NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan

Mini Camp - Bryan Anger (P)
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan

Mini Camp - Andre Branch (DE)
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan

Mini Camp 2 - Justin Blackmon (WR)
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan

Mini Camp - Justin Blackmon (WR)
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/05/03/the-pro-football-focus-top-101-players-of-2011/

15. MJD (de ő az 1. RB), D Smith (6. OLB) és Pos (7. ILB) a 2011-es év 100 legjobb játékosában.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A távozásával gyengült a csapat, ezért kérdőjelezem meg a döntés értelmét... ... Mathis-t nem láttuk játszani és én inkább adtam volna meg a lehetőséget egy alulméretezett, de bizonyítottan jó veteránnak, mint hogy elinduljon a két szezonnal ezelőtt látott "próbáljuk ki a konyhásnénit is CB-poszton"- Saga. Emlékszünk mindannyian, hogy abból mi lett...
N-Drew
Teljesen egyre gondolunk, nem ismételnélek meg! TC-n TJ és Ruthland küzdhetne a PS helyért, Coleman meg simán ott lehetne rosteren.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Hogy vidámabb témával is foglalkozzunk, íme Blackmon teljes draft napja:
http://therightstuff.nfl.com/2012/05/03/blackmon-puts-cap-on-draft-journey/
"You look good in teal" (Goodell). A ritka pillanatok egyike, mikor egyetértünk .iktriad
Klassz kis össszeállítás. Andrew Luck nagyon szimpatikus csóka, qrva jó arc volt Blackmon-nal: "Nem örülök Neked!" 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(Már megint "népszerű" leszek ezzel tudom, de) tény hogy sok a cornerünk(13 van jelenleg rosteren), de én sem Colemannél kezdtem volan a ritkítást. De depth van a poszton (ott van 4.nek még Rod Isaac is...), szóval olyan nagyon nem kéne kiakadni ezen a lépésen(bár én se örülök neki természetesen). Middletonnak is inkább a nickel a posztja és Harrisnek is. És ha mondjuk így Aaron Ross, Mathis és Derek Cox egyszerre lenne/lesz fönt az sem mondható éppen visszaesésnek....


iktriad
Youboty rosteren lesz?empty taxi
Nem tudom. Maths, Cox, Ross, Middleton, és Harris helye biztos nálam. Kevin Rutlanddel és TJ Heatthel fog küzdeni egy helyért a rosteren.

Ma kezdődik és vasárnapig tart a rookie camp nálunk. A 27 tryoutos a 17 UDFA és a 6 draftolt fog részt venni rajta.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
(Már megint "népszerű" leszek ezzel tudom, de) tény hogy sok a cornerünk(13 van jelenleg rosteren), de én sem Colemannél kezdtem volan a ritkítást. De depth van a poszton (ott van 4.nek még Rod Isaac is...), szóval olyan nagyon nem kéne kiakadni ezen a lépésen(bár én se örülök neki természetesen). Middletonnak is inkább a nickel a posztja és Harrisnek is. És ha mondjuk így Aaron Ross, Mathis és Derek Cox egyszerre lenne/lesz fönt az sem mondható éppen visszaesésnek....


iktriad
Youboty rosteren lesz?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Hivatalos magyarázat
“We re-signed Rashean Mathis, and he’s done very well in his rehab [from a torn anterior cruciate ligament],” Jaguars general manager Gene Smith said. “We signed Aaron Ross. We tendered William Middleton, and we drafted Mike Harris. Aaron, William and Mike have all played the nickel in their play history. Drew is a true pro and someone we have great respect for, so we wanted to try and assist his cause with pursing other opportunities.”
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-05-03/story/jaguars-release-defensive-back-drew-coleman

(Már megint "népszerű" leszek ezzel tudom, de) tény hogy sok a cornerünk(13 van jelenleg rosteren), de én sem Colemannél kezdtem volan a ritkítást. De depth van a poszton (ott van 4.nek még Rod Isaac is...), szóval olyan nagyon nem kéne kiakadni ezen a lépésen(bár én se örülök neki természetesen). Middletonnak is inkább a nickel a posztja és Harrisnek is. És ha mondjuk így Aaron Ross, Mathis és Derek Cox egyszerre lenne/lesz fönt az sem mondható éppen visszaesésnek....


