Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jacksonville Jaguars

32 feliratkozó

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pesszimista volnék és néha károgok? Lehet. Mea culpa. De ez semmi ahhoz képest, ahogy a Pats topik néz ki egy vereségük után...
N-Drew
Tévedés! Mi győzelem után vagyunk pesszimisták. Vereség után diadalittas, "na, ugye, megmondtam!" hangulat lesz úrrá rajtunk. 😀
Btw Bazzaniék erős konkurencia ezen a területen.😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Tudsz ellene tenni valamit?Maka
Költői kérdés a "Költőzsenitől"? 😉
Nem.(Egyedül azt, hogy csapatot váltasz.)Maka
Igazad van. Pesszimista volnék és néha károgok? Lehet. Mea culpa. De ez semmi ahhoz képest, ahogy a Pats topik néz ki egy vereségük után...
Csapatváltás. Pontosan tudod, hogy aki itt a Jaguars-nak szurkol és nincs a világon semmilyen kötődése Jacksonville-hez, az eddig is "szerelemből" tette, mert divatból biztos nem... vagy épp idén megnézte a csábító odds-okat a bwin-en 😀

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 966 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bárki bárkit megverhet, csak elég turnovert kell hozzá csinálni. 😊peterk2005
Vagy több pontot. 😉Sobri Jóska
Egyszerű egy játék ez. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Bárki bárkit megverhet, csak elég turnovert kell hozzá csinálni. 😊peterk2005
Vagy több pontot. 😉

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 966 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bárki bárkit megverhet, csak elég turnovert kell hozzá csinálni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Minden meccs más. És a Chicago, főleg Cutler és az offense, azért hajlamos leolvadni. Mondjuk a Djükre ez nem jellemző sajnos. És ráadásul Urlacherék biztos törleszteni akarnak majd MJDvel szemben....iktriad
Én is azt kedvelem az NFL-ben, hogy elméletben bármelyik csapat nyerhet bármelyik ellen.
Rengeteget számítanak a matchupok, nincs egy egyértelmű Power Ranking, ahol az első veri a másodikat, az a harmadikat, és így végig lefelé.
Lehet egy amúgy ergya csapatnak skillje a legjobb ellen (elpicsázták a SF49-t is, amit nem hittem volna, sokan mások se), ettől izgalmas a dolog.
Mondjuk nem ismerem a Jax-t ilyeténképpen, játékosát is alig, de ettől még amit mondottam megállja a helyét. 😊
Biztos vannak jó matchupok erősebb csapatok ellen.
Bears ellen meg jó a 7-6 is, nem kell brillírozni.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És most ezt nézzem megint ??? a neten???Szuper 😕m-bryo
Put it this way: a fórumozás hasonló szórakozási forma, mint egy meccs megnézése, és a nyivákolás egyenlő a Bears védelmével.Maka
Én eddig azt hittem a nyivákolás = Cutler. 😊
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
És most ezt nézzem megint ??? a neten???Szuper 😕m-bryo
Put it this way: a fórumozás hasonló szórakozási forma, mint egy meccs megnézése, és a nyivákolás egyenlő a Bears védelmével.

you don't even know what you like and you don't like
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!m-bryo
Higyhje el mindenki, és sem szeretem kikapni látni a Jagst, de sajnos ez az NFL velejárója. Vannak (mély) hullámvölgyek. Reméljük, hogy hamarosan kijövünk a gödörből, és nem vár ránk, detroiti, san fransiscói vagy clevelandi hosszú sikertelenség. Az első két csapat már szerencsére mutatja, hogy azért ha lassan is, de meg lehet fordítani a dolgok állását. Addig meg marad a várakozás. iktriad
Komoly lelki traumát félretéve
Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!m-bryo
Higyhje el mindenki, és sem szeretem kikapni látni a Jagst, de sajnos ez az NFL velejárója. Vannak (mély) hullámvölgyek. Reméljük, hogy hamarosan kijövünk a gödörből, és nem vár ránk, detroiti, san fransiscói vagy clevelandi hosszú sikertelenség. Az első két csapat már szerencsére mutatja, hogy azért ha lassan is, de meg lehet fordítani a dolgok állását. Addig meg marad a várakozás.


Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!
Nem tudom ki látta az MNFet, de amit ott csinált a Bears D attól a hideg futkosott végig a hátamnon. Tartok tőle, hacsak nem lesznek olyan borzalmasak mint a Green Bay ellen(főleg Cutlerék), megint csúnyán el lesz kenve a szánk.iktriad
És most ezt nézzem megint ??? a neten???Szuper 😕m-bryo
Este 10től lesz ez a meccs is, szóval akkor már aludhatsz is, ha így jobb. 😊 iktriad
Talán a félideig kibírom.....m-bryo
Minden meccs más. És a Chicago, főleg Cutler és az offense, azért hajlamos leolvadni. Mondjuk a Djükre ez nem jellemző sajnos. És ráadásul Urlacherék biztos törleszteni akarnak majd MJDvel szemben....
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!m-bryo
Higyhje el mindenki, és sem szeretem kikapni látni a Jagst, de sajnos ez az NFL velejárója. Vannak (mély) hullámvölgyek. Reméljük, hogy hamarosan kijövünk a gödörből, és nem vár ránk, detroiti, san fransiscói vagy clevelandi hosszú sikertelenség. Az első két csapat már szerencsére mutatja, hogy azért ha lassan is, de meg lehet fordítani a dolgok állását. Addig meg marad a várakozás. iktriad
Komoly lelki traumát félretéve
Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!m-bryo
Higyhje el mindenki, és sem szeretem kikapni látni a Jagst, de sajnos ez az NFL velejárója. Vannak (mély) hullámvölgyek. Reméljük, hogy hamarosan kijövünk a gödörből, és nem vár ránk, detroiti, san fransiscói vagy clevelandi hosszú sikertelenség. Az első két csapat már szerencsére mutatja, hogy azért ha lassan is, de meg lehet fordítani a dolgok állását. Addig meg marad a várakozás.


Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!
Nem tudom ki látta az MNFet, de amit ott csinált a Bears D attól a hideg futkosott végig a hátamnon. Tartok tőle, hacsak nem lesznek olyan borzalmasak mint a Green Bay ellen(főleg Cutlerék), megint csúnyán el lesz kenve a szánk.iktriad
És most ezt nézzem megint ??? a neten???Szuper 😕m-bryo
Este 10től lesz ez a meccs is, szóval akkor már aludhatsz is, ha így jobb. 😊 iktriad
Talán a félideig kibírom.....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!m-bryo
Higyhje el mindenki, és sem szeretem kikapni látni a Jagst, de sajnos ez az NFL velejárója. Vannak (mély) hullámvölgyek. Reméljük, hogy hamarosan kijövünk a gödörből, és nem vár ránk, detroiti, san fransiscói vagy clevelandi hosszú sikertelenség. Az első két csapat már szerencsére mutatja, hogy azért ha lassan is, de meg lehet fordítani a dolgok állását. Addig meg marad a várakozás.


Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!
Nem tudom ki látta az MNFet, de amit ott csinált a Bears D attól a hideg futkosott végig a hátamnon. Tartok tőle, hacsak nem lesznek olyan borzalmasak mint a Green Bay ellen(főleg Cutlerék), megint csúnyán el lesz kenve a szánk.iktriad
És most ezt nézzem megint ??? a neten???Szuper 😕m-bryo
Este 10től lesz ez a meccs is, szóval akkor már aludhatsz is, ha így jobb. 😊
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!
Nem tudom ki látta az MNFet, de amit ott csinált a Bears D attól a hideg futkosott végig a hátamnon. Tartok tőle, hacsak nem lesznek olyan borzalmasak mint a Green Bay ellen(főleg Cutlerék), megint csúnyán el lesz kenve a szánk.
És most ezt nézzem megint ??? a neten???Szuper 😕
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép magyar kifejezéssel élve - moving on:

Snap countok vasárnapról:
DL: Jeremy Mincey 64, Andre Branch 38, Terrence Knighton 47, Tyson Alualu 47, D’Anthony Smith 14, C.J. Mosley 32, Austen Lane 15, Aaron Morgan 10.

