Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új QB coach, Greg Olson rendesen beleásta magát az új munkakörébe - az elmúlt 2 hétben szöszi összes NFL passzkisérletét látta minimum 2× (szegény ember :o).
http://www.jaguars.com/news/article-1/Clean-slate-for-Gabbert/9ede1493-a741-4eb6-9313-f179abd2a8dd
Az általa edzett QB közül Drew Bledsoehoz hasonlította BGt. Sajnos az új CBA miatt áprilisig nem kezdődhet meg a közös munka Gabbert és az új edzői stáb közt, de Olson azt mondta, mikor végre elkezdhetnek együtt dolgozni, teljesen személyre szabott edzéstervet fog kapni. (A cikkben találtam egy érdekességet - Gabbert turned 22 on October 15, and was the youngest quarterback in NFL history to start 13 games.

Mindez képben és hangban - Olson és az új RB coach Sylyester Croom csütörtöki sajtótájékoztatója:
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Olson-Croom-press-conferences/380111d3-fb92-4946-bca0-f98e0edccb87
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FA - Adam Stites barátom nem lát sok esélyt, hogy a 2 Jackson nevű FA WR (DeSean, és Vincent) közül bármelyik is itt kötne ki:
http://www.bigcatcountry.com/2012/2/1/2764373/2012-nfl-free-agency-rule-out-the-jacksons
iktriad
Vajon elég-e a maradék? Fitz nagy szerződést kapott, de vele nem is volt ennyi gond. Ha egy csapatnál van elég cap, akkor a bevált tuti elkapót nagyobb részt inkább megtartják (tisztelet a kivételnek, akik engednek más csapatokat is csemegézni) 😊 . Akik elmennek és zseni+jó karakterek, azok inkább azért váltanak csapatot, hogy nyerjenek valamit. (ez a lehetőség itt nem jön számításba) :/ . Úgyhogy maradnak a kicsit jellemhibás de ettől még zseniális elkapók, akikhez kevésbé ragaszkodnak. Ha Vincent Jackson Tebow jellemmel bírna, hülye lenne bárki is elengedni. Sajnos Douglas "félékkel" nem lesz kint a vízből a gárda, annál nagyobb a lemaradás. Én minden problémájukkal együtt a "Jacksons" szerződetése mellett vagyok, kapjanak olyan szerződést, ami brutál elvonásokkal súlytaná a törvénnyel/ligával való összeütközéseket.Húsrágó
Van még azért nekünk való X(1. számú) FA WR is -nevesítve Colston és Reggie Wayne. Bármelyiket szívesen látnám tealben.

MJD sajnos alulmaradt a "Fed EX Ground Player of the year" szavazáson LeSean McCoyal szemben, íyg ebben nem tudott -még- Fred nyomába lépni (Ő 2007ben elnyerte ezt a díjat).
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-02-01/story/nfl-confidential-maurice-jones-drew-loses-out-league
Ugyanitt beszélt Mularkeyról:
Believer in Khan
Jones-Drew said he hasn’t met new coach Mike Mularkey but sounded positive about the hire.
“From what I’ve heard, he’s a very smart guy,’’ Jones-Drew said. “He knows how he wants to attack people. He developed Matt Ryan to be the quarterback he is [in Atlanta]. I can’t wait to see what he can do with Blaine [Gabbert] and our offense.
Szösziről:
“I know a lot of people don’t believe me when I say this, but Blaine is going to be a good player. We’re going to get some weapons around him. We have a solid defense and we have to build the offense back up and we’ll be OK.’’
És Khanról:
“A lot of people got upset with his comments about fans and season tickets, but that’s how he thinks. He speaks his mind right away. He expects us to win right away. He’s going to do everything in his power to get us where we can win right now. If we don’t, he’ll find somebody else to do it. He’s not going to sugarcoat anything.’’
“He’s going to give us what we want and he’s going to be ready to roll,’’ Jones-Drew said.
Ha már Shao szóba került, idén kicsit kipofozza a stadiont belülről: Khan plans to renovate the team’s locker, training and weight room.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
FA - Adam Stites barátom nem lát sok esélyt, hogy a 2 Jackson nevű FA WR (DeSean, és Vincent) közül bármelyik is itt kötne ki:
http://www.bigcatcountry.com/2012/2/1/2764373/2012-nfl-free-agency-rule-out-the-jacksons
iktriad
Vajon elég-e a maradék? Fitz nagy szerződést kapott, de vele nem is volt ennyi gond. Ha egy csapatnál van elég cap, akkor a bevált tuti elkapót nagyobb részt inkább megtartják (tisztelet a kivételnek, akik engednek más csapatokat is csemegézni) 😊 . Akik elmennek és zseni+jó karakterek, azok inkább azért váltanak csapatot, hogy nyerjenek valamit. (ez a lehetőség itt nem jön számításba) :/ . Úgyhogy maradnak a kicsit jellemhibás de ettől még zseniális elkapók, akikhez kevésbé ragaszkodnak. Ha Vincent Jackson Tebow jellemmel bírna, hülye lenne bárki is elengedni. Sajnos Douglas "félékkel" nem lesz kint a vízből a gárda, annál nagyobb a lemaradás. Én minden problémájukkal együtt a "Jacksons" szerződetése mellett vagyok, kapjanak olyan szerződést, ami brutál elvonásokkal súlytaná a törvénnyel/ligával való összeütközéseket.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes kis elszólás Jay Glazertől (nála készült Marcedes az offseason alatt)hogy Lewisnak miért nem ment tavaly a játék:
"It’s a mental game, too. He had a bunch of distractions, he was distracted from doing what he was expected to do, and he knew it, too." Hm...Gondok voltak anyuval (akivel nagyon, nagyon szoros a kapcsolata) és/vagy szerelmi bánat?...
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/33765/distractions-sidetracked-marcedes-lewis
Idén is ott fog MMAzni Glazerékkel, nem tudom mennyire örülök ennek.

