Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jacksonville Jaguars

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jaguars claimed Jason Babin.Beki
Ezzel meredeken megugrott a respekted mifelénk, jó hír hozója! 😉

N-Drew
Örülök, ha a jövőben is ilyen hírekkel szolgálhatok majd. 😊Beki
Beírhatod pl., mikor eldől, hogy Tebow marad még egy pár szezonra a Jetsben! Én tuti örülni fogok neki. iktriad
Nos, véleményem szerint (ugyan Ryan és Mike T is elmondja mindig, hogy a szerződése végéig marad) Tebow a szezon végén távozik. Várhatóan GM csere fix, hogy lesz nálunk, mert kegyetlenül sok a magas fizujú playa és kell az új GM, aki rendet is mer és akar tenni.
Tehát sztem TT távozik.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
A végén még az 1/2-t is elbukjátok 😊Farky
Írtam már párszor, nekem mindegy hol draftolunk. És óriási az esélye, hogy az már nem Gene teszi. iktriad
akkor a végén még erősödni is fog a csapat

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars claimed Jason Babin.Beki
Ezzel meredeken megugrott a respekted mifelénk, jó hír hozója! 😉

N-Drew
Örülök, ha a jövőben is ilyen hírekkel szolgálhatok majd. 😊Beki
Beírhatod pl., mikor eldől, hogy Tebow marad még egy pár szezonra a Jetsben! Én tuti örülni fogok neki.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A végén még az 1/2-t is elbukjátok 😊Farky
Írtam már párszor, nekem mindegy hol draftolunk. És óriási az esélye, hogy az már nem Gene teszi.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jaguars claimed Jason Babin.Beki
Ezzel meredeken megugrott a respekted mifelénk, jó hír hozója! 😉

N-Drew
Örülök, ha a jövőben is ilyen hírekkel szolgálhatok majd. 😊
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Az ima meghallgattatott.iktriad
Ki is állíttattam az elnökkel egy kizárólagos banánkereskedelmi engedélyt Húsr... akarom mondani Banános Joe-nak 😀

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak idén 1,63 millió $t kell kipengetnünk neki. Szép pénz 5 meccsre...
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
A végén még az 1/2-t is elbukjátok 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Jaguars claimed Jason Babin.Beki
Ezzel meredeken megugrott a respekted mifelénk, jó hír hozója! 😉

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ima meghallgattatott.

Mindkettőjükben közös, miszerint kb. esélytelen (Session tuti, Robinson szinte tuti), hogy valaha is még egyszer NFL meccsen játsszanak, hacsak nem akarnak kriplik lenni 35 éves korukra...
N-Drew
Session biztos visszavonul/ vissza kell vonulnia. Robinson esetében még ez ne közel sem biztos. Bár nem áll jól a szénája.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jaguars claimed Jason Babin.
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Befektetni egy 32 éves DE-be szerintem Aaron Kampman 2.0 lenne, erre a szezonra meg minek? Build through the draft... senkise
Nem lenne Kampman 2.0, hidd el! Eleve nézd meg a monogramját (Húsrágó: 😀) Kampman 30 évesen került ide egy ACL-műtét után. Eleve baromi nagy rizikó volt Smith részéről. 10 milliót kapott az aláírásért. 4 sack-je volt nálunk tán 8 meccsen és rögtön imáinkba is foglaltuk, annyira szar volt a pass rush (már akkor is). Aztán a másik ACL-je szakadt el, és ezután meg már reszeltek neki. 3 meccsen játszott még utána összesen a második évében. Ráadásul 5 milliós fizetésért. Szerettük, de ettől még egy bőven túlfizetett FA volt, aki összességében orbitális mellényúlás lett.

Babin-t ma este 10-ig vihetnénk. Ha jól értem a szabályokat, akkor amennyiben elhoznánk waiver claim-el, azzal vállalnánk a szerződése hátralévő részét és nem csak szezon végéig maradna. Egyébiránt benéztem "kissé" az nfl.com-os hírt. A fentebbi esetben úgy nézne ki a szitu, hogy az idei cirka 5,6 milliós fizujából kb. 1,8 milliót kéne állnia a Jax-nek a szezon végéig, jövőre lenne egy húzósabb 4,2 milliós tétel és 2014-2015-ben lenne 6 milliós a vele kapcsolatos számla. 2016-ban lenne FA:

7/29/2011: Signed a five-year, $27.725 million contract. The deal contains $5.5 million guaranteed, including a $1 million signing bonus and first-year roster bonus of $4 million. 2012: $5.575 million, 2013: $4.225 million, 2014-2015: $6 million, 2016: Free Agent