Mit lát Youbotyban, Middletonban, Ruthlandben, Heathben amit nem tud Coleman? Eszem megáll ezen a palin, nehez nyeli le, hogy a drafton Khan felülvezérelte és most túlkompenzál?Húsrágó
Colemant nem csak Gene tartotta alkalmatlannak arra, hogy normál CBt játszon, több emberrel is beszéltem tavaly a "CB pestisünk" idején, hogy miért UDFAkat játszatunk a kezdő CB posztokon Coleman helyett. A válaszadók mind arra hivatkoztak elsősorban, hogy Coleman fizikai paraméterei miatt nem lenne szerencsés ha nickelen kivül máshol lenne bevetve.

BCCs vélemény az előbbi eszmefuttatásom megerősítésére - nem mondhatjuk, hogy nincs benne logika...http://www.bigcatcountry.com/2012/5/3/2997086/jacksonville-jaguars-release-drew-coleman-secondary

"With three cornerbacks with experience at the nickel position, Coleman became an expendable player for the Jaguars.With a slew of injuries in 2011, the Jaguars never had faith in Coleman to put him on the outside and that lack of versatility made players like Ross and Middleton (both of whom have experience at nickel and on the outside) more valuable options on the team."

(Outside = normál CB poszt)
iktriad
Az alapvető problémám az nem a jelenlegi CB-k mennyisége, hanem a minősége. Személy szerint nem hiszem, hogy egy ACL után 30 fölött Mathis csodákra lesz képes. Cox kérdéses, bár azt elfogadom, hogy JDR hülye elképzelései a "pihentetésével" kapcsolatban nem használtak neki. Ross erősítés, de azért a Giants topikban sem hullatott érte senki krokodilkönnyeket, én is emlékszem egy-két nagyon homály megoldására a nagy PO menetelésük alatt.
A többi játékos szerintem epizodista, de legalábbis (nyilván nem a frissen draftolt Harris-re vonatkozik, bizonyítási lehetőség híján) túl sokat nem láttunk eddig tőlük. Rod Isaac sérült volt tavaly, kisebb iskolából érkezett, Smith hozta ide, és amit anno láttam belőle a videókon, annak alapján a legnagyobb pozitívum, hogy odateszi magát a blokkoknál. Middleton, Youboty, Rutland, Heath nem hinném, hogy megváltanák a világot és ezekből a nevekből jó páran nem fogják megélni a végső roster-t, max a practice squad-ban vitézkedhetnek majd.

Húsrágóhoz csatlakozva, ha nem csal meg az emlékezetem Coleman helyettesítette Revis-t a Jets-ben, igaz rövid ideig, de sikerrel. Nálunk végig hajtott, mint az őrült és már az elején elmondta, miszerint bízik benne, hogy kipróbálják majd normál CB poszton is. Amit nickel-ben csinált az jó volt, szerintem legalábbis sokkal többet tett hozzá a D teljesítményéhez, mint amit előzetesen bármelyikünk várt volna tőle. A távozásával gyengült a csapat, ezért kérdőjelezem meg a döntés értelmét. Főleg, mivel nem kapott lehetőséget arra, hogy bizonyítson, tehát irreleváns, mit gondol erről Smith és az edzői stáb. A puding próbája az evés. Rendben, ha azért most teszik ki, hogy találjon magának új csapatot (szerintem fog is simán, akár az AFC South-on belül...), de akkor is felelőtlenség. Még nem volt TC, pl. Mathis-t nem láttuk játszani és én inkább adtam volna meg a lehetőséget egy alulméretezett, de bizonyítottan jó veteránnak, mint hogy elinduljon a két szezonnal ezelőtt látott "próbáljuk ki a konyhásnénit is CB-poszton"- Saga. Emlékszünk mindannyian, hogy abból mi lett...

Cáfoljanak rám a többiek a szezonban, én boldog leszek, de addig hadd ne repessek az örömtől.

