Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Láttam ma teszkóból kijövet egy 5-6 éves kisemberen Jaguars mezt. 75-ös volt a szám, azt hiszem Monroe a név rajta. Annyi negatívum, hogy nem varrott volt, hanem "csak" nyomott.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Clint állapotáról van esetleg valami friss hír?Húsrágó
Semmi. Valószínű idén nem játszik. Vagy soha többé.... 😕

Pár megjegyztés Gene Frenettetől a mai edzésről:
 jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2012-08-14/jaguars-striving-improve-pass-rush-practice-notes
Britton mindenkire alaposan ráijesztett, amikor elkezdett sántítani, de mint kiderült, csak begörcsölt a lába. Nincs komoly sérülése.

Montell Owens most Jennings 1. számú tartaléka (MJD a Madden 13 demójával játszik TC edzések helyett...)

Szöszi és Henne is nem túl jó edzésen van túl a mai napon. Szerencsére azonban Gabbert és Robinson között egyre jobb az összhang.

All in - offense kiadás(Uche, Monroe éééééés az alkesz.)
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Clint állapotáról van esetleg valami friss hír?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Más - a Rams nem lesz házigazda a 2013as és 14es londoni meccsen. Valószínű Khan fel fogja ajánlani Goodellnek, hogy a Jags lehessen az egyik csapat amely jövőre Európában játszik 1 meccset. iktriad
mennél?Höri
Anyagiaktól függ.

Roster move:
Elhoztuk waiverről a Saints tavalyi 7. körös LBjét, Nate Busseyt. Az Illinoisra járt, szóval Sír Khan biztos ismeri. 😊 Mularkey azt mondta leginkább STben próbáljuk ki. Bonamego (ST coach) jól ismeri. Az UDFA rookie WR Charles Gilbert lett kitéve miatta. (Nagyon meggyőzhette a Robinson-Blackmon-Shorts-Thomas-Elliott-Robiskie 6os Geneéket...)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Más - a Rams nem lesz házigazda a 2013as és 14es londoni meccsen. Valószínű Khan fel fogja ajánlani Goodellnek, hogy a Jags lehessen az egyik csapat amely jövőre Európában játszik 1 meccset. iktriad
mennél?

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Evansnek így van esélye (ha nem vonul vissza) csapatot találni, bár az, hogy ebben a legendásan kemény WR alakzatban nem tudott helyet kiharcolni magának, az nem a legjobb ajánlólevél.
Maradt a most még "one hit wonder" Robinson, az Alkesz, DIV III Shorts, Thomas (akinél a rettentes évet kifogó Lewis is több yardot kapott el tavaly), udfa Elliott és "itt majd bizonyít" Robiskie.
Kéne azért ide MJD, aki 400y környékét minden évben elkap...Húsrágó
Jennings is remek elkapó, kitűnő kezekkel, szóval itt is tudja MJDt pótolni...

Ha már WRek -Blackmon máris a kezdőkkel készül. Ma megvolt az első teljes felszereléses edzése és a mai gyakorlás elején leszedett 2TDT, az egyik állítólag nagyon nehéz elkapás volt Lowery mellett. Pénteken pedig bemutatkozik a Saints ellen.

OGk: Jason Spitz sajnos az új diagnózis szerint 4-6re dölt ki, viszont örömhír, hogy Rackley gyorsabban gyógyul a vártnál. És úgy tűnik jó ötlet volt DTből OGt csinálni Drew Nowakból, eddig biztató ezen a poszton a srác.

Ha már O-line, Kuharsky szerint máris látszik, hogy itt "kissé" vékony a depth:
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/39552/jaguars-o-line-depth-already-a-question

Más - a Rams nem lesz házigazda a 2013as és 14es londoni meccsen. Valószínű Khan fel fogja ajánlani Goodellnek, hogy a Jags lehessen az egyik csapat amely jövőre Európában játszik 1 meccset.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Evansnek így van esélye (ha nem vonul vissza) csapatot találni, bár az, hogy ebben a legendásan kemény WR alakzatban nem tudott helyet kiharcolni magának, az nem a legjobb ajánlólevél.
Maradt a most még "one hit wonder" Robinson, az Alkesz, DIV III Shorts, Thomas (akinél a rettentes évet kifogó Lewis is több yardot kapott el tavaly), udfa Elliott és "itt majd bizonyít" Robiskie.
Kéne azért ide MJD, aki 400y környékét minden évben elkap...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A WR Demetrius Williams és a G/C Josh Beekman érkezett a 2 megüresedett helyre.

Williams 4 évet húzott le a Ravensben, 1et a Brownsban. Tavaly nem volt csapata. Beekmen a Chicagoban (2008ban minden maci meccsen kezdett) és a Coltsban is megfordult, bár Indyben nem lépett pályára.

