Jacksonville Jaguars
32 feliratkozó
több mint 13 éve
Mai injury report - elég rossz hírrel:Daryl ma egyáltalán nem edzett, ami nem jó jel vasárnapra. Mellette Lowery és Robinson is DNP volt.
További nem túl jó fejlemény, hogy Landry továbbra is limitált, tehát a kezdő FSünk nem fog játsazani, és a kezdő SS se 100%os. A cseréje az egyébként egyre jobb ST gunnerként előlépő rookie Antwon Blake.
Azért remélem Landri játszik mert egy Prosinski, Blake safety párossal + Bosworthtal Daryl helyén inkább ki se álljunk...
Ami jó hír, hogy Selvie teljes értékűen edzett, tehát Lane után egy újabb ember tud beszálni a DE rotációba.
Annyi előnyünk TALÁN lehet vasárnap, hogy Bratkowski és Palmer hosssssssssszú ideig dolgozott együtt Cincyben, talán tud súgni róla Tuckernek és a Dnek.
több mint 13 éve
Gabbert 2 yardot átlagolt futásból az egyetemi évek alatt. HúsrágóHozzátenném, hogy az NCAA a sacket negatív yardos futásnak írja be, így minden QB statja csalóka. Jó nagy fasság ez is, de így van.
több mint 13 éve
2 év, 2 PO, 1 SB, és máris Iktriad lesz a legnagyobb Tebow-fan.Szöszi a kezdő QB, persze hogy drukkolok a sikeréért. Ha Rivers lenne a kezdő QBnk, neki drukkolnék. Ha jövőre Geno Smith vagy (ne adja ég) Barkley lesz az kezdő QB akkor meg neki.
Bizonyíték: Még Gabbertet is meg tudta szeretni, (polkorrektül fogalmazva) kevéssé impresszív eredményei ellenére. 😉Sobri Jóska
(Mondjuk a draftja napján, mikor elkezdett csúszni felénk twitteren azt írtam, remélem NEM hozzánk kerül - lehet tudtam valamit? Mondjuk az is hozzátartozik ehhez a véleményhez, hogy én Pondert szerettem volna abból a QB classból Jacksonvilleben látni. Vagy vészmegoldásként Stanzit a 3. körben.)
Tebow meg csak maradjon a Nagy Almában. Ha nem akart ide jönni, nem kell erőltetni. 😊
több mint 13 éve
2 év, 2 PO, 1 SB, és máris Iktriad lesz a legnagyobb Tebow-fan.ezt most lájkolnám, de akkor Ik kitiltatna a topicból 😀 😀 😀HúsrágóLehet ez már egyfajta előkészítése a Tebow-trade-nek.És az ESPN és az NFL.com után az SI.comon sem vagyunk utolsók még a power rankingsen. Idén a pici sikereket is meg kell becsülni. 😊 iktriad😀
Gabbert 2 yardot átlagolt futásból az egyetemi évek alatt. Már ránézésre sem egy Tebow, aki bírja ha bedarálják néha, Gabbert ebből csak sérülést fog összeszedni - first downt nem.
Megtetszett Mularkeynak Luck? De Luck már az egyetemen is 5,9-et átlagolt futásból, ezt tartja az NFL-ben is (most még).
Tényleg nincs jobb ötlete?Húsrágó
Hiszen ha már úgyis futkározik a Jax irányítója, akkor olyan játékos tegye aki ebben jobb. 😊Sobri Jóska
Bizonyíték: Még Gabbertet is meg tudta szeretni, (polkorrektül fogalmazva) kevéssé impresszív eredményei ellenére. 😉
több mint 13 éve
ezt most lájkolnám, de akkor Ik kitiltatna a topicból 😀 😀 😀Lehet ez már egyfajta előkészítése a Tebow-trade-nek.És az ESPN és az NFL.com után az SI.comon sem vagyunk utolsók még a power rankingsen. Idén a pici sikereket is meg kell becsülni. 😊 iktriad😀
Gabbert 2 yardot átlagolt futásból az egyetemi évek alatt. Már ránézésre sem egy Tebow, aki bírja ha bedarálják néha, Gabbert ebből csak sérülést fog összeszedni - first downt nem.
Megtetszett Mularkeynak Luck? De Luck már az egyetemen is 5,9-et átlagolt futásból, ezt tartja az NFL-ben is (most még).
Tényleg nincs jobb ötlete?Húsrágó
Hiszen ha már úgyis futkározik a Jax irányítója, akkor olyan játékos tegye aki ebben jobb. 😊Sobri Jóska
több mint 13 éve
Lehet ez már egyfajta előkészítése a Tebow-trade-nek.És az ESPN és az NFL.com után az SI.comon sem vagyunk utolsók még a power rankingsen. Idén a pici sikereket is meg kell becsülni. 😊 iktriad😀
Gabbert 2 yardot átlagolt futásból az egyetemi évek alatt. Már ránézésre sem egy Tebow, aki bírja ha bedarálják néha, Gabbert ebből csak sérülést fog összeszedni - first downt nem.
