Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
És ma alig használta Thomast és Blackmont! iktriad
Mert nagyobb részt menekült és nem volt idő szétnézni.

Én nem vagyok olyan optimista a láttottak alapján. Vikings nem egy világverő alakulat (bocs Vikings szurkolók, amikor Favre a Saint ellen vezette a Vikingst, én nagyon szorítottam a vikingeknek, szóval nem zsigeri utálat mondtaja velem ezt), de egy stramm D line gyakorlatilag végig terrorizált Szöszit. Ráadásul most a futást se tudták támogatni (ez eddig azért még ment). Ebben a tekintetben visszalépés van a tavalyi színvonalhoz képest.
Látni a pozitív változásokat a Offenseben, de látni kell a negatívumokat is.

D-t a sérülések aggasztóan visszavetik.Húsrágó
Azért az a D-Line nagyon sok mindenkit fog még így terrorizálni, kvázi ennyi a védelmünk + Greenway. Allent végig kettőztétek, Robinson idén emiatt is csillogni fog ott van még Williams is, meg Guion aki rohadt erős,csak hülye 😀.
Végig gondolom 2 mozzanaton múlt, hogy nyerhettünk, a blokkolt XP és az, hogy míg mi a labdaeladást TD-re váltottuk, ti csak FG-t rugtatok belőle.
Gabbert tényleg jobbnak tűnik, majd ha kevésbé kergetik ki is fog jönni.Toca
Legalább mi írjuk helyesen Robison nevétgyalu
Nevek sose mennek ,de igazad van 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért az a D-Line nagyon sok mindenkit fog még így terrorizálni, kvázi ennyi a védelmünk + Greenway. Allent végig kettőztétek, Robinson idén emiatt is csillogni fog ott van még Williams is, meg Guion aki rohadt erős,csak hülye 😀.
Végig gondolom 2 mozzanaton múlt, hogy nyerhettünk, a blokkolt XP és az, hogy míg mi a labdaeladást TD-re váltottuk, ti csak FG-t rugtatok belőle.
Gabbert tényleg jobbnak tűnik, majd ha kevésbé kergetik ki is fog jönni.Toca
A blokkolt XPt kiváltottuk, mikor 2 pontost csináltunk a "túl korai Hail Mary TD" után.
Viszont az igaz, hogy Robinson kicsinálta Whimpert, mikor bejött Bradfield helyett. És a TD/FG dolog is remek észrevétel.

Viszont Monroeék 0 tackleön és sacken tartották Allent(csak hogy legyen egy kicsi örömünk).
több mint 12 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
És ma alig használta Thomast és Blackmont! iktriad
Mert nagyobb részt menekült és nem volt idő szétnézni.

Én nem vagyok olyan optimista a láttottak alapján. Vikings nem egy világverő alakulat (bocs Vikings szurkolók, amikor Favre a Saint ellen vezette a Vikingst, én nagyon szorítottam a vikingeknek, szóval nem zsigeri utálat mondtaja velem ezt), de egy stramm D line gyakorlatilag végig terrorizált Szöszit. Ráadásul most a futást se tudták támogatni (ez eddig azért még ment). Ebben a tekintetben visszalépés van a tavalyi színvonalhoz képest.
Látni a pozitív változásokat a Offenseben, de látni kell a negatívumokat is.

D-t a sérülések aggasztóan visszavetik.Húsrágó
Azért az a D-Line nagyon sok mindenkit fog még így terrorizálni, kvázi ennyi a védelmünk + Greenway. Allent végig kettőztétek, Robinson idén emiatt is csillogni fog ott van még Williams is, meg Guion aki rohadt erős,csak hülye 😀.
Végig gondolom 2 mozzanaton múlt, hogy nyerhettünk, a blokkolt XP és az, hogy míg mi a labdaeladást TD-re váltottuk, ti csak FG-t rugtatok belőle.
Gabbert tényleg jobbnak tűnik, majd ha kevésbé kergetik ki is fog jönni.Toca
Legalább mi írjuk helyesen Robison nevét

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
És ma alig használta Thomast és Blackmont! iktriad
Mert nagyobb részt menekült és nem volt idő szétnézni.

Én nem vagyok olyan optimista a láttottak alapján. Vikings nem egy világverő alakulat (bocs Vikings szurkolók, amikor Favre a Saint ellen vezette a Vikingst, én nagyon szorítottam a vikingeknek, szóval nem zsigeri utálat mondtaja velem ezt), de egy stramm D line gyakorlatilag végig terrorizált Szöszit. Ráadásul most a futást se tudták támogatni (ez eddig azért még ment). Ebben a tekintetben visszalépés van a tavalyi színvonalhoz képest.
Látni a pozitív változásokat a Offenseben, de látni kell a negatívumokat is.

