NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Na akkor mindent bele a mai (holnapi) 2.korbe 😊
Én Branch-Vinny-Upshaw szeretném 😊
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Én nagyon örülök hogy Blackmon jaguár lett. Reggel amikor visszanéztem a draftot és láttam hogy felmentek az 1/5-re gondoltam, oké Blackmonért mennek, de azért volt bennem egy egészséges félelem hogy egy Alualu féle "mindenkinél okosabbak leszünk" pick lesz 😊 a 4.ik kör egyáltalán nem drága, tekintve Smith eddigi hátsó körös húzásait. Dezső cut se lep meg, várható volt, hiszem eddig nagyjából 2 jó meccse volt az elmúlt 2 évben. A visszahordás meg majd lesz ismét Thomas feladata, miután idén valószínűleg nem ő lesz az első számú WR. Eddig az idei offseason nagyon jól alakul, remélem a 2.ik és a 3.ik nap is sikeres lesz és egy használható DE-t is sikerül szerezni.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Épp eszembe jutott. Pár hete egy 4. köröst adtunk volna Timmyért a Broncosnak. Ha minket választ, nem tudtunk volna felmenni ilyen (viszonylag) olcsón Blackmonért. Szóval köszi Timmy még egyszer, hogy New Yorkba mentél. Ennek köszönhetően ma Blackmon jaguár. 😊

Ja, már elkezdődött a nagy összeismerkedés:
Jaguars QB Blaine Gabbert spent part of the morning hanging with new WR Justin Blackmon. Jags need them to bond in a hurry
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Hill szerintem NFL-szinten sokkal többre fogja vinni, mint Jeffery, csak kell mellé egy jó WR coach a triple option miatti hiányosságok kezelésére.vassadi
Valahogy nekem is jobban bejon Hill mint Jeffery.m-bryo
Én Jeffery párti vagyok. De úgyis valószínű DEt(Branch, Curry vagy Upshaw - na az akár óriási steal is lehet...) húzunk. Vagy O-falembert.

Ja és ha már WRek, még bent van a tegnap alposan lóvá tett Sanu(valaki felhívta a Bengals nevében, és azt mondta neki, hogy ő a pick, már készült a pódium felé, mikor Goodell bejelentette, hogy a Cincy Zeitlert viszi. Kemény) is. Aki tud visszahordani is. Mi meg épp most rúgtuk ki a KRünket...iktriad
Ěn inkább egy jó DE-t szeretnék látni!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az biztos, hogy abban az esetben, ha bent lesz Jeffery + Hill, és mégis Hill-t hozzák, a guta fog megütni...N-Drew
Hill szerintem NFL-szinten sokkal többre fogja vinni, mint Jeffery, csak kell mellé egy jó WR coach a triple option miatti hiányosságok kezelésére.vassadi
Valahogy nekem is jobban bejon Hill mint Jeffery.m-bryo
Én Jeffery párti vagyok. De úgyis valószínű DEt(Branch, Curry vagy Upshaw - na az akár óriási steal is lehet...) húzunk. Vagy O-falembert.

Ja és ha már WRek, még bent van a tegnap alposan lóvá tett Sanu(valaki felhívta a Bengals nevében, és azt mondta neki, hogy ő a pick, már készült a pódium felé, mikor Goodell bejelentette, hogy a Cincy Zeitlert viszi. Kemény) is. Aki tud visszahordani is. Mi meg épp most rúgtuk ki a KRünket...
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Az biztos, hogy abban az esetben, ha bent lesz Jeffery + Hill, és mégis Hill-t hozzák, a guta fog megütni...N-Drew
Hill szerintem NFL-szinten sokkal többre fogja vinni, mint Jeffery, csak kell mellé egy jó WR coach a triple option miatti hiányosságok kezelésére.vassadi
Valahogy nekem is jobban bejon Hill mint Jeffery.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az biztos, hogy abban az esetben, ha bent lesz Jeffery + Hill, és mégis Hill-t hozzák, a guta fog megütni...N-Drew
Hill szerintem NFL-szinten sokkal többre fogja vinni, mint Jeffery, csak kell mellé egy jó WR coach a triple option miatti hiányosságok kezelésére.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Oppácska - Dezső CUT!
Jaguars waive six players: Deji Karim, JoJo Dickson, Jammie Kirlew, Stephen Franklin, Sam Swank, Trumaine McBride
A KR/WR TY Hilton jön 3. (vagy ha tudunk letradeklni 4.) kör?

