NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azér lehet valamelyest jó hogy Khan beleszól ha már a drágalátos GM képtelen jól választani 😛 Jó lenne összehozni egy ütőképes offense-t idén.m-bryo
Ami érdekes eddig ugye nálunk senkinek nem volt nagy balhéja azok közül, akit Gene draftolt. Ehhez képest Blackmonnak volt letartoztatása 2010 ittas vezetésért. De a Jagsnél azt mondták, hogy ez nem aggasztja őket, nem tekintették kockázatnak.

Szerencsére egyelőre nem nagyon indult be eddig a pash rusher run, az jó lenne ha így is maradna mondjuk az 1. kör legvégéig.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Azér lehet valamelyest jó hogy Khan beleszól ha már a drágalátos GM képtelen jól választani 😛 Jó lenne összehozni egy ütőképes offense-t idén.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezekután én elvárok egy igazi passrusher-t 😀m-bryo
Én is remélem hogy Chandler Jones vagy Vinny Curry még bent lesz 2/6nál(38.).
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ezekután én elvárok egy igazi passrusher-t 😀
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Én ennyiért örülök Blackmon-nak. Kellett egy potenciális első számú WR. Most végre van, senki nem szólhat egy büdös szót sem.
4. kör és Gene Smith, meg az eddigi későbbi körös draftjai hiányoznának? Nem hinném...
Nézzük inkább onnan, hogy Barron ment ki a 7. helyen, ahol eredetileg jöttünk volna. Őt sokan első kör végére jósolták. Viszont az első hatban azok mentek ki, akiket vártak. Mert ők szinte mindenkinél értek annyit, amit végül is valóban meg is adtak értük. Szerintem ezt így kellett. Szükségünk volt egy lehetséges sztárra a csapatba. Én végig WR-t akartam a legjobban, nem érdekel, ha reach!!! Örüljünk és imádkozzunk az égiekhez, hogy beváljon! 😉

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Nem értem a rinyát, megkaptátok a class legjobb WRjét és alig adtattok érte fel valamit. Szerintem jó trade volt.DC
Ezzel a kijelentéssel még várjuk 1-2 évet.iktriad
pontosítok (eredetileg igy is akartam irni, de aztán röviditettem): a class legjob WR prospectjét
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Én se vagyok oda, dehát neplepődök már ezen lassan megszokom 😕
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem értem a rinyát, megkaptátok a class legjobb WRjét és alig adtattok érte fel valamit. Szerintem jó trade volt.DC
Ezzel a kijelentéssel még várjuk 1-2 évet.
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Nem értem a rinyát, megkaptátok a class legjobb WRjét és alig adtattok érte fel valamit. Szerintem jó trade volt.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk Sullivan személyében nagyon jó poziciós coacha lesz. Gabbert meg nem panaszkodhat. Robinson, Evans, és most Blackmon mint fegyver. És szerintem még jön egy 1 WR vagy TE.

Az viszont nagyon rossz jel, hogy ez Khan műve. Azt mondta nem szól bele és másodszor szegi ezt a szavát meg. Nem akarok egy Dan Snyder típusú tulajt ide. Túl passzív után egy túl aktív owner... Ah.
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Blackmonnak örülök, az elbukott negyedik körös picknek nem, de még viszonylag olcsón megúsztuk, azt hittem valami extra ellenérték lesz, akkor meg akasztottam volna magam egyből

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Felmentünk 1/5re. Blackmon a pick. Nem örülök. De cáfoljon meg, és legyen olyan elkapó, mint Jimmy Smith volt.

4. körös picket adtunk tampába.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter szerint nagyon komolyan próbálunk feltradelni Blackmonért. Nem kéne.... Nagyon nem kéne. 1/7et se ér meg, nem hogy ennél magasabbat...iktriad
Smith egyszerűen döbbenet. Ott van Floyd és Jeffery, ha Blackmon kimegy. Akkor mi a szarért kell kivágni a picket már megint az ablakon. Gondolom az idei második kör rögtön ugrana megint, alaphangon. A faszi semmiből sem tanul...N-Drew
Ez nem Gene választása lenne....
"Chris Mortensen said Shahid Khan likes Blackmon a lot."
Már megint Khan játsza az eszét. Mint a Tebow dolognál.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Schefter szerint nagyon komolyan próbálunk feltradelni Blackmonért. Nem kéne.... Nagyon nem kéne. 1/7et se ér meg, nem hogy ennél magasabbat...iktriad
Smith egyszerűen döbbenet. Ott van Floyd és Jeffery, ha Blackmon kimegy. Akkor mi a szarért kell kivágni a picket már megint az ablakon. Gondolom az idei második kör rögtön ugrana megint, alaphangon. A faszi semmiből sem tanul...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter szerint nagyon komolyan próbálunk feltradelni Blackmonért. Nem kéne.... Nagyon nem kéne. 1/7et se ér meg, nem hogy ennél magasabbat...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legfrissebb NFL pletykák velünk kapcsolatban:
http://www.bigcatcountry.com/2012/4/26/2973921/2012-nfl-draft-rumors-jacksonville-jaguars

Az Eagles és a Bengélas is esélyes egy esetleges feltradre, bár Schefter szeroint az sem elképzelhetelen, hogy mi megyünk fejjebb (bár ezt én kizártnak tartom).
Ha 1/7en Blackmon még bent van ő a pick és a South Carolina CBje Gilmore letredenel, de akár 1/7nél is a pickünk lehet. a Csapat szerint ő Mathis 2.0

És kis WR pletyka: a középső körös elkapó prospectek közül TY Hilton és AJ Jenkins tűnik a mi emberünknek. Hilton KR is lenne (Karim pakolhat)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alualu sokk faktor az egy 3. körös lenne, nem Merci/CJ.szaba
de csak azért, mert Gene már megemelte az ingerküszöböt a pickjei kapcsán 😀Húsrágó
Sztem arra gondolt, hogy Alualut harmadik kör végére várták anno.
Merciéket nem, tehát a sokk nem ők lennének, vagyis nem Alualu szintű sokk.ulpianus
Alualu a Cowboys Value Boardján dokumentáltan(fénykép volt róla) a 22. helyen volt. Szép mítosz ez a 3. kör, csak baromság.