LB: Paul Posluszny 65, Russell Allen 58, Kyle Bosworth 23, Julian Stanford 18.

DB: Dwight Lowery 65, Dawan Landry 65, Derek Cox 60, Rashean Mathis 60, Aaron Ross 27, Chris Prosinski 8, Mike Harris 1, Antwon Blake 1.
Poz, és a 2 saftey minden snapen fönt volt eddig az egész szezonban. Ahogy nézem, visszaáltunk, 4-3-4re, bár Stonecold és Stanford számai alapján volt azért 4-2-5 is megint.

Offense
RB: Maurice Jones-Drew 42, Rashad Jennings 21, Greg Jones 23, Jalen Parmele 1.

TE: Marcedes Lewis 34, Zach Potter 15, Maurice Stovall 3, Guy Whimper 1.

WR: Justin Blackmon 52, Mike Thomas 29, Cecil Shorts 27, Kevin Elliott 25, Laurent Robinson 26.
Monroe és Britton végigjátszotta a falban a meccset.

Nem tudom ki látta az MNFet, de amit ott csinált a Bears D Romoékkal attól a hideg futkosott végig a hátamon. Tartok tőle, hacsak nem lesznek olyan borzalmasak mint a Green Bay ellen(főleg Cutlerék), megint csúnyán el lesz kenve a szánk. De ne legyen igazam.
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Maka: Reflektálva a múlt heti hozzászólásaidra, tisztelem és irigylem az optimizmusodat. Én ugyanúgy örültem a győzelemnek és reménykedtem/reménykedem egy jobb folytatásban. De elsősorban a trendeket figyelem a csapatnál és az az én szememben egy lejtmenet. Ettől még ugyanúgy szurkolok a csapatnak/nézem a meccseket. Szeretem ezt a sportot, mert kiszámíthatatlan. Iktriad (bár már ahogy látom ő is kevésbé) és Te mindig a jó dolgokat keresitek és türelmesebbek vagytok. Én viszont (a többiek véleményét csak sejtem, de nem akarok a nevükben nyilatkozni) unom már az 5 éves szopórollert és az állandó ígérgetéseket, hogy majd szezon közepére/jövőre milyen jók leszünk. Számomra néhány villanás kevés.
Ez van, nem vagyunk egyformák!
N-Drew
Tudsz ellene tenni valamit? Nem. (Egyedül azt, hogy csapatot váltasz.)

