Jacksonville Jaguars
32 feliratkozó
több mint 13 éve
Mularkeyval ellentétben az új HCt Khantól függetlenül választhatja ki Caldwell.Shao:
"I think you'll have to talk to him, and I think he'll have a list," Khan said when asked who Caldwell will want as head coach. "Frankly I haven't even seen the list, and then he will narrow it down and then like we did with Gene a year ago probably the final two, three candidates I'll kind of sit in because I think they're going to be the face of the Jacksonville Jaguars. I think I want to render an opinion on it, but he will lead the search."Vajon ha Roman lesz a HC - jön vele Alex Smith is?
www.csnbayarea.com/blog/matt-maiocco/are-roman-smith-jacksonville-bound
Tradelelni nem akarnék érte (legalábbis nem egy magas picket), max. ha nagyon olcsón jönne (5.-7. kör) vagy FAként. Akkor megkínálnám Caldwell helyében egy olyan ajánlattal, amiért idejönne.
Egyébként csak mondom, Caldwell csütörtöki sajtótájékoztatója alapján Gabbertnek valós esélye van visszaszerezni a kezdő QB posztját! Ő is örül, hogy elég tré az idei rookie és FA QB felhozatal.
HC jelöltek listája:
www.bigcatcountry.com/2013/1/11/3866392/jaguars-coaching-staff-rumors-news
Tucker nincs rajta, de ő nem komoly jelölt(Rooney rule miatt hallgatják meg, mint tavaly).
Ik, pihenj egy kicsit, úgy néz ki kimerített a hírvadászat 😊 Csak nem gondolod komolyan, hogy amit írtam azt komolyan gondoltam? Támogatólag írtam a postodra reagálva, a 3. körös QB is egy kicsit cinikus célzás volt a szurkolói divat-széljár időnkénti értelmetlenségeire. 😊peterk2005OK.
több mint 13 éve
3-4: 2 fontos kezdő Babin és Poz sem illik be a 3-4be, utóbbi a védeleme szíve jelenleg. És bár 2011ben túlteljesítette a D, de semmi gond nem volt a 4-3al, sőt az utolsó fordulóig Top 5s D volt total engedett yardokban. Tehát müködhet a dolog a mostani rendszerben is.Ik, pihenj egy kicsit, úgy néz ki kimerített a hírvadászat 😊 Csak nem gondolod komolyan, hogy amit írtam azt komolyan gondoltam? Támogatólag írtam a postodra reagálva, a 3. körös QB is egy kicsit cinikus célzás volt a szurkolói divat-széljár időnkénti értelmetlenségeire. 😊
Ami meg a 3. körös QBt illeti - asszem 25 kezdőirányító volt az utolsó fordulóban akit az 1. körben vittek el. Van 1-2 sikeres ellenpélda persze (Brees, 2. kör, Brady 6. és Romo UDFA - Daltont Kaerpernicket és Wilsont még nem sorolnám ide), de azért az 1. körös QBkak van a legjobb siker/kísérlet mutatója. Ahhoz hogy eből trend legyen a 3 fiatal QBnak kéne folyamatosan sikeresnek lennie, plusz 2-3 embernek be kell állnia a következő 1-2 év draftjairól, hogy trendről beszélhessünk.iktriad


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Mark Long Tucker HC esélyeiről. Zero shot at job.MJD pénteken egy rádióműsorban beszélt pár Jagsel kapcsolatos dologról. Elmondta, hogy idén nem tervez holdoutot. Mint mondta, megpróbálta, de nem jött be. A szerződéshosszabbításra továbbra is nyitott a csapattal. Arra viszont kíváncsi lesz, hogy a fontosabb szabadügynökeinkkel mit csinál a csapat dén(Cox, Darly, Greg Jones, Knighton).