Szerintem ez nekünk "instant get", kb. kihagyhatatlan alkalom, hogy végre betömjünk egy lyukat a roster-en! Futás ellen szar, de 4-3-as, sack-gyáros DE.
Autós nyelven ez olyan, mintha a jelenlegi legütősebb verda mellé a garázsban, ami egy 4 éves Skoda Octavia RS, ugyanannyiért kapnánk egy idősebb, de jó állapotú Porsche 911 Turbo-t a gyorsulási versenyre. Én azért a Porsche-t vinném 😉
Szóval, ha ezt Smith nem lépi meg, nálam már kb. csak ennek alapján megérdemli majd, hogy kivágják szezon végén, mint a taknyot!
FA-ként esélyünk nem lenne ennyi pénzért a többi csapattal szemben Babin-re, akik a mi csapatunkkal ellentétben eséllyel a Lombardi-ért mennek. Babin-nek meg tudtommal nincs gyűrűje.
További összehasonlításképpen a szintén DE Mincey szerződése, aki ugyan 4 évvel fiatalabb, DE!:

3/13/2012: Signed a four-year, $20 million contract. The deal contains $9 million guaranteed -- an $8 million signing bonus and Mincey's first-year base salary. Another $7.2 million is available through incentives based on sacks and Pro Bowl berths. An annual $25,000 workout bonus is available throughout the life of the deal. 2012: $1 million, 2013: $1.525 million, 2014: $4.475 million, 2015: $4.9 million, 2016: Free Agent

Azt ugyebár mind evidenciának vesszük, hogy szar a pass rush, úgyhogy mindenképpen kéne egy brutál DE, aki rendszeresen terrorizálja az ellen QB-jét. No de draft-ról konkrétan kismillió embert hoztak DE posztra, vagy 5 éve és kivétel nélkül MIND bukó lett, miközben lenne éppen elég foltoznivaló a támadófalon, vagy épp hátul, CB fronton. Tehát marad a relatíve biztosabb FA-piac.
Felteszem a kérdést: Szerinted egy olyan mutatókkal rendelkező csapatba, mint most a miénk, egy jó/elit pass rusher (mondjuk Avril a Lions-ból, amúgy rosszabb számokkal) leszerződne 3 évre összesen 12 millióért? A nem éppen elit Mincey szerződésének számai alapján láthatod, hogy ez leginkább költői kérdés volt...

Ha már pénzeknél tartunk, itt vannak a nagy nevű FA-k, a.k.a. "agyrázkódottak" szerződéseinek részletei, amúgy szörnyülködésképpen:

Clint Session, LB (2011):

7/29/2011: Signed a five-year, $29 million contract. The deal contains $11.5 million guaranteed, including a $6 million signing bonus. Another $1 million is available via incentives. An annual $125,000 workout bonus is available in each of the final four years of the deal. 2012: $1.9 million (+ $2 million roster bonus), 2013: $4.7 million, 2014-2015: $5.2 million, 2016: Free Agent

Laurent Robinson, WR (2012):

3/14/2012: Signed a five-year, $32.5 million contract. The deal contains $13.8 million guaranteed, including an $8 million signing bonus, a first-year roster bonus of $2 million, and Robinson's 2012 base salary. Robinson is eligible for annual workout bonuses of $100,000 throughout the contract's life. 2012: $1 million, 2013: $2.6 million, 2014: $5.6 million, 2015-2016: $6.4 million, 2017: Free agent

Mindkettőjükben közös, miszerint kb. esélytelen (Session tuti, Robinson szinte tuti), hogy valaha is még egyszer NFL meccsen játsszanak, hacsak nem akarnak kriplik lenni 35 éves korukra...

Itt meg Gene Smith teljesítményének remek összefoglalója (Köszi DC!):

 www.grantland.com/story/_/id/8609918/jacksonville-done-much-help-itself

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Babin mellett az szól, hogy az idei "csalódást keltő" 5.5 sackje 0.5 sackkel rosszabb, mint amit az összes DEnk idén összehozott (Lane 2, Mincey 2, Selvie 1, Branch 1). A kora is viszonylag vállalható. A probléma az, hogy Genenek 99% hogy kampec, és mivel itt nem kis összeget kellene átvenni a fizujából, ez a döntés (nagy) részben Khanon múlik, mert az új GM salaryjét és ezzel mozgásterét költenék el éppen.

Gene Frenette tweetje szerint Mularkey nem tudja, hogy raktuk-e waiver claimet Babinre, bár azt is írta Frenette, hogy nem valószinű, hogy MM elmondaná, ha igen.