you don't even know what you like and you don't like
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Először is köszönöm a "méltatást", bár azért a totál laikus megállapításaimat barokkos túlzás mélyelemzésnek tekinteni. Az mondjuk tény, hogy hosszú 😀 (ez is...)
Ami a belinkelt cikkeket illeti köszönet érte, az első tényleg zseniális és a Fred-re vonatkozó résszel maximálisan tudtam azonosulni. Sajnos többnyire a többi megállapítással is...
Ami "Alfréd" cikkét illeti, az a csóka ( illetve varjú) mindig idegesítően tutira megy. Persze akinek az aláírásában kiemelve benne van, hogy hányan követik twitter-en, attól ne várjunk sokat. Igazi "smartass". Ettől még kivételesen igazat adok neki abban, hogy kelleni fog a nagytakarítás és inkább előbb, mint utóbb. A GM leszerepelt és, ha Khan újat hoz a helyére, akkor jobb tiszta lappal kezdeni és hagyni, hogy ő válassza az edzői stábot, illetve közvetetten a kezdő QB-t (jó eséllyel újat). Különben lehet majd arra fogni, ha nem megy a szekér, hogy kénytelen volt akarata ellenére adott emberanyagból dolgozni. Nem hiszem, hogy akár a csapat, akár Khan elbír egy újabb 4 éves rebuilding-et. Eleve nem tartottam korrektnek, hogy Gene Smith 3 évvel meg lett hosszabbítva, közvetlenül a csapat eladása előtt, bár könnyen lehet, hogy ez az üzlet része volt. Mindenesetre kétlem, hogy Khan jó üzletemberként tovább fogja tűrni ezt a céltalan vergődést és lapátolja majd a pénzét egy ilyen teljesítményre. Szerintem benyeli majd a 18 milliót, és inkább megfizet egy igazán jó szakembert, hogy rázza gatyába a csapatot, mert már középtávon jobban fog járni vele. Csak a hülye nem látja, hogy Gene Smith tokkal-vonóval akkorát bukott, mint az ólajtó.
Mularkey-t én is sajnálom, de ő elvállalta Gabbert-el együtt a csapatot, Gabbert meg Smith "megváltója", így a három ember sorsa közös, mégha Blaine-t és Mularkey-t sajnálom is miatta. Bratkowsi viszont a HC sara, ő mindig baromi konzervatív OC volt és én inkább nézném, hogy Gabbert 300 yard-okat dobál 2-3 pick-kel, de megtudjuk belőle, hogy valójában mire képes, minthogy kénytelen alibizni, mert annyira kell vigyáznia a labdára, hogy fal híján max. 5-10 yard-okat passzol, egy-két kivétellel 200 yard alatt marad, a csapat meg így is veszít. 1/10-es QB-t erre fölösleges draftolni, ezt egy 4. körös is bőven hozhatná. BG-n biztos nem segít. Tannehill-t és Weeden-t hagyják dobni, bár Weeden-t meg agyonterhelik. Balansz az kell, főleg MJD mellett, de ennél jóval bátrabb játékhívásokat vártam volna.
Ami Ik felvetését illeti, kb. én is azokat a játékosokat tartanám meg, akiket ő írt. Azért a teljes csapatot egyáltalán nem szabad felrobbantani. De a rizikós egészségi állapotú (szegény Kampman!, illetve így utólag Session), közepes tudású játékosok idehozását arányosan egy valag pénzért (idén Ross és Robinson) el kell felejteni.

Maka: Reflektálva a múlt heti hozzászólásaidra, tisztelem és irigylem az optimizmusodat. Én ugyanúgy örültem a győzelemnek és reménykedtem/reménykedem egy jobb folytatásban. De elsősorban a trendeket figyelem a csapatnál és az az én szememben egy lejtmenet. Ettől még ugyanúgy szurkolok a csapatnak/nézem a meccseket. Szeretem ezt a sportot, mert kiszámíthatatlan. Iktriad (bár már ahogy látom ő is kevésbé) és Te mindig a jó dolgokat keresitek és türelmesebbek vagytok. Én viszont (a többiek véleményét csak sejtem, de nem akarok a nevükben nyilatkozni) unom már az 5 éves szopórollert és az állandó ígérgetéseket, hogy majd szezon közepére/jövőre milyen jók leszünk. Számomra néhány villanás kevés.
Ez van, nem vagyunk egyformák!

