tapasztaltabb róka, bár amikor erre gondolok, inkább jut Hassellbeck az eszembe, mint Hoyer.

Kelly-t azért jó lenne valahogy eldugni még egy időre. A pályán simán backup matéria, sőt esetleg több is. Szerintem nagyobb az upside-ja, mint Brissettnek, de persze annak ki is kell jönnie. Viszont a múltja QB esetén sokkal többet számít, mint mondjuk egy futónál. A QB azért odakint is role model, még egy kanálisban úszkálás se mutat jól. Szóval ki kéne deríteni felnőtt-e vagy maradt idióta.
peterk2005
Ne nevettessen már senki a Hoyer vs Hasselbeck összevetéssel. Egyik járt SB-ban, és több NFC döntőben, míg a másiknak asszem van 2 playoff meccse összesen. Ha mentort akarunk, hozzunk a pálya mellé edzőként, pl Hasselbecket, Hoyert meg küldjük el a Jagshez, hogy legalább ők ne előzzenek be a csoportban 😀

Kellyben meg én személy szerint nem hiszek, lehet hogy jó játékos lehetne, de pont a Ballard által mantrázott role model és öltöző miatt én nem látom, hogy hirtelen értelmes emberré válna, akinek asszem 3-4 alkalommal volt mindenféle ügye a rendőrséggel. És nem lehet alapozni olyanra bármit is, aki lehet, hogy decemberben karácsonyi ajándékként bekokózva meghúz egy kurvát. No way.
coltman
Sokkal, sokkal több tiszteletet a kis kopasz fehér csókának
Wyatt
Ezt teszem 😀

 cdn1.thecomeback.com/wp-content/uploads/sites/94/2018/01/9645652-832x447.jpg

Amúgy emberileg nem ismerem a csókát, de aki QB needy csapatoknál rendszeresen 1 évet tölt és kivágják, arról hogy kéne beszélnem? Fel nem ismert tehetség, akit a Cards, Browns, Texans, de akár még a Bears is elengedett? Kinda doubt it. Értem, hogy nálatok kezdte UDFA-ként, és szívetekhez nőtt, ezzel nincs baj, de attól még a teljesítménye az önmagáért beszél. Szóval tartom, hogy érvényes jeggyel szívesen látom a Lucas Oilban, egyébként nem.
coltman
A legkilatastalanabb Brownsban kezdokent 8-8-at hozott, a Texansszal playoffba jutott. Oke, nem volt egy nagy szam, de nem arrol szoltak vele altaban a meccsek, hogy o veszitene el. En pont azert tartottam volna meg, mert ha Bradyvel van valami, vele meglehet siman meg a PO. Stidhamben viszont sokkal nagyobb a potencial, es BB ugy itelte meg, hogy nem kell a biztonsagi tartalek Bradynek. Ide sem feltetlenul hoznam, mert bar jobb mint Brissett, annyival tobbet nem adna hozza a csapathoz, hogy ertelme legyen. Ettol meg na 😊

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 057 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jövőre megint lehet belefulladni a cap spacebe.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és nyáron én 5 rookiet tippeltem, hogy rostert foghat a 10-ből. Végül heten lettek. Ya-Sin, Banogu, Campbell, Okereke, Willis, Speed és Tell. A Luck miatt felszabadult hely is segíthetett ebben - ha jön a veterán QB, akkor Tell még ki is kerülhet -, de így is egész jó. Főleg, hogy azért idén már nem utcáról beeső pizzafutárokat kellett kiszorítani jópár poszton, hanem korábban hasznos kiegészítő embereket (Hairston, Boehm, Farley, stb.) meg Jalen Collinst és jópár hasonlót. És Hale Hentgessel sikerült az UDFA streaket is megmenteni. 😊

Most jön az élest teszt persze. Meglátjuk hogy az idényben mennyivel többet tudnak majd hozzátenni, mint azok akiket kiszorítottak.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Természetesen az elköszönő üzenete Overtonnak nagyon classy volt.
 twitter.com/MattOverton_LS/status/1168232895342927873
Én a Colts helyében hazahoznám.
iktriad
Rhodes-el most hosszabbítottunk, olcsóbb is Overtonnál, felküldhető szükség-blokkolónak is. Plusz fiatalabb. Jon Dorenbos óta kedvelem a long snappereket, Overtont is, de a foci pályán maximum tiszteletbeli tagságot adnék neki. Viszont szívesen látnám a Colts stábban (média stábban), mert jó a beszélőkéje és a kiállása. 😊

Közben megvolt Reich és Ballard interjúja. Zanzásítva,
- a legfontosabb az, hogy Sheard nem megy IR-ra, ergó a felépülése rövidebbre várható, mint fél idény.
- A claimelt corner tényleg gunnernek jött, Reich azt mondta róla, hogy Milton szerepét szánják neki, de benne cornerként is látnak fantáziát.
- Jordan Wilkins felépült, edzésbe állt.
- Hoyer az éjjel Indybe látogat. Ezek szerint komoly a dolog.

