Jacksonville Jaguars
32 feliratkozó
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nos, véleményem szerint (ugyan Ryan és Mike T is elmondja mindig, hogy a szerződése végéig marad) Tebow a szezon végén távozik. Várhatóan GM csere fix, hogy lesz nálunk, mert kegyetlenül sok a magas fizujú playa és kell az új GM, aki rendet is mer és akar tenni.Beírhatod pl., mikor eldől, hogy Tebow marad még egy pár szezonra a Jetsben! Én tuti örülni fogok neki. iktriadÖrülök, ha a jövőben is ilyen hírekkel szolgálhatok majd. 😊BekiJaguars claimed Jason Babin.BekiEzzel meredeken megugrott a respekted mifelénk, jó hír hozója! 😉
N-Drew
Tehát sztem TT távozik.
több mint 13 éve
akkor a végén még erősödni is fog a csapatA végén még az 1/2-t is elbukjátok 😊FarkyÍrtam már párszor, nekem mindegy hol draftolunk. És óriási az esélye, hogy az már nem Gene teszi. iktriad
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Beírhatod pl., mikor eldől, hogy Tebow marad még egy pár szezonra a Jetsben! Én tuti örülni fogok neki.Örülök, ha a jövőben is ilyen hírekkel szolgálhatok majd. 😊BekiJaguars claimed Jason Babin.BekiEzzel meredeken megugrott a respekted mifelénk, jó hír hozója! 😉
N-Drew
több mint 13 éve
A végén még az 1/2-t is elbukjátok 😊FarkyÍrtam már párszor, nekem mindegy hol draftolunk. És óriási az esélye, hogy az már nem Gene teszi.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Örülök, ha a jövőben is ilyen hírekkel szolgálhatok majd. 😊Jaguars claimed Jason Babin.BekiEzzel meredeken megugrott a respekted mifelénk, jó hír hozója! 😉
N-Drew
több mint 13 éve
Az ima meghallgattatott.iktriadKi is állíttattam az elnökkel egy kizárólagos banánkereskedelmi engedélyt Húsr... akarom mondani Banános Joe-nak 😀
több mint 13 éve
Csak idén 1,63 millió $t kell kipengetnünk neki. Szép pénz 5 meccsre...
több mint 13 éve
A végén még az 1/2-t is elbukjátok 😊
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Jaguars claimed Jason Babin.BekiEzzel meredeken megugrott a respekted mifelénk, jó hír hozója! 😉
több mint 13 éve
Az ima meghallgattatott. Mindkettőjükben közös, miszerint kb. esélytelen (Session tuti, Robinson szinte tuti), hogy valaha is még egyszer NFL meccsen játsszanak, hacsak nem akarnak kriplik lenni 35 éves korukra...Session biztos visszavonul/ vissza kell vonulnia. Robinson esetében még ez ne közel sem biztos. Bár nem áll jól a szénája.
N-Drew
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jaguars claimed Jason Babin.
több mint 13 éve
Befektetni egy 32 éves DE-be szerintem Aaron Kampman 2.0 lenne, erre a szezonra meg minek? Build through the draft... senkiseNem lenne Kampman 2.0, hidd el! Eleve nézd meg a monogramját (Húsrágó: 😀) Kampman 30 évesen került ide egy ACL-műtét után. Eleve baromi nagy rizikó volt Smith részéről. 10 milliót kapott az aláírásért. 4 sack-je volt nálunk tán 8 meccsen és rögtön imáinkba is foglaltuk, annyira szar volt a pass rush (már akkor is). Aztán a másik ACL-je szakadt el, és ezután meg már reszeltek neki. 3 meccsen játszott még utána összesen a második évében. Ráadásul 5 milliós fizetésért. Szerettük, de ettől még egy bőven túlfizetett FA volt, aki összességében orbitális mellényúlás lett.
Babin-t ma este 10-ig vihetnénk. Ha jól értem a szabályokat, akkor amennyiben elhoznánk waiver claim-el, azzal vállalnánk a szerződése hátralévő részét és nem csak szezon végéig maradna. Egyébiránt benéztem "kissé" az nfl.com-os hírt. A fentebbi esetben úgy nézne ki a szitu, hogy az idei cirka 5,6 milliós fizujából kb. 1,8 milliót kéne állnia a Jax-nek a szezon végéig, jövőre lenne egy húzósabb 4,2 milliós tétel és 2014-2015-ben lenne 6 milliós a vele kapcsolatos számla. 2016-ban lenne FA:
7/29/2011: Signed a five-year, $27.725 million contract. The deal contains $5.5 million guaranteed, including a $1 million signing bonus and first-year roster bonus of $4 million. 2012: $5.575 million, 2013: $4.225 million, 2014-2015: $6 million, 2016: Free Agent
Szerintem ez nekünk "instant get", kb. kihagyhatatlan alkalom, hogy végre betömjünk egy lyukat a roster-en! Futás ellen szar, de 4-3-as, sack-gyáros DE.
