Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Bolts elleni Colts offense részletesebb elemzése. Passzjáték, futás, offense egésze, összevetve az NFL többi első hetes offense-eivel. Összességében úgy a 10. környékén volt az offense, valamiben belül, valamiben kívül a 10-en.

Statisztikai visszaigazolás nélkül, szemre is látszott, hogy az offense-nek tulajdonképpen meg volt a kulcsa a Bolts defense-hez. A drive-ok végigmentek, a red zone hatékonyság is meglett volna, csak betett a sok hiba a végén. El nem kapott TD, kihagyott FG-ok. Egy nyerhető meccset veszítettünk el.

 www.stampedeblue.com/2019/9/11/20859293/week-1-colts-offense-by-the-numbers-dsr-stats-success-rate


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet elkapókat csak draftolni kéne. Az összes vagy befürdik vagy sérült 😕. Funchess ment IR-re, még ha fel is épül (amire legalább van némi esély), akkor is legalább 8 hetet ki kell hagynia.
Baba Yaga
Back to good ol' way. Ment nekünk ez korábban sokáig. Nem köll ide odellbekem, Inman félékre meg - ha annyiér hasznosak is - sose legyen szükségünk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kedd van, és kicsit unatkozom. Nem kell azon morfondíroznom, hogy Luck vajon játszik-e a hétvégén vagy sem. #bored #yawn
peterk2005
Hogy a Ponyvaregényt idézzem: "AB kellett volna ehhez a csapathoz bazdmeg." 😊
iktriad
Majd idetrade-eljük Dorsettet, aztán lesz hangja
Wyatt
A legnagyobb visszhangja Dorsett itt létének az volt, amikor anno Höri földhöz vágta a papírjait a draftjakor. 😊 Nem hiszem, hogy ez változna, ha visszajönne.
iktriad
Dorsett nálunk az lenne ami Rogers. Mindenki utálja, ha ad rá indokot, ha nem. 😀

Egyébként kb. azt is tudná ezzel az edző brigáddal hozni szerintem. Jobb, mint amennyire szidjuk, de kb. ennyi. Csak ugye ő első körösként, Rogers meg UDFA-ként produkál ennyit.

Szurkolói szempontból Bostonban is ezt jósolom neki. Amíg egyetlen dropja sem lesz, mindenki szereti. Aztán - ha Welkernek elég volt annyi, Dorsettnek tuti - majd elejt egyet egy fontos meccsen és annyi lesz neki ott is. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az unatkozás közben egy kis PFF advanced stats (a play by play értékelés, nem a ratinges buzulás) :

Offense:
- Brissett a 10. legjobb értékelése kapta
- Hilton 6., Funches első harmad vége, többiek középmezőny. Cain csak 11 snapet kapott, így a "kezdőben" nincs értékelve. Minden snapet kapót nézve a 2. legjobb Coltsos értéket kapta Hilton mögött (amivel az első harmad közepe-vége).
- A TE-k nem sokat csináltak, átlagos pontok, mezőny közepe. Ebron lóg le kifelé a dropolt TD-ja miatt.
- Mack Ekeler mögött a 2. legjobb értékelést kapta a futók között.
- OL-ban Nelson a 3. legjobb a guardok között, Castonzo, Glowinsky, Kelly átlagos (ez mindig mezőny középső harmada). Smithnek sz*r meccse volt (utolsó harmad).