Megtetszett Mularkeynak Luck? De Luck már az egyetemen is 5,9-et átlagolt futásból, ezt tartja az NFL-ben is (most még).
Tényleg nincs jobb ötlete?Húsrágó
Hiszen ha már úgyis futkározik a Jax irányítója, akkor olyan játékos tegye aki ebben jobb. 😊
több mint 13 éve
És az ESPN és az NFL.com után az SI.comon sem vagyunk utolsók még a power rankingsen. Idén a pici sikereket is meg kell becsülni. 😊 iktriad😀
Gabbert 2 yardot átlagolt futásból az egyetemi évek alatt. Már ránézésre sem egy Tebow, aki bírja ha bedarálják néha, Gabbert ebből csak sérülést fog összeszedni - first downt nem.
Megtetszett Mularkeynak Luck? De Luck már az egyetemen is 5,9-et átlagolt futásból, ezt tartja az NFL-ben is (most még).
Tényleg nincs jobb ötlete?
több mint 13 éve
Mai injury report:DNP Robinson (head), Alualu (pihi), Meester (pihi), Lowery (ankle).
Limited -- Landry (knee), Smith (groin).
Full -- Selvie (knee).
Shorts és Prosinski kezd vasárnap Oaklandben.
Mularkey azt szeretné, ha Gabbert többet FUTNA az ellkövetkező meccseken. MM azt hiszi Kordell Stewart/Garrard a QBnk(különben is szerencsétlen fut eleget a az ellen pass rush-a elől menekülve...)???
És az ESPN és az NFL.com után az SI.comon sem vagyunk utolsók még a power rankingsen. Idén a pici sikereket is meg kell becsülni. 😊
több mint 13 éve
A fenéket nem! 😀 Höri azt is állította, hogy 35 megválaszolatlan pontot akkor láttunk utoljára, mikor Vince Young kitöltötte a Wonderlic-tesztet. Nekem csak egy hétre kellett visszamennem, hogy eszembe jusson, láttam én már 38 megválaszolatlan pontot is egy félidő alatt... Jelen esetben tehát Höri lop, csal, hazudik és Festő magát... pontosabban a Jags-t 😉Höri nem bírt magával, utolsók lettünk a power rankingsben. Ráadásul a hét legjobb NFL-es tweetjeit másolta csak be, így teljesen kiábrándító volt olvasni.van amit már Höri vajszíve sem tud elkozmetikázni.Amadeus91
Kár hogy ilyen hamar vége lett a szezonnak.Maka
több mint 13 éve
És még hibázott is. Azt írta csak RGIIInak tett jót az agyrázkódás. És Garrard 2010ben akkor smafu volt? (6 meccsen nyertünk ötöt nyertünk mikor visszatért az agyrázkódásból) - miközben előtte 3-4es volt a mérleg). 😊Höri nem bírt magával, utolsók lettünk a power rankingsben. Ráadásul a hét legjobb NFL-es tweetjeit másolta csak be, így teljesen kiábrándító volt olvasni.sorryHöri
Kár hogy ilyen hamar vége lett a szezonnak.Maka
Egyébként tévedtem - az nfl.com PRjén 30.ak vagyunk az ESPNén 31. Tehát nem mindenkinél vagyunk utolsók. 😊
több mint 13 éve
Nézzük a jó oldalát, innen már csak feljebb van. Ha nem lesz szignifikáns javulás, jövőre van egy olyan sejtésem, vatta új Jaguarst látunk majd. (Új GM?, "nagy" FA-k vissza nem igazolása, akit lehet trade.)
Ja és 12-4 Championship!
több mint 13 éve
Höri nem bírt magával, utolsók lettünk a power rankingsben. Ráadásul a hét legjobb NFL-es tweetjeit másolta csak be, így teljesen kiábrándító volt olvasni.van amit már Höri vajszíve sem tud elkozmetikázni.
Kár hogy ilyen hamar vége lett a szezonnak.Maka
több mint 13 éve
Höri nem bírt magával, utolsók lettünk a power rankingsben. Ráadásul a hét legjobb NFL-es tweetjeit másolta csak be, így teljesen kiábrándító volt olvasni.sorry
Kár hogy ilyen hamar vége lett a szezonnak.Maka
több mint 13 éve
Höri nem bírt magával, utolsók lettünk a power rankingsben. Ráadásul a hét legjobb NFL-es tweetjeit másolta csak be, így teljesen kiábrándító volt olvasni.Kár hogy ilyen hamar vége lett a szezonnak.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 13 éve
Ez is érdekes nyilatkozat, bár károgni fölösleges miatta:4 éves tesztidőszak végén meglátják. Sajnos, ha egy gyenge csapatot elköltöztetsz, attól még nem válik belőle nyerő csapat. A mindenben 32. csapat iránt pedig nehéz nagy lelkesedést ébreszteni, bárhol legyen is a székhelye.
www.mirror.co.uk/sport/other-sports/american-sports/nfl-jacksonville-jaguars-owner-hints-1373042N-Drew
több mint 13 éve
Az FTU megerősítette, hogy Chris Harris akár kezdhet is FS poszton vasárnap, ha az edzői stáb úgy gondolja:jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-10-15/story/jaguars-notebook-safety-chris-harris-finds-work-could-start
2 rossz hír is van(bár az egyik sajnos nem váratlan).