Autós nyelven ez olyan, mintha a jelenlegi legütősebb verda mellé a garázsban, ami egy 4 éves Skoda Octavia RS, ugyanannyiért kapnánk egy idősebb, de jó állapotú Porsche 911 Turbo-t a gyorsulási versenyre. Én azért a Porsche-t vinném 😉
Szóval, ha ezt Smith nem lépi meg, nálam már kb. csak ennek alapján megérdemli majd, hogy kivágják szezon végén, mint a taknyot!
FA-ként esélyünk nem lenne ennyi pénzért a többi csapattal szemben Babin-re, akik a mi csapatunkkal ellentétben eséllyel a Lombardi-ért mennek. Babin-nek meg tudtommal nincs gyűrűje.
További összehasonlításképpen a szintén DE Mincey szerződése, aki ugyan 4 évvel fiatalabb, DE!:
3/13/2012: Signed a four-year, $20 million contract. The deal contains $9 million guaranteed -- an $8 million signing bonus and Mincey's first-year base salary. Another $7.2 million is available through incentives based on sacks and Pro Bowl berths. An annual $25,000 workout bonus is available throughout the life of the deal. 2012: $1 million, 2013: $1.525 million, 2014: $4.475 million, 2015: $4.9 million, 2016: Free Agent
Azt ugyebár mind evidenciának vesszük, hogy szar a pass rush, úgyhogy mindenképpen kéne egy brutál DE, aki rendszeresen terrorizálja az ellen QB-jét. No de draft-ról konkrétan kismillió embert hoztak DE posztra, vagy 5 éve és kivétel nélkül MIND bukó lett, miközben lenne éppen elég foltoznivaló a támadófalon, vagy épp hátul, CB fronton. Tehát marad a relatíve biztosabb FA-piac.
Felteszem a kérdést: Szerinted egy olyan mutatókkal rendelkező csapatba, mint most a miénk, egy jó/elit pass rusher (mondjuk Avril a Lions-ból, amúgy rosszabb számokkal) leszerződne 3 évre összesen 12 millióért? A nem éppen elit Mincey szerződésének számai alapján láthatod, hogy ez leginkább költői kérdés volt...
Ha már pénzeknél tartunk, itt vannak a nagy nevű FA-k, a.k.a. "agyrázkódottak" szerződéseinek részletei, amúgy szörnyülködésképpen:
Clint Session, LB (2011):
7/29/2011: Signed a five-year, $29 million contract. The deal contains $11.5 million guaranteed, including a $6 million signing bonus. Another $1 million is available via incentives. An annual $125,000 workout bonus is available in each of the final four years of the deal. 2012: $1.9 million (+ $2 million roster bonus), 2013: $4.7 million, 2014-2015: $5.2 million, 2016: Free Agent
Laurent Robinson, WR (2012):
3/14/2012: Signed a five-year, $32.5 million contract. The deal contains $13.8 million guaranteed, including an $8 million signing bonus, a first-year roster bonus of $2 million, and Robinson's 2012 base salary. Robinson is eligible for annual workout bonuses of $100,000 throughout the contract's life. 2012: $1 million, 2013: $2.6 million, 2014: $5.6 million, 2015-2016: $6.4 million, 2017: Free agent
Mindkettőjükben közös, miszerint kb. esélytelen (Session tuti, Robinson szinte tuti), hogy valaha is még egyszer NFL meccsen játsszanak, hacsak nem akarnak kriplik lenni 35 éves korukra...
Itt meg Gene Smith teljesítményének remek összefoglalója (Köszi DC!):
www.grantland.com/story/_/id/8609918/jacksonville-done-much-help-itself
több mint 13 éve
Babin mellett az szól, hogy az idei "csalódást keltő" 5.5 sackje 0.5 sackkel rosszabb, mint amit az összes DEnk idén összehozott (Lane 2, Mincey 2, Selvie 1, Branch 1). A kora is viszonylag vállalható. A probléma az, hogy Genenek 99% hogy kampec, és mivel itt nem kis összeget kellene átvenni a fizujából, ez a döntés (nagy) részben Khanon múlik, mert az új GM salaryjét és ezzel mozgásterét költenék el éppen. Gene Frenette tweetje szerint Mularkey nem tudja, hogy raktuk-e waiver claimet Babinre, bár azt is írta Frenette, hogy nem valószinű, hogy MM elmondaná, ha igen.