“Well, first of all, the holdout situation, we did try to negotiate. It didn’t, obviously Mr. Khan and Gene Smith felt differently. So this year, I went to them last year. It didn’t work out. I’m not going to reach out to them because, you know, I just feel like I tried that last year [and] it didn’t work. If the Jaguars want to do a new deal I’m more than open to talk. I’m not going to say I don’t want to go there. I’ve grown up there. This is where I started. I want to win a championship there. That’s what I want to do. Now, I’m in the last year of my deal. Once again, people hate this word, but it’s part of the business. You know, it comes and it goes. This past year we have Derek Cox, Terrance Knighton, Daryl Smith, Greg Jones, guys that have all played pretty much their whole career in Jacksonville, this was their last year. Now, will they be re-signed? We don’t know. It’s just how it is.”Tebow ügyben nagyon tetszett (neki is) Caldwell válasza a kérdésre.
"You know, he’s not on our team. You want to focus on the guys you have in your locker room. For him to come out and be direct and forward with where we’re going, that’s one of the greatest things I’ve seen at a press conference in a long time.”
3-4: 2 fontos kezdő Babin és Poz sem illik be a 3-4be, utóbbi a védeleme szíve jelenleg. És bár 2011ben túlteljesítette a D, de semmi gond nem volt a 4-3al, sőt az utolsó fordulóig Top 5s D volt total engedett yardokban. Tehát müködhet a dolog a mostani rendszerben is.Ezt én sem értem. Akárhányszor olvasok kinti Jax fórumot, hihetetlen mennyi ökörséget összehordanak. Olyan mintha csak a váltás kedvéért akarnának sokszor váltani.senkiseManapság divattá vált a 3-4, mert 1-2 csapatnak bejött. Pedig nyilván nem ezen múlik.
Ha esetleg idén is húzna valaki a 3. körben egy Russell Wilsont, akkor pár évig a szurkolók arra lennének rákattanva, hogy felesleges az első körben QB-t húzni. 😀peterk2005
Ami meg a 3. körös QBt illeti - asszem 25 kezdőirányító volt az utolsó fordulóban akit az 1. körben vittek el. Van 1-2 sikeres ellenpélda persze (Brees, 2. kör, Brady 6. és Romo UDFA - Daltont Kaerpernicket és Wilsont még nem sorolnám ide), de azért az 1. körös QBkak van a legjobb siker/kísérlet mutatója. Ahhoz hogy eből trend legyen a 3 fiatal QBnak kéne folyamatosan sikeresnek lennie, plusz 2-3 embernek be kell állnia a következő 1-2 év draftjairól, hogy trendről beszélhessünk.
több mint 13 éve
Ezt én sem értem. Akárhányszor olvasok kinti Jax fórumot, hihetetlen mennyi ökörséget összehordanak. Olyan mintha csak a váltás kedvéért akarnának sokszor váltani.senkiseManapság divattá vált a 3-4, mert 1-2 csapatnak bejött. Pedig nyilván nem ezen múlik.
Ha esetleg idén is húzna valaki a 3. körben egy Russell Wilsont, akkor pár évig a szurkolók arra lennének rákattanva, hogy felesleges az első körben QB-t húzni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Mel Tuckert is meghallgatjátok a HC posztért.empty taxiKíváncsi vagyok, Tucker marad-e nálunk. Rendes dolog tőlünk, de sok esélye szerintem nincs.
Ezt én sem értem. Akárhányszor olvasok kinti Jax fórumot, hihetetlen mennyi ökörséget összehordanak. Olyan mintha csak a váltás kedvéért akarnának sokszor váltani. Azt vettem észre, hogy abszolút nem toleránsak. Fontosabb a cirkusz, meg a hype, mint a megfontolt döntések, ami nem szenzációhajhász ugyan, de hatékony.Pontosan. És ezt veszem észre. Sokszor van erről vitám is emiatt nemcsak Alfie Wiseassel, hogy ezt most miért kell erőltetni. Most azért mert a Texans bejött a dolog? Sokan mondják, hogy több a 3-4es jó játékos mostanság, de a Seattle a jó példa rá, hogy össze lehet egy remek 4-3as védelmet is.
Ugyanez vonatkozik Gabbert-re amiért nem lett ProBowler 1,5 év alatt, MJD-re, mert szerintük meglovagolta a sérülését, hogy ne is kelljen játszania...