Ezzel a Sheard és Wilkins hírrel azért az egészen biztos, hogy az idei offseasonban alkalmazott változtatások - legyen az edzésterhelés, étrend, rehab, akármi - a sérülések tekintetében nagyon bejöttek. Biztosan van benne szerencse faktor is, de amióta a Coltsot követem, én nem emlékszem olyan idényre, amikor az első fordulónak úgy mentünk neki, hogy összesen két olyan játékosunk sérült, akinek a TC előtt a kezdőre vagy komolyabb rotációs szerepre esélye volt. Sőt, tulajdonképpen a teljes 53-as roster ilyen. Csak Sheard rehabol még, és Ware van PUP-on, mindenki más egészséges és bevethető.

(Egész idényre csak Fountaint veszítettük eddig el, aki ha egészséges maradt volna akkor talán rostert fog. Bár egyáltalán nem biztos. A többiek - mert persze van azért jópár srác már IR-n - Marcus Johnsontól Billy Brownig, -, de ezek zöme tuggyukmilyen. Minden csapat tankol így néhány játékost a következő évre, évekre.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Emberileg nem ismerem Hoyert. Ha mentor féle, jó arc, jöjjön mentornak mint veterán. Tulajdonképpen Brissett mellé el is férne egy tapasztaltabb róka, bár amikor erre gondolok, inkább jut Hassellbeck az eszembe, mint Hoyer.

Kelly-t azért jó lenne valahogy eldugni még egy időre. A pályán simán backup matéria, sőt esetleg több is. Szerintem nagyobb az upside-ja, mint Brissettnek, de persze annak ki is kell jönnie. Viszont a múltja QB esetén sokkal többet számít, mint mondjuk egy futónál. A QB azért odakint is role model, még egy kanálisban úszkálás se mutat jól. Szóval ki kéne deríteni felnőtt-e vagy maradt idióta.
peterk2005
Ne nevettessen már senki a Hoyer vs Hasselbeck összevetéssel. Egyik járt SB-ban, és több NFC döntőben, míg a másiknak asszem van 2 playoff meccse összesen. Ha mentort akarunk, hozzunk a pálya mellé edzőként, pl Hasselbecket, Hoyert meg küldjük el a Jagshez, hogy legalább ők ne előzzenek be a csoportban 😀

Kellyben meg én személy szerint nem hiszek, lehet hogy jó játékos lehetne, de pont a Ballard által mantrázott role model és öltöző miatt én nem látom, hogy hirtelen értelmes emberré válna, akinek asszem 3-4 alkalommal volt mindenféle ügye a rendőrséggel. És nem lehet alapozni olyanra bármit is, aki lehet, hogy decemberben karácsonyi ajándékként bekokózva meghúz egy kurvát. No way.
coltman
Sokkal, sokkal több tiszteletet a kis kopasz fehér csókának
Wyatt
Ezt teszem 😀