Defense:
- Inside DL: Ward pozitív (első harmad), a többiek Autry kivételével átlagos. Autryt lehúzta a 2 hibája (meg is érdemli).
- A rusherek között (3-4 OLB és 4-3 DE egyben) Turay az egész NFL mezőny legjobb értékelését kapta, Houston éppen kicsúszott a top10-ből de kiváló, Muhammad pozitív, Banogu negatív értéket kapott. Mindenkire igaz, hogy a rush húzta fel, a futás elleni védekezés húzta le (ill nem javította) az értékelésüket.
- A linebackereink átlagot hoztak, kivéve Walker akit rendesen lepontoztak. Sakktábla tarkasággal kinél a rush, kinél a futás, kinél a coverage volt jobb/rosszabb.
- A három kezdő corner (Desir, Moore, Ya-Sin) szinte ugyanazt hozta, átlagos, semmiben nem kiugróan rossz vagy jó.
- A safetyk közül - nem meglepi - Hooker kapta a legjobb értékelést, éppen becsúszott vele a top15-be. Coverage-ben top10, amit a futás ellen rontott le kicsit. Geathersnek, Willisnek és Wilsonnak (többet volt pályán S-ként mint CB-ként) gyenge meccsük volt, nem kiugróan, de mint átlag alattit hoztak.
- Vina értékelését inkább meg se néztem. Méltatlan lenne egy HOF rúgóhoz. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 056 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kedd van, és kicsit unatkozom. Nem kell azon morfondíroznom, hogy Luck vajon játszik-e a hétvégén vagy sem. #bored #yawn
peterk2005
Hogy a Ponyvaregényt idézzem: "AB kellett volna ehhez a csapathoz bazdmeg." 😊
iktriad
Majd idetrade-eljük Dorsettet, aztán lesz hangja
Wyatt
A legnagyobb visszhangja Dorsett itt létének az volt, amikor anno Höri földhöz vágta a papírjait a draftjakor. 😊 Nem hiszem, hogy ez változna, ha visszajönne.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kedd van, és kicsit unatkozom. Nem kell azon morfondíroznom, hogy Luck vajon játszik-e a hétvégén vagy sem. #bored #yawn
peterk2005
Hogy a Ponyvaregényt idézzem: "AB kellett volna ehhez a csapathoz bazdmeg." 😊
iktriad
Majd idetrade-eljük Dorsettet, aztán lesz hangja

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 056 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kedd van, és kicsit unatkozom. Nem kell azon morfondíroznom, hogy Luck vajon játszik-e a hétvégén vagy sem. #bored #yawn
peterk2005
Hogy a Ponyvaregényt idézzem: "AB kellett volna ehhez a csapathoz bazdmeg." 😊
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
Lehet elkapókat csak draftolni kéne. Az összes vagy befürdik vagy sérült 😕. Funchess ment IR-re, még ha fel is épül (amire legalább van némi esély), akkor is legalább 8 hetet ki kell hagynia.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kedd van, és kicsit unatkozom. Nem kell azon morfondíroznom, hogy Luck vajon játszik-e a hétvégén vagy sem. #bored #yawn

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Vina letudta az éves misseket, ez SB ggwp

több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Az IR. Minimum visszatérős. Egy éves contracttal. Ő lehet, hogy ennyit játszott Colts mezben.

Chester Rogers time.

Amúgy Cainból elkapó lesz. A második félidőben alig passzoltunk, de amíg igen, Cain a helyén volt.
peterk2005
Az lett. Mármint IR. Reich szerint nem season ending.

Ja, és azt is mondta, h Vina még mindig elit, szóval nincs itt semmi látnivaló
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Kivancsi leszek erre az eledezo pass rushra, mert tegnap valoban nem volt rossz, de azert az igazsaghoz hozzatartozik, hogy a Chargersnek a fel fala serult, szoval kis tulzassal ugy lett osszekukazva ez az otos. Meg fiatalok, nem tul tapasztaltak.

A fontnak mindenesetre futas ellen javulnia kell, a DB-sornak meg minden ellen, mert ez siralmas volt tegnap egy-egy villanastol eltekintve. Ezert mondom, hogy szivesen megneznem peldaul, hogy Geathers helyen Willis mit tud huzamosabb snapszamban, mert elobbitol mar tudjuk, mit varhatunk... es sajnos szerintem Geathers tovabbra is kilog lefele a kezdobol.

Ya Sin ujonc, szoval nala a hibak elfogadhatoak, remelhetoleg tanul beloluk es meccsrol meccsre fejlodik meg javul. Moore nagyon gyenge volt tegnap, de Eberflus is elszurta, mert Moore-nak nem egyszer kellett embereznie a 6'2-es Allennen, ami ordas missmatch, es nagy hiba a koordinatortol. Desir nem tunt rossznak, igazabol nem remlik, hogy o benyelt volna nagy passzokat.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt INT Jeremiah-nak is tetszett



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Újabb pletykák szerint Funchess sérülése nem IR-os, lehet, hogy 1 hónappal megússza. Hiszem, ha látom, de legyen így.

Willis szerintem folyamatosan egyre többet fog játszani. Benne megvan a Geathers is, kemény, jól szerel, és közben coverage-ben sem elveszett. A preseasonja is elég jó lett, jól mozog a srác újoncként. Ő a jövő. De szerintem ilyen depth mellett nem érdemes agyonhasználni, van az az ideális snapszám, ami elég ahhoz, hogy tanulhasson, és közben ne menjenek el playek, meccsek azon esetleg, hogy rutintalan és egy ravaszabb QB megeteti. Ez egy rookie-nál az elején nagyon benne van a pakliban. Majd szép fokozatosan, az idény végére belejön és átveheti Geathers helyét.

