Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na fogadjunk, hogy Blackmon első edzése után majd direkt mindenkitől az fog jönni, hogy a világ ámult rajta, annyira jó volt már most, elit a gyerek és megállíthatatlan. 😛
Stez
Nem, mert nagy a lemaradása. Szép dolgokat csinált OTA és minicamp alatt is, de sokszor tűnt elveszettnek. Kb. erre számítok a következő napokban/hetekben.

Plusz azt hiszem ma és holnap még nem is edzhet teljes felszerelésben a többiekkel a liga előírásai maitt.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Na fogadjunk, hogy Blackmon első edzése után majd direkt mindenkitől az fog jönni, hogy a világ ámult rajta, annyira jó volt már most, elit a gyerek és megállíthatatlan. 😛

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jagsnek sikerült bebiztosítani magukat - íme Blackmon szerződésének a lebontása a következő 4 évre:
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-08-06/story/justin-blackmon-ending-contract-holdout
Ha jól értelmezem, az aláírási bónusz 40%át csak később kapja meg pl.

Íme a lényeg:
In 2013, Blackmon is due to receive a roster bonus of $1.7 million, with $700,000 due on the fifth day of the league year and the rest due before the start of training camp. In 2014, $1.7 million is due on the fifth day of the league year. The last installment of $1.39 million is due on the fifth day of the 2015 league year. The base salaries are $390,000 in 2012, $1.23 million in 2013, $2.07 million in 2014, and $2.91 million in 2015.

Mellesleg a korábbi hírekkel ellentétben csak 18.5 milliós szerződést kapott JB, pont annyit mint a tavalyi 1/5s, Patrick Peterson a Cardstól 1 éve.


Remélem gsn majd segít jobban eligazodni a szerződés nyelvezetében.

Update: Kuharsky kicsit altlathatóbban foglalkozik a szerződés részleteivel:
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/39311/breaking-down-justin-blackmons-deal

TC:

Bratkowski először beszélt TC kezdet óta riporterekkel. Gabbertet nevezte meg az offseason legtöbbet fejlődött offense játékosának, és Jenningset is megdicsérte. Ugyanakkor jelenleg igencsak elégedetlen a sok elejtett passz miatt, ami sajnos OTA óta jellemzi a WR alakulatot.
 www.bigcatcountry.com/2012/8/6/3223277/blaine-gabbert-jaguars-training-camp-2012
Szöszi a dicsértetet egy "szép" pick-sixel "hálálta meg" a hétfői edzés végén. A rookie CB Antonio Dennard kapta le és vitte vissza a passzt.

Drew Nowak mellett John Estesből is kényszer Gt csinált a Jags, most hogy se Spitz, se Rackley nincs egy ideig. "Remekül" fog így mutatni az O-falunk a Giants ellen. Reméelm csak 1 drive erejéig hagyja fent Coughlin JPPéket...
Gene Frenette is aggódik a támadófal jelenlegi állapota miatt:
 jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2012-08-06/jaguars-offensive-inconsistency-starts-front

Ma Blackmon aláír (asszem csütörtökön edzhet így teljes felszerelésben először majd Gabbertékkel, kedden és szerdán az NFL szabályai miatt csak könnyebb edzéseken vehet még részt.). Most már tényleg csak MJDnek kéne abba hagynia a durcit.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei szezonban számomra a legérdekesebb csapat az a jacksonvile lesz , nagyon várom már hogy mit fog összehozni idén a csapat , ha igazak a hírek gabbert fejlődik , szereztetek blackmont , ami annyira nem lehet nagy visszalépés , amugy most MJD-vel mi van ? Petikievak01
MJD makacskodik, egy ideig tuti nem fog még visszajönni.

Blackmontól még nem szabas sokat várni. Ez a 10+ nap lemaradás nagyon sok lesz, különösen egy Bratkowski féle offenseben. Jennings és Parmele lesz helyette egy darabig. Ha visszatér még időben, akkor ő és Jennings iszonyú durva 1-2 kombó lesz idén. Már ha MJD nem ismétli meg CJ tavalyi szezonjának első (katasztrofális) felét a formája (illetve annak hiánya) miatt...

Mularkey mondta minicamp alatt, hogy ha Justin tudja mi a feladata egy playnél, akkor hatékony, de ha nincs tisztában azzal mi következik, akkor csak kolonc a pályán. És ez az esetek 50%ban előfordult OTA és minicamp ideje alatt.

