Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát erre kíváncsi leszek. Az oké, hogy kedveli mindenki, az is oké, hogy bíznak benne. De egyetlen, Reich rendszerében lejátszott snap nélkül? MI sietteti a dolgot annyira? Ha esetleg kiderülne, hogy egy frencsájzkúbét melengettünk, akkor mi van? Akkor jól megfizetjük idény végén oszt kész. Bőőven belefér, nincs arra szükség, hogy előrehozva spóroljunk.

Szóval én nem látom, hogy erre mi szükség van. Remélem Ballard kvára tisztában van vele, hogy mit csinál...

Edit: Oké, megnyugodtam. 😊 "Extension", szóval ez valójában 3 év 32 milla. Ez egy jobb veterán backup pénz. Ha meg akartuk volna tartani Luck mögött, az is került volna ennyibe. Idénre egy kis azonnali ösztönző, aztán ennyiért még backupnak is maradhat, ha úgy alakul.
peterk2005
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1168649869831081984

Épp olvasom, hogy még ügynöke sincs Jacobynak .😀
Tony Adams
Több marad neki a zséből😃
ParadSEC
Nem is értem mi szükség van rá amúgy. Annyi dolga van, hogy edzésre meg meccsekre járjon, ha jól játszik meg úgyis jön a hosszabbítás. Felesleges pénzlehúzás csak, azt a sok ügyet ami van a tesó vagy az asszony is el tudja intézni 😀
kapitnono
Nem hatrany, ha nem egesz nap a te telefonod csorog es neked kell rohangalnod mindenert. Sok esetben a teso is el tudja intezni ezeket vagy az asszony, de azert nem rossz, ha akad egy profi is a kozegben. A tesot meg az asszonyt pedig egyebkent ugyanugy penzelni kell, foleg elobbit. A kinti sporteletben nem urban legend, hogy a jatekossal lakik a nagyon nagy es szeles csalad, meg egy csomo haverja, illetve lognak a seggeben, akik mind a sportolorol szedik le a penzt.

Nem veletlen, hogy felelmetesen magas az aranya amerikaban azoknak a profiknak, akik eleg hamar csodbe mennek.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 364 — WHO DAT!!!!
Hát erre kíváncsi leszek. Az oké, hogy kedveli mindenki, az is oké, hogy bíznak benne. De egyetlen, Reich rendszerében lejátszott snap nélkül? MI sietteti a dolgot annyira? Ha esetleg kiderülne, hogy egy frencsájzkúbét melengettünk, akkor mi van? Akkor jól megfizetjük idény végén oszt kész. Bőőven belefér, nincs arra szükség, hogy előrehozva spóroljunk.

Szóval én nem látom, hogy erre mi szükség van. Remélem Ballard kvára tisztában van vele, hogy mit csinál...

Edit: Oké, megnyugodtam. 😊 "Extension", szóval ez valójában 3 év 32 milla. Ez egy jobb veterán backup pénz. Ha meg akartuk volna tartani Luck mögött, az is került volna ennyibe. Idénre egy kis azonnali ösztönző, aztán ennyiért még backupnak is maradhat, ha úgy alakul.
peterk2005
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1168649869831081984

Épp olvasom, hogy még ügynöke sincs Jacobynak .😀
Tony Adams
Több marad neki a zséből😃
ParadSEC
Nem is értem mi szükség van rá amúgy. Annyi dolga van, hogy edzésre meg meccsekre járjon, ha jól játszik meg úgyis jön a hosszabbítás. Felesleges pénzlehúzás csak, azt a sok ügyet ami van a tesó vagy az asszony is el tudja intézni 😀


több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Hát erre kíváncsi leszek. Az oké, hogy kedveli mindenki, az is oké, hogy bíznak benne. De egyetlen, Reich rendszerében lejátszott snap nélkül? MI sietteti a dolgot annyira? Ha esetleg kiderülne, hogy egy frencsájzkúbét melengettünk, akkor mi van? Akkor jól megfizetjük idény végén oszt kész. Bőőven belefér, nincs arra szükség, hogy előrehozva spóroljunk.

Szóval én nem látom, hogy erre mi szükség van. Remélem Ballard kvára tisztában van vele, hogy mit csinál...