Amúgy emberileg nem ismerem a csókát, de aki QB needy csapatoknál rendszeresen 1 évet tölt és kivágják, arról hogy kéne beszélnem? Fel nem ismert tehetség, akit a Cards, Browns, Texans, de akár még a Bears is elengedett? Kinda doubt it. Értem, hogy nálatok kezdte UDFA-ként, és szívetekhez nőtt, ezzel nincs baj, de attól még a teljesítménye az önmagáért beszél. Szóval tartom, hogy érvényes jeggyel szívesen látom a Lucas Oilban, egyébként nem.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Ne nevettessen már senki a Hoyer vs Hasselbeck összevetéssel. Egyik járt SB-ban, és több NFC döntőben, míg a másiknak asszem van 2 playoff meccse összesen. Ha mentort akarunk, hozzunk a pálya mellé edzőként, pl Hasselbecket, Hoyert meg küldjük el a Jagshez, hogy legalább ők ne előzzenek be a csoportban 😀coltman
Nem a pályán hasonlítottam össze őket, hanem mentorként. És úgy is azzal a kitétellel, hogy mentorról nekem Hasselbeck jut eszembe, nem Hoyer. 😊 Viszont nem ismerem ilyen szempontból Hoyert. Azt tudom, hogy a pályán rossz, ott nem is akarom látni. De ettől még lehet jó a video roomban, csak megcsinálni nem tudja, amit lát. Egy ilyen társ hasznos lehet, mert érti, észreveszi, visszakérdez, javasol, stb. Még veterán QB-nak is jól jön egy ilyen partner, mert azért a QB edző és az OC sokszor nincs ott, rengeteget elemeznek magukban.
peterk2005
Akkor már inkább szóljunk Manningnek, hogy segítsen be - talán lehet nem esne annyira nehezére. Plusz amennyit ő videózott életében, szerintem töredék idő alatt látja meg a videón a lényeget 😉
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 057 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags kivágta Overtont. Jár neki egy tiszteletbeli Colts roster spot a minapi tweetjéért. 😊
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1168221084963004416
peterk2005
Nagy faszság volt szvsz, főleg egy collegeban sokat sérült UDFA rookie LS-ért, akit a Jags láthatott a Ravens közös edzéseken. De nekünk kell valami brainfartot csinálni minden napra, hogy kiegyensúlyozzuk a jó dolgokat (=Ozigbo és Keelan Doss megszerzését, igaz utóbbi egyelőre csak practice squados lesz),
Természetesen az elköszönő üzenete Overtonnak nagyon classy volt.

Én a Colts helyében hazahoznám.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ne nevettessen már senki a Hoyer vs Hasselbeck összevetéssel. Egyik járt SB-ban, és több NFC döntőben, míg a másiknak asszem van 2 playoff meccse összesen. Ha mentort akarunk, hozzunk a pálya mellé edzőként, pl Hasselbecket, Hoyert meg küldjük el a Jagshez, hogy legalább ők ne előzzenek be a csoportban 😀coltman
Nem a pályán hasonlítottam össze őket, hanem mentorként. És úgy is azzal a kitétellel, hogy mentorról nekem Hasselbeck jut eszembe, nem Hoyer. 😊 Viszont nem ismerem ilyen szempontból Hoyert. Azt tudom, hogy a pályán rossz, ott nem is akarom látni. De ettől még lehet jó a video roomban, csak megcsinálni nem tudja, amit lát. Egy ilyen társ hasznos lehet, mert érti, észreveszi, visszakérdez, javasol, stb. Még veterán QB-nak is jól jön egy ilyen partner, mert azért a QB edző és az OC sokszor nincs ott, rengeteget elemeznek magukban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Emberileg nem ismerem Hoyert. Ha mentor féle, jó arc, jöjjön mentornak mint veterán. Tulajdonképpen Brissett mellé el is férne egy tapasztaltabb róka, bár amikor erre gondolok, inkább jut Hassellbeck az eszembe, mint Hoyer.

Kelly-t azért jó lenne valahogy eldugni még egy időre. A pályán simán backup matéria, sőt esetleg több is. Szerintem nagyobb az upside-ja, mint Brissettnek, de persze annak ki is kell jönnie. Viszont a múltja QB esetén sokkal többet számít, mint mondjuk egy futónál. A QB azért odakint is role model, még egy kanálisban úszkálás se mutat jól. Szóval ki kéne deríteni felnőtt-e vagy maradt idióta.
peterk2005
Ne nevettessen már senki a Hoyer vs Hasselbeck összevetéssel. Egyik járt SB-ban, és több NFC döntőben, míg a másiknak asszem van 2 playoff meccse összesen. Ha mentort akarunk, hozzunk a pálya mellé edzőként, pl Hasselbecket, Hoyert meg küldjük el a Jagshez, hogy legalább ők ne előzzenek be a csoportban 😀

Kellyben meg én személy szerint nem hiszek, lehet hogy jó játékos lehetne, de pont a Ballard által mantrázott role model és öltöző miatt én nem látom, hogy hirtelen értelmes emberré válna, akinek asszem 3-4 alkalommal volt mindenféle ügye a rendőrséggel. És nem lehet alapozni olyanra bármit is, aki lehet, hogy decemberben karácsonyi ajándékként bekokózva meghúz egy kurvát. No way.
coltman
Sokkal, sokkal több tiszteletet a kis kopasz fehér csókának