Adams olyan, amilyen. Strong side-ra 20% snapre jó, oda nem kell se speed, se coverage skill. Nem nézett ki jól, de ennek egy jelentős része abból adódott, hogy a front4 se nézett ki jól. Egy csomó futás úgy jött át rajtuk, hogy nem szabadott volna. Olyan helyeken futottak át rajtuk ahol nem volt mögöttük tervezett LB gap responsibility. A futás elleni védekezést rendbe kell rakni, nincs mese.

Ya-Sint én is hasonlóan látom. Nincs mese, kell a snapszám. Az egész secondarynek szoknia kell még ezt az új rendszert, mert eléggé más, mint amit eddig kért tőlük Eberflus. Viszont szerintem Wilson jobb volt, mint amit itt-ott olvasok. Nekem az ő játéka tetszett. Még a DPI-t is úgy szedte be, hogy annak ott volt értelme. Az OT-ban viszont a komplett defense csak nézelődött. Lesz ez jobb. A tavaly év eleji védelemben az első 1-2 meccs után nem láttam a tavaly év végit. Ebben az ideiben jobban látom a fejlődési lehetőséget. Csak ki is kell hozni. Egyelőre annak örülök, hogy Eberflus nem állt meg tavalynál. Bennem azért voltak ezzel kapcsolatban kérdőjelek, de szerencsére fölöslegesen. Sokkal több mindent fogunk idén csinálni, mint tavaly.

Belekuttantottam a Titans meccsbe. A Browns tényleg úgy nézett ki, mintha még mindig a preseasonban lennének, abból a sok Titans pontból jó sok jött saját RZ-ban eladott labdából, meg garbage time-ban, szóval annyira azért nem volt jó a Titans, mint amit az eredmény mutat. Viszont szerintem Mariota ember emlékezet óta a legjobb meccsét játszotta. Nem ismerem ezt az új OC-t, de jobban tetszik amit Mariotaval csinál, mint amit LaFleur csinált tavaly. Nem lesz könnyű meccs. A Titans ráadásul hajlamos év elején jól játszani, pörögni. Jobban örültem volna ha az idény második felében játszunk ellenük...

Brissettet majd meglátjuk. Én szkeptikus vagyok, szerintem ha annál több feladatot kap, mint az első félidőben, az sok lesz neki. De Mariota se kapott ennél igazából több feladatot. Henry-t meg KELL fognunk, különben baj lesz. Ha őt megfogjuk, akkor a felét levettük a megoldandó feladathalmazból defense oldalon. A Titans defense-t nem tudom még hova tenni, a Browns offense teljesen ritmus nélküli volt. Szerintem a Chargers defense se rosszabb, de majd meglátjuk. Azt én is úgy gondolom, hogy ennyit futni nem fogunk tudni ellenük.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azért a Hooker egykezes elég szexi volt.
dugo93


Ha esetleg lemaradt volna róla valaki. Mély passzt tnap se nagyon dobott Rivers az ő irányába. Ha kihozza a benne lévő potenciált akkor legalább olyan pluszt adhatna a defnek mint Leonard.
Mindez az éledező pass rush-sal bizakodásra ad okot. Már csak a CB-knek kellene felérniük a fizetésükhöz/draft pozijukhoz, és kajak jó lenne a def

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Viszont lehet, hogy korai, de en mar most huzok arra, hogy jelentosebb snapet kapjon egy-ket fiatal. Nem igy lesz, mert most kezdodott az ideny es Eberflus ovatosan fogja oket jatszatni, de Geathersnel mar tavaly is minden jo megmozdulasara jutott ket-harom rossz, orulnek, ha Khari Willist egyre tobbet lathatnam a helyen. Tegnap mar volt is fent nehany snapnel. A passz ellen neztem, volt rajta elkapas, de a mozgasabol azert erezheto volt, hogy nincs teljesen elveszve.

A masik Adams, aki kezdo volt, de egyszeruen annyira lassu LB letere, hogy nezni is rossz, emberezni nem tud, futas ellen rendre lemarad. Ott Banogu es Okereke is kapott par snapet, en azert szivesen megneznem EJ Speedet is, hogy mit tud, mire kepes. Es nem lennek szomoru, ha Adams snapszamai hamarosan nullara esnenek, jo gyerek, akar o, de sajnos nem megy neki, a lassusaga meg nagyon kutkozik erre az atletikussagra epulo vedelemben.

