Jacksonville Jaguars
32 feliratkozó
több mint 13 éve
Más tészta: A Rashad Jennings mint starter kérdés végére is pont került a meccs alatt. 3 próbálkozásból -1 Yardot hozott össze. Parmele életképesebbnek tűnt.
több mint 13 éve
Bloodluszny
Ha ezek után Gabbert még pályára lép akkor nincs miről beszélni, bontsátok le a stadiont.
gabokocka
Őrültség lenne nem Hennevel kezdeni egy ilyen meccs után, nincs HC, aki Gabberttel kezdene ezek utánMeglátjuk mi lesz.
DC
több mint 13 éve
Érdekes lesz, hogy mi lesz a döntés a héten QB ügyben. Érdekes hét lesz. iktriadHa ezek után Gabbert még pályára lép akkor nincs miről beszélni, bontsátok le a stadiont.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Érdekes lesz, hogy mi lesz a döntés a héten QB ügyben. Érdekes hét lesz. iktriadŐrültség lenne nem Hennevel kezdeni egy ilyen meccs után, nincs HC, aki Gabberttel kezdene ezek után
több mint 13 éve
Durva a 2 QB és a 2 top WR adata:Schaub 43/55 527 5 TD 2 INT 121.7 Qb rating
Chad Henne 16/33 354 4 TD 0 INT 126.8 QB rating
Andre Johnson 273
Blackmon 240 - 250 jött össze neki 9 meccsen.
Blackmon TDje:

Anger előtt le a kalappal, az a tackle az 1. pick előtt OTre mentette a meccset.
Cox, Posluszny - fantasztikusak voltatok!
Azt hiszem, hogy ma kiderűlt, hogy Gabbert nem megoldás. Henne beállásával fényévekkel jobb lett a csapat, persze a ló túloldalára sem szabad átesni, és egyből kikiáltani őt a csapat kezdőjének hosszú távra. Most van pár meccsetek, hogy kitaláljátok, hogy van a Hennes projektnek jövője vagy jövőre jöhet az új QB. (Én innentől Gabbertet kizártnak tartom)DCÉrdekes lesz, hogy mi lesz a döntés a héten QB ügyben. Érdekes hét lesz.
több mint 13 éve
Azt hiszem, hogy ma kiderűlt, hogy Gabbert nem megoldás. Henne beállásával fényévekkel jobb lett a csapat, persze a ló túloldalára sem szabad átesni, és egyből kikiáltani őt a csapat kezdőjének hosszú távra. Most van pár meccsetek, hogy kitaláljátok, hogy van a Hennes projektnek jövője vagy jövőre jöhet az új QB. (Én innentől Gabbertet kizártnak tartom)
több mint 13 éve
Nem is voltak csak neki a fejében vannak.....Mától nincsenek. 😊 iktriadBlackmon elleneseket...m-bryoMármint kit nem ismersz? iktriadJB ellenesek remélem egy életre elkussolnak.Azok kik???Mert én olyat nemismerek itt....m-bryo
Szerezzünk neki egy QB-t a nyáron. Remélhetőleg a KC Barkley-t draftolja.Maka
több mint 13 éve
Mától nincsenek. 😊Blackmon elleneseket...m-bryoMármint kit nem ismersz? iktriadJB ellenesek remélem egy életre elkussolnak.Azok kik???Mert én olyat nemismerek itt....m-bryo
Szerezzünk neki egy QB-t a nyáron. Remélhetőleg a KC Barkley-t draftolja.Maka
több mint 13 éve
Blackmon elleneseket...Mármint kit nem ismersz? iktriadJB ellenesek remélem egy életre elkussolnak.Azok kik???Mert én olyat nemismerek itt....m-bryo
Szerezzünk neki egy QB-t a nyáron. Remélhetőleg a KC Barkley-t draftolja.Maka
több mint 13 éve
Mármint kit nem ismersz?JB ellenesek remélem egy életre elkussolnak.Azok kik???Mert én olyat nemismerek itt....m-bryo
Szerezzünk neki egy QB-t a nyáron. Remélhetőleg a KC Barkley-t draftolja.Maka
több mint 13 éve
JB ellenesek remélem egy életre elkussolnak.Azok kik???Mert én olyat nemismerek itt....
Szerezzünk neki egy QB-t a nyáron. Remélhetőleg a KC Barkley-t draftolja.Maka
több mint 13 éve
Srácok ez nagyon nagy volt. Talán az X lett volna itt a legigazságosabb. Egyik legnagyobb meccs volt ez. Méltó a két csapat rivalizálásához.
több mint 13 éve
Nehéz most mit mondani, de ezerszer inkább így kapjunk ki, mint, hogy bucira verjenek bennünket. Grat a csapatnak!npetiiiÉs mostantól játszunk idegenben idén minden meccsen.
több mint 13 éve
Nehéz most mit mondani, de ezerszer inkább így kapjunk ki, mint, hogy bucira verjenek bennünket. Grat a csapatnak!
több mint 13 éve
nagyon szép meccs volt gyerekek! kíváncsi leszek gabbert meddig marad kezdő. hihhetelen, hogy henne nem hogy nem adta el a labdát, de még 4 TD-t is nyomott!