Aztán MJD interjú a Superbowlon. Ocho felkérte, ugorjon be helyettesíteni őt OCNN (Ocho News Networkben), ezért van ott. Az interjú eleje vicces, a második fele komolyabb (Manningről és a tavalyi és idei Jagsről, Gabbertről beszél benne):
http://sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/super-bowl-video-maurice-jones-drew-media-mogul-112130856.html

És 2 érdekes BCC irás:
FA - Adam Stites barátom nem lát sok esélyt, hogy a 2 Jackson nevű FA WR (DeSean, és Vincent) közül bármelyik is itt kötne ki:
http://www.bigcatcountry.com/2012/2/1/2764373/2012-nfl-free-agency-rule-out-the-jacksons
Draft: Quinton Coplesről(akit kb olyan gyakran mockolnak hozzánk, mint kb. Kerrigant tavaly) sokan mondják, hogy a legtehetségesebb 4-3as DE az idei draft classban, de motor és motiváció problémái vannak(többek közt egyelőre én sem rajongok a draftjának ötletéért). De ezen írás szerint ez a motor és motiváció dolog fel van fújva, és ad egy másfajta képet arról, miért sikerült a North Carolina DEjének senior éve kissé gyengébbre az eddigiektől:
http://www.bigcatcountry.com/2012/1/31/2762187/info-on-coples
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A hét LOLja - Kuharsky All-AFC South válogatottjának Kick returnere Dezső lett(Osgood, POz, Daryl és Lowery került még be Dben és STben).
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/33711/your-all-afc-south-defense-special-teams
Milyen pocsék lehet a többi?

Továbbá hivatalosnak tekinthető - a Jags egy 7. körös picket adott Loweryért a Jetsnek.
Mai O-zone: http://www.jaguars.com/news/article-theOzone/Stick-to-the-plan/daf15746-eb81-46d7-93bd-517efe19b112
Every place I look it says undisclosed draft pick for Lowery... is this something you can disclose??
John: The Jets will receive the Jaguars’ seventh-round selection for Lowery.
Ami azt kell mondjam nagyon jó üzlet volt a részünkről. Csak hosszabbítsunk is vele a következő hetekben!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Iktriad, valahol azt olvastam, h JDR a 2gapet favorizálja. Már nem találom, h hol, ill h mennyire megbízható forrásból. A fogalmakkal tisztában vagyok, de bevallom őszintén én ha megnézek egy meccset nem látom az ilyen dolgokat először, nekem le kell állítani playeknél esetleg többször visszanézni, h mi is történik (és az se mindig elég). Ezt a Jags meccsekkel nem tettem meg...
Szóval azt kérdezném, mennyire igaz ez? Csak mert nálunk nagyon jól működött a Dennis Allen féle 1gap, és nem is tartom alkalmasnak a DLunkat 2gap-re. /*meg egyébként is a 'működő rendszeren ne változtass' híve vagyok*/ Van-e reális esély arra h del Rio változtat rajta?

Amennyire láttam és emlékszem 4-3 Overt preferált, de ebben is megcáfolhatsz vagy megerősíthetsz. Meg ha már belekezdtél esetleg pár mondatot írhatnál nekünk a del Rio-féle védelemről, ha van időd/energiád.

ha gondolod válaszolhatsz a Broncos topicban is.

thx:
B

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnos nem sikerült az éjjel folytatni a jó sorozatot, és idén TD nélkül maradtak a Jags játékosai a Pro Bowlon (2 éve MJD 1et futott - és Garrard adott 1 TD passzt-, tavaly Montell Owens 2t, Marcedes 1et szerzett).