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Jaguars rebuilding - Neverending story?
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Erősítsetek meg a tévhitemben, de úgy dereng, mintha Coleman a Jetsben sérülések idején játszott klasszikus CB-t, és ment neki. Fizikai paraméter egy dolog, de azért más összetevője is van a jó cornernek.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy vidámabb témával is foglalkozzunk, íme Blackmon teljes draft napja:
http://therightstuff.nfl.com/2012/05/03/blackmon-puts-cap-on-draft-journey/
"You look good in teal" (Goodell). A ritka pillanatok egyike, mikor egyetértünk .
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos magyarázat
“We re-signed Rashean Mathis, and he’s done very well in his rehab [from a torn anterior cruciate ligament],” Jaguars general manager Gene Smith said. “We signed Aaron Ross. We tendered William Middleton, and we drafted Mike Harris. Aaron, William and Mike have all played the nickel in their play history. Drew is a true pro and someone we have great respect for, so we wanted to try and assist his cause with pursing other opportunities.”
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-05-03/story/jaguars-release-defensive-back-drew-coleman

(Már megint "népszerű" leszek ezzel tudom, de) tény hogy sok a cornerünk(13 van jelenleg rosteren), de én sem Colemannél kezdtem volan a ritkítást. De depth van a poszton (ott van 4.nek még Rod Isaac is...), szóval olyan nagyon nem kéne kiakadni ezen a lépésen(bár én se örülök neki természetesen). Middletonnak is inkább a nickel a posztja és Harrisnek is. És ha mondjuk így Aaron Ross, Mathis és Derek Cox egyszerre lenne/lesz fönt az sem mondható éppen visszaesésnek....


Mit lát Youbotyban, Middletonban, Ruthlandben, Heathben amit nem tud Coleman? Eszem megáll ezen a palin, nehez nyeli le, hogy a drafton Khan felülvezérelte és most túlkompenzál?Húsrágó
Colemant nem csak Gene tartotta alkalmatlannak arra, hogy normál CBt játszon, több emberrel is beszéltem tavaly a "CB pestisünk" idején, hogy miért UDFAkat játszatunk a kezdő CB posztokon Coleman helyett. A válaszadók mind arra hivatkoztak elsősorban, hogy Coleman fizikai paraméterei miatt nem lenne szerencsés ha nickelen kivül máshol lenne bevetve.

BCCs vélemény az előbbi eszmefuttatásom megerősítésére - nem mondhatjuk, hogy nincs benne logika...http://www.bigcatcountry.com/2012/5/3/2997086/jacksonville-jaguars-release-drew-coleman-secondary

"With three cornerbacks with experience at the nickel position, Coleman became an expendable player for the Jaguars.With a slew of injuries in 2011, the Jaguars never had faith in Coleman to put him on the outside and that lack of versatility made players like Ross and Middleton (both of whom have experience at nickel and on the outside) more valuable options on the team."

(Outside = normál CB poszt)

nana, az itteni power ranking a korrektség csúcsa.Höri
Ja. Nem véletlenül hívom egyszerűen csak a Világ legjobb power rankingjének.

Ide mind1 kiket hozol kit draftolsz akkor is csak a végén kullogsz...dehát nemkel messzi mennünk mert itt úgy gondolják sokan...remélem azért a csapat majd rácáfolm-bryo
Nem is olyan régen('08ban) elég sokan a Superbowlba vártak minket(mi voltunk a szezon előtt Peter King tippje/csapata az AFCből a Superbowlra). A front office meg szépen elhitte a hypeot. Jött Jerry Porter, Florence meg Lemon (30 millió meg ezzel egy időben ki az ablakon....) meg a Harvey+Groves feltrade-es draft, (mert már csak a pass rusher hiányzott ugye Shack Harris?....). Aztán tudjuk mi lett a vége. 5-11, nagytakarítás és azóta is tartó rebuilding.
Nekünk az (örökös...)underdog szerep jobban áll.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Mit lát Youbotyban, Middletonban, Ruthlandben, Heathben amit nem tud Coleman? Eszem megáll ezen a palin, nehez nyeli le, hogy a drafton Khan felülvezérelte és most túlkompenzál?
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Gané Smith akkora barom, hogy fizetést kéne kapnia a többi csapattól:

Sikerült kirakni Drew Coleman-t... :mad:
Logikus lépés: használható játékos, szükség lenne rá, és nagyon mély a depth CB poszton... áhh

http://www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Jaguars-release-Coleman/03855330-aaad-4661-8b60-708778f5e9e4