Gabbert és Laurent Robinson reakciója a Blackmon draftra:
http://www.bigcatcountry.com/2012/4/27/2979323/justin-blackmon-jaguars-nfl-draft-2012-results
Egyébként Jacksonvilleben NAGYON pozitívan fogatták a Blackmon draftot. Jegyeladásoknak tuti jót tesz majd.

A Rams új HCje, Bajusz nem kicsit kiborult, mikor betradeltünk eléjük és kivittük Blackmont. A '99ben történtek miatt örülök, hogy elrontottuk a napját.
http://sports.yahoo.com/news/nfl--rams-get-their-man-michael-brockers--ndash--after-their-first-two-choices-were-drafted.html

Blackmon közben megjött Jacksonvillebe. Egyébként kicsit sokkolta, hogy mi vittük ki.
http://sports.yahoo.com/video/player/nfl/Y_Sports_NFL/29105735#nfl/Y_Sports_NFL/29105735

Silatolut mondta Peter King is:
I think the logical top of round two would look something like this: 33. St. Louis, LSU WR Rueben Randle ... 34. Indianapolis, Michigan State DT Jerel Worthy ... 35. Baltimore, Alabama DE/LB Courtney Upshaw ... 36. Denver, Clemson DT Brandon Thompson ... 37. Cleveland, Georgia Tech WR Stephen Hill ... 38. Jacksonville, Midwestern State G/T Amini Solatolu ... 39. St. Louis, North Alabama CB Janoris Jenkins ... 40. Carolina, Stanford TE Coby Fleener.

Viszont már ő is leírja Gabbertöt....Most komolyan minden szaki ennyire hülye lett? Oké hogy hogy nem játszott jól, de 14 meccs után miért tekintenek komplett bustnak egy 22éves(az egész roster legfiatalabb tagja) srácot, akinek nem voltak elkapói, se normális edzői (amíg Koetterből nem lett QB coach a végén) tavaly, egy futás orientált csapatba kellett volna alkotnia valamit, nem volt offseasonja, ráadásul a 3. héten beerőltette JDR a kezdőbe.
http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/peter_king/04/27/2012.nfl.draft.first.round/index.html#ixzz1tFtKKkvx
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Curry lenne talán a legjobb, Upshaw is kb ugyanaz. Még egy WR és Szöszi elsírja magát, ennyi célponttal 😀 Blackmon, Robinson, Evans, Thomas már alapból nem olyan lesajnálandó mint a tavalyi eresztés, de egy Blackmon, Jeffrey, Robinson, Evans, Thomas, ájájáj! Az nagyon faszipántos lenne! Khan első draftja teljesen fellelkesített, így tovább!Húsrágó
Szívemből szóltál 😉 Rögtön nem lehetnének kifogások Gabbert-nek sem, M80 meg menne a "természetes élőhelyére", vissza slotba, plusz visszahordónak. Nálam azzal, ha Blackmon-t és Jeffery-t is egyszerre elhoznák, a két legjobb WR-t szereznék meg és még el is hinném (plusz tartok tőle a fanbase nagy része is), hogy valóban lehet ütőképes csapatunk és a tulaj komolyan veszi a győztes franchise építésének szándékát, méghozzá továbbra is Floridában. Ez esetben személy szerint tennék rá, hogy akadnának még lyukak meg gondok egyes posztokon. Mert azt Iktriad teljesen joggal írta tegnap, hogy egy jó védelem, meg a legjobb RB önmagában, hulladék WR teljesítményekkel kb. szarra sem jó. Ráadásul továbbra is tartom, hogy Gabbert sokkal jobb lehet, mint tavaly nulla felkészüléssel, ráadásul biztosan motiválná, hogy így olyan célpontjai lehetnének, mint Brunell óta semelyik Jax QB-nek. A bizalmat ennél jobban demonstrálni felé nemigen lehetne.

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Curry lenne talán a legjobb, Upshaw is kb ugyanaz. Még egy WR és Szöszi elsírja magát, ennyi célponttal 😀 Blackmon, Robinson, Evans, Thomas már alapból nem olyan lesajnálandó mint a tavalyi eresztés, de egy Blackmon, Jeffrey, Robinson, Evans, Thomas, ájájáj! Az nagyon faszipántos lenne! Khan első draftja teljesen fellelkesített, így tovább!
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Épp néztem a lehetőségeinket 2/6on és elég jó helyzetben vagyunk.
Vihetünk DEt (Upshaw, Curry, Andre Branch), vagy még adhatunk fegyvert szöszinek (Jeffery, Stephen Hill, Sanu - ezek közül Jefferyt Blackmon mellé behúzni már-már nagyon pimasz lépés lenne, bár a Jags a hírek szerint Hillért van oda), ott van a legjobb TE, Fleener a Stanfordról (bár őt lehet a Colts kiviszi Lucknak 2/2n), és Peter Konz személyében jöhet(ne) Meester utódja is. Ha O-falba akarunk hozni embert ott van még Jonathan Martin személyében (ha tud RTt játszani) egy remek testőr szöszinek, Cordy Glenn pedig 1 poszttal beljebb lehetne upgrade.
A value boardom most így néz ki:
Upshaw
Fleener
Jeffery
Konz
Curry
Glenn
Martin
Branch
S. Hill
Sanu
A DE lenne a legjobb választás, de ha netán egy O-falember, vagy még egy célpont érkezik Gabbertnek akkor se leszek szomorú. A tippem, ha maradunk 2/6on - Vinny Curry. WRt/TEt még tudunk húzni kicsit később (Quick, Hilton pl. ).