Ya Sin tegnap mar sokat jatszott, sokat emberezett, de nagyon nyers, nagyon ujonc. Az Allen-TD-nel es egyebkent o hibazott, vegig huzta vissza Allent egyebkent, de az meg talan az elengedheto kategoria volt, de hosszu masodpercekig fel sem nezett es tojt a labdara, pedig nem az iranyitonak hattal allt. Ennek a vege lett az, hogy Rivers tulajdonkeppen kb. hail mary-passzabol TD lett, es Allen lehuzta Ya Sin mellett a labdat. Annak a jateknak vagy picknek vagy sima incomplete-nek kellett volna lennie. De o rookie, szoval rookie mistake, viszont azert Autry baromsaga, ami negy pontba kerult, meg foleg Vina... Es mindezt ugy, hogy igazabol meg ezekkel egyutt, illetve a vedelem allando benyelt screenjeivel es egyszeru jatekaival is megnyerhettuk volna a meccset.

Mondjuk szerintem rank az igazi felmero inkabb most var, a Titans ellen. Egyreszt az egy kemenyebb vedelem lesz, amit nem feltetlenul tudunk majd szetfutni, igy Brissettre nagyon szerep var majd, bar ezt nem is banom feltetlenul, mert igy derul majd ki, mit is tud igazandibol, raadasul jo uzenete lenne a stabtol fele, hogy biznak benne, passzoltatjak, agresszivan eroltetik.

Masreszt mig Rivers agressziv, addig Mariota nem tulzottan, pont azokat a jatekokat fogjak eroltetni, amiket most nagyon nyaltunk Rivers ellen. Lett egy fiatal, jo WR-sora is a Titansnek, illetve visszatert Walker, akit hulyere fog eroltetni Mariota. Szoval most szerintem nagyobb lesz a kihivas a vedelemnek, de a tamadoegysegnek is.

Plusz szeretnem latni, hogy Brissett mennyire luzer gyerek. Mert mar az elso idenyeben is voltak meccsek, ahol lett volna sanszunk a gyozelemre, de valamiert nem nagyon akart osszejonni. Luck ugye ezeket rendre meg tudta nyerni, akar szar jatekkal is, egy-ket villanassal. Szeretnem tudni, Brissettben is benne van-e, hogy playmaker.

Mar nagyon varom a vasarnapot.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az IR. Minimum visszatérős. Egy éves contracttal. Ő lehet, hogy ennyit játszott Colts mezben.

Chester Rogers time.

Amúgy Cainból elkapó lesz. A második félidőben alig passzoltunk, de amíg igen, Cain a helyén volt.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Azért a Hooker egykezes elég szexi volt.

Szerkesztette: dugo93

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Mivel úgyis mind imádtok regényekbe burkolózni, és le fogjátok írni, hogy nem csak ez és ez hibás hanem ők is, én ma egyszerűen összefoglalom. | Baszd meg Vina | 😊
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintem nincs okunk szomorkodni, még a vereség ellenére sem.
Visszajöttünk, megcsináltuk a TD-t és a két pontost is, amikor kellett. Ahogy a futásunk működött, lehet a hosszabbításban mi mentünk volna át a Chargersen úgy ahogy ők rajtunk, ha mi támadhatunk.
A védelemtől azt láttam, hogy szinte egyfolytában volt nyomás Riversen.
Néha sztem Eberflus elment a végletekig is, ilyenkor jöttek a futónak kipöttyentett lasztik, amikből sajnos jöttek a nagy playek. Ekeler 55 yardos TD-jénél ha Leonard pl nem a labdára ment volna, akkor simán leviszi a 35ösünkön kb. Helyette kb egymást szerelték vmeik DB-vel.
Quincynek sztem lefőtt, amint elég jó lesz Tell h a védelemben is játsszon, akkor ő lesz a healthy scratch (mint ma Lewis volt), Ya Sin már a 2.drivetól bent volt a helyén. Amikor fent volt, akkor meg Henryt fogta, akit kb mindig is keresett ilyenkor Rivers. Azért mert 6'1 meg 200+ font, már jó TE-k ellen? Mert élesben nem az.
Össz túl sok volt a missed tackle, és a missed opportunity a védelemtől. Több turnovert kellett volna hozni.
Azt sem értettem, miért Kenny Moore fogta Keenan Allent (értem h Moore a nickel cb, de esélytelen volt kb végig).