MM azt mondat, Evans valkószinű visszavonul, és Estes sérülése sanszosan IR kaliberű. Az gáz. 😕

Derek Cox 2 hétre kidőlt, és valószínű ennyit hagy ki Bolen is. Jelenleg Mike Brewster az első számú tartalék Cnk...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppácska - Taylor Price és Lee Evans is ki lett rakva! Illetve Price megy IRre, ha nem kell senkinek waiverről. Stellino szerint egy OLineman és egy új WR várható.

Hacsak nem lesz sérülés/nagy formahanyatlás, akkor idén a Robinson, Blackmon, Shorts, M. Thomas, Kevin Elliott, Robiskie WR 6os várhatja a regularban a passzokat szöszitől.

Mivel csak nemrég láttam felvételrol a meccset azt kell mondanom hogy nekem még mindig sántít az O-fal, Gabbert-bol sokat nemláttam hisz alig játszott, Jennings szerintem is megállta a helyét, 2nd QB szerintem Palmer lesz, Punterok jók voltak a B-Anger is, Branch is megmutatta hogy jó lesz, Thomas viszatért onmagához? Robiskie gyakran kapta a passzokat Palmer-tol, és jó volt....a Greg Jones pedig álat 😊 én a helyébe leharaptam volna a Umenyiora-nak a fejét 😛 m-bryo
Punterből csak 1 van, Legatron/Boomer. 1 meccs még kevés ahhoz, Hennet Palmerre cseréljük. Előbbinek van azért bőven meccstapaszatalaat. Plusz nem volt olcsó.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mivel csak nemrég láttam felvételrol a meccset azt kell mondanom hogy nekem még mindig sántít az O-fal, Gabbert-bol sokat nemláttam hisz alig játszott, Jennings szerintem is megállta a helyét, 2nd QB szerintem Palmer lesz, Punterok jók voltak a B-Anger is, Branch is megmutatta hogy jó lesz, Thomas viszatért onmagához? Robiskie gyakran kapta a passzokat Palmer-tol, és jó volt....a Greg Jones pedig álat 😊 én a helyébe leharaptam volna a Umenyiora-nak a fejét 😛
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az első premeccs nyertesei a BCC szerint:
 www.bigcatcountry.com/2012/8/12/3237434/jaguars-roster-review-winners-from-preseason-game-1
Még Robiskiet beraktam volna ide. Lassan pedig tényleg lesz QB controversy csak éppen Henne és Lil' Palmer között...iktriad
Meg a Brown 😛m-bryo
Tessék Mike Brown nyitja a vesztesek listáját. Prosinski annyira nem volt rossz szerintem. Az utolsó nevet meg ajánlom mindenki figyelmébe...
 www.bigcatcountry.com/2012/8/12/3237547/jaguars-roster-review-losers-from-preseason-game-1
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Statistic of the day I.
Jaguars doubled sack total from entire 2011 preseason. Club finished with only two sacks in 2011 preseason and had five in 2012 opener.

Statistic of the day II.
Jaguars scored more points than the entire AFC East. 32 - 26.
iktriad
Gratula, akkor ez azt jelenti, hogy ebben a szezonban eléritek a felét a pontjainknak? 😛Wyatt
De köcsög vagy 😀
örülnék ha végre megfingatnák a patset ....Petikievak01
a Jags? hm.. 😂shawnka
Nem feltétlenül a Jags , csak azt mondom hogy jó lenne ha kiszopna a pats mint az állat . Amit a broncos ellen csináltak tavalyii playoffban , már az is geciség volt , én csak örülnék ha végre kiszopnának. Petikievak01
ha ezt valamelyik patses véristván meglátja téged felkoncolnak 😀Amadeus91
Szerencsére nem sokan járnak onnan ide, akik meg igen, azok elengedik ezt a hszt a fülük/szemük mellett. 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Statistic of the day I.
Jaguars doubled sack total from entire 2011 preseason. Club finished with only two sacks in 2011 preseason and had five in 2012 opener.