Ja és íme JJ scout videója, amit Blackmonról készített pár hónapja:
http://www.youtube.com/watch?v=k1EWRinoBL8iktriad
Nekem nagyon bejönne a pofátlan verzió 😛 Hát még akkor, ha Khan addig kínozná Smith-t, míg valahogy Curry-t is beszerválná a csapat. Jó, bilibe lóg a kezem, de akkor is. 😀

Komolyabbra fordítva, szerintem Fleener-t valóban viszi majd a Colts, vagy más, és már nem lesz bent, mire mi jövünk.

Hill helyett ezerszer inkább Jeffery, ráadásul vele szemben mindig a munkamorálját citálják, mint legfőbb ellenérvet. Na most szvsz ez amúgy is marhaság,de ha ő lenne a pick, akkor a két rookie iszonyúan megnyomná az egészséges versenyt csapaton belül, plusz Robinson is igencsak égne a bizonyítási vágytól, mert fel kéne kötnie a gatyáját. Jeffery ráadásul megadná azt, ami rég nem volt nálunk: egy baromi tehetséges és egyben hórihorgas WR-t. Az biztos, hogy abban az esetben, ha bent lesz Jeffery + Hill, és mégis Hill-t hozzák, a guta fog megütni... azt persze én is bekalkulálom, hogy lesznek még jó WR-ek később is.

Upshaw-val, Curry-vel kiegyeznék, bár mindig rettegek a DE pickjeinknél, azt hiszem joggal. Bár szerintem Upshaw ki fog menni... Martin is, ha maradunk 2/6-on.
Azt adom ettől függetlenül, hogy jó helyzetben vagyunk, bőven lesz kikből válogatni.

Kíváncsi vagyok, bejön e JJ mock-ja, hogy Silatolu lesz a második körös kiválasztottunk.... ez esetben biztosan tudni fogjuk, hogy Khan nem szólt bele a döntésbe 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Épp néztem a lehetőségeinket 2/6on és elég jó helyzetben vagyunk.
Vihetünk DEt (Upshaw, Curry, Andre Branch), vagy még adhatunk fegyvert szöszinek (Jeffery, Stephen Hill, Sanu - ezek közül Jefferyt Blackmon mellé behúzni már-már nagyon pimasz lépés lenne, bár a Jags a hírek szerint Hillért van oda), ott van a legjobb TE, Fleener a Stanfordról (bár őt lehet a Colts kiviszi Lucknak 2/2n), és Peter Konz személyében jöhet(ne) Meester utódja is. Ha O-falba akarunk hozni embert ott van még Jonathan Martin személyében (ha tud RTt játszani) egy remek testőr szöszinek, Cordy Glenn pedig 1 poszttal beljebb lehetne upgrade.
A value boardom most így néz ki:
Upshaw
Fleener
Jeffery
Konz
Curry
Glenn
Martin
Branch
S. Hill
Sanu
A DE lenne a legjobb választás, de ha netán egy O-falember, vagy még egy célpont érkezik Gabbertnek akkor se leszek szomorú. A tippem, ha maradunk 2/6on - Vinny Curry. WRt/TEt még tudunk húzni kicsit később (Quick, Hilton pl. ).

Ja és íme JJ scout videója, amit Blackmonról készített pár hónapja:
http://www.youtube.com/watch?v=k1EWRinoBL8
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Jipijájé!!! Ezaz! Végre egy masszív sztárelkapó palánta! Így kell ezt! Ha Khan pickje volt, akkor draftoljon mostantól nyugodtan a tulaj! Egy 4. körért cserébe baromira megérte behúzni a legbiztosabbnak tűnő WR-t! Ezzel asszem el is dőlt, hogy milyen név lesz a következő Jaguars mezem hátán 😀 Nekem baromira feldobta a napomat! Éljen Khan, Éljen Khan!!! Most Vinny Curry-ben reménykedem, hátha Khannak is tetszik, és szól Gene-nek, hogy "Okosan!".Húsrágó
Hmm sztár elkapó? azért még kel bizonyíttania....de nagyon remélem hogy bevállik mert ha Khan se tud draftolni akkor már nemtudom kire kéne bízni 😛m-bryo
Ahogy az aláírásodban is szerepel:
Khan ended his press conference by saying, "Let the fun begin."