Maurice nak lett azért a legtöbb futott yardja (56) és a meccs leghosszabb futása (39 yard), valamint volt 2 elkapása (25 elkapott yard).

Mint minden 2. évben, így idén Jackson DeVille (a Jags -sokszor kissé őrült- mascotja) megint ott volt Hawaiion, és egy nagyon szokatlan viselettel rukkolt elő a meccs alatt:

Remélem Goodell nem fogja megbüntetni az alulöltözöttségéért. 😊
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Amelyik jobbról balra megy ugye azt kell nézni ?Janek
Ha szerinted a yacht megy akkor biztos.
Szóval tuti hogy nem ez
http://www.yachtforums.com/forums/lurssen-yacht/7997-review-lurssen-yachts-224-kismet.html
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-01-28/story/jaguars-owner-shahid-khans-yacht-anchors-downtown-making
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Amelyik jobbról balra megy ugye azt kell nézni ?

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akit érdekel: Koetter után JDRnek is van már új állása. Újra John Fox DCje(tőle és Carolinától jött ide anno 2003ban) lett, ezúttal Denverben. Szóval Jacksonville kedvenc fia és "kedvenc" HCje mostantól egy csapatban dolgozik. Wow!
És Richessonék is Coloradóba mentek, Luke lett a Broncos új erőnléti edzője.
Derrick Harvey majd körbevezeti őket. 😊

Más:
Apuci pici fiát előléptették: a kis Mularkey scoutból az edzői stáb tagja lett.
http://www.jaguars.com/news/article-1/Mularkey-adds-strength-coaches/cc397968-b213-4cda-82d6-e2211eaa38e8
Szerencsére csak erőnléti edző asszisztens lett, remélem a vizes palackok és a napi szénhidrát bevitelt tartalmazó jegyzetek kiosztását már csak nem szúrja el...

Ja és Khan tényleg nem kispályás tulaj, elég csak a jachtját megnézni.
http://www.bigcatcountry.com/2012/1/27/2753541/in-not-so-breaking-news-shahid-khan-has-a-lot-of-money-heres-his
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lowery megtartás alap, Scobee is. Mincey is megtartható (maradjon inkább), de miért fizetnének érte annyit, mint egy tényleg kezdő kaliberű pass rushernek, ha egyszer nem az? Csak azért, mert Orlovsky-Painter duón elért 5 sacket (total 8-ból) és a 4 FF-ből is 3-at szintén rajtuk "követett el". Szóval teljes őszintén:
Kezdő pass rusher pénzt ér-e: 14 meccs - 3 sack - 1 INT - 1 FF? Olyan múlttal, ami 5 év - 24 meccs - 5 sack! Ha már kezdő pass rusher pénzt kell(ene) kiadni, akkor inkább érdemes lenne-e egy valódi kezdő kaliberre elkölteni? Nincs bajon Minceyvel, de szerintem kicsit elszaladt a ló (linkelt cikkekből is ezt érzem) és nagyon túlértékelté vált a srác 2 jó meccs miatt, ami kisminkelte a statisztikáit.
Cox kapcsán reméljük, hogy lesz annyira jó és egészséges, hogy valóban komoly pénzt kérhet.
De maradjunk pozitívak! 😀Húsrágó
Mincey-s dolog egyértelmű,ő csak nálunk kezdő szintű Pass rusher,valóban annyi pénzt nem ér,mint egy Justin Tuck,Demarcus Ware, és a kedvencem : DWIGHT FREENEY!!!!!
Ennyit nem ér,ennyi.

Cox szerintem mentálisan nem profi sportoló,én nem tartanék ki mellette,mert olyan mint egy sérült lelkű tini....armando83
Mincey az egész szezonban nyomás alatt tartotta a QBkat, ami nem mindig mutatkozik meg a statisztikákban. Kezdő kaliberű, és egy jó RDE mellett ideális lenne mint kezdő LDE.
Egyébként 2 dologtól fog függeni az újraigazolása:
1. Mit csinálunk még FAben DE poszton. Ha a Mathis/Avril/Williams - bár ő nagyon, NAGYON drága lenne a másik kettőhöz képest- trió közül egy idekerül, akkor egy John Chick/Lane/Douzable/rookie(Kampman?) rotáció vagy FA által John Abraham(aki a kora -33- miatt nem lenne talán olyan drága) meg tudná oldani idénre a feladatot LDEben.
2. Mennyire lesz mohó az ügynöke. Ha belátja mennyit ér a kliense, (20-23 millió körül, kb 7-8 millió garantálttal) akkor vissza lehet hozni.
Ha elveszítjük, akkor nem hiszem, hogy 2 méregdrága FA DE jönne (főleg, hogy 1-2 valószinű nem olcsó nagyon jó FA WRt kéne még igazolni mellette + Lowery, Scobee, és még 1-2 saját FA....), tehát sanszos lesz a nagyon korai DE draft. És én valahogy nem szeretném, ha Coples emiatt itt kötne ki. Valahogy az az érzésem, hogy nagy benne a bust potenciál (tehát nem fog mondjuk dupla számjegyű sackeket csinálni szezonként, amit egy Top 10es DE picktől elvárna az ember - simán lehet belőle egy II. Derrick "Voodoo mage" Harvey, persze a sötét varázslási képességét leszámítva).