Nekem nincs bajom a 4-3-mal, azt is lehet okosan használni, például emlékszem, hogy az első Titans elleni meccsen hoztak egzotikus CB, SS blitzeket.senkise
több mint 13 éve
Mel Tuckert is meghallgatjátok a HC posztért.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Nem értem, miért akarnak annyira kinti Jags fan társaink annyira átállni most, főleg, hogy 2 jobb kezdőjátékosunk(Babin, Poz) is a front 7ből 4-3oz illik jobban...Ezt én sem értem. Akárhányszor olvasok kinti Jax fórumot, hihetetlen mennyi ökörséget összehordanak. Olyan mintha csak a váltás kedvéért akarnának sokszor váltani. Azt vettem észre, hogy abszolút nem toleránsak. Fontosabb a cirkusz, meg a hype, mint a megfontolt döntések, ami nem szenzációhajhász ugyan, de hatékony.
Ugyanez vonatkozik Gabbert-re amiért nem lett ProBowler 1,5 év alatt, MJD-re, mert szerintük meglovagolta a sérülését, hogy ne is kelljen játszania...
Nekem nincs bajom a 4-3-mal, azt is lehet okosan használni, például emlékszem, hogy az első Titans elleni meccsen hoztak egzotikus CB, SS blitzeket.
több mint 13 éve
Nincs hozzá megfelelő emberanyagunk. És a Poz - Babin duó miatt nincs is értelme. Poz alig volt a pálya szélén az elmúlt 2 évben, ('11ben pl. csak azért mert megsérült az utolsó meccsen).Prisco:Az még kimaradt a találgatásból, hogy Ravens féle hibrid rendszer legyen?HúsrágóCaldwell is a 4-3 guy, bet his coach will be too.Igaz: Indyben és Atlantában is 4-3as D volt, ahhoz keresett embereket, szerintem ezen nálunk sem fog változtatni.
Nem értem, miért akarnak annyira kinti Jags fan társaink annyira átállni most, főleg, hogy 2 jobb kezdőjátékosunk(Babin, Poz) is a front 7ből 4-3oz illik jobban...iktriad
több mint 13 éve
Prisco:Az még kimaradt a találgatásból, hogy Ravens féle hibrid rendszer legyen?Caldwell is a 4-3 guy, bet his coach will be too.Igaz: Indyben és Atlantában is 4-3as D volt, ahhoz keresett embereket, szerintem ezen nálunk sem fog változtatni.
Nem értem, miért akarnak annyira kinti Jags fan társaink annyira átállni most, főleg, hogy 2 jobb kezdőjátékosunk(Babin, Poz) is a front 7ből 4-3oz illik jobban...iktriad
több mint 13 éve
Prisco:Caldwell is a 4-3 guy, bet his coach will be too.Igaz: Indyben és Atlantában is 4-3as D volt, ahhoz keresett embereket, szerintem ezen nálunk sem fog változtatni.
Nem értem, miért akarnak annyira kinti Jags fan társaink annyira átállni most, főleg, hogy 2 jobb kezdőjátékosunk(Babin, Poz) is a front 7ből 4-3oz illik jobban...
több mint 13 éve
Ahogy olvasom a cikket, ez spekuláció, az új Defense Coord.-tól függ, hogy mi lesz. Az meg lehet, hogy 4-3-nál marad.senkisePontosan.
The new GM of the Jaguars says that a transition to a 3-4 can be quick for the team.
Ez a lényeg. Lehetséges, ha az új HC/DC akarja. Ha pl. Tucker marad DC, maradunk így. Nem csak Poz miatt nem lenne jó, hanem Babin miatt sem, aki ki kéne tenni ha átállnánk. Olyan jól meg nem állunk pass rusherekből (plusz akkor majdenm 2 milliót kidobott Khan az ablakon 5 meccsért?...).