N-Drew
Megszegem az ígéretemet(?) de muszáj reagálnom N-Drew-ra!!!!
Csak annyit hogy ---- RESPECT---!!!(tobbre nincs kedvem)
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Először is köszönöm a "méltatást", bár azért a totál laikus megállapításaimat barokkos túlzás mélyelemzésnek tekinteni. Az mondjuk tény, hogy hosszú 😀 (ez is...)
Ami a belinkelt cikkeket illeti köszönet érte, az első tényleg zseniális és a Fred-re vonatkozó résszel maximálisan tudtam azonosulni. Sajnos többnyire a többi megállapítással is...
Ami "Alfréd" cikkét illeti, az a csóka ( illetve varjú) mindig idegesítően tutira megy. Persze akinek az aláírásában kiemelve benne van, hogy hányan követik twitter-en, attól ne várjunk sokat. Igazi "smartass". Ettől még kivételesen igazat adok neki abban, hogy kelleni fog a nagytakarítás és inkább előbb, mint utóbb. A GM leszerepelt és, ha Khan újat hoz a helyére, akkor jobb tiszta lappal kezdeni és hagyni, hogy ő válassza az edzői stábot, illetve közvetetten a kezdő QB-t (jó eséllyel újat). Különben lehet majd arra fogni, ha nem megy a szekér, hogy kénytelen volt akarata ellenére adott emberanyagból dolgozni. Nem hiszem, hogy akár a csapat, akár Khan elbír egy újabb 4 éves rebuilding-et. Eleve nem tartottam korrektnek, hogy Gene Smith 3 évvel meg lett hosszabbítva, közvetlenül a csapat eladása előtt, bár könnyen lehet, hogy ez az üzlet része volt. Mindenesetre kétlem, hogy Khan jó üzletemberként tovább fogja tűrni ezt a céltalan vergődést és lapátolja majd a pénzét egy ilyen teljesítményre. Szerintem benyeli majd a 18 milliót, és inkább megfizet egy igazán jó szakembert, hogy rázza gatyába a csapatot, mert már középtávon jobban fog járni vele. Csak a hülye nem látja, hogy Gene Smith tokkal-vonóval akkorát bukott, mint az ólajtó.
Mularkey-t én is sajnálom, de ő elvállalta Gabbert-el együtt a csapatot, Gabbert meg Smith "megváltója", így a három ember sorsa közös, mégha Blaine-t és Mularkey-t sajnálom is miatta. Bratkowsi viszont a HC sara, ő mindig baromi konzervatív OC volt és én inkább nézném, hogy Gabbert 300 yard-okat dobál 2-3 pick-kel, de megtudjuk belőle, hogy valójában mire képes, minthogy kénytelen alibizni, mert annyira kell vigyáznia a labdára, hogy fal híján max. 5-10 yard-okat passzol, egy-két kivétellel 200 yard alatt marad, a csapat meg így is veszít. 1/10-es QB-t erre fölösleges draftolni, ezt egy 4. körös is bőven hozhatná. BG-n biztos nem segít. Tannehill-t és Weeden-t hagyják dobni, bár Weeden-t meg agyonterhelik. Balansz az kell, főleg MJD mellett, de ennél jóval bátrabb játékhívásokat vártam volna.
Ami Ik felvetését illeti, kb. én is azokat a játékosokat tartanám meg, akiket ő írt. Azért a teljes csapatot egyáltalán nem szabad felrobbantani. De a rizikós egészségi állapotú (szegény Kampman!, illetve így utólag Session), közepes tudású játékosok idehozását arányosan egy valag pénzért (idén Ross és Robinson) el kell felejteni.

Maka: Reflektálva a múlt heti hozzászólásaidra, tisztelem és irigylem az optimizmusodat. Én ugyanúgy örültem a győzelemnek és reménykedtem/reménykedem egy jobb folytatásban. De elsősorban a trendeket figyelem a csapatnál és az az én szememben egy lejtmenet. Ettől még ugyanúgy szurkolok a csapatnak/nézem a meccseket. Szeretem ezt a sportot, mert kiszámíthatatlan. Iktriad (bár már ahogy látom ő is kevésbé) és Te mindig a jó dolgokat keresitek és türelmesebbek vagytok. Én viszont (a többiek véleményét csak sejtem, de nem akarok a nevükben nyilatkozni) unom már az 5 éves szopórollert és az állandó ígérgetéseket, hogy majd szezon közepére/jövőre milyen jók leszünk. Számomra néhány villanás kevés.
Ez van, nem vagyunk egyformák!

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Robinson a Colts ellen rázkódott, majd a Bengals ellen is.
Collie time lesz ez, csak mondjuk míg Collie rookie szerződéssel van potom pénzért Indyben, addig Robinson azért nem kevés pénzt visz a kukába.
Bobzillát is leigazolhatnátok. 😊

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
2 cikket ajálanék mindenki, de főleg a még érdeklödő fanbase tagjai számára.