Cox: A srác intelligens (elég csak a "ready to rise" rallys felvételeket megnézni), és most már nem lesz ott JDR, aki párszor igencsak megtépázta az önbizalmát 2010ben, azzal, hogy egészségesen is a cserepadra ültette. És tavaly tényleg remekül játszott. Ha azt megismétli 2012ben, minden oka meglesz rá, hogy egy anyagilag eléggé elönyös szerződést kapjon.

Kiváncsi leszek, idén használjuk-e amúgy a Lowery/Scobee kettős valamelyikére a franchise taget. Minceyt nem említem, mert asszem akkor 22 millió dollárt kapna idén, tehát rosszul járnánk. Én Gene helyében ráraknám a két emberke valamelyikére (akivel kevésbé mennek majd a tárgyalások). Nem hiszem, hogy Scobee pl olyan sokba kerülne franchise taggel 2012re, és akkor biztos nem járnánk úgy, mint Podleshhel tavaly.

Gene Smith annyit mondott a héten Mobileban, hogy mostantól március elejéig a a front office főleg a saját FAink ügyeivel fog majd foglalkozni.

Nekünk pont kapóra jönne Manning,tanítani Gabbert-et,szerintetek????armando83
Kizártnak tartom, hogy ha távozik Indyből, akkor az AFC Southban maradjon (bár ha Irsay továbbszemétkedik még vele , lehet megteszi...).
De a fő ok, óriási lesz a tumultus, hogy megszerezzék. Simán kinézem, hogy a Jets ha kell Cromartie minden gyerekét és Sancho összes rokonát felajánlja majd a Manning család szolgáinak, hogy megszerezzék. És ha ezt megteszik, a Miami pedig odaígéri neki JLot, a Williams nővéreket, Gloria Estefant és ha minden kötél szakad Hópihét és Dan Marinot is(és bónusznak néhány öregurat pezsgőstől a 72es Delfinektől).
Szóval nem hiszem hogy Manning itt köt ki(kevesebb mint 1 % esélyt látok rá). És van egy olyan érzésem, hogy ha jön csere QB, az is a Falconstól lesz majd: Redman aki éppen ráadásul FA is...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Nekünk pont kapóra jönne Manning,tanítani Gabbert-et,szerintetek????armando83
talán csoportriváloshoz nem jönne, de amúgy én is elnézegetném Gabbertet 1-2 évig a padon, addig meg Manninget 😀
WR-t tutira kapna de talán az O-fal is jobbnak tűnne, ha Manning passzolgatna. De ebben az esetben sok más upgradere ne is gondoljunk, mert pénz nem lenne rá. 😉
Én mondjuk Redskinsben tudnám elképzelni. Fasza csoport lenne. Manning 1, Manning 2, Vick és Romo.
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nekünk pont kapóra jönne Manning,tanítani Gabbert-et,szerintetek????

