Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
The Jaguars have moved Eben Britton from right tackle to left guard.Stez
Írtam róla az előző HSzben. Mivel kiesett a kezdő és tartalék LG(Rackley, Spitz) is kényszerűségből kellett ezt meglépnünk(a két tartalék C; Estes és Brewster bevethető még LGben). Tavaly már játszott ott a szezon elején. Bradfield kezd majd Britton eredeti helyén RTben. Remélem, továbbfejlődött a tavalyi reménykeltő bemutatkozása után. iktriad
Ja bocs, pont az volt az a mondat, ami felett elsiklottam. Stez
Semmi baj.

Mathis és Alualu sem játszik ma. Aaron Ross kezd CBben, és D'Anthony Smith kezd (CJ Mosley mellett) DTben.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
The Jaguars have moved Eben Britton from right tackle to left guard.Stez
Írtam róla az előző HSzben. Mivel kiesett a kezdő és tartalék LG(Rackley, Spitz) is kényszerűségből kellett ezt meglépnünk(a két tartalék C; Estes és Brewster bevethető még LGben). Tavaly már játszott ott a szezon elején. Bradfield kezd majd Britton eredeti helyén RTben. Remélem, továbbfejlődött a tavalyi reménykeltő bemutatkozása után. iktriad
Ja bocs, pont az volt az a mondat, ami felett elsiklottam.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
The Jaguars have moved Eben Britton from right tackle to left guard.Stez
Írtam róla az előző HSzben. Mivel kiesett a kezdő és tartalék LG(Rackley, Spitz) is kényszerűségből kellett ezt meglépnünk(a két tartalék C; Estes és Brewster bevethető még LGben). Tavaly már játszott ott a szezon elején. Bradfield kezd majd Britton eredeti helyén RTben. Remélem, továbbfejlődött a tavalyi reménykeltő bemutatkozása után.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
The Jaguars have moved Eben Britton from right tackle to left guard.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, azt hiszem, most már érteni fogják Ik 😀Wyatt
??? (Ja már látom. De mit keres az a szösszenet itt a bowl.hun?)

Gabbert 17-20 playt fog játszani Mularkey szerint ma éjjel. Át van variálva az O-fal is, Britton megint LGben lesz, és Cameron Bratfield kezd RTben. Knighton heylett CJ Mosley kezd majd DTben. Aaron Ross lesz Cox kezdő CB párja, De természetesen Mathis is beszáll, ekkor majd Ross nickelben folytatja tovább.

Zach Miller már megint megsérült (Veldman és Cloherty nem biztos hogy annyira bánkódik emiatt).
MMnem új módszere van a droppok ellen - büntetőköröket kell az illetőnek. Marcedesnek volt 2 extra köre emiatt.
Henne is végrekezd feljavulni, szóval tőle (is) lehet várni jó dolgokat.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Na, azt hiszem, most már érteni fogják Ik 😀Wyatt
helyi Don Juanunk most nem ér rá. hangolódik a melóhelyen. zen. 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, azt hiszem, most már érteni fogják Ik 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fél napja semmi hír? Ejnye Don Juan...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King TC irása rólunk:
 sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/peter_king/08/08/jaguars-training-camp-postcard/
Mindhárom pontja elég érdeks - a 3. kifejezetten örömteli. A 2. nagyon érdekes észrevétel... Az 1t meg tudjuk.

És Fred nagyon elismerően beszélt a már mások által is sokat dicsért UDFA rookie WR Kevin Elliotról:
"I know Kevin pretty well. He's a big kid, strong, really physical, getting better in his development as a receiver, strong hands, catching the ball, real soft, he's a big kid and can establish position pretty well," Taylor said about Elliott. "His deal is special teams. He was a special teams guru back in school, so he has to show up on the special teams tape and that will afford him time to make the team as a receiver. He's been pretty solid so far I think."

"I kind of stay away from their relationship and kind of view it from a distance because that's their relationship," Taylor told reporters. "I was once their age and I understand that your college sweetheart isn't going to always be your soul mate or whatever. He's a good kid."
Úgy tudom STben is elég jó srác, nem csak mint elkapó. Ha így van, szinte tuti, hogy bekerül az 53ba. (Rajta kívül Julian Stanfordot mondom szinte biztosra azok közül, akik idén UDFA rookiekét túl fogják élni a keretszűkítést. Van még 1-2 ember csatlakozhat hozzájuk (Ryan Davis, JK Schaeffer, Brewster vagy DJ Hall).
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
GM Gene MJDről azt mondta, továbbra is kapcsolatban vannak, és szerinte látni fogjuk őt idén Jaguars mezben pályára lépni. Jelenleg már 450.000$nál jár a büntetése a holdout miatt...iktriad
???

