NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Jaguars pick Bryan, Anger fans"

Most ébredtem fel, de szerettnék visszaaludni. Nyilván most hogy húztunk egy DEt és egy WRt, a front office úgy gondolta a következő nagy needünk a punter.... Az 5. körben long sanppert is fogunk draftolni. És utolsó 2 körben 1 cheerlaedert és 1 vízhordó srácot.

Amikor már azt hinné az ember, hogy minden a normális kerékvágásba kerül....iktriad
Hülye kérdés lesz, de Harris nem volt jó?
Én nem röhögök annyira ezen a picken amúgy, mert inkább egy jó punter mint egy hülye pick más posztra. Kicsit Jax-es húzás, "kicsit" reach, de lehet idővel beválik. 😉Bazzani
Nem tudom. Harrist újraigazoltuk idén. Mellesleg Harris is a Berkleyről való, mint Anger. Mindenesetre, most 3(!) punter van a rosteren - Spencer Lanning is még nálunk van.
Nem tudom, de a Jags helyében nem raktam volna ki ezt a videót. Eisen remekül illusztrálja ("Punters are people too" 😊 ), mit gondol mindenki a front officeon kivül erről a pickről
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-pick-Bryan-Anger-No-70/a627aada-6a16-4dd0-801a-d9f37a9a3cf0

Ez meg olyan facepalm kijelentés, amiért nekem kell az Anger-managment:
"I'd rather take a starter over a backup," Gene Smith, when asked why he took Anger over a DT who could fit into the rotation.
Ja csak, ha mondjuk az offensed olyan jó (lenne, ha mondjuk oda draftoltál volna egy punter helyett 1-2 playmakert) hogy mindig pontokat szerez, akkor pl. a punter nem is kerül pályára(vagy maximum mint holder FGknél vagy extra pontoknál), te vadbarom.

Miért nem maradtál inkább ezen a poszton? ('90 es évek végéről való kép)

Nem is tudtam, hogy DE volt(ahhoz képest elég pocsékul választ oda játékosokat - remélem Branch kivétel lesz). És most már tudom honnan van ez a team captain és falember fétis.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Jaguars pick Bryan, Anger fans"

Most ébredtem fel, de szerettnék visszaaludni. Nyilván most hogy húztunk egy DEt és egy WRt, a front office úgy gondolta a következő nagy needünk a punter.... Az 5. körben long sanppert is fogunk draftolni. És utolsó 2 körben 1 cheerlaedert és 1 vízhordó srácot.

Amikor már azt hinné az ember, hogy minden a normális kerékvágásba kerül....iktriad
Hülye kérdés lesz, de Harris nem volt jó?
Én nem röhögök annyira ezen a picken amúgy, mert inkább egy jó punter mint egy hülye pick más posztra. Kicsit Jax-es húzás, "kicsit" reach, de lehet idővel beválik. 😉

több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Szerintem Khan ma elolvasta a sajtót,holnap kirúgja Smit-t,ennyi 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
... a DE draftnak örülök, valószínűleg a székéhez szíjazták Gene-t a választáskor, de a 3. körre kiszabadította magát...Húsrágó
No ezen sírva röhögök .... EPIC.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Jaguars pick Bryan, Anger fans"

Most ébredtem fel, de szerettnék visszaaludni. Nyilván most hogy húztunk egy DEt és egy WRt, a front office úgy gondolta a következő nagy needünk a punter.... Az 5. körben long sanppert is fogunk draftolni. És utolsó 2 körben 1 cheerlaedert és 1 vízhordó srácot.

Amikor már azt hinné az ember, hogy minden a normális kerékvágásba kerül....
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
eszem-f@szom megáll, mi a büdös francért engedte Khan ennek a bohóc Gene-nek, hogy draftoljon egyet is idén? Vegyen már fel olyan embert aki ép ésszel képes játékosokat igazolni a drafton! Punter??? Punter??? Idióta. Már kezdett érni, egy A-, B+ draftgrade, erre kiröhögteti magát... Egyszerűen nem bírta ki??? Same old Gene... A Jags mindaddig nevetség tárgya marad, ameddig Gene ott tevékenykedik... Hűűű de felbosszantott.