D-t a sérülések aggasztóan visszavetik.Húsrágó
Azért az a D-Line nagyon sok mindenkit fog még így terrorizálni, kvázi ennyi a védelmünk + Greenway. Allent végig kettőztétek, Robinson idén emiatt is csillogni fog ott van még Williams is, meg Guion aki rohadt erős,csak hülye 😀.
Végig gondolom 2 mozzanaton múlt, hogy nyerhettünk, a blokkolt XP és az, hogy míg mi a labdaeladást TD-re váltottuk, ti csak FG-t rugtatok belőle.
Gabbert tényleg jobbnak tűnik, majd ha kevésbé kergetik ki is fog jönni.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És ma alig használta Thomast és Blackmont! iktriad
Mert nagyobb részt menekült és nem volt idő szétnézni.

Én nem vagyok olyan optimista a láttottak alapján. Vikings nem egy világverő alakulat (bocs Vikings szurkolók, amikor Favre a Saint ellen vezette a Vikingst, én nagyon szorítottam a vikingeknek, szóval nem zsigeri utálat mondtaja velem ezt), de egy stramm D line gyakorlatilag végig terrorizált Szöszit. Ráadásul most a futást se tudták támogatni (ez eddig azért még ment). Ebben a tekintetben visszalépés van a tavalyi színvonalhoz képest.
Látni a pozitív változásokat a Offenseben, de látni kell a negatívumokat is.

D-t a sérülések aggasztóan visszavetik.Húsrágó
Picit másként látok 1-2 dolgot.
Futójáték - Azért a Vikings run D tavaly 8. volt, és Jennings (akire több feladat várt volna) hamar lesérült, így MJDnek kellett végigjátszania onnantól, és azért ő meg csak 1 hete edz a csapattal és még ismerkedik az új offenseel. Ennek ellenére így is elértünk 123 futott yardot ami önmagában jó teljesítménynek számít(az eddig pályára lépett 28 csapat közül ez a 13. legtöbb volt - kb ugyanott vagyunk ezzel, mint tavaly).

Nem, nálam az igazi probléma a D volt(amiről már a game previewmban is írtam B & Tn). Se a futást, se a passzt nem tudtuk megfogni. A passzra még úgy-ahogy lenne kifogás (Cox nem játszott, Mathis meg limitált, Aaron Ross meg tényleg maximum csak nickel CBnek jó, bocsi Sanya és mondjuk Prosinksi is csinálhatott volna valami emlékezeteset, ha megtartja a labdát annál a sima picknek tűnő Ponder dobásnál az 1. félidőben...), de a Run Dre nincs semmi mentség. Valaki komolyan magyarázza már meg hogy CJ Mosley miért kezd DTben?
Az se tetszett hogy egy idő után alig volt pass rush. Az elején még Mincey üldözgette Pondert, de később az is elmaradt. Knighton sack + FFje szép volt. Viszont a két kezdő Mosley (aki miért is kezdő?) és Alualu(aki a statisztika szerint valahogy összehozott egy sacket, de nem emlékszem mikor...) halvány teljesítményt nyújtottak. Alualu kezd egyre jobban aggasztani egyébként. Nem tudom, hogy nem sikerült túl jól a térdműtétje, vagy mi van. A rookie szezonjában sokkal jobb volt, mint eddig a 3.. évében...
És bár tudom a D csinál egy 3 & out a TDnk előtt, de utána produkáltak (2×), az 2010et idézte... A Vikings ellen.
Nagyon, nagyon kéne hogy Daryl és Cox tudja vállalni a játékot vasárnap a Texans ellen.

Ennél is nagyobb probléma az O-line. A preseasonban elveszettünk 3 G-t. Most Nwaneri(bár ő a meccs végén visszatért) és Britton is megsérült (hogy mennyire komolyan arról talán ma lesz infó). És mellé Bradfield is lesérült. És Whimperrről megint kiderült, hogy nagyon játékos. Ja nem...
Még szerencse, hogy Brewster az Ohio Staten elég tapasztalatot szerzett, mindkét G poszton játszott, elég sokat.
Ő és a STben Antwon Blake jól mutatkoztak be az UDFA rookiek közül.

Kiváncsi leszek mennyire komoly a 4 új sérült(Jennings, Nwaneri - valószinű nem annyira komoly- , Bradfield, Britton miattuk viszont nagyon aggódom. Főleg Eben miatt, ha ő kiesik, komoly szarban vagyunk...).