Szóval már biztos, hogy meccseket fog kihagyni?
Maka
Nem. Szerintem preseason végére rájön, hogy nem éri meg a meglévő pénzösszegéből napi 30000et veszteni. A Vikings ellen már újra a sorainkban lesz.
iktriad
Félmisi környékén lehetne már azt mondani, hogy határozatlan időre felfüggesztik a büntetés befizetésének kötelezettségét, és a Giants ellen már jöjjön labdázni egy kicsit.Húsrágó
Ha ma előkerülne, akkor sem játszana ő se Couchlinék ellen. A vadonatúj pass blokkoló sémákat nem gyakorolta a csapattal. Ha 1-2 nap múlva előkerülne, a Saints ellen már játszhat.
iktriad
1 play kibírHúsrágó
Felesleges. Különben is a múltban is alig játszattuk Mojot a preseasonben. Tudjuk mire képes. Pass protection blokkolási sémákra meg ott van az edzés.

Csak kerülne végre elő.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
GM Gene MJDről azt mondta, továbbra is kapcsolatban vannak, és szerinte látni fogjuk őt idén Jaguars mezben pályára lépni. Jelenleg már 450.000$nál jár a büntetése a holdout miatt...iktriad
???

Szóval már biztos, hogy meccseket fog kihagyni?
Maka
Nem. Szerintem preseason végére rájön, hogy nem éri meg a meglévő pénzösszegéből napi 30000et veszteni. A Vikings ellen már újra a sorainkban lesz.
iktriad
Félmisi környékén lehetne már azt mondani, hogy határozatlan időre felfüggesztik a büntetés befizetésének kötelezettségét, és a Giants ellen már jöjjön labdázni egy kicsit.Húsrágó
Ha ma előkerülne, akkor sem játszana ő se Couchlinék ellen. A vadonatúj pass blokkoló sémákat nem gyakorolta a csapattal. Ha 1-2 nap múlva előkerülne, a Saints ellen már játszhat.
iktriad
1 play kibír
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
GM Gene MJDről azt mondta, továbbra is kapcsolatban vannak, és szerinte látni fogjuk őt idén Jaguars mezben pályára lépni. Jelenleg már 450.000$nál jár a büntetése a holdout miatt...iktriad
???

Szóval már biztos, hogy meccseket fog kihagyni?
Maka
Nem. Szerintem preseason végére rájön, hogy nem éri meg a meglévő pénzösszegéből napi 30000et veszteni. A Vikings ellen már újra a sorainkban lesz.
iktriad
Félmisi környékén lehetne már azt mondani, hogy határozatlan időre felfüggesztik a büntetés befizetésének kötelezettségét, és a Giants ellen már jöjjön labdázni egy kicsit.Húsrágó
Ha ma előkerülne, akkor sem játszana ő se Couchlinék ellen. A vadonatúj pass blokkoló sémákat nem gyakorolta a csapattal. Ha 1-2 nap múlva előkerülne, a Saints ellen már játszhat.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
GM Gene MJDről azt mondta, továbbra is kapcsolatban vannak, és szerinte látni fogjuk őt idén Jaguars mezben pályára lépni. Jelenleg már 450.000$nál jár a büntetése a holdout miatt...iktriad
???

Szóval már biztos, hogy meccseket fog kihagyni?
Maka
Nem. Szerintem preseason végére rájön, hogy nem éri meg a meglévő pénzösszegéből napi 30000et veszteni. A Vikings ellen már újra a sorainkban lesz.
iktriad
Félmisi környékén lehetne már azt mondani, hogy határozatlan időre felfüggesztik a büntetés befizetésének kötelezettségét, és a Giants ellen már jöjjön labdázni egy kicsit.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ezt olvastam az NFL.com-on a kommentek között:

Word around Jags camp is that Blackmon has million dollar hands and feet, and a 10 cent head
Ebben mennyi az igazság ?szf61
ha ügyetlen a feje, max nem mutat be ilyen elkapásokat gyakran 😉

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nyehe 😀
sebaj cserébe adtunk egy Cordinatort és kisPalmert.
viccet félre téve, szerintem Blackmon jó lesz Szöszivel. (azok a kevesek közé tartozom akik szerint Gabbert tényleg komolyan vehető QB lesz)Amadeus91
Ez csak természetes. Miért van valaki aki kételkedik, hogy ez így lesz? 😊 iktriad
Szarkazmus? 😀😀 Petikievak01
Nem, halál komoly. 😊
Ezt olvastam az NFL.com-on a kommentek között:

Word around Jags camp is that Blackmon has million dollar hands and feet, and a 10 cent head
Ebben mennyi az igazság ?szf61
Túl korai megmondani, de remélem nem igaz.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ezt olvastam az NFL.com-on a kommentek között:

Word around Jags camp is that Blackmon has million dollar hands and feet, and a 10 cent head
Ebben mennyi az igazság ?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
nyehe 😀
sebaj cserébe adtunk egy Cordinatort és kisPalmert.
viccet félre téve, szerintem Blackmon jó lesz Szöszivel. (azok a kevesek közé tartozom akik szerint Gabbert tényleg komolyan vehető QB lesz)Amadeus91
Ez csak természetes. Miért van valaki aki kételkedik, hogy ez így lesz? 😊 iktriad
Szarkazmus? 😀😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nyehe 😀
sebaj cserébe adtunk egy Cordinatort és kisPalmert.
viccet félre téve, szerintem Blackmon jó lesz Szöszivel. (azok a kevesek közé tartozom akik szerint Gabbert tényleg komolyan vehető QB lesz)Amadeus91
Ez csak természetes. Miért van valaki aki kételkedik, hogy ez így lesz? 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Blackmon aláírta a szerződését, és már tényleg együtt készül a többiekkel(remélem ebben a 2 rookieban nagyon sok örömünk lesz).




Ja és azt el is felejtettem megemlíteni, hogy Freddie T egész héten ott lesz a csapat körül. Próbál segíteni ahol tud, és emellett hamarosan eldönti milyen módon szeretne -újra- a Jags szolgálatába állni. Lehet, hogy scoutként fogjuk alkalmazni, ha neki is megfelel ez az állás.
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-08-06/story/jaguars-notebook-fred-taylor-thinking-about-next-careeriktriad
Ha nektek nem is, de a Bengalsnak sok öröme lesz bennük. 😀Stez
nyehe 😀
sebaj cserébe adtunk egy Cordinatort és kisPalmert.
viccet félre téve, szerintem Blackmon jó lesz Szöszivel. (azok a kevesek közé tartozom akik szerint Gabbert tényleg komolyan vehető QB lesz)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blackmon máris nyilatkozott az NFL networkön

 www.nfl.com/videos/nfl-player-interviews/0ap2000000046799/Blackmon-catching-up-at-Jaguars-camp?module=HP11_content_stream
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
GM Gene MJDről azt mondta, továbbra is kapcsolatban vannak, és szerinte látni fogjuk őt idén Jaguars mezben pályára lépni. Jelenleg már 450.000$nál jár a büntetése a holdout miatt...iktriad
???

Szóval már biztos, hogy meccseket fog kihagyni?
Maka
Nem. Szerintem preseason végére rájön, hogy nem éri meg a meglévő pénzösszegéből napi 30000et veszteni. A Vikings ellen már újra a sorainkban lesz.

Ha nektek nem is, de a Bengalsnak sok öröme lesz bennük. 😀Stez
Ha jó lesz, nem rakjuk ki. De mostantól biztos ami biztos, mindenkinek dugi helyet kell keresnie a piájának.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Blackmon aláírta a szerződését, és már tényleg együtt készül a többiekkel(remélem ebben a 2 rookieban nagyon sok örömünk lesz).




Ja és azt el is felejtettem megemlíteni, hogy Freddie T egész héten ott lesz a csapat körül. Próbál segíteni ahol tud, és emellett hamarosan eldönti milyen módon szeretne -újra- a Jags szolgálatába állni. Lehet, hogy scoutként fogjuk alkalmazni, ha neki is megfelel ez az állás.
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-08-06/story/jaguars-notebook-fred-taylor-thinking-about-next-careeriktriad
Ha nektek nem is, de a Bengalsnak sok öröme lesz bennük. 😀

több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
GM Gene MJDről azt mondta, továbbra is kapcsolatban vannak, és szerinte látni fogjuk őt idén Jaguars mezben pályára lépni. Jelenleg már 450.000$nál jár a büntetése a holdout miatt...iktriad
???

Szóval már biztos, hogy meccseket fog kihagyni?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blackmon szerencsére jó kondícióban van, Oklahomában és Dallasban is készült az elmúlt hetekben, és saját elmondása szerint ez alatt egy korty alkoholt sem ivott. A Giants ellen még biztos nem lép pályára, hisz (mint írtam) csak csütörtökön edzhet teljes felszerelésben először a többiekkel. Jerry Sullivan mindent meg fog tenni, hogy minél gyorsabban behozza Justin a lemaradását.

GM Gene MJDről azt mondta, továbbra is kapcsolatban vannak, és szerinte látni fogjuk őt idén Jaguars mezben pályára lépni. Jelenleg már 450.000$nál jár a büntetése a holdout miatt...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blackmon aláírta a szerződését, és már tényleg együtt készül a többiekkel(remélem ebben a 2 rookieban nagyon sok örömünk lesz).




Ja és azt el is felejtettem megemlíteni, hogy Freddie T egész héten ott lesz a csapat körül. Próbál segíteni ahol tud, és emellett hamarosan eldönti milyen módon szeretne -újra- a Jags szolgálatába állni. Lehet, hogy scoutként fogjuk alkalmazni, ha neki is megfelel ez az állás.
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-08-06/story/jaguars-notebook-fred-taylor-thinking-about-next-career