Statistic of the day II.
Jaguars scored more points than the entire AFC East. 32 - 26.
iktriad
Gratula, akkor ez azt jelenti, hogy ebben a szezonban eléritek a felét a pontjainknak? 😛Wyatt
De köcsög vagy 😀
örülnék ha végre megfingatnák a patset ....Petikievak01
a Jags? hm.. 😂shawnka
Nem feltétlenül a Jags , csak azt mondom hogy jó lenne ha kiszopna a pats mint az állat . Amit a broncos ellen csináltak tavalyii playoffban , már az is geciség volt , én csak örülnék ha végre kiszopnának. Petikievak01
ha ezt valamelyik patses véristván meglátja téged felkoncolnak 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az első premeccs nyertesei a BCC szerint:
 www.bigcatcountry.com/2012/8/12/3237434/jaguars-roster-review-winners-from-preseason-game-1
Még Robiskiet beraktam volna ide. Lassan pedig tényleg lesz QB controversy csak éppen Henne és Lil' Palmer között...iktriad
Meg a Brown 😛m-bryo
Brown a practice squadból is lehet kijátszotta magát...
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Az első premeccs nyertesei a BCC szerint:
 www.bigcatcountry.com/2012/8/12/3237434/jaguars-roster-review-winners-from-preseason-game-1
Még Robiskiet beraktam volna ide. Lassan pedig tényleg lesz QB controversy csak éppen Henne és Lil' Palmer között...iktriad
Meg a Brown 😛
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az első premeccs nyertesei a BCC szerint:
 www.bigcatcountry.com/2012/8/12/3237434/jaguars-roster-review-winners-from-preseason-game-1
Még Robiskiet beraktam volna ide. Lassan pedig tényleg lesz QB controversy csak éppen Henne és Lil' Palmer között...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Statistic of the day I.
Jaguars doubled sack total from entire 2011 preseason. Club finished with only two sacks in 2011 preseason and had five in 2012 opener.

Statistic of the day II.
Jaguars scored more points than the entire AFC East. 32 - 26.
iktriad
Gratula, akkor ez azt jelenti, hogy ebben a szezonban eléritek a felét a pontjainknak? 😛Wyatt
De köcsög vagy 😀
örülnék ha végre megfingatnák a patset ....Petikievak01
Idén decemberben(megint a 16. héten; pont mint 2006ban és 2009ben) majd lesz rá alkalmunk, igaz mikor mostanában összefutottunk Brady bácsival 2× is több TDje volt, mint incomplete passza(és ebből az egyik playoff meccs volt)...
Ettől függetlenül kicsit erős ez a fajta gyűlölet a Pats iránt. Számomra is vannak kevésbé kedves csapatok (mindössze 1-2), de azért ennyire nem utálomk senkit.

Az meg, hogy BB szereti megalázni az ellenfeleit, ha éppen vesztésre állnak az ő dolga. Más is csinálja (Payton és Saints pl.) , lelkük rajta.
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Statistic of the day I.
Jaguars doubled sack total from entire 2011 preseason. Club finished with only two sacks in 2011 preseason and had five in 2012 opener.

Statistic of the day II.
Jaguars scored more points than the entire AFC East. 32 - 26.
iktriad
Gratula, akkor ez azt jelenti, hogy ebben a szezonban eléritek a felét a pontjainknak? 😛Wyatt
De köcsög vagy 😀
örülnék ha végre megfingatnák a patset ....Petikievak01
a Jags? hm.. 😂shawnka
Nem feltétlenül a Jags , csak azt mondom hogy jó lenne ha kiszopna a pats mint az állat . Amit a broncos ellen csináltak tavalyii playoffban , már az is geciség volt , én csak örülnék ha végre kiszopnának.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Statistic of the day I.
Jaguars doubled sack total from entire 2011 preseason. Club finished with only two sacks in 2011 preseason and had five in 2012 opener.

Statistic of the day II.
Jaguars scored more points than the entire AFC East. 32 - 26.
iktriad
Gratula, akkor ez azt jelenti, hogy ebben a szezonban eléritek a felét a pontjainknak? 😛Wyatt
De köcsög vagy 😀
örülnék ha végre megfingatnák a patset ....Petikievak01
a Jags? hm.. 😂
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Statistic of the day I.
Jaguars doubled sack total from entire 2011 preseason. Club finished with only two sacks in 2011 preseason and had five in 2012 opener.

Statistic of the day II.
Jaguars scored more points than the entire AFC East. 32 - 26.
iktriad
Gratula, akkor ez azt jelenti, hogy ebben a szezonban eléritek a felét a pontjainknak? 😛Wyatt
De köcsög vagy 😀
örülnék ha végre megfingatnák a patset ....

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Statistic of the day I.
Jaguars doubled sack total from entire 2011 preseason. Club finished with only two sacks in 2011 preseason and had five in 2012 opener.

Statistic of the day II.
Jaguars scored more points than the entire AFC East. 32 - 26.
iktriad
Gratula, akkor ez azt jelenti, hogy ebben a szezonban eléritek a felét a pontjainknak? 😛

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Statistic of the day I.
Jaguars doubled sack total from entire 2011 preseason. Club finished with only two sacks in 2011 preseason and had five in 2012 opener.