Mularkey says he doesn't know whether Jaguars have put in a claim for DE Jason Babin. Adds he wouldn't say if he didAdam Stites szerint is Khan és nem Gene akaratán múlik már a Babin claim a fickó viszonylag magas salaryje miatt
Even if Babin makes the Jaguars defense better, I don't think Khan is going to give Gene Smith the green light to make any moves like that.
A szezon első felében gargalizáltunk a hányással, akármikor pályára került, most két jó meccs után ne hívjuk már a jövő évi kezdőnknek.MakaHa így folytatja idén, az lesz.
Ő is mondta, hogy Oaklandben nem számított arra, hogy pályára fog kerülni. Oakland után (szöszi válla sérült volt), tényleg úgy készült, hogy bármikor be kell mennie. Ez a Colts, a Texans és természetesen a Titans ellen eredményesen tetet.
Abban igazad van, hogy borzasztó volt Oaklandben és a preseasonban. De nekem meg abban kell igazat adnom, hogy amióta beszállt a Texans ellen, a pass offensünk működőképes. Az is faktor, hogy tudja, ha ezt elcseszi, neki annyi, örökre csere QB marad. Itt van (1 utolsó) esélye, hogy maradandót alkosson a ligában.
Ettől függetlenül én szeretnék QB draftot, lehetőleg korán, hogy lehessen egy fiatalt képezni für alle Fälle.
Szöszinek szerintem itt befellegzett, mivel a sérülése ELŐTT Mularkey a padra küldte (A Titans meccs előtt nem sérülésre, hanem mutatott játékra hivatkozva jelölte ki Hennet kezdőnek = Előlépett 1. számú QBnek). Ha szerencsénk van, valaki tradel érte az offseasonban, mert még fiatal.
Szerintem egyezünk ki egy Tyler Bray draftban. 😊
Walterfootball azt az infot kapta, hogy Gene ki lesz rúgva az offseasonban a coaching staff viszont nem, link: walterfootball.com/nfldraftrumormill.phpDCOtt azért még nem tartunk, hogy az egyik fő nem hivatalos Jaguar-hater weboldalat komolyan vehető forrásnak kezeljük(még ha egész jól fel is jöttünk a PRjükben a héten 😀)... A "forrásaikat" mindig komoly fenntartással kell kezelni(tapasztalat)!
Ha komolyan vehető forrás kell a témában, akkor inkább maradjunk ennél:
www.bigcatcountry.com/2012/11/28/3699896/jaguars-news-fire-gene-smith-mike-mularkey
vagy ennél:
twitter.com/caplannfl/status/266747736701939712
Húsrágó - besírtam az imádon! 😊 Remélem teljesül, de 25%ot adok, hogy valóra válik.
több mint 13 éve
A szezon első felében gargalizáltunk a hányással, akármikor pályára került, most két jó meccs után ne hívjuk már a jövő évi kezdőnknek.Ha így játszik a maradék 5 meccsen, akkor ő a jövő évi kezdő QB. Akkor meg minek draftolnánk egy kezdő QBt az első körben, főleg, hogy az előző sorsa is még kérdéses? Arról már nem is beszélek, milyen szarnak tűnik a jövő évi QB class (még mindig nincs frontrunner az 1. számú QB posztjára, és mindjárt vége a college szezonnak. Ezzel mindent elmondtam). Esetleg Tyler Brayt vinném, ha úgy dönt, hogy kijön, de akkor is neki padoznia kellene kb. 1 évet Henne mögött, hogy ne járjunk úgy vele mint szöszivel. iktriadHa Henne így játszik, mint az elmúlt 2 meccsen tette, nem kell QBt draftolni az 1. körben.De.Maka
iktriad
you don't even know what you like and you don't like
több mint 13 éve
Én biztosra veszem, hogy ide jön Babin.Mivel gondolom Gene legfőbb célja a maradás, ahhoz meg eredmény kell.
több mint 13 éve
Befektetni egy 32 éves DE-be szerintem Aaron Kampman 2.0 lenne, erre a szezonra meg minek? Build through the draft.Nem nagy befektetés, mert nem drága. Főleg nem annyira, mintha FA-ban hoznánk hasonló számokat tudót. Amúgy, ha jönne draftról valami potens DE, akkor még mindig el lehet zavarni. Szerintem nagyon megérné a dolog. Tapasztalt, ontja a sacket és nem nagy kockázat a fizuja se. Mindjárt jobb lenne vele a rotáció.