Edit: Oké, megnyugodtam. 😊 "Extension", szóval ez valójában 3 év 32 milla. Ez egy jobb veterán backup pénz. Ha meg akartuk volna tartani Luck mögött, az is került volna ennyibe. Idénre egy kis azonnali ösztönző, aztán ennyiért még backupnak is maradhat, ha úgy alakul.
peterk2005
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1168649869831081984

Épp olvasom, hogy még ügynöke sincs Jacobynak .😀
Tony Adams
Több marad neki a zséből😃

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Hát erre kíváncsi leszek. Az oké, hogy kedveli mindenki, az is oké, hogy bíznak benne. De egyetlen, Reich rendszerében lejátszott snap nélkül? MI sietteti a dolgot annyira? Ha esetleg kiderülne, hogy egy frencsájzkúbét melengettünk, akkor mi van? Akkor jól megfizetjük idény végén oszt kész. Bőőven belefér, nincs arra szükség, hogy előrehozva spóroljunk.

Szóval én nem látom, hogy erre mi szükség van. Remélem Ballard kvára tisztában van vele, hogy mit csinál...

Edit: Oké, megnyugodtam. 😊 "Extension", szóval ez valójában 3 év 32 milla. Ez egy jobb veterán backup pénz. Ha meg akartuk volna tartani Luck mögött, az is került volna ennyibe. Idénre egy kis azonnali ösztönző, aztán ennyiért még backupnak is maradhat, ha úgy alakul.
peterk2005


Épp olvasom, hogy még ügynöke sincs Jacobynak .😀

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hát erre kíváncsi leszek. Az oké, hogy kedveli mindenki, az is oké, hogy bíznak benne. De egyetlen, Reich rendszerében lejátszott snap nélkül? MI sietteti a dolgot annyira? Ha esetleg kiderülne, hogy egy frencsájzkúbét melengettünk, akkor mi van? Akkor jól megfizetjük idény végén oszt kész. Bőőven belefér, nincs arra szükség, hogy előrehozva spóroljunk.

Szóval én nem látom, hogy erre mi szükség van. Remélem Ballard kvára tisztában van vele, hogy mit csinál...

Edit: Oké, megnyugodtam. 😊 "Extension", szóval ez valójában 3 év 32 milla. Ez egy jobb veterán backup pénz. Ha meg akartuk volna tartani Luck mögött, az is került volna ennyibe. Idénre egy kis azonnali ösztönző, aztán ennyiért még backupnak is maradhat, ha úgy alakul.
peterk2005
Érdekes, mert spotrac-en meg 2 év van, 2021 UFA-val. Megvárom azt az 1-2 napot, ameddig teljesen kiderülnek a részletek. Amúgy struktúrától függően még az is bőven benne van, hogy ha nem válik be, simán lehet tradelni, cap space-ünk annyi, mint a szemét, ennyi kockázat most simán belefér, és nagy SB esetén ugye a másik oldalnak egy elég eco contract jut, amiért elviszi.

De inkább váljon be, és motiválja a kapott ZS, és basszunk vissza 3 AFC championship címmel a következő 3 évben, mindháromszor a Patset legyalázva ott 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Miltont felszedte a Titans.

Hát úgy kb. 8-9 cornerünk lehet a nyári rosterről valahol most az 53-ban. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben megvan, hogy ki távozott Hoyer miatt: nincs semmi meglepetés: Milligan.

És összeállt a PS is:



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Hát erre kíváncsi leszek. Az oké, hogy kedveli mindenki, az is oké, hogy bíznak benne. De egyetlen, Reich rendszerében lejátszott snap nélkül? MI sietteti a dolgot annyira? Ha esetleg kiderülne, hogy egy frencsájzkúbét melengettünk, akkor mi van? Akkor jól megfizetjük idény végén oszt kész. Bőőven belefér, nincs arra szükség, hogy előrehozva spóroljunk.

Szóval én nem látom, hogy erre mi szükség van. Remélem Ballard kvára tisztában van vele, hogy mit csinál...

Edit: Oké, megnyugodtam. 😊 "Extension", szóval ez valójában 3 év 32 milla. Ez egy jobb veterán backup pénz. Ha meg akartuk volna tartani Luck mögött, az is került volna ennyibe. Idénre egy kis azonnali ösztönző, aztán ennyiért még backupnak is maradhat, ha úgy alakul.
peterk2005
Mi lesz így Kellyvel???,😢😢😢😢
"Szemét Colts FO"😂
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát erre kíváncsi leszek. Az oké, hogy kedveli mindenki, az is oké, hogy bíznak benne. De egyetlen, Reich rendszerében lejátszott snap nélkül? MI sietteti a dolgot annyira? Ha esetleg kiderülne, hogy egy frencsájzkúbét melengettünk, akkor mi van? Akkor jól megfizetjük idény végén oszt kész. Bőőven belefér, nincs arra szükség, hogy előrehozva spóroljunk.