Na ebbe a filozófiába tökéletesen beleillik ez a pick (már ha tényleg Khan keze műve - áldassék a neve mindörökké). Jaguarst ki akarja rángatni a mindenben 32. pozicióból, és ennek érdekében a legjobbakat szerződteti. Minden prospect elemzésben és meg merem kockáztatni, hogy minden draftboardon az elsőszámú WR Blackmon volt! Khan pedig a legjobbat akarja! Ennyi! Hogy mennyire válik be, az majd eldől, de leszámítva azokat, akik 1 hete is még RGIII-at jósolták az Indynek, mindenki egyetért abban, Blackmon a draftclass legjobb WR-e! Nekem tapsikol a lelkem, hogy Khan nem rest idehozni a LEGJOBBAT! Azt pedig senki sem tudja megmondani, hogy 2-5-8 év múlva ki lesz a legjobb, de most az egybehangzó vélemény az, hogy Blackmon a legjobb WR, és bizony Jacksonville Jaguars mezben fut majd ki a gyepre! Szóval J I P I J Á J É!Húsrágó
Egyetértek veled nem is vitatkozom 😀
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Jipijájé!!! Ezaz! Végre egy masszív sztárelkapó palánta! Így kell ezt! Ha Khan pickje volt, akkor draftoljon mostantól nyugodtan a tulaj! Egy 4. körért cserébe baromira megérte behúzni a legbiztosabbnak tűnő WR-t! Ezzel asszem el is dőlt, hogy milyen név lesz a következő Jaguars mezem hátán 😀 Nekem baromira feldobta a napomat! Éljen Khan, Éljen Khan!!! Most Vinny Curry-ben reménykedem, hátha Khannak is tetszik, és szól Gene-nek, hogy "Okosan!".Húsrágó
Hmm sztár elkapó? azért még kel bizonyíttania....de nagyon remélem hogy bevállik mert ha Khan se tud draftolni akkor már nemtudom kire kéne bízni 😛m-bryo
Ahogy az aláírásodban is szerepel:
Khan ended his press conference by saying, "Let the fun begin."