Luck hű maradt önmagához. Twitterr? Facebook? Ugyanmár. Ő inkább megvett egy oldalt a helyi újságban és papíron nyomtatva búcsúzik el a Colts fanoktól.

 twitter.com/indystar/status/1168102458998108160
peterk2005
Mar “hianyzott” a szurkoloktol valo elkoszones,mert a meccs utani sajtotajekoztaton 10 millio embernek megkoszonte,de a szurkolok valahogy “kimaradtak”. Imadunk Andrew,hianyozni fogsz. Obi Wan Jacoby lehet,hogy nem lesz olyan,mint Te,de full trust in him. Ahogy irtam,meg mindig nagy izgalommal varom a szezont,semmi nincs veszve,a keretunk nagyon tehetseges #fortheshoe #1-0 #gocolts
Bence94
Nem lehet, hogy a szurkolói „búcsú” fájdalmasan érintette elsőre?

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Emberileg nem ismerem Hoyert. Ha mentor féle, jó arc, jöjjön mentornak mint veterán. Tulajdonképpen Brissett mellé el is férne egy tapasztaltabb róka, bár amikor erre gondolok, inkább jut Hassellbeck az eszembe, mint Hoyer.

Kelly-t azért jó lenne valahogy eldugni még egy időre. A pályán simán backup matéria, sőt esetleg több is. Szerintem nagyobb az upside-ja, mint Brissettnek, de persze annak ki is kell jönnie. Viszont a múltja QB esetén sokkal többet számít, mint mondjuk egy futónál. A QB azért odakint is role model, még egy kanálisban úszkálás se mutat jól. Szóval ki kéne deríteni felnőtt-e vagy maradt idióta.
peterk2005
Ne nevettessen már senki a Hoyer vs Hasselbeck összevetéssel. Egyik járt SB-ban, és több NFC döntőben, míg a másiknak asszem van 2 playoff meccse összesen. Ha mentort akarunk, hozzunk a pálya mellé edzőként, pl Hasselbecket, Hoyert meg küldjük el a Jagshez, hogy legalább ők ne előzzenek be a csoportban 😀

Kellyben meg én személy szerint nem hiszek, lehet hogy jó játékos lehetne, de pont a Ballard által mantrázott role model és öltöző miatt én nem látom, hogy hirtelen értelmes emberré válna, akinek asszem 3-4 alkalommal volt mindenféle ügye a rendőrséggel. És nem lehet alapozni olyanra bármit is, aki lehet, hogy decemberben karácsonyi ajándékként bekokózva meghúz egy kurvát. No way.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Emberileg nem ismerem Hoyert. Ha mentor féle, jó arc, jöjjön mentornak mint veterán. Tulajdonképpen Brissett mellé el is férne egy tapasztaltabb róka, bár amikor erre gondolok, inkább jut Hassellbeck az eszembe, mint Hoyer.

Kelly-t azért jó lenne valahogy eldugni még egy időre. A pályán simán backup matéria, sőt esetleg több is. Szerintem nagyobb az upside-ja, mint Brissettnek, de persze annak ki is kell jönnie. Viszont a múltja QB esetén sokkal többet számít, mint mondjuk egy futónál. A QB azért odakint is role model, még egy kanálisban úszkálás se mutat jól. Szóval ki kéne deríteni felnőtt-e vagy maradt idióta.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Hoyer nálunk is a kalapban van.
Nem tetszene mint kezdő, de mint segítő/mentor a két fiatal háta mögött, aki azért minden rutinjával szorongatná Brissett-et és Kelly-t, na az lehet hogy tetszene.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Itt osszeszedtem ki hogy/mikor kerult hozzank 😊 ha megosztjatok masokkal azt megkoszonnem!

 borbinho888.wixsite.com/football247/post/77-is-the-magic-number-the-ballard-method
Borbinho
Tavozott Luck, Farley es Milton.
Szoval jelenleg az 53bol 10en vannak akik Ballard erkezese elott is itt voltak.
Ebbol ketto Vina es Rhodes.

Greenrol jott talan a legkevesebb hir a nyar soran, igy annyira nem meglepo h elengedtuk.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pár érdekesebb esemény még:

Green-nek úgy látszik PS helyet sem adtunk, elment máshova:
 twitter.com/StampedeBlue/status/1168212925930201088

A Jags kivágta Overtont. Jár neki egy tiszteletbeli Colts roster spot a minapi tweetjéért. 😊


Ééés Chris Miltonnak lejárt nálunk a szavatossága. Úgy tűnik a claimelt CB spec teamben hozhatja azt amit ő, és benne több lehetőséget látnak a fő posztján is mint MIltonban. Fogalmam sincs milyen az új gyerek, de ha spec teamben oké, akkor örülök. Milton nem akartam valódi védelemben a pályán látni többet...