Mularkey says he doesn't know whether Jaguars have put in a claim for DE Jason Babin. Adds he wouldn't say if he did
Adam Stites szerint is Khan és nem Gene akaratán múlik már a Babin claim a fickó viszonylag magas salaryje miatt
Even if Babin makes the Jaguars defense better, I don't think Khan is going to give Gene Smith the green light to make any moves like that.
A szezon első felében gargalizáltunk a hányással, akármikor pályára került, most két jó meccs után ne hívjuk már a jövő évi kezdőnknek.Maka
Ha így folytatja idén, az lesz.
Ő is mondta, hogy Oaklandben nem számított arra, hogy pályára fog kerülni. Oakland után (szöszi válla sérült volt), tényleg úgy készült, hogy bármikor be kell mennie. Ez a Colts, a Texans és természetesen a Titans ellen eredményesen tetet.
Abban igazad van, hogy borzasztó volt Oaklandben és a preseasonban. De nekem meg abban kell igazat adnom, hogy amióta beszállt a Texans ellen, a pass offensünk működőképes. Az is faktor, hogy tudja, ha ezt elcseszi, neki annyi, örökre csere QB marad. Itt van (1 utolsó) esélye, hogy maradandót alkosson a ligában.
Ettől függetlenül én szeretnék QB draftot, lehetőleg korán, hogy lehessen egy fiatalt képezni für alle Fälle.
Szöszinek szerintem itt befellegzett, mivel a sérülése ELŐTT Mularkey a padra küldte (A Titans meccs előtt nem sérülésre, hanem mutatott játékra hivatkozva jelölte ki Hennet kezdőnek = Előlépett 1. számú QBnek). Ha szerencsénk van, valaki tradel érte az offseasonban, mert még fiatal.
Szerintem egyezünk ki egy Tyler Bray draftban. 😊

Walterfootball azt az infot kapta, hogy Gene ki lesz rúgva az offseasonban a coaching staff viszont nem, link: walterfootball.com/nfldraftrumormill.phpDC
Ott azért még nem tartunk, hogy az egyik fő nem hivatalos Jaguar-hater weboldalat komolyan vehető forrásnak kezeljük(még ha egész jól fel is jöttünk a PRjükben a héten 😀)... A "forrásaikat" mindig komoly fenntartással kell kezelni(tapasztalat)!

Ha komolyan vehető forrás kell a témában, akkor inkább maradjunk ennél:
 www.bigcatcountry.com/2012/11/28/3699896/jaguars-news-fire-gene-smith-mike-mularkey
vagy ennél:
 twitter.com/caplannfl/status/266747736701939712

Húsrágó - besírtam az imádon! 😊 Remélem teljesül, de 25%ot adok, hogy valóra válik.
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Ha Henne így játszik, mint az elmúlt 2 meccsen tette, nem kell QBt draftolni az 1. körben.
iktriad
De.Maka
Ha így játszik a maradék 5 meccsen, akkor ő a jövő évi kezdő QB. Akkor meg minek draftolnánk egy kezdő QBt az első körben, főleg, hogy az előző sorsa is még kérdéses? Arról már nem is beszélek, milyen szarnak tűnik a jövő évi QB class (még mindig nincs frontrunner az 1. számú QB posztjára, és mindjárt vége a college szezonnak. Ezzel mindent elmondtam). Esetleg Tyler Brayt vinném, ha úgy dönt, hogy kijön, de akkor is neki padoznia kellene kb. 1 évet Henne mögött, hogy ne járjunk úgy vele mint szöszivel. iktriad
A szezon első felében gargalizáltunk a hányással, akármikor pályára került, most két jó meccs után ne hívjuk már a jövő évi kezdőnknek.

you don't even know what you like and you don't like
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Én biztosra veszem, hogy ide jön Babin.
Mivel gondolom Gene legfőbb célja a maradás, ahhoz meg eredmény kell.

