Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
A hírek szerint megint kékben játszunk a hétvégén.
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 1 071 — uatu@freemail.hu
Engem már csak egy dolog érdekel. Luck tegnap ünnepelte a 30. születésnapját?
Wyatt
Miért ne ünnepelte volna? Nők szoktak kiborulni ha betöltik a harmincat.
Baba Yaga
Ezt sosem lehet tudni, meg kéne kérdezni az érintettől 😕(((
Wyatt
Ereszd el a hajam volt Bandieknal, fel 10ig fentmaradt este, es meg egy alkoholmentes sort is megivott
Borbinho
... és elolvasott még egy könyvet.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Engem már csak egy dolog érdekel. Luck tegnap ünnepelte a 30. születésnapját?
Wyatt
Miért ne ünnepelte volna? Nők szoktak kiborulni ha betöltik a harmincat.
Baba Yaga
Ezt sosem lehet tudni, meg kéne kérdezni az érintettől 😕(((
Wyatt
Ereszd el a hajam volt Bandieknal, fel 10ig fentmaradt este, es meg egy alkoholmentes sort is megivott

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engem már csak egy dolog érdekel. Luck tegnap ünnepelte a 30. születésnapját?
Wyatt
Miért ne ünnepelte volna? Nők szoktak kiborulni ha betöltik a harmincat.
Baba Yaga
Ezt sosem lehet tudni, meg kéne kérdezni az érintettől 😕(((

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem már csak egy dolog érdekel. Luck tegnap ünnepelte a 30. születésnapját?
Wyatt

több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
Engem már csak egy dolog érdekel. Luck tegnap ünnepelte a 30. születésnapját?
Wyatt
Miért ne ünnepelte volna? Nők szoktak kiborulni ha betöltik a harmincat.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engem már csak egy dolog érdekel. Luck tegnap ünnepelte a 30. születésnapját?

több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Ilyennel viccelodni sem kellene. Meg a vegen tenyleg visszavonul.
Stez
Hat,figyelj. A pali tegnap toltotte be a harmadik X-et,ilyen korban mar el kell gondolkodni a jovon.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha ezt a Hooker dolgot azert irtad h legyen plusz komment, akkor bejott 😀
Viccnek picit eros

De amugy en nem olvastam meg semmit, kinti forum v mi az info forrasa?
Nagyon nem lenne jo a csapatnak.
Borbinho
Én is nézelődtem és nem találtam semmit, lehet hogy rászaladtam, de nem bánom ha a hír nem igaz 😀
Kóra Tibor
Viszont ami nagy baj, es sajnos igaz, az az, hogy Luck IR.
Stez
Ó bazd+ már megint?
Hihetetlen ez az ember, lassan többet lesz sérült mint egészséges. Kíváncsi vagyok meddig húzza. Vagy a csapat meddig tolerálja.
akdestroyer
Vissza kellene vonulni, nem birja a teste ezt a sportot...
PM_the_sheriff
Ilyennel viccelodni sem kellene. Meg a vegen tenyleg visszavonul.

több mint 6 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Ha ezt a Hooker dolgot azert irtad h legyen plusz komment, akkor bejott 😀
Viccnek picit eros

De amugy en nem olvastam meg semmit, kinti forum v mi az info forrasa?
Nagyon nem lenne jo a csapatnak.
Borbinho
Én is nézelődtem és nem találtam semmit, lehet hogy rászaladtam, de nem bánom ha a hír nem igaz 😀
Kóra Tibor
Viszont ami nagy baj, es sajnos igaz, az az, hogy Luck IR.
Stez
Ó bazd+ már megint?
Hihetetlen ez az ember, lassan többet lesz sérült mint egészséges. Kíváncsi vagyok meddig húzza. Vagy a csapat meddig tolerálja.
akdestroyer
Vissza kellene vonulni, nem birja a teste ezt a sportot...

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Ha ezt a Hooker dolgot azert irtad h legyen plusz komment, akkor bejott 😀
Viccnek picit eros

De amugy en nem olvastam meg semmit, kinti forum v mi az info forrasa?
Nagyon nem lenne jo a csapatnak.
Borbinho
Én is nézelődtem és nem találtam semmit, lehet hogy rászaladtam, de nem bánom ha a hír nem igaz 😀
Kóra Tibor
Viszont ami nagy baj, es sajnos igaz, az az, hogy Luck IR.
Stez
Ó bazd+ már megint?
Hihetetlen ez az ember, lassan többet lesz sérült mint egészséges. Kíváncsi vagyok meddig húzza. Vagy a csapat meddig tolerálja.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha ezt a Hooker dolgot azert irtad h legyen plusz komment, akkor bejott 😀
Viccnek picit eros

De amugy en nem olvastam meg semmit, kinti forum v mi az info forrasa?
Nagyon nem lenne jo a csapatnak.
Borbinho
Én is nézelődtem és nem találtam semmit, lehet hogy rászaladtam, de nem bánom ha a hír nem igaz 😀
Kóra Tibor
Viszont ami nagy baj, es sajnos igaz, az az, hogy Luck IR.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Várom az Antonio Brown tradet, hogy legyen egy kis élet a topicban.....