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Amit Mincey-n megspórolhatnak, azt adhatják Smithnek 😉 Szerintem nem gond, ha idén rendesen kiköltekezik Khan, a jövő évi capet kevésbé befolyásolja, ha jól felépített szerződéseket kötnek. Cox "a lelkibeteg" és Jennings "ki tudja milyen minősgében épül fel" nem lesz egy horror összeg, Smithnek jár ami jár nincs vita, Knighton fizuja meg ugye a súlyával lesz fordított arányban. Akár sok is lehet, de kétlem, hogy egy Kate Moss tér vissza az edzőtáborba... Nem lesz vele gond, de azért ne ragadtassuk el magunkat túlzottan - közepes fizu csak nem okoz gondot. 😉
btw Raiders is megoldja, hogy beférjen, pedig voltak/vannak ott zsíros szerződések bőséggel. Meglátjuk, hogy játékosmegfigyelői kvalitásait felül tudja-e múlni a GM Smith a szerződéskötésekkor.Húsrágó
Nem azt mondom, hogy ne költsünk, de azért 30+ milliós cap spaceből maradjon ha lehet mondjuk 10-15 (az egészséges). Mondjuk az ideiből sanszosan lejön szegény Kampman bére még.
Viszont ha hagyjuk Minceyt elmenni nem 1, hanem egyből 2 kezdő pass rushert kereshetünk, és hacsak nem megint egy (1. körös?) rookiet akarunk bedobni a mélyvízbe, lehet jóval húzósabb áron, mint Minceyt megtartva. Ha Mincey(és Roth + Douzable - mindkettő szintén FA)elmegy, és Kampman visszavonul, akkor a John Chick- Austen Lane DE duó kezdene nálunk. Mindkettő inkább csere, mint kezdő kaliber.
Derek Cox is lehet drága mulatság, ha olyan vagy jobb szezont tud végig produkálni, amit tavaly hozott(megegyezhetünk, hogy elég jó volt amíg egészséges tudott maradni '11ben). A kezdő szintű CBk manapság igencsak drágák, mivel a mai passz orientált NFLben megnőtt a szerepük. Jennings tényleg nem lesz drága, de azért remélem idén (is) bebizonyítja, hogy megbízható 2. számú RB..
És ha már DBk, Loweryt megtartani se lesz valami olcsó attól tartok...iktriad
Lowery megtartás alap, Scobee is. Mincey is megtartható (maradjon inkább), de miért fizetnének érte annyit, mint egy tényleg kezdő kaliberű pass rushernek, ha egyszer nem az? Csak azért, mert Orlovsky-Painter duón elért 5 sacket (total 8-ból) és a 4 FF-ből is 3-at szintén rajtuk "követett el". Szóval teljes őszintén:
Kezdő pass rusher pénzt ér-e: 14 meccs - 3 sack - 1 INT - 1 FF? Olyan múlttal, ami 5 év - 24 meccs - 5 sack! Ha már kezdő pass rusher pénzt kell(ene) kiadni, akkor inkább érdemes lenne-e egy valódi kezdő kaliberre elkölteni? Nincs bajon Minceyvel, de szerintem kicsit elszaladt a ló (linkelt cikkekből is ezt érzem) és nagyon túlértékelté vált a srác 2 jó meccs miatt, ami kisminkelte a statisztikáit.
Cox kapcsán reméljük, hogy lesz annyira jó és egészséges, hogy valóban komoly pénzt kérhet.
De maradjunk pozitívak! 😀Húsrágó
Mincey-s dolog egyértelmű,ő csak nálunk kezdő szintű Pass rusher,valóban annyi pénzt nem ér,mint egy Justin Tuck,Demarcus Ware, és a kedvencem : DWIGHT FREENEY!!!!!
Ennyit nem ér,ennyi.

Cox szerintem mentálisan nem profi sportoló,én nem tartanék ki mellette,mert olyan mint egy sérült lelkű tini....

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Amit Mincey-n megspórolhatnak, azt adhatják Smithnek 😉 Szerintem nem gond, ha idén rendesen kiköltekezik Khan, a jövő évi capet kevésbé befolyásolja, ha jól felépített szerződéseket kötnek. Cox "a lelkibeteg" és Jennings "ki tudja milyen minősgében épül fel" nem lesz egy horror összeg, Smithnek jár ami jár nincs vita, Knighton fizuja meg ugye a súlyával lesz fordított arányban. Akár sok is lehet, de kétlem, hogy egy Kate Moss tér vissza az edzőtáborba... Nem lesz vele gond, de azért ne ragadtassuk el magunkat túlzottan - közepes fizu csak nem okoz gondot. 😉
btw Raiders is megoldja, hogy beférjen, pedig voltak/vannak ott zsíros szerződések bőséggel. Meglátjuk, hogy játékosmegfigyelői kvalitásait felül tudja-e múlni a GM Smith a szerződéskötésekkor.Húsrágó
Nem azt mondom, hogy ne költsünk, de azért 30+ milliós cap spaceből maradjon ha lehet mondjuk 10-15 (az egészséges). Mondjuk az ideiből sanszosan lejön szegény Kampman bére még.
Viszont ha hagyjuk Minceyt elmenni nem 1, hanem egyből 2 kezdő pass rushert kereshetünk, és hacsak nem megint egy (1. körös?) rookiet akarunk bedobni a mélyvízbe, lehet jóval húzósabb áron, mint Minceyt megtartva. Ha Mincey(és Roth + Douzable - mindkettő szintén FA)elmegy, és Kampman visszavonul, akkor a John Chick- Austen Lane DE duó kezdene nálunk. Mindkettő inkább csere, mint kezdő kaliber.
Derek Cox is lehet drága mulatság, ha olyan vagy jobb szezont tud végig produkálni, amit tavaly hozott(megegyezhetünk, hogy elég jó volt amíg egészséges tudott maradni '11ben). A kezdő szintű CBk manapság igencsak drágák, mivel a mai passz orientált NFLben megnőtt a szerepük. Jennings tényleg nem lesz drága, de azért remélem idén (is) bebizonyítja, hogy megbízható 2. számú RB..
És ha már DBk, Loweryt megtartani se lesz valami olcsó attól tartok...iktriad
Lowery megtartás alap, Scobee is. Mincey is megtartható (maradjon inkább), de miért fizetnének érte annyit, mint egy tényleg kezdő kaliberű pass rushernek, ha egyszer nem az? Csak azért, mert Orlovsky-Painter duón elért 5 sacket (total 8-ból) és a 4 FF-ből is 3-at szintén rajtuk "követett el". Szóval teljes őszintén:
Kezdő pass rusher pénzt ér-e: 14 meccs - 3 sack - 1 INT - 1 FF? Olyan múlttal, ami 5 év - 24 meccs - 5 sack! Ha már kezdő pass rusher pénzt kell(ene) kiadni, akkor inkább érdemes lenne-e egy valódi kezdő kaliberre elkölteni? Nincs bajon Minceyvel, de szerintem kicsit elszaladt a ló (linkelt cikkekből is ezt érzem) és nagyon túlértékelté vált a srác 2 jó meccs miatt, ami kisminkelte a statisztikáit.
Cox kapcsán reméljük, hogy lesz annyira jó és egészséges, hogy valóban komoly pénzt kérhet.
De maradjunk pozitívak! 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Posluszny megműttette a Colts meccsen komolyan megsérült vállát január 11.-én. TCig fog tartani a rehabilitációja elmondása szerint. Remélem nem tovább, mert nem lenne jó, ha 2-3 meccset is ki kéne hagynia az új szezonban(á lá Kampman) emiatt.
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-01-26/jaguars-linebacker-paul-posluszny-has-shoulder-surgery