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Befektetni egy 32 éves DE-be szerintem Aaron Kampman 2.0 lenne, erre a szezonra meg minek? Build through the draft.
Amit viszont tényleg nem értek. Mi ez a vetésforgó a WR-eknél? Több értelme lenne kb bármi másnak, RB, CB, OL, FS...senkise
Nem nagy befektetés, mert nem drága. Főleg nem annyira, mintha FA-ban hoznánk hasonló számokat tudót. Amúgy, ha jönne draftról valami potens DE, akkor még mindig el lehet zavarni. Szerintem nagyon megérné a dolog. Tapasztalt, ontja a sacket és nem nagy kockázat a fizuja se. Mindjárt jobb lenne vele a rotáció.
több mint 13 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
ez a 32 éves DE 23,5 sacket somott az elmúlt másfél idényben. kb ray lewis is kéne a szarnak mert öreg. vagy manninget sem értem miért igazolta le a denver 😛 😊]ez a 32 éves DE 23,5 sacket somott az elmúlt másfél idényben. kb ray lewis is kéne a szarnak mert öreg. vagy manninget sem értem miért igazolta le a denver 😛 😊
Nem vagyok én ellene félre ne értsetek, a JAX nevetséges pass rushnak elkélne, meg szereti az ember az új csili-vili sztár igazolásokat. 😀 Csak nem hiszem, hogy ide kerülhet.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Befektetni egy 32 éves DE-be szerintem Aaron Kampman 2.0 lenne, erre a szezonra meg minek? Build through the draft.
Amit viszont tényleg nem értek. Mi ez a vetésforgó a WR-eknél? Több értelme lenne kb bármi másnak, RB, CB, OL, FS...senkise
ez a 32 éves DE 23,5 sacket somott az elmúlt másfél idényben. kb ray lewis is kéne a szarnak mert öreg. vagy manninget sem értem miért igazolta le a denver 😛 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Befektetni egy 32 éves DE-be szerintem Aaron Kampman 2.0 lenne, erre a szezonra meg minek? Build through the draft.
Amit viszont tényleg nem értek. Mi ez a vetésforgó a WR-eknél? Több értelme lenne kb bármi másnak, RB, CB, OL, FS...
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mi Gene-ünk, ki ülsz a székedben, mosd tisztára a Te neved. Jöjjön el a Te Defensive Ended. Sackeljen Tealben Babin, miként 3rd downra és azonként 1st downra is. Jason Babint ad meg nekünk! És megbocsátjuk a te vétkeidet, miként Te is megbocsátod, hogy elküldenek. És hozd el nekünk Babint, De szabadíts meg minket Magadtól. Ámen.Húsrágó
Ez KIRÁLY 😀
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ovhjfqzphiw3cyu73xur
Jason Babin: Five potential landing spots
Jason Babin was cut loose by the Philadelphia Eagles on Tuesday, but don't expect him to be out of work for long. Dan Hanzus takes a look at five teams who might want the pass rusher.


érdekes, hogy nem említik a Jaguarst
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Mi Gene-ünk, ki ülsz a székedben, mosd tisztára a Te neved. Jöjjön el a Te Defensive Ended. Sackeljen Tealben Babin, miként 3rd downra és azonként 1st downra is. Jason Babint ad meg nekünk! És megbocsátjuk a te vétkeidet, miként Te is megbocsátod, hogy elküldenek. És hozd el nekünk Babint, De szabadíts meg minket Magadtól. Ámen.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Walterfootball azt az infot kapta, hogy Gene ki lesz rúgva az offseasonban a coaching staff viszont nem, link: walterfootball.com/nfldraftrumormill.php
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Waiveren van? Ez lehetséges?

HA ez így van, rá kéne csapni. De Gene úgyse teszi meg ezt a szívességet, mert azt gondolja, nekünk ott van a fiatal Andre Branch + Lane és persze Mincey. 3an együtt összesen 5 sackkel idén....iktriad
Hát, ha megnézed a belinkelt cikkben is szereplő claim-listát, akkor valószínű, hogy nem díszből rakták oda, csak hogy minket szívassanak. 😉
Gene meg megteszi, mert különben a tökénél fogva fogják fellógatni Jacksonville főterén a feldühödött Jaguars szurkolók 😀
Én tudom, hogy a pesszimista az tulajdonképpen a jól értesült optimista (vagy, ha úgy tetszik realista), de az ellenkező hírekig legalább, ragadjuk meg az Unicum életérzést 😉

Mantrázzunk: Jason DeVille, Jason DeVilleN-Drew
Inkább ne tegyük, mert Gene még lépes és leigazolja Jason Sudeikist Babin helyett. 😊
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Waiveren van? Ez lehetséges?

HA ez így van, rá kéne csapni. De Gene úgyse teszi meg ezt a szívességet, mert azt gondolja, nekünk ott van a fiatal Andre Branch + Lane és persze Mincey. 3an együtt összesen 5 sackkel idén....iktriad
Hát, ha megnézed a belinkelt cikkben is szereplő claim-listát, akkor valószínű, hogy nem díszből rakták oda, csak hogy minket szívassanak. 😉
Gene meg megteszi, mert különben a tökénél fogva fogják fellógatni Jacksonville főterén a feldühödött Jaguars szurkolók 😀
Én tudom, hogy a pesszimista az tulajdonképpen a jól értesült optimista (vagy, ha úgy tetszik realista), de az ellenkező hírekig legalább, ragadjuk meg az Unicum életérzést 😉

Mantrázzunk: Jason DeVille, Jason DeVille