És még pár emberke a PS-ba:


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan


Alakul a PS is:

Skai Moore, Phil Walker, Eldrenkamp,
és a Cinci-től egy futó, Quinton Flowers (Szegény gyereknek nem volt egyszerű élete,remélem sikerül neki bekerülni a ligába-->"Flowers' father died in a drive-by shooting when Quinton was seven years old and his mother died of cancer in 2012. Just days prior to his first career start in 2014, his stepbrother was shot and killed." )
A Rb jól tolta ellenünk, ( 6 futás 47 yard) ,gondolom ott akadt meg rajta Ballard szeme.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Luck hű maradt önmagához. Twitterr? Facebook? Ugyanmár. Ő inkább megvett egy oldalt a helyi újságban és papíron nyomtatva búcsúzik el a Colts fanoktól.

 twitter.com/indystar/status/1168102458998108160
peterk2005
Mar “hianyzott” a szurkoloktol valo elkoszones,mert a meccs utani sajtotajekoztaton 10 millio embernek megkoszonte,de a szurkolok valahogy “kimaradtak”. Imadunk Andrew,hianyozni fogsz. Obi Wan Jacoby lehet,hogy nem lesz olyan,mint Te,de full trust in him. Ahogy irtam,meg mindig nagy izgalommal varom a szezont,semmi nincs veszve,a keretunk nagyon tehetseges #fortheshoe #1-0 #gocolts
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luck hű maradt önmagához. Twitterr? Facebook? Ugyanmár. Ő inkább megvett egy oldalt a helyi újságban és papíron nyomtatva búcsúzik el a Colts fanoktól.



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a csoport most Luck visszavonulásával aki kapja marja lett, bárki megnyerheti. A Texans leszálló ágban, de a legjobb irányítójuk van, a Titans egy igen jól összerakott keret, de az irányító poszton rengeteg a kérdés. És bántás nélkül nekem a Titans az a csapat, amelyik még mindig Jeff Fisher árnyékával boxol. Jól csinálnak majdnem mindent, küzd is a gárda, sosem adja fel, de felülről is kőbe van szinte vésve a határ. Ha van csapat amelyikre minden évben kijelenthető, hogy 7-9 és 9-7 között fog végezni, se jobb nem lesz, se rosszabb, akkor az a Titans. A Jags az én szememben leépülésben van. Foles és a pár jól festő lépés elfedi, hogy az FO és az edzői stáb kezéből fokozatosan csúsznak ki a dolgok. Ott irányváltásra lesz rövidesen szükség, különben nem lesz jó vége. Viszont idén kihasználhatják a vákuumot, mert a roster eleje még igencsak jó. Ha minden összejön, és Foles is Big Dick lesz futhatnak egy jó évadot. De ehhez eléggé mindennek össze kellene jönnie.

A Colts meg ugye Luck visszavonulásával visszaugrott az időben. De azt nehéz megmondani, hogy mennyit, mert egy felfelé jövő fiatal gárdáról van szó. Én az utóbbi 10-12 évben 4 fiatal csapatban láttam hatalmas potenciált. Időrendben ezek a Niners, a Seahawks, aztán a Jags és most a Colts. Az első SB-ig vitte aztán lényegében szétesett. A Hawks eljutott kettőbe, egyet nyert is, aztán fokozatosan egyre köhögősebb lett a járgány. Majd meglátjuk, hogy sikerül-e újraépíteni és feltuningolni, vagy marad köhögős. A Jagsnek konf döntő jött össze, azóta lejtőre álltak, ott is korrigálni kéne a kormányon. A Colts tavaly járt abban az évben amikor az említett három csapatnál még ugyan eredmény nem volt, de már látszott, hogy készülődik valami. Az idei 2019-es év lett volna az az év, amikor az említett háromról meg is tudtuk, hogy nem délibábot láttunk a megelőző évben. És jövőre jött volna a robbanás. Luck lelépése belerondított ebbe a menetrendbe, de az nem változott, hogy a rosterről az idei évben kell kiderülnie, hogy mennyi volt a délibáb és mennyi a valós potenciál. Ha valós a dolog, akkor olyanok leszünk, mint a csótányok, ragadunk, nehezen leszünk levakarhatóak. Aztán akkor már "csak" az lesz a kérdés, hogy menet közben sikerül-e szerezni egy Kapernick-et, Wilson-t (Goffot, Watsont, Carr-t, direkt nem 1/1-et írok), vagy valami megközelítően hasonlót a későbbiekben.