Két újabb ("meglepetés" - WR) prospecttel is beszéltünk a Senior Bowlon Tania Ganguli szerint:
I spoke with Ohio State's DeVier Posey and Iowa's Marvin McNutt today. Two bright receivers who both met with the Jaguars this week.
Mind McNutt, mind Posey a 4. kör körül kelhet majd el a drafton.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
És ha már DBk, Loweryt megtartani se lesz valami olcsó attól tartok...iktriad
Mind FA mind draft class tekintetében nem a legbővebb az idei S-termés szal valszeg igazad van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amit Mincey-n megspórolhatnak, azt adhatják Smithnek 😉 Szerintem nem gond, ha idén rendesen kiköltekezik Khan, a jövő évi capet kevésbé befolyásolja, ha jól felépített szerződéseket kötnek. Cox "a lelkibeteg" és Jennings "ki tudja milyen minősgében épül fel" nem lesz egy horror összeg, Smithnek jár ami jár nincs vita, Knighton fizuja meg ugye a súlyával lesz fordított arányban. Akár sok is lehet, de kétlem, hogy egy Kate Moss tér vissza az edzőtáborba... Nem lesz vele gond, de azért ne ragadtassuk el magunkat túlzottan - közepes fizu csak nem okoz gondot. 😉
btw Raiders is megoldja, hogy beférjen, pedig voltak/vannak ott zsíros szerződések bőséggel. Meglátjuk, hogy játékosmegfigyelői kvalitásait felül tudja-e múlni a GM Smith a szerződéskötésekkor.Húsrágó
Nem azt mondom, hogy ne költsünk, de azért 30+ milliós cap spaceből maradjon ha lehet mondjuk 10-15 (az egészséges). Mondjuk az ideiből sanszosan lejön szegény Kampman bére még.
Viszont ha hagyjuk Minceyt elmenni nem 1, hanem egyből 2 kezdő pass rushert kereshetünk, és hacsak nem megint egy (1. körös?) rookiet akarunk bedobni a mélyvízbe, lehet jóval húzósabb áron, mint Minceyt megtartva. Ha Mincey(és Roth + Douzable - mindkettő szintén FA)elmegy, és Kampman visszavonul, akkor a John Chick- Austen Lane DE duó kezdene nálunk. Mindkettő inkább csere, mint kezdő kaliber.
Derek Cox is lehet drága mulatság, ha olyan vagy jobb szezont tud végig produkálni, amit tavaly hozott(megegyezhetünk, hogy elég jó volt amíg egészséges tudott maradni '11ben). A kezdő szintű CBk manapság igencsak drágák, mivel a mai passz orientált NFLben megnőtt a szerepük. Jennings tényleg nem lesz drága, de azért remélem idén (is) bebizonyítja, hogy megbízható 2. számú RB..
És ha már DBk, Loweryt megtartani se lesz valami olcsó attól tartok...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
😀

Kövezzetek meg,de a meglátásom hogy a tulajváltás (bár a elgkisebb jelét nem láttam) a lehető legjobb dolog ami történhetett velünk,ezzel újjászületik a Franchise,hatalmas lendületet kepunk ezáltal.Weaver már belefásult a dolgokba,az új tulaj pedig játszani jött,ehhez költeni kell,és nem csak játékosokra,hanem az összes kiegészítő dologra-amire remélhetőleg fog is,szal nálam a legnagyobb öröm ez,nagyobb öröm mintha idejött volna a nagy Gruden!!!