Először Brian Fulford újabb zseniális Wind Spiritje(nekem ez a Jags központú MMQB), amely korhatárokhoz köti a további Jags meccsek nézését. 😊
 change-can.com/2012/10/01/jaguars-wind-sprints-we-need-a-rating-system/
Utána pedig néhány kőkemény pontot is megfogalmaz.
iktriad
Ez kb a legjobb link, ami az utóbbi időben ide került. Már majdnem elkezdtem bekopizni pár tételt a pontjai közül, de mivel szinte mindegyik telitalálat, ezért kihagytam a dolgot. Baromi jól vázolja a helyzetet, ami most Jaksonvilleben előállt.
Egyet muszáj idecitálnom: "You deserved better, Fred Taylor."

Alfie: "ki kéne rúgni mindenkit, csak sajnos 18 M$ lesz a számla" gondolatmenetét is megértem, bár ha jön egy GM, az feltétlenül HC váltást is jelentene? Nem annyira figyelem, hogy ez általános dolog-e, de majd megmondjátok!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 cikket ajálanék mindenki, de főleg a még érdeklödő fanbase tagjai számára.

Először Brian Fulford újabb zseniális Wind Spiritje(nekem ez a Jags központú MMQB), amely korhatárokhoz köti a további Jags meccsek nézését. 😊
 change-can.com/2012/10/01/jaguars-wind-sprints-we-need-a-rating-system/
Utána pedig néhány kőkemény pontot is megfogalmaz.

A másik cikk Alfie Trollé, amely azt elemzi hogyan jutott a rebuilding teljes zsákutcába, és mit kéne tenni, illetve ennek milyen anyagi következményei vannak/lennének:
 www.bigcatcountry.com/2012/10/1/3437274/gene-smith-hot-seat-fire-jacksonville-jaguars

Egyik sem túl könnyű olvasmány (bár Brian korhatáros rendszere mosolyt csal az ember arcára), de hát ilyen időket élünk.

Itt a Pro Football Focus cikke a meccsről:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/01/refo-bengals-jaguars-week-4/
Cox és Mincey (tehát nemcsak N-Drewnak tetszett a teljesítménye)dicséretet kapnak. Britton meg azt amit sajnos érdemel a vasárnap látottak után.

Hírek:
Robinson úgy néz ki csak a bye után térhet vissza. Jobb is neki, 3 agyrázkódás 2 hónap alatt kemény. Félek megint kidobtunk vele egy valag pénzt az ablakon...

Mularkey(komolyan kezdem sajnálni a fazont, jobb, tehetségesebb csapatot érdemelne) azt mondta Brewster és Britton 50-50%ban kap majd az edzéseken lehetőséget, aki jobb lesz, az kezd és játszik LGben a Bears ellen. Remélem Britton még mindig sérült, és ezért volt ennyire borzalmas, mert ha nem akkor ez elég gáz...
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
DEFENSE: Összességében tavalyhoz képest iszonyat csalódás. Majdnem 400 yard-ot nyeltek be a meccs alatt, ebből 138-at futásból. Hosszú évekre visszamenőleg, ha gyengébb is volt a védelem, futás ellen mindig elég jó volt. Ebben fejlődünk tehát, csak baromi rossz irányba.
N-Drew
Ez a 400 kapott yard elég stabil idén. Minden meccsen ennyit szednek össze.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meccset nem láttam, de N-Drew fasza kis elemzést írt.
Brittonnak folyamatosan egészségügyi problémái vannak, a tartósságban ennél több kell attól, aki jövőre a helyére érkezik...
0 sack kérdés megoldása FA útján javasolt. DE-t nem tudnak ezen a környéken draftolni. Inkább költsenek nagy pénzt egy kipróbált, bizonyított játékosra, mint húzogassa Gene a "DIV III. nagy ígéreteit". Húsrágó
Egyteértek. Inkább hozzunk ide egy Cliff Avrilt, mintsem hogy itt szenvedjünk HA Branch továbbra is ennyire észrevétlen marad.

Épp belegondoltam az FAvé váló embereink egyfolytában spórólnak itt nekünk, leszámítva Coxt(aki bizonyítja, hogy a legjobb CBnk) és távollétével Darylt.