Hoyerről: nekem megvannak a jó emlékek is, és éppen ez a gond. Hoyerből lehetett volna egy jó NFL irányító, de egy head case. Head case-ből sokféle van, Fitzmagic is az, Bortles is az, Winston is az, vagy pl. - hogy egy alsó szintet mondjak - a Denveres Siemian is az (volt). Bortlesnek egyértelműen a stressz kezelés nem ment, krízis szitukban tele lett a gatya és összeomlott az addig jó teljesítménye. Amíg nem érezte a nyomást, addig viszont olyan jól nézett ki időnként, hogy az ember csak csodálkozott. Garbage time-ban pl. szuperül nyomta mindig is. 😊 Fitzmagic szerintem egy franchise QB matéria, csak olyan szórakozott, mint egy professzor. (Végülis akár lehetne tényleg is az. 😊 Szóval ő olyan, hogy ha éppen van kedve figyelni, akkor csoda, mágia. Ha viszont nincs kedve koncentrálni, akkor meg úgy dobálgat mint én 5 sör után a darts táblára. Megy össze-vissza minden felé. SIemiant pedig megette a nyomás, ő nem volt elég tehetséges (vagy elég elöl húzva), hogy megkapja az időt arra, hogy levetkőzze a stresszt, így idő előtt felzabálta. Hoyer félút Bortles és Fitzmagic között a szememben. Van hangulat-elem és stressz-kezelési gond is a hullámzásában. Már, ha a karrierjét hullámzónak nevezzük, mert szerintem inkább volt igaz az, hogy egy konstansan alacsony szintre jöttek spike-ok időnként. Tulajdonképpen egy 8-10 meccses clevelandi sorozaton kívül csak 1-1 meccsre, nagyon ritkán. A Houstont nem vitte ő sehova, azt a Texanst Watt és a védelem vitte. Hoyer csak utazott velük, ahogy pl. Osweiler utazott a Denverrel.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Nem kell ezt így mellre szívni. Láttam én eleget Brissettet is és Hoyert is. És szerintem Hoyer jobb, ennyi
Wyatt
Nyugi, nem szívtam mellre, de te láttad a Texans-os Hard Knocks-ot? A reggeli gyümölcsjoghurtomban több tartás van, mint abban az emberben.
uatu
Én láttam, hogy a fogalmatlan Clevelandnél 8–8-at hozott kezdőként, hogy rájátszásba vezette a Texanst, és hogy mindig bevethető volt nálunk. Én Brissettben sosem láttam sokat, mondjuk ez egy másik dolog
Wyatt
Hoyerből sokaknak nem a jó meccsei maradnak meg, hanem a borzasztóak.
Mert azokban tényleg borzasztó, ember el nem tudja képzelni olyankor, hogy maradt ilyen sokáig az NFL-ben.

Brissettben én sem láttam túl sokat, de az tény, hogy elég hamar került a mélyvízbe és volt hová fejlődnie.
2017-ben ráadásul Pagano volt a HC, Philbin segédletével karöltve, szóval arra a szezonra annyira nem alapoznék. Nem hozott rossz számokat, de kiemelkedőeket sem.
2018-ban meg backup volt, ott se nagyon lehetett látni belőle sokat.

Kíváncsi leszek, hogy Reich alatt milyen lesz, mert most megmutathatja mit tud és képesek lesznek rászabni egy megfelelő playbookot. Ha nem raknak rá túl nagy terhet, akkor le tudja hozni a meccset a csapat.

A játékosokat nem vágom annyira, de szerintem a csoportot hozhatják, viszont a sorsolásuk nem egyszerű, a bye weekig elég kemény meccseik lesznek, talán 1-4, max 2-3-tel (Titans, Raiders) fognak állni, utána viszont lesznek hozható meccseik.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi a baj Williams-el? Nekem jobban tetszett az idei edzőtáborban, mint Jordan Wilkins. Addig is amíg Wilkins egészséges volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan


 www.colts.com/news/2019-initial-53-man-roster

-Jonathan Williams helyére remélem hozunk egy rutinos RB-et.
-Phillips jó kis játékosnak tűnik, remélem valahol rostert fog.