Na ebbe a filozófiába tökéletesen beleillik ez a pick (már ha tényleg Khan keze műve - áldassék a neve mindörökké). Jaguarst ki akarja rángatni a mindenben 32. pozicióból, és ennek érdekében a legjobbakat szerződteti. Minden prospect elemzésben és meg merem kockáztatni, hogy minden draftboardon az elsőszámú WR Blackmon volt! Khan pedig a legjobbat akarja! Ennyi! Hogy mennyire válik be, az majd eldől, de leszámítva azokat, akik 1 hete is még RGIII-at jósolták az Indynek, mindenki egyetért abban, Blackmon a draftclass legjobb WR-e! Nekem tapsikol a lelkem, hogy Khan nem rest idehozni a LEGJOBBAT! Azt pedig senki sem tudja megmondani, hogy 2-5-8 év múlva ki lesz a legjobb, de most az egybehangzó vélemény az, hogy Blackmon a legjobb WR, és bizony Jacksonville Jaguars mezben fut majd ki a gyepre! Szóval J I P I J Á J É!
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 527 — !SuPeR6BoWL!
Jipijájé!!! Ezaz! Végre egy masszív sztárelkapó palánta! Így kell ezt! Ha Khan pickje volt, akkor draftoljon mostantól nyugodtan a tulaj! Egy 4. körért cserébe baromira megérte behúzni a legbiztosabbnak tűnő WR-t! Ezzel asszem el is dőlt, hogy milyen név lesz a következő Jaguars mezem hátán 😀 Nekem baromira feldobta a napomat! Éljen Khan, Éljen Khan!!! Most Vinny Curry-ben reménykedem, hátha Khannak is tetszik, és szól Gene-nek, hogy "Okosan!".Húsrágó
Hmm sztár elkapó? azért még kel bizonyíttania....de nagyon remélem hogy bevállik mert ha Khan se tud draftolni akkor már nemtudom kire kéne bízni 😛m-bryo
Egyszerű a válasz:
iktriadra 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Jipijájé!!! Ezaz! Végre egy masszív sztárelkapó palánta! Így kell ezt! Ha Khan pickje volt, akkor draftoljon mostantól nyugodtan a tulaj! Egy 4. körért cserébe baromira megérte behúzni a legbiztosabbnak tűnő WR-t! Ezzel asszem el is dőlt, hogy milyen név lesz a következő Jaguars mezem hátán 😀 Nekem baromira feldobta a napomat! Éljen Khan, Éljen Khan!!! Most Vinny Curry-ben reménykedem, hátha Khannak is tetszik, és szól Gene-nek, hogy "Okosan!".Húsrágó
Hmm sztár elkapó? azért még kel bizonyíttania....de nagyon remélem hogy bevállik mert ha Khan se tud draftolni akkor már nemtudom kire kéne bízni 😛
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Jipijájé!!! Ezaz! Végre egy masszív sztárelkapó palánta! Így kell ezt! Ha Khan pickje volt, akkor draftoljon mostantól nyugodtan a tulaj! Egy 4. körért cserébe baromira megérte behúzni a legbiztosabbnak tűnő WR-t! Ezzel asszem el is dőlt, hogy milyen név lesz a következő Jaguars mezem hátán 😀 Nekem baromira feldobta a napomat! Éljen Khan, Éljen Khan!!! Most Vinny Curry-ben reménykedem, hátha Khannak is tetszik, és szól Gene-nek, hogy "Okosan!".
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nick Perry is out,érdekes számomra hogy Upshaw még nemkelt el...m-bryo
Upshaw, Branch és Vinny Curry bent van a DEk közül.
WReknél bent van Jeffery és Stephen Hill ha esetleg még akarnánk erősíteni ezen a poszton.
És bent van még Peter Konz is, aki 2/38nál ideális Meester utód lehet(aki 35 éves és év végén lejár a szerződése...).
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nick Perry is out,érdekes számomra hogy Upshaw még nemkelt el...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Éreztem hogy TEXANS a Mercillus-t visszi..m-bryo
4 nagyon igéretes játékos idén a divizióba az első körben: Luck, Blackmon, Kendall Wright, Mercilus. Húzós 4es.
Még egy DE a listára - Andre Branch, Clemson. Upshaw és Vinny Curry van még mellette bent.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Éreztem hogy TEXANS a Mercillus-t visszi...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes hogy addig az összes pick jelen volt és nem othon tudta meg a hírt...egyébként helybe vasalják a felsőre a neveket? update: Chandler outm-bryo
28an vannak meghívva ott NYCbe a draft helyszinére. Irvin, (a Seahawks GIGAREACHE) nem volt ott azért New Yorkban...
És gondolom igen.
És még mindig sok jó DE van bent.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Érdekes hogy addig az összes pick jelen volt és nem othon tudta meg a hírt...egyébként helybe vasalják a felsőre a neveket?update: Chandler out
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azér lehet valamelyest jó hogy Khan beleszól ha már a drágalátos GM képtelen jól választani 😛 Jó lenne összehozni egy ütőképes offense-t idén.m-bryo
Ami érdekes eddig ugye nálunk senkinek nem volt nagy balhéja azok közül, akit Gene draftolt. Ehhez képest Blackmonnak volt letartoztatása 2010 ittas vezetésért. De a Jagsnél azt mondták, hogy ez nem aggasztja őket, nem tekintették kockázatnak.

Szerencsére egyelőre nem nagyon indult be eddig a pash rusher run, az jó lenne ha így is maradna mondjuk az 1. kör legvégéig.iktriad
Nemhiszem hogy Chandler Jones még bent lesz 2/6nál.Pláne ha most INGRAM elkelt (egyébként őt jósoltam)m-bryo
Ott van még Upshaw, Nick Perry és Mercilus is. De szerintem Curry a legesélyesebb ha DEt viszünt a 2. körben.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Azér lehet valamelyest jó hogy Khan beleszól ha már a drágalátos GM képtelen jól választani 😛 Jó lenne összehozni egy ütőképes offense-t idén.m-bryo
Ami érdekes eddig ugye nálunk senkinek nem volt nagy balhéja azok közül, akit Gene draftolt. Ehhez képest Blackmonnak volt letartoztatása 2010 ittas vezetésért. De a Jagsnél azt mondták, hogy ez nem aggasztja őket, nem tekintették kockázatnak.

Szerencsére egyelőre nem nagyon indult be eddig a pash rusher run, az jó lenne ha így is maradna mondjuk az 1. kör legvégéig.iktriad
Nemhiszem hogy Chandler Jones még bent lesz 2/6nál.Pláne ha most INGRAM elkelt (egyébként őt jósoltam)