Statistic of the day II.
Jaguars scored more points than the entire AFC East. 32 - 26.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Aki netán nemlátta mint pld. én itt a link  www.sport-video.org.ua/americanfootball.html Na lesz mit néznem nagyon kiváncsi vagyok.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Általában a HC osztja ki a Game Ballt a mérkőzés után, most megfordult a szereposztás és Mathis adta oda a labdát oda Mularkeynak 1 Wje alkalmából, mint Jaguars HC. 😊
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Mularkey-gets-game-ball/b9d48668-06d4-40ec-907b-c2635aaab4c9iktriad
Nem túl optimista. Biztosra ment. Nem várta meg a regular seasont, mert ki tudja... 😛 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1. preseason meccs értékelés(32-31 W a Giants ellen):

Pozitívumok:
-Gabbert 1. (89 yardos!) driveja talán a legjobb volt mióta ő a Jags QBja(ez nem az én véleményem, hanem Gene Frenetté az FTUtól)! 3szor is tovább ment a támadás 3rd down szituációnal és mindháromszor passzal. 102.9 QB ratinggel zárt. Az 1. drive végén egy szép TD passzal Cecil Shortsnak fejezte be a támadást. Íme a TD -  www.bigcatcountry.com/2012/8/10/3234802/giants-vs-jaguars-score-first-half
-Jennings továbbra is kitűnő formában van. 4.7 es átlagot hozott 12 futásból, és ő lett a legtöbb yardot futó RB a meccsen.
-D'Anthony Smith eléggé meggyözőnek tünt DTBen. Knighton pedig remek formában volt, mikor pályára került.
-Thomas és Robiskie kitünő(!) estét zártak. A WRek -szinte hihetetlen- de egyetlen labdát sem ejtettek el. Jelenleg nálam Robiskie és Elliott az 5. és 6. WR(tehát Evanstől, Taylor Pricetól és Westtől fogunk búcsuzni, ha tényleg így lesz).
-Lil' Palmer bármilyen hihetetlen, de sokkal jobb volt mint Henne! Magabiztosan vezette a drivejait, és a legvégén kiosztott egy 2 pontos passzt Veldmannek(Toston állatkodása mellett, aki 51 yardot futkosott össze a legutolsó Jags driveban), ezzel nyertünk tulajdonképpen.
-A nap meglepetése az előbb említett Keith Toston volt, aki bár a cserék ellen futott, de nagyon hatékonyan tette. (Montell Owensnek is jól ment a futás) Sokkal biztatóbbnak tűnt mint Parmele és DuJuan Harris. Tostonról annyit kell tudni, tavaly az RB coach Sly Croommal dolgozott ST Louisban, és valószínű Croom miatt van itt..
-Kevin Elliott és Matt Veldman megint tettek egy lépést afelé, hogy megcsípjenek 1 helyet a rosteren. Mivel Zach Miller már megint - meglepetés- sérült, Veldman vagy Cloherty meggyőzheti az edzői stábot, hogy esetleg ők jobb opciók lennének TE poszton mint a 2 Zach(Miller vagy Potter) valamelyike.
-Drew Nowak nem nézett ki rosszul LGben.
-Ryan Davis és Aaron Morgan (1.5 sack) személyében van 2 biztató pályázónk DE postra. Morgannek különösen jó estéje volt. Corey Irvinnek szintén voltak biztató megmozdulásai.
-Anger 47.7 átlaggal puntolt. Az utolsó (amiből egy fumble révén labdát is szereztünk) volt a legjobb ezekből.
-Middleton és Prosinski bemutatott pár biztató playt a seconderyben.

Negatívumok:
-Derek Cox (kapásból az 1. driveban) és John Estes is megsérült. Coxnak vádlisérülése van, reméljük nem komoly és ugyanez lesz a helyzet Estessel, mert kezdünk kifogyni a belső O-falemberekből.
-Az első drive után az 1. csapat offense nem volt az igazi, Shorts aztán szöszi is fumblizott egyet, utóbbi 1 sack után. (Összességében Gabbert azért rendben volt).
Parmele és Harris eltűnt(utóbbinak volt labdavesztése is).
-Henne sem volt túl meggyőző, Palmer sokkal biztatóbb volt nála.
-Mike Brown nem hordjon többet vissza.
-A 8 engedett sacket kissé soknak találom.
-Az ST időnként nagyon nem nézett ki jól (és itt most nem a Scobee, Anger párosra gondolok). A visszahordások, és a visszahordások megakadályozása erősen problémás volt az este.

Kuharsky jegyzetei a meccsről:
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/39479/snapshots-from-jaguars-32-giants-31

BCC értékelés Gabbertről:
 www.bigcatcountry.com/2012/8/11/3235173/giants-vs-jaguars-recap-blaine-gabbert

Még a sokat tapasztalt Vito Stellino szerint is biztató volt szöszi első '12es meccse:
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-08-10/story/good-start-blaine-gabbert-jaguars-win-preseason-opener

Általában a HC osztja ki a Game Ballt a mérkőzés után, most megfordult a szereposztás és Mathis adta oda a labdát oda Mularkeynak 1 Wje alkalmából, mint Jaguars HC. 😊
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Mularkey-gets-game-ball/b9d48668-06d4-40ec-907b-c2635aaab4c9