Robinson és Shorts (valamint Marcedes és Jennings!) lesz idén a fő célpont.

Viszont azzal, hogy mostmár van Blackmon kiváncsi leszek hogy hány WR lesz idén rosteren. Szerintem 8 (ha Thomast nem cseréjül el a végső keretszűkítésnél - bár igaz ki lenne olyan bolond, hogy tradelne érte?...).
Szerintem 6 WR lesz az 53as keretben - Robinson, Blackmon, Shorts, Thomas, Kevin Elliott (STben is jó) és a Robiskie/Lee Evans/Price 3asból valaki. Robiskie és Evans között nagy pozicióharc lesz az előszezonban (persze csak ha Elliott tud olyan jól teljesíteni a preseasonben, mint eddig TC alatt tette). Illetve aki hamarabb be tudja fejezni a droppok gyártását, mert az egész TC alatt nagy probléma nálunk.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Megvan Blackmon szerződése. 4 év, 19.5 millió.vassadi
ennyit arról, hogy majd felszedjük idő előtt 😕 (na majd a fogdából)Amadeus91
Várjatok a sorotokra. 2-3 évig még biztos teszteljük, hacsak nem üt el valakit seggrészegen. De akkor meg már csak az igazi börtön válogatottban játszhat....

iktriad
Benson-t is gyorshajtás után szedtük fel 😀 Belefér.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Az idei szezonban számomra a legérdekesebb csapat az a jacksonvile lesz , nagyon várom már hogy mit fog összehozni idén a csapat , ha igazak a hírek gabbert fejlődik , szereztetek blackmont , ami annyira nem lehet nagy visszalépés , amugy most MJD-vel mi van ?

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan Blackmon szerződése. 4 év, 19.5 millió.vassadi
ennyit arról, hogy majd felszedjük idő előtt 😕 (na majd a fogdából)Amadeus91
Várjatok a sorotokra. 2-3 évig még biztos teszteljük, hacsak nem üt el valakit seggrészegen. De akkor meg már csak az igazi börtön válogatottban játszhat....

Kijött az idei 1. depth chart. Pár érdekesség:

-C.J. Mosley is the second starting defensive tackle, ahead of Terrance Knighton, who missed offseason work and the first few days of training camp while recovering from an eye injury but returned to action as a light 330 pounds.
-Rookie Andre Branch is listed as the starter at left end, opposite Jeremy Mincey. Austen Lane is listed behind Mincey, with Aaron Morgan behind Branch.
-Brian Robiskie is listed as the second guy at the X receiver spot, behind Laurent Robinson, and ahead of Taylor Price and Kevin Elliott.
-The chart doesn’t include Justin Blackmon, who just agreed to terms. Cecil Shorts heads the Z receivers, ahead of Mike Thomas and Lee Evans. We’ll have to see if Thomas is first in line in the slot when the Jaguars go to three-wide.
-Rashean Mathis is the starter at left corner ahead of Aaron Ross. That’s not a surprise as he’s the longtime Jaguars veteran and Ross is a newly added free agent. The competition between the two is far from over. The guy who doesn’t win will be the nickel.
-Thomas is the first punt returner, Shorts the second.
-Running backs are at kick returner: Rashad Jennings first and Jalen Parmele second.


És itt olvashatóak KIng jegyzetei rólunk (főleg szösziről) a mai MMQBben:
 sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/peter_king/08/05/mmqb/2.html
Ő is elfelejti, hogy nem csak az offseason hiánya és a még kissé éretlen kor volt Gabbert egyedüli problémája (0 segítség az elkapóktól, és Marcedestől, inkompetens edzők, az egész Garrard ügy). Mindegy ami történt megtörtént, idén biztos jobb lesz(rosszabb nem nagyon lehet...). A nagy kérdés csak az, hogy mennyivel.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Megvan Blackmon szerződése. 4 év, 19.5 millió.vassadi
ennyit arról, hogy majd felszedjük idő előtt 😕 (na majd a fogdából)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan Blackmon szerződése. 4 év, 19.5 millió.vassadi
Holnap írja alá. Az összeg nem volt eddig se kérdéses, mert a Jags ennyit akart adni neki. AZ a kérdés, hogy belementek-e Blackmonék abba, hogyha még egyszer összebalhézik a törvénnyel, akkor a Jags nem veszt sok pénzt azzal, ha kiteszi.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Bezony, Blackmon aláírt.
Reméljük, aláírási pénz mellé GM Gene odatol neki még egy üveg Johnnie Walkert. 😛