Viszont, szöszi a 2 hibája(1 drive végén egy biztos TDt hagyott ki azzal, hogy nem passzolt jól Blackmonnak, és a fumble se volt szép, bár nem tudom abban Meesternek mennyi szerepe volt) ellenére is jól játszott. És aki azt mondja ez után, hogy fél a zsebben a passrushtól, arról biztosan állíthatom, hogy nem nézte a Jags meccsét. Ebben (is) nagyon sokat fejlődött. És az a drive a 4. negyed végén. Kár hogy a D elkúrta 20 mp alatt, amit Shorts és ő összehozott.
Az elkapóknál örülök, hogy Robinson és Lewis ennyit lett foglalkoztatva, Marcedes minden felé dobott labdát (5) elkapott! Ez biztató. Nos és Shorts TD elkapása is. Thomas mondjuk kicsit eltűnt tegnap a preseasonhoz képest.

Mindezek mellett sajnos, szinte biztos vagyok a 0-2es rajtban, a Texans túl erős lesz ennek a csapatnak, még ha a sérültek nagy része játszhat is vasárnap. Ha viszont közel ilyen szoros lesz az is,
az már szép teljesítmény lesz.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
És ma alig használta Thomast és Blackmont! iktriad
Mert nagyobb részt menekült és nem volt idő szétnézni.

Én nem vagyok olyan optimista a láttottak alapján. Vikings nem egy világverő alakulat (bocs Vikings szurkolók, amikor Favre a Saint ellen vezette a Vikingst, én nagyon szorítottam a vikingeknek, szóval nem zsigeri utálat mondtaja velem ezt), de egy stramm D line gyakorlatilag végig terrorizált Szöszit. Ráadásul most a futást se tudták támogatni (ez eddig azért még ment). Ebben a tekintetben visszalépés van a tavalyi színvonalhoz képest.
Látni a pozitív változásokat a Offenseben, de látni kell a negatívumokat is.

D-t a sérülések aggasztóan visszavetik.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
reméljük semmi komoly,pocsék szezon lesz ez is sajnaJanek
Nem biztos. HA a D sérültjei felépülnek, ebből szép dolgok is kisülhetnek. Gabbert egyre bíztatóbb, és ez a lényeg. És ma alig használta Thomast és Blackmont!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
reméljük semmi komoly,pocsék szezon lesz ez is sajna

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszönöm .Igen nem is értettem miért nem lett kezdő...Janek
Nincs mit. Rohadtul kell vissza.

Nwaneri, Britton és Bradfield is csizmával a lábán hagyta el az öltözőt. Ha csak egyikük is komolyan hosszú időre kiesik(netán IRre kerül), nagy szarban vagyunk. Jenningrről sem tudni még, hogy mennyire komoly a sérülése.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Köszönöm .Igen nem is értettem miért nem lett kezdő...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Daryl Smith-el mi van? mennyire komoly a sérülése?Janek
Nem tudom. Sajna ugyanarra sérült rá(ágyék) az edzésen, ami miatt kihagyta a preseasont is. Remélem jövő héten már lesz, mert nagyon hiányzott a Dből.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Daryl Smith-el mi van? mennyire komoly a sérülése?

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Utolsó playre Scobee már ráverhette volna... 😊

Biztató volt a játék, megkockáztatom, hogy jobban is játszottunk, sok múlott az extra ponton, meg a rookie rúgójukon.Maka
Ja az offense nem nézett ki annyira rosszul. Marcedes, Robinson és Shorts végre előkerült (Thomas és Blackmon mondjuk kicsit eltűnt a preseasonhoz képest).
És ez volt szöszi legjobb meccse, és milyen pass rusht kapott végig a meccs alatt.

Ami aggaszt:
O-line depth (Britton, Bradfield megsérült); A D egésze, különösen az semmi pass rush nem volt. Jennings szintén lesérült.

Ja Jared Allennek nem volt se sackje, se tackleje!

Ma nem volt szerencsénk. És a 2. félidő nagy részében a D borzasztó volt. 2010es önmagukat idézték.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Megint csak szenvedni fogunk 😕
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
ez elég kilátástalan volt. Szöszi (majdhogynem) gamewinning driveja előtt teljesen tropa volt az offense, a fal sírnivaló. A zseb folyton összeomlott, MJD-nek képtelenek voltak folyosót nyitni (nem 1 alkalommal a Jaguars falembert toltak(!) MJD útjába, nem is Vikings játékos lassította le / szerelte). Nem sok hiányzott a W-hez, de nagyon csalódott vagyok.
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Utolsó playre Scobee már ráverhette volna... 😊