Mr. Shad Khan nem tűnik olyan türelmesnek,mint pl Weaver (bár ő mondjuk egy meggyötört öregúrnak tűnt a számomra),leszámítva hogy lassan beszél - I Think öööööööö 😀 -lehet hogy még szokja hogy fél amerikához szólnak a szavai.
Egy szó mint száz,szórakozni akar,ahhoz meg olyan hozzáállás,mentalitás,pénz kell ami szerintem Weaver-nek nem volt már meg-ennyi!!!!

U.I: Gene Smith-t akkor is útálom és a pokolba kívánom az idétlen húzásaival!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

DUVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL!!!! 😀 😀 😀armando83
Még 1 megjegyzés. Azért idén remélem nem költünk NAGYON sokat(persze költsünk, de ésszel!) mert kéne majd jövöre is a cap space- pár név aki ekkor FA lesz: Daryl Smith, Knighton, Cox, Jennings, Britton, Meester... Az első 4et simán újra kéne igazolni, és ha Knighton és Cox remek '12es szezont produkál, akkor legalább 3 ember vár majd nagyon zsíros szerződésre jövőre(Daryl újraigazolása nálam alap)...
!iktriad
Amit Mincey-n megspórolhatnak, azt adhatják Smithnek 😉 Szerintem nem gond, ha idén rendesen kiköltekezik Khan, a jövő évi capet kevésbé befolyásolja, ha jól felépített szerződéseket kötnek. Cox "a lelkibeteg" és Jennings "ki tudja milyen minősgében épül fel" nem lesz egy horror összeg, Smithnek jár ami jár nincs vita, Knighton fizuja meg ugye a súlyával lesz fordított arányban. Akár sok is lehet, de kétlem, hogy egy Kate Moss tér vissza az edzőtáborba... Nem lesz vele gond, de azért ne ragadtassuk el magunkat túlzottan - közepes fizu csak nem okoz gondot. 😉
btw Raiders is megoldja, hogy beférjen, pedig voltak/vannak ott zsíros szerződések bőséggel. Meglátjuk, hogy játékosmegfigyelői kvalitásait felül tudja-e múlni a GM Smith a szerződéskötésekkor.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😀

Kövezzetek meg,de a meglátásom hogy a tulajváltás (bár a elgkisebb jelét nem láttam) a lehető legjobb dolog ami történhetett velünk,ezzel újjászületik a Franchise,hatalmas lendületet kepunk ezáltal.Weaver már belefásult a dolgokba,az új tulaj pedig játszani jött,ehhez költeni kell,és nem csak játékosokra,hanem az összes kiegészítő dologra-amire remélhetőleg fog is,szal nálam a legnagyobb öröm ez,nagyobb öröm mintha idejött volna a nagy Gruden!!!

Mr. Shad Khan nem tűnik olyan türelmesnek,mint pl Weaver (bár ő mondjuk egy meggyötört öregúrnak tűnt a számomra),leszámítva hogy lassan beszél - I Think öööööööö 😀 -lehet hogy még szokja hogy fél amerikához szólnak a szavai.
Egy szó mint száz,szórakozni akar,ahhoz meg olyan hozzáállás,mentalitás,pénz kell ami szerintem Weaver-nek nem volt már meg-ennyi!!!!

U.I: Gene Smith-t akkor is útálom és a pokolba kívánom az idétlen húzásaival!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

DUVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL!!!! 😀 😀 😀armando83
Egyetértek mindennel (még a GM draftolási kritikával is)- bár Weaver tavaly (is) bizonyította, hogy nem skót tulaj, azt a 100 milliót amit nyáron elköltött FAkra azért ne vegyük el tőle. És megvolt benne is a tűz csak túl türelmes volt, illetve nagyon sokszor hozott rossz döntést (Coughlin kírúgása 2002 után, 2008 minden döntése, JDRhez való túlzott ragaszkodás - Tomhoz kellett volna így viszonyulnia. GMnek elég jó volt a Giants HCje, mert 95 és 2002 között ő is draftolt - azt kell mondjam elég jól(!)...És ő mondta távozásakor Weavernek, hogy tartsa itt Gene Smitht...). Remélem Khan ilyen szempontból jobb tulaj lesz.

Még 1 megjegyzés. Azért idén remélem nem költünk NAGYON sokat(persze költsünk, de ésszel!) mert kéne majd jövöre is a cap space- pár név aki ekkor FA lesz: Daryl Smith, Knighton, Cox, Jennings, Britton, Meester... Az első 4et simán újra kéne igazolni, és ha Knighton és Cox remek '12es szezont produkál, akkor legalább 3 ember vár majd nagyon zsíros szerződésre jövőre(Daryl újraigazolása nálam alap)...