A kollégát ne bántsátok, csak most jött rá, hogy Hooker ÍR, ezen döbbent le. 😀

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Ha ezt a Hooker dolgot azert irtad h legyen plusz komment, akkor bejott 😀
Viccnek picit eros

De amugy en nem olvastam meg semmit, kinti forum v mi az info forrasa?
Nagyon nem lenne jo a csapatnak.
Borbinho
Én is nézelődtem és nem találtam semmit, lehet hogy rászaladtam, de nem bánom ha a hír nem igaz 😀

Kóra Tibor
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha ezt a Hooker dolgot azert irtad h legyen plusz komment, akkor bejott 😀
Viccnek picit eros

De amugy en nem olvastam meg semmit, kinti forum v mi az info forrasa?
Nagyon nem lenne jo a csapatnak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Azért szoktunk mi itt öten hatan legalább írogatni egymásnak. Sanyo, Tomi, Borbinho, Coltman, Baba meg persze Stez, meg akit még kihagytam, és mindjárt megharagszik rám. 😊

Közben Hooker IR. Kvaélet.....
peterk2005
Mi történt Hookerrel ? 😮

Kóra Tibor
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért szoktunk mi itt öten hatan legalább írogatni egymásnak. Sanyo, Tomi, Borbinho, Coltman, Baba meg persze Stez, meg akit még kihagytam, és mindjárt megharagszik rám. 😊

Közben Hooker IR. Kvaélet.....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
schuldid Indianapolis Colts 355
Hasonlo velemenyen vagyok.
En meg az elozo forumon voltam aktiv.
Miota van ez az uj felulet (ropke 9 eve) fokent csak olvasok.
Remelem aktiv marad ez a topik.
több mint 6 éve
Sagat_ Indianapolis Colts Alabama Crimson Tide 3
Én csak csendes olvasója vagyok a topiknak , de ha ezen múlik szívesen írok be pár sort , mert évek óta rettentően szeretem olvasni peterk ,Stez ,Borbinho és a többiek hozzászólásait. Szval véletlenül se hagyd abba a postokat peterk 😉
Amugy meg nehogymár visszavonuljon mindenki Luckkal együtt 😀
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
Mi van itt, két napja csak én írok. Ti is visszavonultatok, vagy mi? 😊
peterk2005
Off: Lásd Eagles topic. Hiába próbálkozom. De lassan kezdem én is feladni, pedig állítólag vagyunk"100 ezren." De állítólag mindenki facebookon nyomja. Nem értem miért jobb, de biztos.... lehet, velem van baj, ha lejjebb veszek, hátha előbb utóbb visszatérnek.... én most már úgy is megtalálom a magam infóit, másnak meg nem fontos, hogy megosszam velük. Lehet Brownt kellett volna leigazolnunk, akkor jønne boldog, boldogtalan😉
dande
Vigyázz mit kívánsz... 🙂

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi van itt, két napja csak én írok. Ti is visszavonultatok, vagy mi? 😊
peterk2005
Off: Lásd Eagles topic. Hiába próbálkozom. De lassan kezdem én is feladni, pedig állítólag vagyunk"100 ezren." De állítólag mindenki facebookon nyomja. Nem értem miért jobb, de biztos.... lehet, velem van baj, ha lejjebb veszek, hátha előbb utóbb visszatérnek.... én most már úgy is megtalálom a magam infóit, másnak meg nem fontos, hogy megosszam velük. Lehet Brownt kellett volna leigazolnunk, akkor jønne boldog, boldogtalan😉
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi van itt, két napja csak én írok. Ti is visszavonultatok, vagy mi? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, így kell bajnokesélyesnek látszani láttatni magunkat. 😊

 www.colts.com/news/where-do-the-colts-rank-week-1-2019

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Más. Turay nem edzett eddig a héten. A múlt héten szedett össze valami nyaksérülést, amivel hétvégén tudott játszani, de most ismét emiatt hiányzik edzésről. Nem tudni, hogy pihentetésről van-e szó és játszhat, vagy esetleg a játéka is kérdéses-e.

Sheard közben elkezdett edzeni. Egyelőre DNP van a neve mellett, de tegnap - külön a többiektől, de - teljes felszerelésben dolgozott a pályán. Úgy néz ki pár héten belül visszatérhet.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)