Amit viszont tényleg nem értek. Mi ez a vetésforgó a WR-eknél? Több értelme lenne kb bármi másnak, RB, CB, OL, FS...senkise
több mint 13 éve
ez a 32 éves DE 23,5 sacket somott az elmúlt másfél idényben. kb ray lewis is kéne a szarnak mert öreg. vagy manninget sem értem miért igazolta le a denver 😛 😊]ez a 32 éves DE 23,5 sacket somott az elmúlt másfél idényben. kb ray lewis is kéne a szarnak mert öreg. vagy manninget sem értem miért igazolta le a denver 😛 😊Nem vagyok én ellene félre ne értsetek, a JAX nevetséges pass rushnak elkélne, meg szereti az ember az új csili-vili sztár igazolásokat. 😀 Csak nem hiszem, hogy ide kerülhet.
több mint 13 éve
Befektetni egy 32 éves DE-be szerintem Aaron Kampman 2.0 lenne, erre a szezonra meg minek? Build through the draft.ez a 32 éves DE 23,5 sacket somott az elmúlt másfél idényben. kb ray lewis is kéne a szarnak mert öreg. vagy manninget sem értem miért igazolta le a denver 😛 😊
Amit viszont tényleg nem értek. Mi ez a vetésforgó a WR-eknél? Több értelme lenne kb bármi másnak, RB, CB, OL, FS...senkise
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Befektetni egy 32 éves DE-be szerintem Aaron Kampman 2.0 lenne, erre a szezonra meg minek? Build through the draft. Amit viszont tényleg nem értek. Mi ez a vetésforgó a WR-eknél? Több értelme lenne kb bármi másnak, RB, CB, OL, FS...
több mint 13 éve
Mi Gene-ünk, ki ülsz a székedben, mosd tisztára a Te neved. Jöjjön el a Te Defensive Ended. Sackeljen Tealben Babin, miként 3rd downra és azonként 1st downra is. Jason Babint ad meg nekünk! És megbocsátjuk a te vétkeidet, miként Te is megbocsátod, hogy elküldenek. És hozd el nekünk Babint, De szabadíts meg minket Magadtól. Ámen.HúsrágóEz KIRÁLY 😀
több mint 13 éve
Mi Gene-ünk, ki ülsz a székedben, mosd tisztára a Te neved. Jöjjön el a Te Defensive Ended. Sackeljen Tealben Babin, miként 3rd downra és azonként 1st downra is. Jason Babint ad meg nekünk! És megbocsátjuk a te vétkeidet, miként Te is megbocsátod, hogy elküldenek. És hozd el nekünk Babint, De szabadíts meg minket Magadtól. Ámen.
több mint 13 éve
Walterfootball azt az infot kapta, hogy Gene ki lesz rúgva az offseasonban a coaching staff viszont nem, link: walterfootball.com/nfldraftrumormill.php
több mint 13 éve
Inkább ne tegyük, mert Gene még lépes és leigazolja Jason Sudeikist Babin helyett. 😊Waiveren van? Ez lehetséges?Hát, ha megnézed a belinkelt cikkben is szereplő claim-listát, akkor valószínű, hogy nem díszből rakták oda, csak hogy minket szívassanak. 😉
HA ez így van, rá kéne csapni. De Gene úgyse teszi meg ezt a szívességet, mert azt gondolja, nekünk ott van a fiatal Andre Branch + Lane és persze Mincey. 3an együtt összesen 5 sackkel idén....iktriad
Gene meg megteszi, mert különben a tökénél fogva fogják fellógatni Jacksonville főterén a feldühödött Jaguars szurkolók 😀
Én tudom, hogy a pesszimista az tulajdonképpen a jól értesült optimista (vagy, ha úgy tetszik realista), de az ellenkező hírekig legalább, ragadjuk meg az Unicum életérzést 😉
Mantrázzunk: Jason DeVille, Jason DeVilleN-Drew
több mint 13 éve
Waiveren van? Ez lehetséges?Hát, ha megnézed a belinkelt cikkben is szereplő claim-listát, akkor valószínű, hogy nem díszből rakták oda, csak hogy minket szívassanak. 😉
HA ez így van, rá kéne csapni. De Gene úgyse teszi meg ezt a szívességet, mert azt gondolja, nekünk ott van a fiatal Andre Branch + Lane és persze Mincey. 3an együtt összesen 5 sackkel idén....iktriad
Gene meg megteszi, mert különben a tökénél fogva fogják fellógatni Jacksonville főterén a feldühödött Jaguars szurkolók 😀
Én tudom, hogy a pesszimista az tulajdonképpen a jól értesült optimista (vagy, ha úgy tetszik realista), de az ellenkező hírekig legalább, ragadjuk meg az Unicum életérzést 😉
Mantrázzunk: Jason DeVille, Jason DeVille