Mathist meg Greg Jonest egy tisztességes szerződéssel kínálnám meg(2-3 millió $/év). Cox meg Daryl kaphat egy zsírosabbat is(már ha Daryl úgy képes játszani, ha visszajött - gondolom a bye után - mint tavaly). Knighton, Jennings és Britton pedig attól függ, hogy mit csinálnak még idén.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Meccset nem láttam, de N-Drew fasza kis elemzést írt.
Brittonnak folyamatosan egészségügyi problémái vannak, a tartósságban ennél több kell attól, aki jövőre a helyére érkezik...
0 sack kérdés megoldása FA útján javasolt. DE-t nem tudnak ezen a környéken draftolni. Inkább költsenek nagy pénzt egy kipróbált, bizonyított játékosra, mint húzogassa Gene a "DIV III. nagy ígéreteit".
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
N-Drew csak most láttam a mély elemzésedet - óriási köszönet érte. Pendletont én sem értem, miért nem vetjük be, ha egyszer ennyire nem tudjuk levédeni a futást. Marshallt viszont tudom miért jegeljük. Mert szar. Az volt már preseasonban is. Csak mivel draft pick volt, nerm akarják kitenni. Ha UDFA lenne, már rég nem lenne nálunk (vagy a ligában...).

D-line: a legnagyobb csalódás. Knighton és Alualu breakout szezonja úgy néz ki a nagy érdeklődésre való tekintettel elmarad. Knighton legalább spórol nekünk némi lét ezzel, mert nagy összegű szerződést az első 4 meccs alapján nem adnék neki. Egyszerűen borzalom, amit ott produkálunk idén. 3 meccs óta 0nem szereztünk sacket. Ha nem tudunk semmit csinálni a Chicago ellen, ideje lesz a front officenak, magának Khannak elgondolkozni 1-2 dolgon...

O-fal. Olvastam, hogy behozták a 2. félidőre Britton helyébe Brewstert, és egyből jobb lett az O-fal. Eben szerintem nem 100%os, és előbb lett visszahozva, mint kéne.

WRek: Robinson 2 hét alatt 2 agyrázkódást szenvedett, Nyár óta ez volt a 3.ik, Nem tudom nem-e kellene őt most pihetetni, mert Session a példa arra, hogy ez nem játék.

Remélem a Dallas ma lefárasztja a macikat, akkor talán lesz ellenük egy fikarcnyi esélyünk vasárnap. Ráadásul a D kulcsemberei Urlacherel az élen különösen utazni fognak MJDre hogy kiüssék, mert van egy rendezetlen számlájuk vele szemben...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A tegnapi nap egyedüli fénypontja: Fred beiktatása a Jaguars Ring of Honorba
 jacksonville.com/video/sports/football/jaguars/2012-09-30/watch-fred-taylor-inducted-pride-jaguars
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ok, ha már én jót szundikáltam a meccs alatt. Bár lehet, hogy most is alszom, és akkor éppen csak rémeket álmodom. 😊
Bár lenne ez a szezon olyan, mint Pamela álma a Dallasban - sok szar dolog történik benne, de felébredünk és kiderül, hogy csak álmodtuk az egészet és kint a fürdőszobában egy komolyan vehető QB vagy HC vagy GM borotválkozik éppen.

Azért "jó" látni, hogy az kezdő O-line 6 sacket és 7 QB hitet hozott össze, a mi pass rushunk meg össz-vissz 1 QB hitet, azt is az UDFA rookie S Antwon Blake... iktriad
...amit inkább ne tett volna Ik, mert szerintem ebből lett a "roughing the passer" büntetés -15 yard-ért, miközben, ha nem ér hozzá Dalton-hoz 3&out lett volna. Így meg pontokat kaptunk a továbbmenő támadásból... ja elfelejtettem említeni az ST-t. Anger ma nem volt annyira állat. Volt egy eddigi önmagához képest baromi gyenge puntja, ami után majd félpályáról jöttek. Ellenben a Cincy ST-jére emlékszem. Fake punt megint és mi beszoptuk... pedig nemrég csinálták szinte ugyanezt. Valakik elaludtak a videószobában...