Ajánlom a cikk utáni kommenteket elolvasásra, sokat elárul.N-Drew
Mi a lófaszt hallok?????
Szerintem kap is fizetést,minimum a csoportriválisoktól..ez az ember egy IDIÓTA!!!! :mad: :mad:armando83
Az :/
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
És közben sajnos... 😕 😕 😕

R.I.P Junior Seau

http://www.youtube.com/watch?v=i-VWbBF94PQ

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Gané Smith akkora barom, hogy fizetést kéne kapnia a többi csapattól:

Sikerült kirakni Drew Coleman-t... :mad:
Logikus lépés: használható játékos, szükség lenne rá, és nagyon mély a depth CB poszton... áhh

http://www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Jaguars-release-Coleman/03855330-aaad-4661-8b60-708778f5e9e4

Ajánlom a cikk utáni kommenteket elolvasásra, sokat elárul.N-Drew
Mi a lófaszt hallok?????
Szerintem kap is fizetést,minimum a csoportriválisoktól..ez az ember egy IDIÓTA!!!! :mad: :mad:

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gané Smith akkora barom, hogy fizetést kéne kapnia a többi csapattól:
N-Drew

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Gané Smith akkora barom, hogy fizetést kéne kapnia a többi csapattól:

Sikerült kirakni Drew Coleman-t... :mad:
Logikus lépés: használható játékos, szükség lenne rá, és nagyon mély a depth CB poszton... áhh

http://www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Jaguars-release-Coleman/03855330-aaad-4661-8b60-708778f5e9e4

Ajánlom a cikk utáni kommenteket elolvasásra, sokat elárul.

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én se várok csodákat...de hogy a pld.Titans ennyire cool...hátm-bryo
Ez csak egy lista... sok minden befolyásolhat egy szezont, de azért reméljük a legjobbakat 😉 Titans részről főleg. 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne húzd fel magad rajta. Ez is csak 1 jelentéktelen lista mint a többi ezidőtájt.iktriad
Ide mind1 kiket hozol kit draftolsz akkor is csak a végén kullogsz...dehát nemkel messzi mennünk mert itt úgy gondolják sokan...remélem azért a csapat majd rácáfolm-bryo
nana, az itteni power ranking a korrektség csúcsa.Höri
az NSO-s is az szokott lenni 😛 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.bigcatcountry.com/2012/5/2/2993831/nfl-power-rankings-2012-jacksonville-jaguars
KAPJÁK BE.....m-bryo
Ne húzd fel magad rajta. Ez is csak 1 jelentéktelen lista mint a többi ezidőtájt.iktriad
Ide mind1 kiket hozol kit draftolsz akkor is csak a végén kullogsz...dehát nemkel messzi mennünk mert itt úgy gondolják sokan...remélem azért a csapat majd rácáfolm-bryo
nana, az itteni power ranking a korrektség csúcsa.

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Én se várok csodákat...de hogy a pld.Titans ennyire cool...hát
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
http://www.bigcatcountry.com/2012/5/2/2993831/nfl-power-rankings-2012-jacksonville-jaguars
KAPJÁK BE.....m-bryo
Ne húzd fel magad rajta. Ez is csak 1 jelentéktelen lista mint a többi ezidőtájt.iktriad
Ide mind1 kiket hozol kit draftolsz akkor is csak a végén kullogsz...dehát nemkel messzi mennünk mert itt úgy gondolják sokan...remélem azért a csapat majd rácáfolm-bryo
Amúgy a megállapításai helytállóak: Gabbert jelenleg még kérdéses, Blackmon (Éljen Khan, Éljen Khan!) NFL karrierje is indulhat kicsit nehézkesen, könnyen lehet, hogy a szezon első felében nem fog semmi elképesztőt produkálni. Azt követően azonban... 😊 MJD terhelésének határára érkezett, ha így megy tovább akkor Ő is a 30. szülinapjára már teljesen lestrapált lesz. Ha minden a lehető legrosszabban alakul, és minden más csapatnál minden összejön, akkor végződhetne így. Mindazonáltal, ha jövőre 1/2 lesz a csapat, akkor az nekem hatalmas csalódás lenne. És az is meglepne, ha a Titans ennyire jól szerepelne.
Így draft utáfn, kb W-L 7-9 környékét mondanék úgy, hogy a szezon végén Blackmon már megmutatja, hogy jövőre a Pro Bowl választásánál figyelni kell rá!