Szóval én nem látom, hogy erre mi szükség van. Remélem Ballard kvára tisztában van vele, hogy mit csinál...

Edit: Oké, megnyugodtam. 😊 "Extension", szóval ez valójában 3 év 32 milla. Ez egy jobb veterán backup pénz. Ha meg akartuk volna tartani Luck mögött, az is került volna ennyibe. Idénre egy kis azonnali ösztönző, aztán ennyiért még backupnak is maradhat, ha úgy alakul.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Ez hamar meglett
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
hm
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
A francba, csak lett végül egy értelmes irányítótok 😕
Wyatt
Ballard nyomja a Pecceket, jövőre a nyugger jön, 50 éves koráig nyer 6-ot a Kócosoknak is😂
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A francba, csak lett végül egy értelmes irányítótok 😕

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Sok-sok, de nem az én pénzem, és ő diktálta a feltételeket. Remélem jó mentor lesz, és az utolsó 2 fordulóra megtanulja a playbookot, mert fix főcsoportgyőztesként az MVP-t nem kellene összetöretni. 😜
Tony Adams
Evi 4 millio pitianer penz egy backup kubenak a mai NFL-ben. Ha meg netan a palyara kerul es tenyleg tud ket egyeneset dobni, akkor vegkepp.
Stez
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
És így akkor esélytelen hogy az egyik kedvenc irányítóm Kelly idén pályára lépjen az NFL-ben .............
A Franciba 😠
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sok-sok, de nem az én pénzem, és ő diktálta a feltételeket. Remélem jó mentor lesz, és az utolsó 2 fordulóra megtanulja a playbookot, mert fix főcsoportgyőztesként az MVP-t nem kellene összetöretni. 😜
Tony Adams
Evi 4 millio pitianer penz egy backup kubenak a mai NFL-ben. Ha meg netan a palyara kerul es tenyleg tud ket egyeneset dobni, akkor vegkepp.
Stez
Inkább akkor fogja ez megérni, ha mást se csinál érte, mint törölközőt cipel. 😀

Ki került ki az 53-ból Hoyer miatt, arról van hír már?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Sok-sok, de nem az én pénzem, és ő diktálta a feltételeket. Remélem jó mentor lesz, és az utolsó 2 fordulóra megtanulja a playbookot, mert fix főcsoportgyőztesként az MVP-t nem kellene összetöretni. 😜
Tony Adams
Evi 4 millio pitianer penz egy backup kubenak a mai NFL-ben. Ha meg netan a palyara kerul es tenyleg tud ket egyeneset dobni, akkor vegkepp.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Hoyer.
Stez
Mi van ?? 😲😲😲
Egy évre 12 millió ?Ez most komoly ? Mi a francnak ? Vagy csak simán ennyi az ára egy jobb QB edzőnek is ? Vagy úgy gondolják hogy jobb a két fiatal iranyitonal ?
Rózsa Sándor (betyár)
Harom evre, pajtas, harom evre.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hoyer.
Stez
Mi van ?? 😲😲😲
Egy évre 12 millió ?Ez most komoly ? Mi a francnak ? Vagy csak simán ennyi az ára egy jobb QB edzőnek is ? Vagy úgy gondolják hogy jobb a két fiatal iranyitonal ?
Rózsa Sándor (betyár)
Három évre 12 millió. Abból gondolom az első év csak a teljesen garantált. Plusz még valamennyi esetleg sérülés esetére. (Utóbbival csak tippelek, a pontos számokat nem láttam, csak a fő számot ovastam.)

Ezek alapján Kellynek még sokat kell tennie (érnie) azért, hogy elhiggyék, hogy irányító lehet belőle...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Sok-sok, de nem az én pénzem, és ő diktálta a feltételeket. Remélem jó mentor lesz, és az utolsó 2 fordulóra megtanulja a playbookot, mert fix főcsoportgyőztesként az MVP-t nem kellene összetöretni. 😜
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Hoyer.
Stez
Mi van ?? 😲😲😲
Egy évre 12 millió ?Ez most komoly ? Mi a francnak ? Vagy csak simán ennyi az ára egy jobb QB edzőnek is ? Vagy úgy gondolják hogy jobb a két fiatal iranyitonal ?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Hoyer.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Szaros 12 millioert a Colts elhozta a liga 3. legjobb kubejat.
Stez
Az meg ki 🤔???
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Szaros 12 millioert a Colts elhozta a liga 3. legjobb kubejat.