1. Robinson még mindig nem ment át az agyrázkodás utáni teszeten. Shorts készülhet NFL karrierje első olyan meccsére, ahol kezdő lesz.
2. Session a közelében nincs ahhoz hogy egyátalán bármi edzésmunkát végezzen. Érik az IR (és az karrierjének a vége 😕 nekünk meg az LB draft/igazolás - bár azért kiváncsi leszek, ha Smith visszatér az miként hat Allen játékára.).
több mint 13 éve
okosan a legjobb játékost küldték 😀Anger esetleg jó jelölt lehetett volna.
megnéztem volna Alualutól egy panenkát vagy Mojótól egy sarkazást.Höri
MJD egyébként szereti asszem a soccert, és lehet be tudta volna bikázni a labdát a hálóba.
több mint 13 éve
okosan a legjobb játékost küldték 😀megnéztem volna Alualutól egy panenkát vagy Mojótól egy sarkazást.
több mint 13 éve
A Jags a következő 4 évben (legalább) 1× a Wembleyben játszik. A tulaj Shao Khan és Scobee múlt héten végig promóciózta a hetet Londonban. Ez annak a része volt.Íme Josh Scobee 11ese az Anglia - San Marino VB selejtező meccs szünetében a Wembleyben.Mi a sztori hozzá?
www.dropbox.com/s/v4wxam68zrvv9hf/IMG_3932.MOViktriad
Hogy került oda, miért rúgott próbabüntit, stb.?Sobri Jóska
több mint 13 éve
Íme Josh Scobee 11ese az Anglia - San Marino VB selejtező meccs szünetében a Wembleyben.Mi a sztori hozzá?
www.dropbox.com/s/v4wxam68zrvv9hf/IMG_3932.MOViktriad
Hogy került oda, miért rúgott próbabüntit, stb.?
több mint 13 éve
Íme Josh Scobee 11ese az Anglia - San Marino VB selejtező meccs szünetében a Wembleyben. www.dropbox.com/s/v4wxam68zrvv9hf/IMG_3932.MOV
több mint 13 éve
Daryl Smith ma visszatért edzeni!!!! John Chick pedig szerdán teszi meg ugyanezt. Sessionről sajna nincs hír. Érkezett Chris Harris (végre valaki olyat igazoltunk, akit ismerek) és Kevin Rutland lett a helyére elküldve. Harris nagy tapasztalattal bíró veterán, bár idén nem volt még egyátalán csapata. Megfordult a Bears, a Lions és a Panthers csapatánál eddigi hosszú karrierje alatt.
Mularkey azt is mondta, ha Harris nem mutatja a rozsda jeleit, akár kezdhet is vasárnap Landry mellet FSben. Hát inkább ő, mint Prosinkski...
több mint 13 éve
Ez is érdekes nyilatkozat, bár károgni fölösleges miatta:www.mirror.co.uk/sport/other-sports/american-sports/nfl-jacksonville-jaguars-owner-hints-1373042
több mint 13 éve
A Chiefs ne legyen már előttünk.MakaAz "Önök kérték"-ben? 😉 nem láttam még KC meccset idén, de szoros meccset játszanának a Jags-szel szerintem. És a reggeli vizeletem alapján én egy meglepetés győzelmet vízionálok a Lions ellen otthon. Oakland messze van, a másik nagy víz partján sose muzsikál fényesen a gárda, GB a Lambeau Fielden, hát finom szólva szürreális lenne, de valahogy otthon a Lions ellen én úgy érzem egy újabb W kerülhet tarsolyba.
Meg ne kérdezzétek mitől lettem bizakodó. Talán a nagy verés hatására jobb és jobb játékkal fognak előrukkolni a következő hetekben, és ez egy oroszlánnyúzásban fog kiteljesedni (értsd 20-17-es győzelem egy 17 mp a vége előtti 59 yardos FG-lal)
2010 nagy verések is így érkeztek: SD, Eagles (66-16 összesítve), aztán két győzelem, aztán megint két alapos elpicsázás (72-23). Idén 4 vereség után jön majd 2 győzelem, de jön.
Sőt a Lions, Colts, Texans, Titans-re (amiből 3 hazai meccs) simán azt lehetne mondani, hogy a 3 győzelmet is hozható belőle.
A Lions elleni ugyebár benne volt a vizeletemben. Ez nem kérdéses.
A Colts otthon, az Colts otthon. Nyerni kell, MJD fut 200 yardot, one man show, de a Colts D-t mindig meglepetésként éri, hogy megint MJD fut majd középen.
A Texans (ha addig nem szed össze még pár vereséget) akkor könnyen nagy mellénnyel léphet pályára otthon, aminek egy különösen furcsa, párhuzamos univerzumban akár még Jaguars győzelem is lehetne az eredménye.
A Titans otthon: hát, ha nem az 1/1-ra hajt a gárda, akkor ezt tényleg muszáj lenne behúzni. CJ2K az 1K-nak is örülhet idén.