Ha már HC - új (meglepő) jelölt van. A Falconstól nem Nolan, hanem az ST coach(!) Keith Armstrongból is lehet akár vezetőedző. Bár szerintem ő csak a Rooney rule miatt jön (ha jön) interjúra.
több mint 13 éve
Ahogy olvasom a cikket, ez spekuláció, az új Defense Coord.-tól függ, hogy mi lesz. Az meg lehet, hogy 4-3-nál marad.
több mint 13 éve
Szerencsétlen Poz, a 3-4 miatt lépett le Buffaloból erre itt is az lesz.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Úgy nez ki hogy a csapat áttál 3/4 védelemre...GM szerint minnél hamarabb...The new GM of the Jaguars says that a transition to a 3-4 can be quick for the team.
www.bigcatcountry.com/2013/1/11/3864722/dave-caldwell-jaguars-defensive-scheme-34-43
több mint 13 éve
Még el se kezdődött de neked már átxaszik?Jacksonville-ben véget is ért a 13/14-s szezon.Amadeus91Hallgatom a videót, és a következőt mondta DC:szertefoszlanak a playoff-remények, az újságírók fele elindul hazafelé.Höri
I can't imagine a situation where Tim Tebow would be a Jaguar, even if he is released.senkise
több mint 13 éve
Jacksonville-ben véget is ért a 13/14-s szezon.Hallgatom a videót, és a következőt mondta DC:szertefoszlanak a playoff-remények, az újságírók fele elindul hazafelé.Höri
I can't imagine a situation where Tim Tebow would be a Jaguar, even if he is released.senkise
több mint 13 éve
www.profootballfocus.com/blog/2013/01/01/free-agents-jacksonville-jaguars/Jaguars UFA-k pff rating alapján rangsorolva. Britton...
több mint 13 éve
Hát igen az új szelek lefújták a zacskót a fejemről, remélem nemlesz okom már rá hogy felvegyem. Let's go to upgrade!Na mi sul ki ebbol? Majd jovore ilyenkor okosabbak leszunk......m-bryoLátom M-Bryo, lekerült a zsák a fejedről. 😀 Én is nyugdíjazom Garrardot, Let the fun begin!senkise
több mint 13 éve
Na mi sul ki ebbol? Majd jovore ilyenkor okosabbak leszunk......m-bryoLátom M-Bryo, lekerült a zsák a fejedről. 😀 Én is nyugdíjazom Garrardot, Let the fun begin!
több mint 13 éve
www.jaguars.com/media-gallery/videos/David-Caldwell-press-conference/75cde5d4-c66f-466a-bc37-18ff484abb9f A lényeg 13:55nél - #EVENIFHESRELEASED
több mint 13 éve
A kis Schotty hivatalosan is HC jelölt lett. The Jaguars search has begun. Sources tell me they've requested permission to speak with Rams OC Brian Schottenheimer.
több mint 13 éve
Kuharsky összefoglalója - nem csak Timmyről:espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/46282/cease-all-tebow-to-jaguars-talk-right-now
Érdekes, hogy Khan mondta Caldwellnek, hogy menjen el a 2. Jets interjúra is és az új GM azt mondta, utána volt biztos, hogy idejön.
Végre egy jó cikk az nfl.com-on. 😊
Caldwell egyébként 5 éves szerződést kapott ma Khantól.
QB kérdés:
"Well Blaine [Gabbert] is the second youngest quarterback in the NFL," Caldwell said. "We plan to address the quarterback position. We'll be an open competition and we'll bring in more people to compete, whether that's through the draft or free agency.Helyes.
több mint 13 éve
"All these Tebow fans cancelling season tickets that they've never owned."Hallgatom a videót, és a következőt mondta DC:szertefoszlanak a playoff-remények, az újságírók fele elindul hazafelé.Höri
I can't imagine a situation where Tim Tebow would be a Jaguar, even if he is released.senkise
Na mi sul ki ebbol? Majd jovore ilyenkor okosabbak leszunk......m-bryoNem tudom, de twitteren minden jaguár fantárs azt írja nem tudják, mikor volt utoljára ilyen jó napjuk a Jags miatt. 😊
több mint 13 éve
Hallgatom a videót, és a következőt mondta DC:szertefoszlanak a playoff-remények, az újságírók fele elindul hazafelé.
I can't imagine a situation where Tim Tebow would be a Jaguar, even if he is released.senkise