Biztató volt a játék, megkockáztatom, hogy jobban is játszottunk, sok múlott az extra ponton, meg a rookie rúgójukon.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LacAnfora szerint MJD valamivel kevesebb mint 800.000$ büntetést kap a csapattól a holdout miatt. Ez az eredeti összeg 2/3. Meglepő, mert sokan azt gondolták, hogy 2-300000 lesz ez az összeg.  www.cbssports.com/nfl/blog/jason-la-canfora/20121280/notes-mjds-fines-halved-no-new-deal-for-wallace
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Inaktívak mára:
Brian Robiskie, Derek Cox, Daryl Smith, Josh Beekman, George Selvie, Austen Lane, Jeris Pendleton

Kevin Elliott aktív, Robiskie meg nem. És azzal, hogy Beekman inaktív, nincs igazi G cserénk....
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A bíró miatt biztos nem lesz ok az aggodalomra...
Your referee for Jaguars and Vikings Sunday is Robert Dalton, previously in the Division II Lone Star Conference.
Vajon a Lone Star konferenciát róla nevezték el?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gameday - kezdődik az idei érzelmi hullámvasút!

Beharangozóm a mai meccsre a B & Tn:
 blackandteal.com/2012/09/08/game-preview-against-the-minnesota-vikings/

Nagyon szoros meccsre számítok, ahol az offensnek kell hoznia a meccset, mert bármennyire is limitált a Vikings O, náluk kulcsjátékosok hiányoznak a védelemből(Cox, Daryl). A STnk se nyűgözött le az előszezonban, márpedig Harvin életveszélyes returner. Azért remélem Legatron(Anger) jól mutatkozik be, csakúgy mint Branch és persze Blackmon.
A jóslat a cikk végén (Vikings 21 - Jaguars 24) tartható, de Monroenak és Gabbertnek jól kell játszania. Bízom Blackmonban és a futóinkban.

Lageman szezon eleji beszélgetése Gabberttel:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Blaine-Gabbert-One-on-One/ba64bf9b-f31c-47be-a1a0-a73f293536cf

És Sexton és Lageman beharangozó videója a meccs előtt:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/On-the-Road-Minnesota/e093bad3-eeae-4928-8062-2889677f41c4
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD és a Jags megállapodott sokkal kisebb összegű büntetésben a hírek szerint(1,2 milliót kellett volna befizetnie). Egyelőre még nem lehet tudni az összeget. Jason Cole (Yahoo Sport) MJD ennek fejében lemondott egy bónusz, ami beletartozna a jövő évi salary capbe

"Jones-Drew, Jax did confid settle of $1.2m fines. Am told means much less, but MJD did forfeit some bonus $. Jax will get cap cred in '13"(Jason COle)
Ja és mivel mától MJD újra beleszámít a rosterbe, ki kellett raknunk egy embert. Ahogy vártam, Keith Tostonra esett az FO választása (aki jobb volt, mint Parmele, de utóbbi elméletben fog majd returnöket visszavinni), így ő lett ma kirakva.

Apropó returnök - elnézve a preseasonbeli nem túl acélos kickoff/punt retürn coveragünket, kicsit aggódom, hogy Harvin 1-2 nagyobb visszahordást (ne adja ég TDt) be fog holnap mutatni. Csak emlékeztetőül, tavaly a szezonnyitón volt egy 104 yardos kickoff return TDje....
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Championship.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breaking: Daryl Smith kihagyja a Minesota meccset. Kyle "Stonecold" Bosworth kezd a helyén.
A 100 milliós tavalyi LB sorunkhoz képest vasárnap így áll fel a 3 LB - Bosworth, Poz, R. Allen. Remélem Peterson nem tudja vállalni a játékot...

További sérültlista:
C Brad Meester, DE Aaron Morgan, WR Justin Blackmon and G Uche Nwaneri - valószinű
DE Austen Lane and DE George Selvie - out,
CB Derek Cox - kétséges(25% - valószinű nem)
CB Mike Harris - kérdéses
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Draft 2013:
Chris Steuber szerint Gene Smith személyesen tekinti meg szombaton a Minnesota - New Hampshire meccset, és 1 scoutot küld a Notre Dame- Purduera is.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csütörtöki injury report:
Blackmon teljes értékűen edzett, Daryl viszont egyáltalán nem, és megint amiatt az ágyék sérülés miatt, ami hetekre az oldalvonal mellé szorította. Nem lenne jó, ha a D egyik legjobb játékosát Kyle Bosworthnak kéne élesben pótolnia....
 www.bigcatcountry.com/2012/9/6/3298426/jaguars-vikings-injury-report
Mike Harris és COx limitált volt, csakúgy mint Minnesotában Peterson.

Egy jó hír - Bratkowski szerint MJD nagyon gyorsan sajátítja el az új playbook által követelt dolgokat!
 www.bigcatcountry.com/2012/9/6/3298829/bob-bratkowski-maurice-jones-drew-playbook