Ja: DE draftnak örülök, valószínűleg a székéhez szíjazták Gene-t a választáskor, de a 3. körre kiszabadította magát...
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Jó reggelt mindenkinek, látom hogy megint a drágalátos GM-ünk hozza a szokásos formáját (sajnos)Ez muszály hogy probowl-os punter legyen ha a 3.körben behúztuk. :mad: :mad:
Hogyha a 3.kort elpazarolta akkor semmi jóra már nemszámíttok a tobbi korben! 😕 :mad:
Rákérdezek így:
Kik vannak még olyanok az utolsó korokbe akik még igéretesek és akiket nemválasztunk ki?
😛 😛
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Most értem haza és nem bírtam ki, hogy ne nézzem meg mi történt. Meglepődtem, hogy Branch jött Curry helyett, de gondoltam bőven jó ez így is, nézzük a következő kört...
Na most elárulom, hogy mióta megláttam a pickünket (kb. 10 perce) folyamatosan röhögök. 😂 😂 😂
Ez még annál is sokkal viccesebb volt, mint mikor Khan bajszát először megláttam. Smith bemutatta, hogy egy elpasszolt 4. körös Jax draft-cetli Blackmon-ért mennyire jelentéktelen. Biztonsági embert igazolt volna a negyedik körben az Appalachian State-ről, de ez most kimarad, majd jövőre lesz feltrade egy megfelelőért, ha kijön. Várható viszont még idén hot-dog árus tandem 5.-6. körben és egy vécés néni a 7.-ben.
Nem gondoltam, hogy van akkora faszság, amin már őszintén csak röhögni tudok, de Smith-nek és csapatának sikerült összehoznia. Bohócokra nem haragszik az ember, lényeg, hogy az első két pick rendben volt. 😉

több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Mivel Iktriad eltűnt az éterben, ezért megmagyarázom ezt a picket én. 😀
Szóval azért volt fontos puntert választani, mert tavaly két meccs is elment Turk-ön. Képpel tudom bizonyítani, hogy több csapat value boardján is szerepelt Bryan Anger, nekünk pedig nincs negyedik körös pickünk, tehát később már nem tudtuk volna kivinni és elvitte volna előlünk más, ez pedig megengedhetetlen lett volna, hiszen a class legjobb WR-e után szükségünk van a class legjobb punterére is. Egyébként is tessék megnézni milyen jó játékos egy Janikowski, vagy egy Lechler. Bryan Angerben is megvan a potenciál, hogy franchise player legyen.
😀 😀 😀 😀

több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 637
nem úgy volt tavaly, hogy "run & punt"? futójátékkal nincs gond, úgyhogy már csak egy jó punter kellett. 😊

choose life
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Jönnék én is röhögni, de ma mi is alkottunk rendesen :/

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Iktriad... jól vagy?

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Ezmiez? 😂
A Jax minden évben okot ad a nevetésre! 😂


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
3/7 😀
istenem 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😀
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
punter...npetiii
Édes istenem... :o 😂
Ha szemét akarnék lenni azt mondanám: itt az egyik legfontosabb poszt... 😀
(Na jó, nem vérszívok többet....remélem, nem lesz akkora szerepe)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
ez mi???
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
punter...

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
😂 😂 😂 😂

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Andre Branch (DE, Clemson) a pick. Első választásunk valaha a Clemsonról(2/2 Top 25ben végzett collegeból hozott ember. WTF?)
Kis elemzés:
Andre Branch

