Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
kirk 😀

According to @AdamSchefter, the Christian Kirk deal is worth $18M per year.
Beki
Jujj. Egy kb wr3 kap kiemelkedő wr1 pénzt
Inkább tradeltetek volna Cooperért bármennyiért

Szerkesztette: braxa88
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Picsaba.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
According to @AdamSchefter, the Christian Kirk deal is worth $18M per year.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Agnew örül.


Rayshawn "minek vagy itt" Jenkins mindeközben:


No offense sorry.
Toto21
A Jaguars támadósorának jelmondata az elmúlt években. 😊
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 863
Kíváncsi vagyok mennyit adtunk egy elsősorban slot WR-ért. Úgy tűnik sokat.

iktriad
Évi 17 misit is olvcasni.
Beki
akkor inkább mentem volna Landry-re. No offense sorry.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsi vagyok mennyit adtunk egy elsősorban slot WR-ért. Úgy tűnik sokat.

iktriad
Évi 17 misit is olvcasni.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi vagyok mennyit adtunk egy elsősorban slot WR-ért. Úgy tűnik sokat.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Summázás:

Ha a Jagsnek van esze, mindkettőt elhozza.
De legalább valami történik. Még egy Allen Robinson / Kirk, aztán haladjunk.
phylos
CB-k (Sidney Jones, akit tavaly elcseréltünk, és a Seattle újraigazolt) és RB-k (James Conner - szintén elkelt) után is érdeklődünk-
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 176
Nem értem miben ennyire jó Kirk. Szerintem egy ilyet hozhatsz draft-on a második napon is. Tucat elkapó.
Toto21
A kettő nem zárja ki egymást. Szerintem érkezni fog még a draftról is elkapó.
Tarsi
De akkor is: Chark >>>>> Kirk
Toto21
Hiába, ha ő mondjuk nem akar idejönni
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nem értem miben ennyire jó Kirk. Szerintem egy ilyet hozhatsz draft-on a második napon is. Tucat elkapó.
Toto21
A kettő nem zárja ki egymást. Szerintem érkezni fog még a draftról is elkapó.
Tarsi
De akkor is: Chark >>>>> Kirk
Toto21
Remélem Chark visszajön. A-Rob gondolom így már nem téma, nekem személyes kedvencem volt régóta, de ez van.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 863
Nem értem miben ennyire jó Kirk. Szerintem egy ilyet hozhatsz draft-on a második napon is. Tucat elkapó.
Toto21
A kettő nem zárja ki egymást. Szerintem érkezni fog még a draftról is elkapó.
Tarsi
De akkor is: Chark >>>>> Kirk
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 176
Nem értem miben ennyire jó Kirk. Szerintem egy ilyet hozhatsz draft-on a második napon is. Tucat elkapó.
Toto21
A kettő nem zárja ki egymást. Szerintem érkezni fog még a draftról is elkapó.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De legalább valami történik. Még egy Allen Robinson / Kirk, aztán haladjunk.
phylos
Kirk ne. Legyszi legyszi.
Stez
De.

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 863
Nem értem miben ennyire jó Kirk. Szerintem egy ilyet hozhatsz draft-on a második napon is. Tucat elkapó.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Jaguars aren’t done. They are expected to sign former #AZCardinals WR Christian Kirk to a large deal
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wingard is visszatér (de minek...).
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Egy újabb év amikor a Jags nyeri az offseasont. Szerintem ez kurva sok Oluokunért. Fatukasi már inkább decent deal, de nem hiszem hogy túl nagy impactja lenne, jó run stuffer, kb ennyi.

Scherff meg már 30 éves, és utoljára 6 éve tolt teljes szezont...Reméljétek, hogy nem kapott hosszú távú szerződést.

Ne értsetek félre, nem negatívkodni akarok, de picit megint ész nélküli költekezésnek tűnik ami megy.
Borbinho
rég volt már offseason win is, nekünk ez is valami lenne.
túl kell fizetni az embereket a jags reputációja miatt, ez van. de legalább nem állunk szájtátva a nagy cap alatti lével, mint tavaly. muszáj volt kezdő szintű játékosokat hozni, mert egyszerűen létszámra sem voltak meg tavaly sem..

és akkor most valóban, mindenünket kulcsoljuk A-Rob-ért és/vagy Kirk-ért.

Szerkesztette: winston
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
De legalább valami történik. Még egy Allen Robinson / Kirk, aztán haladjunk.
phylos
Kirk ne. Legyszi legyszi.

több mint 2 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 159 — Duvááááál
De legalább valami történik. Még egy Allen Robinson / Kirk, aztán haladjunk.

Made... Laid... Paid
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Egy újabb év amikor a Jags nyeri az offseasont. Szerintem ez kurva sok Oluokunért. Fatukasi már inkább decent deal, de nem hiszem hogy túl nagy impactja lenne, jó run stuffer, kb ennyi.

Scherff meg már 30 éves, és utoljára 6 éve tolt teljes szezont...Reméljétek, hogy nem kapott hosszú távú szerződést.

Ne értsetek félre, nem negatívkodni akarok, de picit megint ész nélküli költekezésnek tűnik ami megy.
Borbinho
Mit nem lehet azon érteni, hogy Balke? 😀
Sokkal többet(jobbat) nem érdemes várni az offseason alatt...
#tipikusjax
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egy újabb év amikor a Jags nyeri az offseasont. Szerintem ez kurva sok Oluokunért. Fatukasi már inkább decent deal, de nem hiszem hogy túl nagy impactja lenne, jó run stuffer, kb ennyi.

Scherff meg már 30 éves, és utoljára 6 éve tolt teljes szezont...Reméljétek, hogy nem kapott hosszú távú szerződést.

Ne értsetek félre, nem negatívkodni akarok, de picit megint ész nélküli költekezésnek tűnik ami megy.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
is this real life?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Folorunso “Foley” Fatukasi intends to sign with the Jacksonville Jaguars, per sources
Beki
#Jaguars giving DT Foley Fatukasi three years, $30 million with $20 million fully guaranteed
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Folorunso “Foley” Fatukasi intends to sign with the Jacksonville Jaguars, per sources
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Jaguars are in agreement on a long-term deal with standout LB Foye Oluokun, per . A former 6th rounder from Yale(!) hits it big. He gets 3 years, $45M with upside to $46.5M. There is $28M fully guaranteed at signing.