Senior Bowl hírek
A Jags találkozott az Arkansas DEjével Jake Bequetteel a Florida Atlantic RBjével Alfred Morrisszal és az Illinois (már megint az Illlini. Van egy olyan érzésem, hogy Smith draftol egy Illnois-t Khannak.. 😊 ) OT Jeff Allennel.
Bequette 4.-5. körös prospect, Jeff Allen 5.-6., míg Morris UDFA jelőlt.

Úgy látszik az új QB coachunk, Greg Olson szereti a kihívásokat - lehetett volna a Bears vagy Browns QB coacha, vagy a Florida OC(!)je, de ő Gabbertöt választotta!:
Jacksonville Jaguars quarterbacks coach Greg Olson had a lot of options for his next job after leaving Tampa Bay. Olson isn't at the Senior Bowl, but sources here said that Olson could have been the quarterbacks coach with the Bears and Browns. He also turned down the offensive coordinator position with the University of Florida. Olson took on the challenge of getting Jaguars quarterback Blaine Gabbert turned in the right direction after an ugly rookie season. If Olson can get Gabbert to make big improvements, Olson should be a hot coaching candidate in 2013.
Sok sikert!
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
😀

Kövezzetek meg,de a meglátásom hogy a tulajváltás (bár a elgkisebb jelét nem láttam) a lehető legjobb dolog ami történhetett velünk,ezzel újjászületik a Franchise,hatalmas lendületet kepunk ezáltal.Weaver már belefásult a dolgokba,az új tulaj pedig játszani jött,ehhez költeni kell,és nem csak játékosokra,hanem az összes kiegészítő dologra-amire remélhetőleg fog is,szal nálam a legnagyobb öröm ez,nagyobb öröm mintha idejött volna a nagy Gruden!!!

Mr. Shad Khan nem tűnik olyan türelmesnek,mint pl Weaver (bár ő mondjuk egy meggyötört öregúrnak tűnt a számomra),leszámítva hogy lassan beszél - I Think öööööööö 😀 -lehet hogy még szokja hogy fél amerikához szólnak a szavai.
Egy szó mint száz,szórakozni akar,ahhoz meg olyan hozzáállás,mentalitás,pénz kell ami szerintem Weaver-nek nem volt már meg-ennyi!!!!

U.I: Gene Smith-t akkor is útálom és a pokolba kívánom az idétlen húzásaival!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

DUVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL!!!! 😀 😀 😀armando83
😀 Igyekszem átvenni a hangulatodat!
Alapjaiban egyetértünk, csak még van egy rakás (többnyire) Gene-hez kapcsolódó kételyem.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mojo-nak reggel a csípái keresztul ez a szép látvány tárult elo 😀
ALOHA Mr.Jones-Drew
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
😀

Kövezzetek meg,de a meglátásom hogy a tulajváltás (bár a elgkisebb jelét nem láttam) a lehető legjobb dolog ami történhetett velünk,ezzel újjászületik a Franchise,hatalmas lendületet kepunk ezáltal.Weaver már belefásult a dolgokba,az új tulaj pedig játszani jött,ehhez költeni kell,és nem csak játékosokra,hanem az összes kiegészítő dologra-amire remélhetőleg fog is,szal nálam a legnagyobb öröm ez,nagyobb öröm mintha idejött volna a nagy Gruden!!!

Mr. Shad Khan nem tűnik olyan türelmesnek,mint pl Weaver (bár ő mondjuk egy meggyötört öregúrnak tűnt a számomra),leszámítva hogy lassan beszél - I Think öööööööö 😀 -lehet hogy még szokja hogy fél amerikához szólnak a szavai.
Egy szó mint száz,szórakozni akar,ahhoz meg olyan hozzáállás,mentalitás,pénz kell ami szerintem Weaver-nek nem volt már meg-ennyi!!!!

U.I: Gene Smith-t akkor is útálom és a pokolba kívánom az idétlen húzásaival!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

DUVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL!!!! 😀 😀 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Pot Roast-nak le kell dobni egypár kilót az offseason alatt mert lassan már mozogni se fog tudni. 😛
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/01/25/jaguars-tell-terrance-knighton-hes-too-fat/m-bryo
idén számára pici poci = nagy lóvé, úgyhogy van néhány millió motivátora, hogy mozogjon eleget. Ettől nem tartok, szerintem jó formában fog visszaérkezni. Nem csak a családja, de az ügynöke is ott fog ülni a hűtő mellett 😉
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Pot Roast-nak le kell dobni egypár kilót az offseason alatt mert lassan már mozogni se fog tudni. 😛
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/01/25/jaguars-tell-terrance-knighton-hes-too-fat/