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Azt hiszem eldőlt ki a fogalmatlan és ki nem.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Szerezzünk neki egy QB-t a nyáron. Remélhetőleg a KC Barkley-t draftolja.Makahenne-nek lehet adni esélyt. miamiban is 3. évében kezdett el úgy játszani, ahogy elvártuk volna (igen, 2011-ben mikor a szezonnyitón a new england ellen, brady-vel ketten jóformán 1000 yardot nem passzoltak)
aztán október legelején megsérült, év végén új szelek jöttek és eltüntették a csapatból.
szóval kaphat esélyt.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
JB ellenesek remélem egy életre elkussolnak. Szerezzünk neki egy QB-t a nyáron. Remélhetőleg a KC Barkley-t draftolja.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 13 éve
A fene, Owen Daniels is játszik. Miért hiszem azt, hogy most következik az első idegenbeli blowout verés?...3 Dtnk aktív (D'Anthony Smith -és Pendleton- megint padozik), szóval Mincey megint DTt fog játszani néha...
Az LB Greg (II) Jones pedig bemuatakozik nálunk. Rá kíváncsi leszek.
több mint 13 éve
Te Ik!-annyit tudsz károgni,meg mindíg csak a negatívumokat látod a csapatban,mint pl hogy rosszkor szívunk,mert nincs 1/1,nekünk nem jó Blackmon mert alkoholista,hogy már kezdem azt hinni te jinxelsz el minket...Egyszerűen felecsd el 😀 ezt a hozzáállást!!!!!Igaz hogy mostanába negatív az Ik, de azelőtt meg az volt vele a baj hogy full optimista-pozitív volt 😀 de ezzel nekem nincs gondom.
Mostantól pozitívum ige hírdetésre ítéllek!!!!-ha nem tudsz akkor ne írj semmit 😀armando83
több mint 13 éve
Te Ik!-annyit tudsz károgni,meg mindíg csak a negatívumokat látod a csapatban,mint pl hogy rosszkor szívunk,mert nincs 1/1,nekünk nem jó Blackmon mert alkoholista,hogy már kezdem azt hinni te jinxelsz el minket...Egyszerűen felecsd el 😀 ezt a hozzáállást!!!!!6os losing streaknél, amikor semmi sem megy, és nagyítóval kell keresni a pozitívumokat és a rookie punter(!) a 3 legjobban teljesítő játékos között van a csapatban, nagyon nehéz pozitívnak lenni...
Mostantól pozitívum ige hírdetésre ítéllek!!!!-ha nem tudsz akkor ne írj semmit 😀armando83
És érdekes lenne, ha egy beat writer nem írna a csapatáról. Szóval marad a károgás. Majd ha megy a szekér, leszek lelkes és pozitív is, ígérem.
Ez igaz, de mi nem tudunk pass rushereket draftolni, mert bust lesz belőlük. 😀Más posztokon Jarvis Jones kivételével (aki 3-4es OLB, tehát alapesetben nem illik nem illik a rendszerünkbe)iktriadszegény Von Miller se illik a Broncos rendszerbe akkor 😕Höri
több mint 13 éve
Te Ik!-annyit tudsz károgni,meg mindíg csak a negatívumokat látod a csapatban,mint pl hogy rosszkor szívunk,mert nincs 1/1,nekünk nem jó Blackmon mert alkoholista,hogy már kezdem azt hinni te jinxelsz el minket...Egyszerűen felecsd el 😀 ezt a hozzáállást!!!!!Mostantól pozitívum ige hírdetésre ítéllek!!!!-ha nem tudsz akkor ne írj semmit 😀
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Más posztokon Jarvis Jones kivételével (aki 3-4es OLB, tehát alapesetben nem illik nem illik a rendszerünkbe)iktriadszegény Von Miller se illik a Broncos rendszerbe akkor 😕
több mint 13 éve
Tebow csak maradjon New Yorkban. Fel volt neki ajánlva, hogy idejöjjön, de ő nem akart "hazajönni". Porosodjon csak akkor szépen a Jets STjében. És a Jets meccsig ha lehet ne emlegessük itt Timmyt. Köszi.Vagy meglepi lesz, vagy nem ennyi! 😛 Szerintem nincs mit már vesztenünk ebben a szezonban max a 1/1et .m-bryoIgen elérkeztünk arra a pontra, hogy a W és az L is jó. Bár én továbbra is W párti vagyok minden meccsen, főleg hogy továbbra sincs kiért szívni.
Barkley újabban úgy dobálja a pickeket mint Romo november előtt és után. Geno megint kezd bejönni a képbe, de ő is spread offenses QB lenne, mint Gabbert - tehát az átképzése eltarthat egy (jó) darabig. Más posztokon Jarvis Jones kivételével (aki 3-4es OLB, tehát alapesetben nem illik nem illik a rendszerünkbe) nem látok más 1/1es jelöltet.
Ahogy mondtam, mi még szívni is rosszkor tudunk....
több mint 13 éve
Ezzel szerintem az a baj, hogy lehet jönne Tebow, csinálna egy 6-10-et jövőre és akkor azzal a drafthelyel nem hiszem, hogy kevésbé kérdéses QB-t lehetne húzni, mint Barkley. (Persze nem ismerem a jövő évi classt) Ez az elmélet akkor lenne jó ha Tebowal vagy PO vagy tuti jó draft pick lenne, de az a baj, hogy van olyan közép út is mint amit fent említettem.