Na de ha már missed opportunity...hiába szerzett az ST labdát az ellenfél 30asán, 0 pontot hoztunk belőle, amikor zárkózni kellett volna. Elbaltázott lehetőség a TD-re, és utána Vina hiba.
A legfájóbb az egészben Vina. Meccs közben olyanokat írtam, hogy inkább vonult volna vissza, meg remélem szüksége van a fizujára, és azért játszik már csak...Utólag sem nézem el neki a hibáit, de túl sokat tett már ő itt, mint hogy egy ilyen után elküldjük. Ellenben ha kövi héten is megremeg a lába, akkor kezdhetünk aggódni.

Támadó oldalról a hideg kiráz amikor shotgunból futunk külső zónát, és Mack 10 yardot fut párhuzamosan a LOS-sal, és 3an odaérnek -3 yardon már. 10ből 1x bejön és jön egy nagy játék a szélen, de amúgy nem sok pluszt hoz. Brissett sztem jó volt, de még van hova fejlődnie, néha még mindig túlizmozza a dobást.
Ebron esete olyan, ha TD-nek adják akkor is veszik el utólag. De sztem sem volt az, kár érte, tavaly több hasonló elkapást megcsinált,

A védelemben zavaró volt, h pont a veterán Houston ugrott be, nullázva így egy sack fumbe-t. De alapból is túl sok hiba volt, tipikus nyitómeccs. Ezek megnyerésében nem vagyunk jók.

Bizakodó vagyok, a Titans nagyon elverte a Brownst, ami meglepett, de a Jax kikapott és a Texansnak se lesz könnyű dolga a Saints ellen.

Az OL jó, a DL jó, a többi meg majd javul. De a lényeg működik 😊 A Chargers sztem a legjobb csapat (persze a pats után...) az AFC-ben, ezt a meccset még Luckkal is L-re vettem, így nagyon pozitívan éltem meg, h meccsben voltunk (még ha az L miatt eléggé el is kenődtem a végén).
Jövő héten lehet javítani!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jól helytálltunk, de egy 16 fordulós évadban kitörölhetjük a helytálással, ha L van beírva.

A sok hiba volt bosszantó. Vina-nál sajnos időzített bomba, hogy mikor jön el a vég. Én még nem visszavonulóznék, volt egy pocsék meccse, de a lába még mindig 60 yardra jó, ez ma is látszott. Ha marad bizonytalan továbbra is, akkor udvariasan megkérjük, hogy legyen tiszteletbeli, de erről majd akkor essen szó, ha tényleg ez történik. Ennyit megérdemel.

Autry szerintem azóta is veri a fejét a falba, meg Houston is. Egy egyébként kevés hibával, sárgával lehozott meccsen pont a legrosszabb pillanatokban hibáztunk. Ebron TD-ja, illetve nem TD-ja is ugye....

A védelem részéről én a futás elleni védekezésünk miatt vagyok csalódott. Az, hogy Rivers ellen beszívunk jónéhány nagyobb játékot, benne van. Mást játszunk idén, mint tavaly, sokkal több a pressure, az emberezés, Ez nem fog growing pain nélkül menni, főleg egy jó QB ellen. Ezzel együtt az irány tetszik, a secondary szerintem jó lesz, csak türelmet kell nekik adni, hogy összeszokjanak egymással és az új sémával. A futás védekezést viszont rendbe kell tenni. Valószínűleg Sheard visszajövetele sokat fog segíteni, mert Banogu és Turay pressure-ben egész jók már, de futás ellen még sok a hiányosság. Könnyű őket kizárni a játékból.

Szóval csalódás is, mert az L az L, akár overtime, akár 40 pontos vereség. Viszont az is látszik, hogy ez egy jóval jobb csapat, mint a 2017-es. Amondó vagyok, hogy a 2018-asnál is. A tavalyi csapat offense-ben és főleg védelemben sokkal inkább work in progress volt, mint ez az idei. Borzalmas meccseink is voltak, nem is egy. Most fájó igazán Luck hiánya, mert ezzel a mai csapattal, Luckkal nyerünk. És ezzel a csapattal bárki ellen nyerhettünk volna. Brissettel sajnos nem. Nem mintha bármi gond lett volna ma este vele. Sőt. Ebben a Reich féle offense-ben Brissett nem tűnik elveszett ügynek, teljesen elfogadható offense képét mutatták ... a hibákat leszámítva.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Kikaptunk? Igen. Nyerhettunk volna? Igen. Van okunk az elkeseredesre? A vedelem es Vina miatt igen, az O engem meglepett. Sorsdonto szitukban hibaztunk? Kurva bosszanto. Van okunk remenykedni az ide szezonnal kapcsolatban? Van.