Poszt: DE
Egyetem: Clemson
Szül: 1989. július 14. (Richmond, Virginia)
Előrejelzés: 1. kör
Magasság: 6 ft 5 in (1.96 m
Súly: 260 lb (118 kg)
Erősségek:
Prototípus méret. Átlag feletti sebesség a posztján, üldözésre is képes. Otthonosan mozog a pályán, jól olvassa a játékot. Fáradhatatlan, sípszóig játszik és sose adja fel. Remekül olvassa, hogy passz vagy futás lesz, nem agresszívkodja túl a pass rush-t, okosan húzódik vissza és várja, hogy eljusson az irányába a játék. Remek állóképessége van, nagyszerűen méri fel a támadó falembereket tudását és a meccs előrehaladtával egyre hatékonyabb ellenük. Van némi rutinja álló helyzetből indulva, néhány csapat akár 3-4-es OLB-nek is kinézheti.
Gyengeségek:
Túl magas testtartással játszik, így a bull rush nem túl hatékony. Közepes pass rusher, nem elég robbanékony a snapnél ahhoz, hogy rendszeresen bejusson üres területre és az ereje sem akkora, hogy azzal érvényesülve a backfieldre jusson. Statisztikái félrevezetőek; legtöbb sack-je a sürgés-forgásban jött össze - keményen harcolt a blokkolóval és olykor beléakadtak. Túl gyakran akar nagyot húzni, ahelyett, hogy a biztos szerelést megcsinálná.
Összegzés:
Branch nem olyan robbanékony, mint egy elit pass rusher, de kiegyensúlyozott játékával ellenpontozza ezt. Vannak kisebb gondok, amiken dolgoznia kell, de ritka képzett játékos egyetemi szinten. A legimpresszívebb tulajdonsága a futás elleni védekezés - a legtöbb kortársa a DE poszton legszívesebben minden playben rohanna a backfieldre borítani az irányítót. Branch türelmes, és hátrál ha arra van szükség, és nagyon jól tudja, hogy mikor van rá szükség. Prototípus 4-3-as DE, de atletikussága alapján 3-4-es OLB-t is játszhat akár. Ha 3-4-be megy, akkor egy elit pass rusher kell a túloldalra, hogy Branch-re ne jusson akkora figyelem.
Mocking the draft elemzés: http://www.mockingthedraft.com/2012/3/11/2862252/andre-branch-2012-nfl-draft-scouting-report

Egyszóval egy hatalmas motorral rendelkező, gyors rusher, de (valószinű) nem lesz egy sackgyár ő se...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vinny Curry vagy Andre Branch a kiválasztott ha DE a pick.
Konz, Glenn, Martin vagy Silatolu az opciók ha támadófalembert viszünk.

Vinny Curryt akarom. Mindkét DEvel beszéltünk, Branch járt is nálunk workouton.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor ma a falaké lesz nálunk a főszerep (esetleg secondary) - Jerry Sullivan szerint ma nem lesz WR draft nálunk:
Jaguars WR coach Jerry Sullivan on whether team will draft another WR tonight: "I think I can go home early."
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem ez a páros hamarosan minden NFL csapat számára nagyon komoly problémát fog okozni a pályán:


Itt a bemutatkozó sajtótájékoztatója Blackmonnak Shaoval, GM Genenel(Szaba örömére, már úgy is olyan rég használtam e szókapcsolatot 😊 )és Mularkeyval:
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Blackmons-introductory-press-conference/198b84c3-7a87-4ed4-9ef1-ad6ec1612b8d
Kérdezték, hogy zavarja-e hogy az OSUs mezszáma már foglat nálunk (81 - Robinsoné jelenleg), azt mondta nem, nem kötődik hozzá.

Egy másik egykori első körös pickkel , Jeff Lagemannel is leült 1 interjúra kicsiit később.
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Blackmon-one-on-one/79d0b1a5-c03c-4040-bde6-36857e361d78
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én nagyon örülök hogy Blackmon jaguár lett. Reggel amikor visszanéztem a draftot és láttam hogy felmentek az 1/5-re gondoltam, oké Blackmonért mennek, de azért volt bennem egy egészséges félelem hogy egy Alualu féle "mindenkinél okosabbak leszünk" pick lesz 😊 a 4.ik kör egyáltalán nem drága, tekintve Smith eddigi hátsó körös húzásait. Dezső cut se lep meg, várható volt, hiszem eddig nagyjából 2 jó meccse volt az elmúlt 2 évben. A visszahordás meg majd lesz ismét Thomas feladata, miután idén valószínűleg nem ő lesz az első számú WR. Eddig az idei offseason nagyon jól alakul, remélem a 2.ik és a 3.ik nap is sikeres lesz és egy használható DE-t is sikerül szerezni.kisvanek4
A 3. körben jöhet TY Hilton aki amellett hogy WR, kickreturner is. A Dezső cuttal szinte majdnem biztos vagyok abban hogy ő érkezhet. (És akár le is tradelhetrünk nyugodtan 3/7ről -mondjuk szerezni egy 4. körös picket- és még így is bent lesz/lehet).
Na akkor mindent bele a mai (holnapi) 2.korbe 😊
Én Branch-Vinny-Upshaw szeretném 😊m-bryo
Nekem elég lesz belőlük az egyikük is 😊 (Tudom te is így gondoltad, de nem tudtam kihagyni).
Ha tippmixen meg kéne tennem, hogy ki lesz a 2. körös pickünk ha maradunk a helyünkön, akkor Curryt mondanám.