Update mik derülnek ma ki : Bill Polian is az 1. körben draftolta volna Alulaut.
Former Colts GM Bill Polian says on ESPN that Gene Smith did "great job" of disguising Tyson Alualu pick. Polian says he wanted him at #25

Átolvastam egy csomó cikket a mai nap a melóhelyen és az elmúlt napokban egyre többször felmerült a Syracuse DEjének, Chandler Jonesnak a neve. Például tegnap este a Jaguars This Weekben. Alualu neve is gyakorlatilag 1 nappal a draft előtt merült fel ugyanott... 1/7en túlzás lenne kivinni, de van egy sejtésem, hogy ha sikerülne lemenni mondjuk 12 és 20 közé valahova, akkor ő a pick.
1/7en maradva a Blackmon(ha még bent van)/Cox/Gilmore trióból lesz valaki.
Ja, és a Packers oldalának draftral kapcsolatos cikkeit olvasva Vic egy ideje mondogatja, hogy ha a Green Bay tényleg nagyon "belezúg" egy LBbe (Ingram pl.), akkor mivel nekik 12 pickjük van a jags meg le akar tradelni, nem lehetetlen hogy a két fél boltot kössön.

Mindezek ellenére én már mindenre készen állok, Gene már szerintem max azzal tudna meglepni idén, ha engem draftolna 1/7en. Khan mondta, hogy nem fog beleszólni, Mularkey szintén nem fog belepofázni a pickekebe, Szóval kezdődjön a Félelem és Rettegés Gene pickjeitől III cimű film (bár adná az ég, hogy összehozzon valami '09es drafthoz hasonlót, vagy akár jobbat....).

Egyébként így néz ki a value boardunk 😊 :
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Azon gondolkodtam, hogy minek örülnék legjobban az első körrel kapcsolatban és megfordult a fejemben több változat is. Ha 1/7-nél bent van Claiborne, vagy Blackmon, akkor megvan a pick. Magam részéről inkább Blackmont preferálnám egyébként, mert a WR poszt lyukasabb (szvsz), valamint köztudott, hogy Claiborne nem egy lángész (lásd még: 4 pontos Wonderlic teszt). Ha egyikőjük sincs bent, akkor két lehetőség van: 1.) választunk valaki mást 2.) trade - részemről természetesen az utóbbit választanám, hiszen az plusz draft pickeket jelentene és ha az igazán topnak számító játékosok kimentek, nekünk már tulajdonképpen mindegy kit választunk, van hova draftolni. Részemről legyen Stephon Gilmore, Fletcher Cox vagy Melvin Ingram hármasból valaki, ha nem sikerülne elcserélni a picket, vagy ha néhányat megyünk hátra és még bent lesz valamelyikőjük.
Persze ezek a verziók már mindenkiben felmerültek, úgyhogy akkor leírom szerintem mi fog történni, ismerve az elmúlt évek Jaguars draftjait:
az első, a második és a harmadik körös pickünket odaadjuk a Brownsnak a negyedik választási helyért, ahol elvisszük Trent Richardsont... vagy
maradunk az 1/7-en és behúzzuk mondjuk Brandon Weedent
szerintem más lehetőség nincs 😀

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Na szóval Mike Mayock belenézett a csoda gomb-be és Melvin INGRAM-ot jósolta nekunk :/ :rolleyes:
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Reméljük ez csak kacsa.Nem ér annyit ő közel sem.

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Basszus ahogy olvasom mindenki már lassan elozkodni akar 😐 pláne olyanok akiknek elég eros az álományuk :/ mint most per pillanat az Eagles is felmenne (álíttólag) Cox-ért 😐
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Alualu sokk faktor az egy 3. körös lenne, nem Merci/CJ.szaba
de csak azért, mert Gene már megemelte az ingerküszöböt a pickjei kapcsán 😀Húsrágó
Sztem arra gondolt, hogy Alualut harmadik kör végére várták anno.
Merciéket nem, tehát a sokk nem ők lennének, vagyis nem Alualu szintű sokk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Alualu sokk faktor az egy 3. körös lenne, nem Merci/CJ.szaba
de csak azért, mert Gene már megemelte az ingerküszöböt a pickjei kapcsán 😀
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Mielőtt munkába mennék egy kis "vitainditó jóslatot tennék hogy én mit várok ma éjjel:
Az én forgatókömnyveim:
Álom forgatókönyv: Claiborne 1=7en vagy letrade egy extra 2. körösért + 1-2 hátsó körösért
Várható forgatókönyv: Fletcher Cox vagy Melvin Ingram 1/7en vagy letrade egy extra 2. vagy 3. köröért.
"Nem zárható ki" forgatókönyv: Gilmore, DeCastro, Coples, Reiff vagy ha még bent van 1/7en Blackmon
"Alualu sokk faktor": Whitney Mercilus vagy Chandler Jones 1/7en.
Kiváncsi vagyok a hazai Jags fanbase mit/kit szeretne ma éjjel?iktriad
Blackmon vagy Claiborne szinte mindegy, én személy szerint Kalil pick esetén is örülnék, legalább Szöszke biztonságban lenne.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Alualu sokk faktor az egy 3. körös lenne, nem Merci/CJ.