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Megvan Blackmon szerződése. 4 év, 19.5 millió.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Biztos a szmájlit hiányolták sokan a hsz. végéről 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Lehet hogy ugyanolyan sértő, viszont legalább találó és vicces, ellentétben a Te riposztod elég primitívre sikerült 😊Rataxes
Próbáltam viccesre venni,lévén az ikonjának szántam a kérdést,lehet hogy rosszul sült el,de nem értem miért kell a Jax topic-on belül egymást baszogatni sokszor,pl M-bryot,engem,vagy bárki mást,mindenki ezt a csapatot szereti,és bármit is ír az a saját véleménye,ha el nem is,de befogadni mindenképp illik!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Lehet hogy ugyanolyan sértő, viszont legalább találó és vicces, ellentétben a Te riposztod elég primitívre sikerült 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Amit Maka írt,az legalább annyira sértő,mint amit én írtam neki,nem hiszem hogy szép dolog másról olyan véleményt formálni,amit a véleményformáló gondol..Mi az hogy senki sem vesz komolyan?vagy mi ez a beef-ezés???

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
kurva nagy ahogy a kabala figura az üres stadionban nyargal körbe 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Valahol esküszöm ezt láttam, de most már sehol :/Wyatt
Ezen mondjuk én is felkaptam a fejem, utána is kerestem, nem találtam sehol sem ilyet, de elfelejtettem szólni miatta. :S

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valahol esküszöm ezt láttam, de most már sehol :/

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
nso szerint: "Jó hír a Jacksonville Jaguars szurkolói számára, hogy az előző idény legtöbb (1606) futott yardját elérő Maurice Jones-Drew nem sztrájkol tovább"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sanya Richards-Ross és Aaron Ross a döntő után. Azt hiszem ezt a napot egyikük sem felejti el.



És Mularkey & Jaguars tagjai nézik Richards-Ross döntőjét (természetesen felvételről, de legalább nem 6-7 órás csúszással...).

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jason Spitz 2-3 hétre kidölt, szóval a kezdő LG után az 1. számú tartalék G is kiesett. Brewster lesz helyette, valamint a Jags az UDFA rookie DT Drew Nowakból OGt csinált vasárnaptól...

A tartalék RB Richard Murphy kidölt egy időre viszont Monroe visszatért az edzeni.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Túlélem, kösz az aggódást. 😊

Ezt a némítást jó hogy mondtátok, köszi. Viszont akkor az illetőnek írt válaszokat se látom, jól gondolom? (EDIT: Meglestem, és látom. Whatevs, így is jobb. 😊)Maka
így van. single hsz-t nem látsz tőle, ha válaszolás van, akkor látod miről folyik a szakmázgatás.
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Túlélem, kösz az aggódást. 😊

Ezt a némítást jó hogy mondtátok, köszi. Viszont akkor az illetőnek írt válaszokat se látom, jól gondolom? (EDIT: Meglestem, és látom. Whatevs, így is jobb. 😊)

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lehet némítani, nagyszerű funkció.shawnka
Nekem mindegy - tisztelem a véleményszabadság intézményét. Ha valamivel bajom van, azt meg meg szoktam írni, de úgy hogy ne sértsek vele senkit. iktriad
jó ik, de te ultimate babyface karakter vagy 😀
de a majmozás amúgy nem sértő? függetlenül attól, hogy az illetőnek kötődése van-e az adott élőlényhez, vagy sem.shawnka
Ha Maka sértve érzi magát(nem hiszem, nem szokott foglalkozni, sokkal éretebb ő annál), akkor szóvá fogja tenni. De eddig nem tette. (Egyébként én is erősnek éreztem ezt a majomozást, de nem engem szólítottak meg).

(amúgy is mindig szolidaritást vállalok a Jax fanekkel)Amadeus91
Armando is Jags fan. 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
lehet némítani, nagyszerű funkció.shawnka
Nekem mindegy - tisztelem a véleményszabadság intézményét. Ha valamivel bajom van, azt meg meg szoktam írni, de úgy hogy ne sértsek vele senkit. iktriad
jó ik, de te ultimate babyface karakter vagy 😀
de a majmozás amúgy nem sértő? függetlenül attól, hogy az illetőnek kötődése van-e az adott élőlényhez, vagy sem.shawnka
csak szóljatok és rendet vágok itt 😀

(amúgy is mindig szolidaritást vállalok a Jax fanekkel)

criminal lawyer or criminal lawyer?